Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
3. bře 2010
vizitu bych taky rada videla,ale myslim ze dnes to zalomim obzvlast brzo

peto,prudusky jsou neprijemne,ale vetsi hruzu jsem mela z tech usi 😞. nastesti jsou v poradku. jeste ze neni po me, ja byla od mala na hromadce porad 😞

adri,mas dobry ze ti je ukaze 😃. ja uz u julci nemam prehled,protoze nedovoli 😃. naposled co mi dovolila,tak vim, ze jich mame 9 🙂. ale vubec bych se nedivila kdyby jich bylo i vic :-p
adricc
3. bře 2010
jito tak v 10 pod skolou plus minus 10 minut?
petulka12
3. bře 2010
san ja taky jako mala trpela na zanety usi, mela sem je nekolikrat pichany, taky necham ted adamovi prevenar v roce, sem nechtela driv aby nemel toho ockovani hodne ale dam ho uz kvuli tem usim

snad tu Vizitu pak najdu nekde na webu novy

san vy mate ale zubu 🙂 my 7 ale taky uz mi tam nepusti kouknout
murecka76
3. bře 2010
Adri, ok, my jezdíme většinou okolo 9.30 podle toho jak dlouho spinkáme, takže se tam budeme motat.
sayastautor
3. bře 2010
peto,ja od te doby blbe slysim. tak jsem rikala kdyby ji ockovani ochranilo byt jen pred jednim zanetem, budu stastna. my prevenar mame. davali jsme ho v 7. mesici,myslim teda. ma v sobe 2 davky. a verim tomu, ze kdyby ho nemela, tak jsme mozna u horny dopadli hur :-S
ja krome usi trpela na laryngitidy, bronchitidy, anginy, spaly a asi v pul roce byla ve spitalu s podezrenim na zanet ledvin. uzila si se mnou mamka moc. dokonce jsem mela pani na hlidani,protoze jsem nesmela do skolky :-p
no jo,zuby je nase smrt 😃. nastesti jich fakt leze vzdycky vic najednou, tak se netrapime s kazdym zvlast. dnes kdyz ji dr koukala do krku, tak byla prekvapena jak ma dasne samou bouli, i nahore. to ja jsem treba vedela ze jen dole.ale ona me fakt nenecha podivat,to vzdycky vyuzivam toho ze breci 😃
petulka12
3. bře 2010
tak to verim ze si tvoje mamka uzila asi hrozne moc strachu, to si nedokazu predstavit, ja blbe prozivam jen kdyz ma blbou rymu nedej boze neco horsiho |-|

ty zuby to je taky trapeni |-|
sayastautor
3. bře 2010
to jo. taky to pak mamka brala jako tragedii a ja ji chodila s hruzou rict ze mam teplotu :-p . kdyz jsem jednou mela horecku, udelali se mi fleky po rukach, tak jsem blba radsi ruce schovala pod perinu aby mamka zas nebyla smutna :-N. no, jeste ze u nas tenkrat byla babi, zacala jsem krecovat a rychla prijela za minutu 12. to tenkrat mamce rekli ze asi nepreziju |-|
tak jsem z toho ponaucena a beru u juli vse s klidem. mamka teda byla taky uzasna,ale prvni reakce byla vzdy hrozna :-| . za to pak, to jsem se mela x-)

na zuby uz jsem si taky nejak zvykla, rikam si, aspon se blizime do finale 😃. a zda se mi ze i julca to snasi lip. nevim. nebo jsme si obe zvykli 😃
adricc
3. bře 2010
jojo ach ty zuby domikoi rostli 4 stolicky najednou ale snasel to obre jsem zvedava u adamka :-| jito uz se tesim budu tam
adricc
3. bře 2010
teda sandro tvoje mamka si taky stebou uzila 😞
adricc
4. bře 2010
krasne rano prejeme 😉 sandro co julinka zachvili jedeme do skolky jito¨budu tam okolo ty 10 mozna driv
🙂
ninus81
4. bře 2010
Krásné dobré ráno přeji 😃
sayastautor
4. bře 2010
dobre ranko 🙂
adri, dekuju, julca lepsi. je bez teplot, v noci taky moc nekaslala, jen obcas zacala plakat. ale to spis prikladam zoubkum. ted si povida a basti chlebik s maslem 🙂
evulebobule
4. bře 2010
ahoj holky, přeji hezké ráno.

Včera jsem si počkala na tu Vizitu jak dávají na nově a moc se mi to líbilo. Bulela jsem u toho 😃
A jsem ráda, že máme zdravé děti.
🙂

Sandři: tak to jsem ráda, že noc byla dobrá. Určitě už zabírají meducíny x-)
sayastautor
4. bře 2010
evco,dekuju 🙂. vypada ted naprosto zdrave,ani nekasle 🙂
evulebobule
4. bře 2010
tak výborně, je to holka šikovná, posíláme marůdkovi pohlazení x-)
anny84
4. bře 2010
Dobre ranko 🙂

Sandri, to je dobre, ze je Juli lepe 🙂
Tak to mate fakt zoubku dost 😉 uz aby se vyklubaly.
mikesova25
4. bře 2010
Krásné dopoledne 😉

já jsem sice vzhůru od 7.30 hod. ale vůbec se sem nedostanu, vařím a lítám okolo řemesníků, přijeli nám dodělat vodu a topení, konečně se pak vrhnem na podlahy a bude už skoro hotovo x-) x-) x-) x-) 😎

venoušek dneska spal celou noc, já měla takovou radost 🙂

všem dětičkám který jsou nemocný přejeme brzké uzdravení
mikesova25
4. bře 2010
halo halo kde jste kdo?

miláček právě usnul, jak teď chodí ven pořád,tak se mu upravilo spinkání a chodí po obědě hajat x-)
sayastautor
4. bře 2010
zdeni,tak super ze vasik spi 🙂
to julca na to ze je nemocna, tak vubec :-p . spala dop pul hodiny a od te doby nic =-)
mikesova25
4. bře 2010
tak malinkej se probudil právě před chvilkou,ale pláče a pláče, to bude až do večera 😢
olitum
4. bře 2010
Ahojky --
tak na přání jedné z vás ..že Ani 😃 ..se ozývám a všechny zdravím ..mimochodem, to taháš ten kočár až z Mačkova?
taky se těším, až budu spát celou noc ..bo prcek vstává klidně 5 krát za noc
včera jsem byla plavat na Americe- nechodíte tam některá
adricc
4. bře 2010
ahoj holky. sandro to super ze je julince dobre oni ty antibio. jsou v tomhle dobry rychle to zabere 😃 ale jinak je nesnasim ]-( byli jsme plavat jsem unavena hnus domik uplave uz tri bazeny bez chyceni ma stoho radost dostavali vysvedceni ale pokracujeme dal 😃 a. po plavan spal 2 a pul hod. u mamky na balkone 😃 zachvili pujdou spat tak se tesim na ordinaci jo koukala jsem taky na tu vizitu je to sileny rvala jsem taky 😞
anny84
4. bře 2010
Ahoj holky 🙂

Teda tady je dneska poloprazdno 😉

Oli, chodime pesky temer kazdy den, kluci toho doma moc nenaspi, takze porad jezdime 🙂 A tady to mas vsechno projete za hodinku, takze do Blatny to je akorat 😉

Jinak taky se tesim az prijde ten zlom a Adik bude spat celou noc 😃

Klucici akorat usnuli, tak se tesim na Ordinaci 🙂
sayastautor
4. bře 2010
vizitu jsem videla dneska a teda, strasne ty doktory obdivuju. je uzasny co dnesni medicina vsechno dokaze x-)

to me julca nespi a to doma dnes naspala celkem hodinu :-p . taky se tesim az zas poznam co je spat celou noc 😃

adri, to je domik sikulka!!!

oli,to je dost ze ses na nas taky prisla podivat 😃
olitum
4. bře 2010
Však já nakukuji, ale nechytám se, bo jsem tu krátce a moc vás neznám =-)
Martin taky spí ..ale v noci sosá klidně 5 X a taky doma naspí za den tak hoďku ..takže taky jezdím hodně
Ani .ráda jsem tě potkala ..i když v letu 😉
Ondřej mi sedí na klíne .taky kouká ne Ordinaci..podle něj Bolavou prdelku 😃
anny84
4. bře 2010
Ja jsem tu vizitu nevidela, ale najdu si to, rada bycho to videla, jako ti doktori jsou fakt machri.

Oli, taky jsem te rada potkala 😉 🙂 Priste muzes jit s nami na prochazku 😉
olitum
4. bře 2010
Ani -- ráda, bo moc "chodivých" 😃 kamarádek tu nemám
Vizitu chci taky najít ..zajímá mě to
sayastautor
4. bře 2010
nasla jsem na ni odkaz na tn.cz 😉

oli,to julca cuca vickrat jak 5x :-N
olitum
4. bře 2010
Say ..opravdu =-) 😕

taky už jsem odkaz našla a koukám .........
sayastautor
4. bře 2010
oli,julca je pricucka hrozna. a kdyz ji rasili prvni zuby,snasela je strasne zle,takze byla prisata nonstop. tak cca 20-25x. to bylo strasne