• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Say ..vau ..tak to bylo dost drsný :astonished:
na fotkách vypadáš dost mladě ..
a kdo tě rodil ve Strak.porodnici?
4. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli,taky od te doby nam julca spi v posteli :sweat_smile: :grinning:
bude mi v kvetnu 24 :wink:
rodili me asistentky, zasit prisla protivna Gregorova (Bocankova) :stuck_out_tongue_closed_eyes: . to co jsem nechtela jsem mela :frowning2:
4. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli a co nejake fotecky? nebo jsi na facebooku?
4. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli,nechodila si na gympl?
4. bře 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré páteční ráno

Šárce přeji vše nej nej nej nej k dnešním narozeninám hlavně hodne štestí,zdravíčka a lásky a at jí dětičky dělají jen samou radost :wink: :wink: :wink:
5. bře 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata
Sarce preju tez vsechno nej nej nejlepsi k narozeninam :wink:

zvire mi tu radi od 6h, posledni dobou zacal vstavat nejak brzo :unamused:
5. bře 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti AHOJ my radíme něco po 6 :grinning: :grinning: :grinning: nejdřív jsme se váleli v mé posteli a ted se snaží mě přestavět obejvák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, preju krasne rano
Sari take prejeme jen vse nejlepsi k narozeninam
San to je dobre, ze uz je vam lip, chudinka mala
Adri dodatecne blahoprejeme k narozeninkam a zoubku
Luci at se Miska brzo uzdravi
Peto to je malej odvazenej :slight_smile: Juli se taky porad pousti ale nehne se z mista, jen stoji.Ale za rucicky?To lita po celym byte :grinning: a nejradsi vecer pred spanim. zoubku mame 8, ale ted byla Juli mrzuta a vcera se porad olizovala, tak nam asi lezou dalsi. Jinak tu mame kamaradku s malinko mladsim klukem, nez je Juli, tak sme vetsinu casu spolu, je strasne hezky je pozorovat, jak se seznamujou :grinning:
A mame nove slovo : MIMI jen to rika skoro na vsechno :grinning: ukazuje a uplne se u toho rozplyva
5. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko :slight_smile:

Taky prejeme Sarce vse nej nej nej k narozkam :slight_smile:

My radime od pul 6h, lepsi nez od nasich 5h :wink:
5. bře 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme vzhru od 6.45 ale vzhledem k tomu, ze Juli vcera strasila dyl jak my [usnuli sme tak v pul desaty a ona si tu jeste povidala, protoze pred tim si skoro hodinku chrupla do pul sedme], tak si myslim, ze mi jeste brzo usne:grinning: sotva uz kouka
5. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty deti jsou nejaky akcni po ranu :grinning: :unamused:
5. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky přeju Šárce vše nej k narozeninám. My dneska vstávačka v 7:30
5. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jddeme na skok a rozloučit se :wink:

šárce vše nej a aspon trochu pozornosti od chlapa

míša už je v pohodě,sice ještě občas kašle,ale to takhle mívá

jedeme do budějek na rehábu,a pak k našim,zítra má míša narozky,tak bude oslava,dort a dárečky,ještě musím koupit někde dřevěný kostičky,bud s včelíma medvídkama nebo s ferdou,nebo jaký se mi dostanou pod ruku,takže budeme až v neděli :wink:
5. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin prestavba obyvaku :grinning: :grinning:

luci tak at se oslava vydari a Mise vsechno nejlepsi k narozeninam :wink:
nas ceka oslavicka za tyden, uz se hrozne tesim :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Míše taky vše nej a užijte si to. :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, uzijte si oslavu a Mise vsechno nejlepsi :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi užijte si oslavičku a Miše také přejeme Vše nejlepší :wink:
5. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jsem zblblá mělo být LUCI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Evi to je krásnej čas :grinning: :grinning: a noc spinká Daví celou???
autor
dobre ranko :slight_smile:
u nas noc super, asi parkrat vzhuru byla,ale udelala si samoobsluhu :slight_smile:. vstavali jsme v 8 :slight_smile:. jinak julca uz 2. den bez teplot,ani nekasle :slight_smile:

sari, vsechno nejlepsi k tvym dvacetinam :wink:. a preju nejakyho hodnyho chlapa a deti, ktere budou delat jen radost :slight_smile:

luci, michalce preju taky vsechno nejlepsi :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nini napsala jsi to správně,narozky bude mít míša :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
my se ještě válíme v posteli :grinning:
luci - míše taky vše nej, hlavně zdravíčko, spoustu dárečků a vůbec pěknou "párty" :sunglasses:
šárce taky krásné narozky, pěkně to oslav a dej si panáka i za nás :sweat_smile:
5. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY ŽENY........... :dizzy_face: :dizzy_face:

VŠEM VÁM MOC DĚKUJU ZA PŘÁNÍČKA.. I KDYŽ TENTO VĚK BY SE SNAD RAĚJI UŽ SLAVIT NEMĚL :confounded:
TEDA POKUD TO NEJSOU TY DVACETINA JAK PSALA SAN :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: NO SLAVIT ASI NEBUDU.. VYBRALA JSEM SI TO PŘED TÝDNEM :sweat_smile:
ALE MUSÍM SE VÁM POCHLUBIT S ORIGINÁLNÍM PŘÁNÍM DNES RÁNO... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě jsem s naty ležela a přišel můj drahý choť :confused: a přál mi.. tak ti teda přeju Vlasáková k těm tvým narozeninám.. a prý ať se mi splní moje tajná přání...kdyby věděl co si tak přeju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

JÁ SE PŘIDÁVÁM TAKÉ KE GRATULACI...MICHALCE :dizzy_face:

OLI NOOO, NĚJAKÉ FOTEČKY SEM HOĎ :wink: :wink: :dizzy_face:

no já uspávám Natynku v lehátku.. od rána mi nespinkala a to jsme vsávali v půl 7.. a půjdu něco dělat..

EVI TY NAUŠNIČKY JSEM NAKONEC NATYNCE OPRAVILA JÁ JAK JSEM JI CHOVALA TAK MI TO NEDALO.. ALE ŠLO TO V POHO.. JEN NEHTEM JSEM TO UDĚLALA..NATY ANI NECEKLA :dizzy_face: :dizzy_face:

UŽ DRUHÝ DEN PO PÍCHNUTÍ NEBYLO ZNÁT ŽE JI PÍCHALI..OUŠKA MÁ V POHODĚ, NEZARUDLÉ NIC..ANI KDYŽ JI JE MAŽU A PORTÁČÍM, TAK NECEKNE...
5. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak většinou párkrát nahodím dudel a pak krmení kolem 6. :grinning:

šári: super, jsi šikula
5. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jedeme k našim. mějte se tu hezky papa
5. bře 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem prejeme vsechno nejlepsi :slight_smile: to je pocasi co me uz to fakt nebavi :angry: domik je u mamky bude tam spat :wink:
5. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say ..na gympl jsem bohužel chodila :confounded:
facebuk :grinning: mam asi 14 dnín a moc s ním neumím

oslavencům přeji vše nej .... ostatním fajn víkend
byla jsem v Pze ve škole
fotky dám, ale nevím jak :confused:
5. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli,moje setrenice sem obcas nakoukne a hned te poznala :wink:. proto se ptam :grinning:

pred chvili odesla babi,mamka, teta,sestrenice, byli protivny a akorat me nastvali :confounded:

julca si jeste hraje,za chvili pujdu uspavat
5. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky představte si jak jsem blbá :frowning2: ztratila jsem brejle :pensive: :cry:
ve středu jsme byli ve městě, brýle jsem měla na očích, byli jsme nakoupit a pak jsme si zašli do palerma na oběd, pořád jsem brýle měla, pak jsme šli do nemocnice za kamarádem na návštěvu,vím že až na pokoj jsem brejle měla,ale venouška to tam nebavilo tak jsme si šli hrát dolů k chirurgii jak jsou tam hračky v čekárně, no a od tý doby si nejsem jistá jestli jsem si je tam sundala nebo ne, už jsem prohledala barák a nejsou,takže mi nezbyde než se zítra vypravit do strak. jestli tam náhodou někdo brejle nenašel a nedal je sestrám :pensive: :cry: sem tak blbá a nejvíc mě štve těch peněz :pensive:
5. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni :pensive: :pensive: :pensive: . tak jeste je nadeje ze se najdou. ach jo, to by me taky moc mrzelo :frowning2:
5. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek