• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
vizitu bych taky rada videla,ale myslim ze dnes to zalomim obzvlast brzo

peto,prudusky jsou neprijemne,ale vetsi hruzu jsem mela z tech usi :frowning2:. nastesti jsou v poradku. jeste ze neni po me, ja byla od mala na hromadce porad :frowning2:

adri,mas dobry ze ti je ukaze :grinning:. ja uz u julci nemam prehled,protoze nedovoli :grinning:. naposled co mi dovolila,tak vim, ze jich mame 9 :slight_smile:. ale vubec bych se nedivila kdyby jich bylo i vic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito tak v 10 pod skolou plus minus 10 minut?
3. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
san ja taky jako mala trpela na zanety usi, mela sem je nekolikrat pichany, taky necham ted adamovi prevenar v roce, sem nechtela driv aby nemel toho ockovani hodne ale dam ho uz kvuli tem usim

snad tu Vizitu pak najdu nekde na webu novy

san vy mate ale zubu :slight_smile: my 7 ale taky uz mi tam nepusti kouknout
3. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, ok, my jezdíme většinou okolo 9.30 podle toho jak dlouho spinkáme, takže se tam budeme motat.
3. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto,ja od te doby blbe slysim. tak jsem rikala kdyby ji ockovani ochranilo byt jen pred jednim zanetem, budu stastna. my prevenar mame. davali jsme ho v 7. mesici,myslim teda. ma v sobe 2 davky. a verim tomu, ze kdyby ho nemela, tak jsme mozna u horny dopadli hur :confounded:
ja krome usi trpela na laryngitidy, bronchitidy, anginy, spaly a asi v pul roce byla ve spitalu s podezrenim na zanet ledvin. uzila si se mnou mamka moc. dokonce jsem mela pani na hlidani,protoze jsem nesmela do skolky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jo,zuby je nase smrt :grinning:. nastesti jich fakt leze vzdycky vic najednou, tak se netrapime s kazdym zvlast. dnes kdyz ji dr koukala do krku, tak byla prekvapena jak ma dasne samou bouli, i nahore. to ja jsem treba vedela ze jen dole.ale ona me fakt nenecha podivat,to vzdycky vyuzivam toho ze breci :grinning:
3. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to verim ze si tvoje mamka uzila asi hrozne moc strachu, to si nedokazu predstavit, ja blbe prozivam jen kdyz ma blbou rymu nedej boze neco horsiho :pensive:

ty zuby to je taky trapeni :pensive:
3. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo. taky to pak mamka brala jako tragedii a ja ji chodila s hruzou rict ze mam teplotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . kdyz jsem jednou mela horecku, udelali se mi fleky po rukach, tak jsem blba radsi ruce schovala pod perinu aby mamka zas nebyla smutna :sweat_smile:. no, jeste ze u nas tenkrat byla babi, zacala jsem krecovat a rychla prijela za minutu 12. to tenkrat mamce rekli ze asi nepreziju :pensive:
tak jsem z toho ponaucena a beru u juli vse s klidem. mamka teda byla taky uzasna,ale prvni reakce byla vzdy hrozna :unamused: . za to pak, to jsem se mela :dizzy_face:

na zuby uz jsem si taky nejak zvykla, rikam si, aspon se blizime do finale :grinning:. a zda se mi ze i julca to snasi lip. nevim. nebo jsme si obe zvykli :grinning:
3. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ach ty zuby domikoi rostli 4 stolicky najednou ale snasel to obre jsem zvedava u adamka :unamused: jito uz se tesim budu tam
3. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda sandro tvoje mamka si taky stebou uzila :frowning2:
3. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano prejeme :wink: sandro co julinka zachvili jedeme do skolky jito¨budu tam okolo ty 10 mozna driv
:slight_smile:
4. bře 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno přeji :grinning:
4. bře 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
adri, dekuju, julca lepsi. je bez teplot, v noci taky moc nekaslala, jen obcas zacala plakat. ale to spis prikladam zoubkum. ted si povida a basti chlebik s maslem :slight_smile:
4. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeji hezké ráno.

Včera jsem si počkala na tu Vizitu jak dávají na nově a moc se mi to líbilo. Bulela jsem u toho :grinning:
A jsem ráda, že máme zdravé děti.
:slight_smile:

Sandři: tak to jsem ráda, že noc byla dobrá. Určitě už zabírají meducíny :dizzy_face:
4. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,dekuju :slight_smile:. vypada ted naprosto zdrave,ani nekasle :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak výborně, je to holka šikovná, posíláme marůdkovi pohlazení :dizzy_face:
4. bře 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Sandri, to je dobre, ze je Juli lepe :slight_smile:
Tak to mate fakt zoubku dost :wink: uz aby se vyklubaly.
4. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne :wink:

já jsem sice vzhůru od 7.30 hod. ale vůbec se sem nedostanu, vařím a lítám okolo řemesníků, přijeli nám dodělat vodu a topení, konečně se pak vrhnem na podlahy a bude už skoro hotovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:

venoušek dneska spal celou noc, já měla takovou radost :slight_smile:

všem dětičkám který jsou nemocný přejeme brzké uzdravení
4. bře 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo kde jste kdo?

miláček právě usnul, jak teď chodí ven pořád,tak se mu upravilo spinkání a chodí po obědě hajat :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,tak super ze vasik spi :slight_smile:
to julca na to ze je nemocna, tak vubec :stuck_out_tongue_closed_eyes: . spala dop pul hodiny a od te doby nic :confused:
4. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malinkej se probudil právě před chvilkou,ale pláče a pláče, to bude až do večera :cry:
4. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky --
tak na přání jedné z vás ..že Ani :grinning: ..se ozývám a všechny zdravím ..mimochodem, to taháš ten kočár až z Mačkova?
taky se těším, až budu spát celou noc ..bo prcek vstává klidně 5 krát za noc
včera jsem byla plavat na Americe- nechodíte tam některá
4. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. sandro to super ze je julince dobre oni ty antibio. jsou v tomhle dobry rychle to zabere :grinning: ale jinak je nesnasim :angry: byli jsme plavat jsem unavena hnus domik uplave uz tri bazeny bez chyceni ma stoho radost dostavali vysvedceni ale pokracujeme dal :grinning: a. po plavan spal 2 a pul hod. u mamky na balkone :grinning: zachvili pujdou spat tak se tesim na ordinaci jo koukala jsem taky na tu vizitu je to sileny rvala jsem taky :frowning2:
4. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Teda tady je dneska poloprazdno :wink:

Oli, chodime pesky temer kazdy den, kluci toho doma moc nenaspi, takze porad jezdime :slight_smile: A tady to mas vsechno projete za hodinku, takze do Blatny to je akorat :wink:

Jinak taky se tesim az prijde ten zlom a Adik bude spat celou noc :grinning:

Klucici akorat usnuli, tak se tesim na Ordinaci :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vizitu jsem videla dneska a teda, strasne ty doktory obdivuju. je uzasny co dnesni medicina vsechno dokaze :dizzy_face:

to me julca nespi a to doma dnes naspala celkem hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . taky se tesim az zas poznam co je spat celou noc :grinning:

adri, to je domik sikulka!!!

oli,to je dost ze ses na nas taky prisla podivat :grinning:
4. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však já nakukuji, ale nechytám se, bo jsem tu krátce a moc vás neznám :confused:
Martin taky spí ..ale v noci sosá klidně 5 X a taky doma naspí za den tak hoďku ..takže taky jezdím hodně
Ani .ráda jsem tě potkala ..i když v letu :wink:
Ondřej mi sedí na klíne .taky kouká ne Ordinaci..podle něj Bolavou prdelku :grinning:
4. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem tu vizitu nevidela, ale najdu si to, rada bycho to videla, jako ti doktori jsou fakt machri.

Oli, taky jsem te rada potkala :wink: :slight_smile: Priste muzes jit s nami na prochazku :wink:
4. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani -- ráda, bo moc "chodivých" :grinning: kamarádek tu nemám
Vizitu chci taky najít ..zajímá mě to
4. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nasla jsem na ni odkaz na tn.cz :wink:

oli,to julca cuca vickrat jak 5x :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say ..opravdu :confused: :fearful:

taky už jsem odkaz našla a koukám .........
4. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli,julca je pricucka hrozna. a kdyz ji rasili prvni zuby,snasela je strasne zle,takze byla prisata nonstop. tak cca 20-25x. to bylo strasne
4. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek