• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
oli,po leve strane jak mas fotoalba, klikni na moje alba a muzes pridavat :wink:
5. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no budu doufat,protože doma opravdu nikde nejsou,už jsem se ptala i venouška jestli je neviděl a ten by hned ukázal kde jsou,protože ten ví o všem, když se ho zeptám kde je dudu tak mi to hned běží ukázat a já bych ho tam nikdy nenašla,ale povídal nesou nesou
5. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zdeni,moc preju at se najdou!
5. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli, tak si vytvor album a hod nam ukazat nejake fotky :wink:
A ty jeste jezdis do skoly, jo? To jsi dobra, s dvema detma :wink:

Zdeni, to je pech, snad je najdes :unamused: Treba je fakt nekdo dal sestram a budou tam.
5. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
já už jsem se s tím smířila že si půjdu objednat příští týden nový, ale nemůže to překousnout manžel, ten tu řval jak tur a to je neplatil a navíc se mu ani nelíbily :pensive: ale pořád doufám že je najdu

mě je dneska tak divně celej den, jsem nafouklá a bolí mě břuch jako pr...., ta moje ms je děs a hrůza a to ještě venoušek od rána kňourá a pořád chce chovat nebo šmudlat se, má nějakou lítostivou, teď se cpe dětskýma párkama, už snědl 3, představte si od už váží 17 kg, začal teď jíst že je lepší ho teď oblíkat než živit :grinning: :grinning: :grinning: polívku musím vařit každý den 3 l a to se s ní všechno :sweat_smile: :sunglasses:
5. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
přidávám se s přáním všeho nejlepšího Šárce i k zítřejším narozeninám Mišky, hlavně oběma přeji co nejvíce zdravíčka. :slight_smile:
Zdeni, držím pěstičky ať brejličky najdeš. :slight_smile: Buď ráda, že Vašík baští. :grinning: :grinning: :grinning: Lepší než přemlouvat jako je to u nás. :slight_smile: :unamused:
5. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
taky bych radsi kdyby mi bastila :grinning:
5. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já jsem ráda,po tom co jsem si s ním prožila jak nejedl a zvracel, jsem ráda,ale je to síla, někdy to co s ní on nesním ani já :grinning: :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jituš děkuju.............
zdeni určitě se najdou.... ale je to k naštvání když se něco hledá a nenachází ..
5. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
patek vecer a tu pusto prazdno?
5. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem tady, chytala jsem na fb kolekce :grinning: :grinning:

jsem slaměná a véna už se opět dožaduje jídla,takže jdu něco uklohnit :sweat_smile: :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja jsem taky slamena. juli spinka (tuk tuk)
5. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no u nás to vidím na spaní kolem půlnoci :confounded: a to zřejmě budeme spát v obýváku protože čuchat pivní výpary nehodláme :grinning:
5. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
takže koukám že pátky už jsou zde mrtvý :confounded:
malinkej před chvilkou usnul, tak jdu hodit sprchu a půjdu taky do hajan :sunglasses:
6. bře 2010 v 00:47  • Odpověz  • To se mi líbí
krasne rano tak jsme vstavali v pul 6 a ja jeste zabrala a spadnul adamek s postelle aspon ze tam mam polstare nebrece koukal je to dobrej sok :astonished: :angry: jinak zacal chrochtat jeste vic tak nevim jestli se ryma rozjede po 8 vyrazime k tatkovi na kafco a pak k mamce pro domcu
6. bře 2010 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeji dobré ránko

Zdeni tak snad se brejle najdou :wink: jo jo taky jsem to včera říkala pátka mrtvý jak blázen kvikvi tu nebyla dlouho, zuzka a další :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: začíná to tu fakt skomírat si pamatuju kolik jsme toho v pátek vždycky nakecali

Adri takže taky první pád za sebou, to je štestí že jsi tam měla nebo máš polštáře já je neměla
6. bře 2010 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jo aspon ze tak to vis jinak bych letela do nemoc. :frowning2: :wink: zdeni snad se najdoume tenkrat zapadli v aute mezi sedacky zrovna vcera vecer volala mamka za ztratila zlatej retizek volala jedny zensky z prace at koukne do saten nenasla ale nasel to jeden chlapik a prej se ma unej hlasit ze ji ho preda tak mela strasnou radost treba se jeste najdou :unamused: :angry: byla by to skoda novy a jeste takovy penize :fearful:
6. bře 2010 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Adri, chudinka maly :pensive: Hlavne, ze si tam mela ty polstare. To vis, ti nasi draci uz jsou fakt nebezpecny.

My jsme dneska vstavali v 6h, to uz bylo dobry :wink:

Dneska jedeme k babi a dedovi, tak si odpocinu a my si sjedeme s tatkou po nakupech :slight_smile:
SKoda jen, ze je zase tak hnusne :unamused: a ten snih :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:

rekla bych ze je to tu mrtvy nejen v patek vecer :cry:

adri,hlavne zes mela polstare! me kdyz spadla, tak jsem tam taky jeden mela. neochranil ji sice poradne,ale hodne ztlumil. to je probuzeni po ranu, co? :frowning2:

pocasi venku hnus,uz chci aby bylo hezky.

anny, uzijte si nakupy,taky bych jela hned :dizzy_face:
6. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
já píšu klasicky ještě z postele :grinning: my včera večer byly u našich, taťka má dneska svátek tak jsme slavili a trochu mě bolí hlavička :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jedu večer do strako - ségra bude slavit narozky, tak půjdem někam do šumu a budu tam spát. Vaříno mám ze včera, tak dneska klídek :sweat_smile:
zdeni - to je mi taky líto takový krásný brejličky :frowning2:
sandří - čím tě naštvalo příbuzenstvo??
6. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
klari,meli vsichni blbou naladu a me ji zkazili :stuck_out_tongue_closed_eyes: . zacala babicka,ani si nesedla a uz zacala nadavat na edu ze je to ha.jzl. mozna je, ale pred juli si nepreju aby se tak mluvilo. pak mamka mi zacala vnucovat at si do kuchyne koupim gauc (mozna bych koupila kdyby uz rok mi do toho nekecala), pak jsme se hadali kvuli dortu pro juli. jaksi se mi zda ze nikoho nezajima moje predstava. holt, jejich je ta nejlepsi a ja jsem asi bez naroku na nazor a dodelala me teta ktera si vzala ruzenu (zelva) zatimco jsem vencila. a ze se o ni nestaram... pritom ruza je milacek a fakt se staram. to resili asi pul hodiny. do toho pak juli uz protivna. no, presla me chut je dneska zas videt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska si to moc uzijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ženy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my jsme spinkali včera od půl 9 do 3 v kuse no apak klasika po 3 hod papu..

Adri vy jst emělli letecký den s A.??? :confused: :fearful: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: no tak hlavně že se nic nestalo..
já taky dnes nevařím, tak se budeme s Naty mazlíkovat :dizzy_face:
Kláří užijte si dnes šum velkoměsta..
jinak náladu mám zkaženou už od rána... zase ten bílýstudený bordel všude leží a pořád padá.. ten nahoře nás asi nemá moooc rád když to nan nás pořád hází :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
všude mrtvo...................... :astonished: :astonished: :astonished:
6. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky při sobotě ..jdeme ven
foto dodám

Say ..vau ..tak to gratuluji :sunglasses: ..a jak se cítíš?
a jak že se to jmenuje ta sestřenice :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani ..ale nééé ..to jen abych nezakrněla ..žádný vzorný studen nejsem :sunglasses:
a kluci jsou jedno či dvoj vaječný
užij si sobotu

jinak ty brýle zamrzí .snas se najdou

tak je tu nějaká těhulka, či samé mamky

Ondřej ..http://jeeziinkaa.rajce.idnes.cz/Ondrej_-_leden_unor_2010/
Martin...http://jeeziinkaa.rajce.idnes.cz/Martin_-_leden_unor_2010/
6. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
oli, same mamky :slight_smile:

fotky nadherny :dizzy_face: . kluci povedeny :slight_smile:. nejvic se mi libi u marti ta prvni se sluchatky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
oli nádherný dětičky...... no my s ninuš máme študování za sebou..a studovat s dítětem jako já je fuška... a co pak se dvěma?? klobouk dolů.. co studuješ?? a kde?
6. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj,studium pri diteti taky obdivuju a kdyz je deti vic, tak tim spis :slight_smile:
6. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nam prijel jindra tak hned hlidal adamka a ja jsem jela s domcou na plavecak ted sel k babi a dedovi spat teda oli to si dobra jeste se ucit pri detech :slight_smile:
6. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak my byli nakupovat v Plzni, lepsi pocasi jsme si vybrat nemohli :unamused: klouzalo to jak prase,cestou dve bouracky :pensive: lepsi sedet doma v tomhle pocasi, ten debilni snih mi leze na nervy :confounded:

Oli kluci mas roztomily kluciky :slight_smile: a to tvoje studium tez obdivuju :wink:
6. bře 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
oli no vidis ani jsem si nevsimla ze si dala fotky mas krasny deticky :slight_smile:tak adamek basti a pujde spat :wink:peto tak snad jste si to uzili a pekne nakoupili :slight_smile:
6. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek