• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

adri jj nakoupili, ale ta cesta me vytacela :sweat_smile: :grinning:
6. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my jsme taky doma :slight_smile:
Klucici uz spinkaji.

Tez jsme neco pokoupili :wink:

Oli, klucici jsou fakt krasni, povedeni :wink: :slight_smile:
A tvoje studium jako obdivuju, to si nedovedu predstavit kam to do toho dne nacpat, abych se neco ucila.
6. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/krimi/194001-auto-skoncilo-po-nehode-v-rybnice-mlady-ridic-neprezil.html

holky tohle je smutný :pensive: :cry:

my jsme dneska kolem poledne vyrazili s venouškem k našim a musím říct že cesta zpátky katastrofa,ale zvládla jsem to a teď už se snad ničeho nebojím i jeden smyk jsem ukočírovala a taťka nás pochválil že jezdíme dobře a to jsem vyjela i kopec domů, normálně když napadne sníh tak musíme tak 2x couvat dolů a jet znova
6. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem........
Zdeni no ty jsi šikulka řidička :grinning: :grinning: :grinning:
Peťo.. mnoo dneska musely být cesty opravdu děsběs... mě řítení v tomhe počasí teda nevadí, ale když nemusím tak raději dřepím na prdeli doma..
jinak Natynka mi spinká od 7 hodin tak uvidíme jak dlouho... moc mi nepapala, vypila jen 60... což je dost málo, tak uvidím kdy se mi probudí ajestli už bude papat lépe..poslední dobou nechce nevypije to co má.ale asi ji to stačí, protože mi vydrží 2,5-3 hod
6. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u nás vidím spaní zase až kolem půlnoci né-li dýl,protože mladý pán se probudil v 18 hod. a je plný elánu :grinning:

já jsem dneska opět slaměná a to jsem musela mikeše dovézt do hospody, sněhu je u nás tééééda sakra dost a pořád blbec padá :confounded:
6. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, to je smutny, vubec jsem nevedela ze se to stalo tu pobliz :frowning2:

tez se u nas nespi a jestli budu slamena se teprve dozvim :grinning:
6. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám chotě doma, ale je to jako by tu nebyl... :confounded: :confounded: :cry:
takže jsem polovic slaměná.. tak jdu ještě pověsit prádlo, dát do pračky, přinést dříví a jsem tu :wink: :wink:
ta nehoda to je mazec... když něco takovýho čtu, vidím v tv tak mi úplně běhá mráz po zádech.. to je strašný takhle zmařený lidský život..

Nin zase syslý korunky v Infernu... tak ta má o zábavu postaráno :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak julka uz spi a chvili slamena budu :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
U NÁS SE TAKY SPINKÁ OD TĚCH 7 HODIN :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se ještě nespinká a koukáme na mašinku Tomáše, chvilkama dojdu udělat něco na fb ale jinak musím "spinkat" v posteli s malým :grinning: :sunglasses:
6. bře 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
u nas noc dobra, vstavali jsme v 8 :slight_smile:
7. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko :slight_smile:

U nas noc des bes, meli jsme oba v posteli :unamused: Tak jestli opet zuby, nevim.

Dneska jdeme k nasim, mamka ma narozky, tak budeme slavit :slight_smile:

Hlavne, ze uz nechumeli, vcera to byl hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je,anny, tak si to moc uzijte!

ja premyslim, potrebuju do kaufu, jestli kdyz mi juli cestou usne ji muzu dat na balkon. kasle jen trochu a uz se to v ni trha, rymu nema a teplotu nema 4. den. co myslis? dr rikala ze kdyz bude bez teploty a nechodi, tak ze ven muzem, ale co kdyz mi tam bude spat treba 2 hod ? Nevadi to?
7. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslim, ze na pak na tom balkone bys ji mohla nechat, tam je bezvetri, ne?
Ja kdyztak davam na kocar plastenku, aby jim tam vubec nefoukalo.
7. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ani užijte si oslavu..
San myslím že to nevadí , pokud nemá teploty..dr. říkala že se s dětmi ven může.. Naty mi i venku lépe dýchala, že nechrochtala..a zas tak velké mrazy taky nejsou, aby ven nemohla.. jinak ta pláštěnka je výborný nápad :dizzy_face: :dizzy_face: tak se mějte já jedu do strak za maminou, nakoupit a pak za kamarádkou... tak pa pa pa
krásnou neděli všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink:
7. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,taky hezkou nedeli :slight_smile:

tak na balkone nefouka a je tam slunicko a 7 stupnu,tak kdyz usne,bude tam :slight_smile:
ja teda moc plastenek zastance nejsem od te doby co nam je zosklivila porodni asistenka kdyz jsem byla na vosce :grinning:
7. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda, koukam jak si vsichni uzivate nedeli :grinning:
7. bře 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak adamek basti pak jde spat zejtra snim jdu na ockovani rano snad ta nikdo nebude :wink: dnes mel opet krev ve stolici jsem uplnee hotova to znamena ze bude na dalsi potravinu alergickej jen ted zjistit jakou asi banan mel ho predevcirem nic jinyho novyho nemel :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi stoho uplne zle co se jeste ukaze :frowning2: holky a rozjedte to tady trochu kde jste vsichni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hm ode me to sedi :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
7. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,chudacek :cry: . to je strasny. snad uz bude jen dobre a na nic alergicky nebude. a co vsechno mu vadi?

me prijde ze uz tu jsem snad jen ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

u nas vykoupano,nakrmeno, leky podany. uz jen spat az se ji bude chtit :slight_smile:.
7. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem tu taky, u nas uz se spinka :slight_smile:

Adri, chudinka Adamek, to je des, myslis, ze by to mohl mit z bananu?
7. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj preji vsem hezky nedelni vecer.
Adri chudacek malinkej to jsou starosti ta alergie je asi pekna svine.
U nas se dnes uz spinka,mamce spinkal Honzik hod odpol tak odpadl uz v 19hod.po mlicku.
Já se Valim na gauci a jsem na netu pres honzovo mobil,jsem lina si vytahnout notebook,a tatka je na stolnim pc.
Jo holky to souhlasim v posledni dobe je to tady tezce mrtve a to i v patek.snad se to tady alespon trochu rozjede je ja se dneska tesim na pojistovnu.
7. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, dneska je vlastne uz pojistovna, to se taky tesim :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se tesim na pojistovnu vubec nevim na co je alergickej zatim mu davam sklenicky ale budu muset zacit varit predevcirem jsem mu dala banan a jinak ma presnidavky jablko tak bud to proste nevim bud jabko nebo banan jsem uplne hotova sneceho to proste je jen prijit na co deti co maji alergii na bkm. tak muzou bejt i na jiny potraviny jen ted prijit na jakou takze budu muset od znova vsechno asi psat fakt nevim
7. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojištovnu si holky užijte,přeju vám to,to jeden ze seriálů,kterej jde mimo nás,neviděli jsme žádnou řadu před tím,tak bych se v tom ztrácela :slight_smile: :slight_smile: ,my asi kouknem na něco nahranýho

adri alergie jsou svinstvo a nejhorší,když nevíš z čeho,ale banán mi zrovna alergizující nepřijde,ale třeba se mýlím,dneska může být alergie defacto na všechno :cry: :cry:
7. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pojištovnu jsem sledovala od samého začátku, stejně jako ordinaci pak si pamatuji mezi moje oblíbené patřil i život na zámku, šípková růženka, a Vyprávěj
7. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky jsem seriálová a už tady sedím a čekám :grinning: :grinning: :grinning: , no ještě taťka uvaří kafíčko :grinning: :grinning: :grinning: , ten radost sice nemá, ale co mu zbývá. :grinning: :grinning: :grinning:
Adri, je mi Adámka moc líto, snad to nebude nic vážného, že by mohl být banán alergen mě ani nenapadlo. :frowning2: :angry: .
7. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já taky ordinaci avyprávěj se nám líbilo moooc,nejlepší díl byl MDŽ,u toho jsme se fakt nasmáli a život na zámku jsme sledovali taky,ale pojištovna nám nějak unikla :slight_smile: ,zato se těšíma na zítra na Kriminálku Anděl
7. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak to mame stejny vkus, ja taky koukala na tyhle vsechny :wink:
Luci, presne, z Vypravej byl dil MDZ dokonaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Luci, když je žena milována MUROMCEM, na to vzpomínáme často. :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli u našich a já vytáhla starý fotky,holky my se tak nasmáli,ale zkonstatovala jsem,že jsem měla štěstí,že máma šila,pletla,háčkovala,takže mám skoro všude na sobě hezký originál šatičky a našla jsem i jedno přáníčko k MDŽ a jíto hádej,co byl můj úplně první dárek pro mámu kVánocům.....no přece živý květy karafiát :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek