• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
julinka mi usnula,az se vzbudi,pojedem k dr. taky si myslim ze bud to ma na hrtanu a nebo pruduskach :unamused: . ale neberu to nijak tragicky. je nemocna poprve, tak si myslim ze je to uzasny, ze cely prvni rok vydrzela bez nemoci :slight_smile:
jak mi na to rekl eda s mamkou,nemohla jsem cekat ze bude jen zdrava :grinning:
vcera uz se to v ni tlouklo,akorat to nebylo videt. to je to pocasi :unamused: . na slunicku nadherne,horko,pak to studene zafouka nebo zajede do stinu a je to hned.

peto, ja se na chodici obdobi moc tesim :dizzy_face: . i kdyz to je kazdopadne zahul :grinning:

pip,tak at jste brzo fit :wink:. snad to bude dobry :slight_smile:

evco,vy budete taky chodit plavat? ja se taky bala jak to je tady ve str. a byla jsem velice mile prekvapena. maj to pro deti taky moc pekne udelany :slight_smile:. kdy budete chodit?
3. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: no právě, tak snad to najdem, budeme jezdit s Míšou,tak budeme na to dvě. :grinning:

nin:měli bychom jezdit asi až od dubna, zatím se nikdo neozval, tak uvidíme. Já se Peti radši ptala předem, jsem hroznej zmatkář :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám oběd v troubě. Venku je nádherně, ale trošku to tam fičí. :wink:
3. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme vzhuru a prohání se za míčkem za chvilku ohřeju obídek :grinning:
Evi aha já dneska nevařím Honza je s rodičema na chalupě tak se tam nají a já si po cestě venku něco koupím
3. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. tak návštěva odjela...
ADRI.. BLAHOPŘEJI ADÁMNKOVI K ZOUBKU... MUSELI JSTE PŘIJET DO CHRAT. ABY SE MU VYKLUBAL?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
JO ADRI BLAHOPŘEJI K MĚSÍČNINÁM :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

EVI TAKY MÁM OBÍDEK V TORUBĚ, POL. NA SPORÁKU.. VENKU JE FAKT NÁDHERNĚ, AŽ NA TEN VÍTR.. NATYNKA JE PO PAPU A SPINKÁ..
NAUŠNIČKY ZATÍM V POHODĚ.. NIC JSEM JEŠTĚ S NIMI NEDĚLALA.. VŮBEC JI TO NEKRVÁCÍ..ANI NENÍ POZNAT ŽE JI JE VČERA PÍCHALI.. ALE MÁM JEŠTĚ STRACH JI S NIMI NĚCO DĚLAT, ALBYCH JI JE SPRÁVNĚ ZAPLA JAK MAJÍ BÝT.. TAK ZATÍM JI TO SE ZDÁ NEVADÍ..TAK TO NECHÁM JAK TO JE

SAN PŘEJI JULI AŤ JE BRZO FIT... MOHLO SE TO V NÍ UŽ TLOUCT A PO PLAVÁNÍ SE TO ROZJELO..
SAN.. HRTAN MĚL JÁRA JEDNOU... ALE TO MĚL KAŠEL ŽE SE DUSIL..NA TO DOPORUČUJÍ STUDENÝ VZDUCH...

TAK PŘEJU MARŮDKŮM BRZKÉ UZDRAVENÍ
3. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se loučím mějte se hezky a možná večer se ukážu papapa

Jituš tak na malém náměstí :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári, to já bych se taky bála, radši to nech na doktorech.

nin: užijte si prochajdu :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVI TAK ZATÍM JI TO ASI NĚJAK MOC NEVADÍ.. TAK AŽ POJEDU DO MĚSTA TAK SE ZASTAVÍM U DR. ABY JI TO OPRAVILI TAK ONI NA TO MAJÍ ROZNÉ KLEŠTIČKY ATD JÁ BYCH TO MUSELA JENRUKOU A TO MÁM STRACH ABYCH JI NĚJAK NEZATAHALA ZA OUŠKO NEBO TAK NĚCO...
3. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkujeme já drandím každej den většinou s Honzou (velkým) :grinning: :grinning: :grinning: škoda že se nemužeš připojit :wink:
3. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: to bude určitě lepší, sama bych si taky netroufla, je to přeci jen živý, aby se tam něco nezaneslo rukama :pensive:

nin: škoda no, holt já jsem řidička k pohledání :grinning:
3. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky , jsem ostuda,ze vas zanedbavam, ale neni cas, Kacka radi jako zvire utrzene ze retezu, mam pocit ze zase vyrostla a dosahne o policku vys, tak jsem zase sundavala a schovavala knizky protozeta nase potvurka je trha, stojime, popochazi kolem nabytku, lezeme takovym stylem ze bychom mohli na zavody, na vsechno ukazuje prstickem(bych ji ho nejradsi samou laskou ukousla) a rika TO to, jinak porad stekame,a na medveda delame brum brum ale kdyz je v dobrem rozmaru tak stekame na vsechny zviratka.

a vyrazku mame stale uz 4tyden, vcera jsme byly na kontrole, v cekarne Kacka pobavila vsechny babicky :grinning: no napsala nam takovy svinec, v pribalovym letaku jsou hruzostrasny veci typu, das to do oci oslepnes, do usi ohluchnes a tak, jsou to kortikoidy s jeste dalsima dvema ucinnyma latkama, prej to vypada na kvasinky nebo plisen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: no des, takze latkujeme a prebaluju holky tak co pul hodky cely den :stuck_out_tongue_closed_eyes: vecer jsem uplne kodoufam ze se to uz zlepsi, ta mast se jmenujePIMAFUCORD neznas to nahodou Petul? vy jste taky meli nejaky kortikoidy...

vsem moc a moc gratulujeme k narozeninam a taky k pokrokum, Petul to je neskutecny ze malej uz chodi, to je uzasny :dizzy_face: taky gratulujeme k vsem vyrostlim zoubkum a Julince, ze se ji libilo na plavani :dizzy_face:

a marodum brzke uzdraveni, bobatka nase male, bude lip :wink:
3. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko ted me tak napadlo, uz jezdite ve sportaku? :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme po obědě nejradši by papal sám ale to by to vypadalo, svačinku chlebíček už sám papá z talířku ale polevku jsem riskovat nechtěla.
Nám už se naštestí ekzém nevrátil a jak se objevil tak zmizel díky bohu
Káťo AHOJ :wink: :wink: to mě povídej stím lezením my to kombinujeme :grinning: :grinning: plazí me se jak indiáni a pekelným fofrem pak zase leze na kolínkách a takhle to občas prostřídá.

Ted sedí zaujetě už 5 minut na dece a hraje si z velice tichou hračkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen čekám až ho to přestane bavit a veme kramle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já nás pomalu vypravuji ven i na ksich jsem si namalovala obličej :grinning: :grinning:
Evi to je opravdu škoda :frowning2: :frowning2:
3. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkytak jsme doma je krasne pujdeme se projit sandro tak at se julinka brzuo uzdravi chudinka mala :frowning2:
3. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: Adámkovi vše nej s 7 měsíčninám :slight_smile:

kači ještě ne, stále se držíme v korbičce. Nožičky sice malinko pokrčený máme, ale minimálně.
Kačenka je žlutý ďábel, řádí jako ďas. Moc jí pozdravuj, kočku naší. A posíláme pohlazení.

nin: to je, ale už jsem si zamluvila mýho taťku, že se na jaře dáme do toho řízení a něco s tím uděláme,tak snad :grinning:
3. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se vratili z prochazky, je tam krasne, az na ten vitr.

Evi, tak to je super, ze taky budete jezdit na plavco :slight_smile:
A s tim rizenim bys fakt mela neco udelat :wink: Budes pak sama rada.

Adri, Adamkovi vse nej k dnesnim 7. mesicum :slight_smile: To uz je velky chlapak, si pamatuju, kdyz si mezi nas prisla, ze mu byli 3 mesice, ne?

Jinak u nas se taky leze o sto sest, Davi ma teda metodu raneneho vojaka :grinning: plazi se, ale jak rychle :grinning:
Je to s nima fakt sranda.
3. bře 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,za oknem krásně,ale my trčíme doma,míša má takovej ten dráždivej kašel,tak s ní nehcci ven,navíc to tam strašně fouká,to zase až půjdeme zítra,tak bude jak utržená ze řetězu :grinning: :grinning:

jj mamči skončilo období klidu a nastává období akčnosti,tenhle věk mi přišel nejhorší,ted už se míša kontroluje a ví,že z postele se leze nohama napřed,že šuplík si musí zastrčit,jinak se o něj praští atd...,ale tenkrát to bya neřízená střela :grinning: :grinning: ,tak vám všem držím palce,at je to bez větších šrámů a boulí

anny,my se taky vždycky smáli,že honzík se plazí jako Meresjev,to byl ruskej voják,kterýmu prostříleli nohy :slight_smile: ,ale taky tak byl neskutečně rychlej
3. bře 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámkovi taky přejeme vše nej nej nej.
Taky už jsme doma z procházky, opět jsme museli opustit podskalí s brekem, ale jakým. Ninuš tam asi ještě jezdí. :grinning: :grinning: :grinning:
Dojeli jsme před barák ke zvonkům a klid a od té doby si tady brebentí a hraje a je ok.
Když jezdíme sami tak tohle nedělá, ach jo. :frowning2: :frowning2: :frowning2: To bylo pohledů od lidí, takhle rychle jsem doma ještě nebyla. :wink:
Luci, tak ať Mišku kašlík brzo přejde. :slight_smile:
3. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto,u nás klasika,2 dny náběh na rýmu,kterej pak přejde v kašel,naštěstí nám zabírá sirůpek a dneska už to není tak strašný,zase když si vezmu,že měla rýmu i kašel naposledy někdy na podzim,tak je to v pohodě a i noci docela dobrý :wink:

jíto asi malou rozptyluje,že se maminka baví a ona musí ležet v kočáře,tak se přidává k rozhovoru :grinning: :grinning:

a co juli od san?ještě teploty?
3. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kdyby se bavila :grinning: :grinning: :grinning: , ale ona zpívá. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to má nárok na nějaký ten kašlík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , hlavně, že sirůpek zabírá.
3. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme stravili 3 hod po doktorech a to jsme byli autem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . julinka ma zanet prudusek, je velmi zahlenena. dostali jsme antibiotika,2x kapky na kasel,prednison na noc aby se mi nedusila a sirup a cipky na horecku. pry nam opet rasi nekolik zubu, takze je to pry jedno s druhym. a nelibili se ji ouska, tak jsme byli na usnim. nastesti to ma v poradku. cekala jsem jak to julcu zmuze a bude chrupkat a ono nic. naposled spala hodku dopoledne.
a pry si nemam nic vycitat, rozhodne jsem tomu zabranit nemohla, radi to. pry byla jen otazka casu kdy to prijde i na nas.

cestou na usni jsem videla jak nin razi s jitou na podskali :grinning:

luci,tak at je mise taky lip :wink:. na nas to taky prislo z ty rymy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro tak to ji bude brzo lip kdyz ma antibio. :wink: teda jitoé ta terezka ti to dela snad schvalne potvurka :grinning: nechcete zejtra se se mnou nekdo dopol. projit budu venku tak od 10 do 12
3. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujeme vsem za prani :wink: :wink: :wink:
3. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
say stim spanim si nic nedělej mě malá spí normálně 4xdenně a dnes spala jen jednou a to jsem jí uspávala 2hodiny a nic a včera večer normálně je naučená,že se v půl šestý koupe a do šesti spí tak usla v osm a vzbudila se za 10min a usla až v jedenáct.takže ta nespavost patří asi k tomu.a jak ti papá prosim tě mě totiž úplně odmítá mlíčko a chce jen pít takže za celý den měla jen přesnídávku a ted kousíček kašičky sem ztoho neštastná
3. bře 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak ať antibiotika rychle zaberou :wink: chuděra malá :pensive:

Any to jo, jsem tak ráda, aspoň si třeba s klukama pomůžeme a tak. :slight_smile:
3. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my měli od 17hodin zase hodinku hysterák, ale už se spinká. :slight_smile:
SAn, tak ať Julče antibiotika brzo zaberou a je brzo fit, vždyť za chvilku budete mít velkou oslavu. :slight_smile:
Adri, já bych ven šla, stejně půjdeme, ale mám normálně strach s vámi jít, potřebuješ, aby se Adámek vyspal a my když s někým jdeme na procházku tak řveme. :unamused:
3. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,vidis,malem bych zapomnela. vse nej k mesicninam a zoubku :slight_smile:

u nas se spinka,odpo vubec nezabrala a ted to taky spis prisuzuju tomu ze ma v sobe prednison.

pip,me ji julca celkove jako vrabec a ted uplne. dnes mela k snidani kousek chleba a pak az vecer tak cca pulku sklenicky polivky. mezitim prso. a tekutin jsem do ni dostala 120 ml caje+ vsechny ty medicinky a ze jich bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jito,to je ale potvurka :grinning:
3. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak marudkum brze uzdraveni :wink: chudak julcik ze se ji to dostalo az na prudusky :pensive:

káťo my mame kortikoidy v delany masticce (triamcinolon+kalciovka)

dneska bych se chtela divat na nove na tu Vizitu jenze ty kokoti to davaji az v deset a to uz davno spim :angry:
3. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
san. diky mam stoho zoubku radost zrovna presne na 7.mesic no druhy dite a prozivam silene furt mu na nej koukam :grinning: :grinning: :grinning: jito toho se nebuj on bude spat kdyby neco tak by jste stejne museli domu tak by jsme se trhli tak co domluvime se tak navrhni ja si myslim ze okolo 10 urcite vyjdu od mamky takze ze stavbarovky a smer treba prior
3. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, my bydlíme v Heydukovce, tak klidně někde u školy?
Jé, já úplně překoukla, že máte zoubek, tak to gratulujeme. :slight_smile:
Peťul, já si to nahrávám, taky už budu spinkat. :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek