• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já si pamatuji, že jsem kupavala silovky - punčocháče :grinning: :grinning: :grinning: a babičce mýdla jaro v takové krabičce byli tam 3 a taťkovi vodu po holení, ale pitralon to nebyl :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem to taky nevedela ale cetla jsem to tady na diskuzi nejaka pani psala ze byli alerg. na banan tak me to napadlo snad to nebude nevim uz co bych mu davala za svaciny celkem nesmi nic jogurt piskoty susenky jiny ovoce jeste nevim je mi stoho na nic uplne skur.... naladu pardon :frowning2:
7. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja taky cumim na pojistovnu,uz jsem se ji nemohla dockat :grinning:. pak ordinacka,ulice, vypravej,zivot na zamku jsem taky koukala :grinning:

jo,holky,jen co se stalo kamaradce jedny holciny z klokanu,holcicka /14 mes) ji vypila kapky do nosu a stravila 2 dny na jipce,haprovalo ji srdicko a nevypadalo to dobre. tak hlidat drobecky :pensive: . me by to nikdy nenapadlo co se muze vsechno stat :frowning2:
7. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,jak to slo v infu? byli lidi?
prosim te,jak se hraje mafie :sweat_smile: ?
7. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já se loučím jdu spát
Kdby jste chtěly dát hlasy tak budeme rádi http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=1&p=540
7. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Tak dneska zase strasime od 5h :unamused:

Nin, pekna fotka :wink: ale musim se zaregistrovat, abych mohla dat hlas, tak to udelam :slight_smile:

S tema kapkama do nosu to je strasny, to by me ani ve snu nenapadlo :pensive: Musim tohle uz dat vsechno nahoru, kam nedosahnou.
8. bře 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :grinning: :grinning: :grinning:
Ani děkuji tak tam lupni fotku kluků a já jim budu dávat hlásky :wink:
8. bře 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
u nas noc nic moc, porad plakala, asi zoubky, vcera mela cerveny stroupek na dasni u stolicky. a to v sobe mela i nurofen.
8. bře 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsme po dlouhy dobe vstavali v 7 jindra vezl domika do skolky k doktorce nabehnu az odpol.jindra odpol. jede tak si musim vzit a. na plavani nemam hlidani mamka ma odpol. tak jsem na to zvedava :unamused:ale ono to snim snad pujde :unamused:nino hezka fotka honzikovi to slusi :wink:
8. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré mrazivé dopoledne,u nás noc tak dobrá,že to radši ani nebudu psát :grinning: :grinning:

musím do práce a vůbec se mi do toho mrazu nechce,to abych zase vytáhla rukavice :confused: :confounded:
8. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vše nej k MDŽ!!
já měla flámovací víkend, tak jsem včera odpočívala, ale dnes už zase musím fungovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári ještě,že sociálka nechodí o víkendech :grinning: :grinning: ,ale my měli taky hezkej,nestěžuju si :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári ip
8. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
je holky dnes je mdz ja to ani nevim jsem mimo :wink:tak vam taky preju vsechno nejlepsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: adamek ted usnul tak jdu neco delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my jsme meli v sobotu u nas v hospode posezeni zen k MDZ :grinning: :grinning: :grinning: Kazda pry dostala kyticku a nejaky pripitek :grinning:
A ja chybela :grinning:
8. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky .zdravím ..ale jsem nějak KO
Martin měl v noci teplotu a moc nespal …teď usnul, ale má 37.7
a víkend taky nic moc ..jsem unavená, podrážděná a kluci protivní a mě hned vše rozčílí

:rolling_eyes:
8. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli,tak snad bude lip..

taky vse nej k MDZ :slight_smile:

ani,jak to zes tam chybela :grinning: :grinning: :grinning: . takova udalost :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ANI ty jsi nešla pro karafiát teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to sis rozlobila celou vesnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Také přeji vše nej k MDŽ

Oli Ahoj uplně jsem zapoměla pochválit fotečky, chtěla jsem se zeptat jakou školu studuješ já plánuji od října jít také studovat bohužel asi bych příjmáčky na státní neudělala tak soukromou ale to jsou cenový dardy tak to ted už několikátý dne prokoumávám a propočítávám
8. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli at je Martínkovy lépe :wink:
8. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ..tak to jsi prošvihla takovou událost :grinning:

Say ..dík

Nina ..taky dělám sokroumou - obor dentální hygiena ..a darda to je taky :unamused: ..ale věřím, že se to vrátí

a Martin nespí ..Ondřej všechny bolístky zaspal .a bylo fajn ,,Martin je živel i s teplotou

VŠE NEJ K MDŽ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám vybranou jednu co má sídlo v Praze a konzultační středisko v Písku za semestr chtějí 17900,- :frowning2: :frowning2: strasně mě lákala VŠ aplikovaného práva v Praze ale to je 50 tisíc za rok + co projezdím a to je pro mě nemyslitelné je to na prd člověk by tak rád studoval ale ceny jsou astronomické :frowning2: :angry: :angry:
8. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
HMMM .moje škola stojí taky dost ..ale co nadělám ..když už jsem se na to dala ... :confounded: ..nevzdám to ..
8. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě byla by škoda peněz a jak jsi psala určitě se to jednou vrátí :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to jsi ted začala studovat nebo už jsi dál???
8. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mate muj obdiv :slight_smile:. ja z mnoha ruznych duvodu,dokud nebudu muset, tak nepujdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nina ..dělám školu 2 rokem , začala jsem v září 2008 a v listopadu jsem zjistila, že jsem těhu -před tím 2 roky snažení a 2 nevydařené pokusy -..tak jsem to vzdala a šla na školu, že musím přijít na jiné myšlenky

Say ..ale nééé ..fakt jsem to měla trochu jako záplatu na bolavou duši a taky jsem potřebovala nmezi lidi ..a škola mi přišla jako dobrý nápad ..a taky abych doma nezakrněla ..a též moje mamky je zubařka a tak budu mít i kde pracovat ..jinak bych do toho asi nešla
8. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři mě akorát brzdí ty finance ale až bude mít Honza práci tak by to docela šlo sice tochu uskromnit samozdřejmě né na úkor malého. Proč by jsi musela :grinning: ted si trochu sedím na vedení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli zubařka jo vlastně to říkala Ani :grinning: :grinning: :grinning: jen si to napsala tak jsem se trochu oklepala naštestí zuby mám v pohodě ale nemusím ani tu preventivní kontrolu jednou do roka, jéé a to jsem si vzpoměla že asi moje gynekoložka by mě ráda viděla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli, nebudes pak hledat sestricku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se kdyztak hlasim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . a neboj,na materskou bych ti neutekla, druhe neni v planu :slight_smile: . aspon teda ne s edou :sweat_smile:

nin,mozna to po mebudou casem vyzadovat v praci. ale dokud nebudou,tak by me do skoly nikdo nedostal :grinning:
8. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: AHA já jsem dnesak trochu zpomalená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek