• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

kdepak jsou holky :wink: :wink: :wink: :wink:
8. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky, to nevim. posledni dobou mi prijde ze tu byvam jen ja :sweat_smile:
8. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nina ...ehmm ..moc jsem se soustředila na snažení o 2 dítě :pensive: ..kolem mě se těhotnělo jak blázen a já 2 krát o mimi přišla a tak asi tak

Say ..bych ráda ještě jendo mimi ..i když se s manžou teď zrovna zlobíme navzájem
8. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to mě je líto, my se snažily rok/ jeden nevydařený pokus a pak přišel Honzíček jo jo kolem mě to taky všechno tenkrát těhotnělo to stačilo aby na někoho padly trenýrky a byli v tom :grinning:
8. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli, to nevadi, tak ja bych na tu doba sla zpatky na chiru a az bys mela po materske tak bych se prihlasila zas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

muj sen byli vzdy 3 deti a 2 adoptovane :sweat_smile:. od adoptovanych jsem ustoupila, neni na to doba. aty dalsi dve, to by zase musel byt jiny pan k tomu :sweat_smile:
8. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, to me mrzi ze jste o mimi prisli :pensive: . ale asi to tak melo byt :frowning2:

oli,jak se jmenuje mamka prijmenim? jestli k ni nahodou nechodim :grinning:
8. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na tu dobu melo byt :grinning:
8. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem našla na youtube :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
San už máš vybranej dortík pro malou??
8. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jo vlastně ty jsi říkala že ho bude mamina péct jestli se nepletu :sweat_smile:
8. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dortik jeste nemam. porad rozmyslim jestli upece mamina a ja na nej koupim jen figurky nejake hezke a nebo jestli ho necham udelat. dnes mam v planu obejit cukrarny a podivat se. ale mame cas,budem delat oslavu az 19. :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say ..koukám, že kolem mě zlobí víc tatínku :unamused:
jinak dentální hygienistka dělá bez sestřičky ..ale třeba ještě půjdu na VŠ zubařku ..a pak tě vemu :grinning:
moje mamka dělá v Blatné
jinak mě hrorně baví těhulkování
a jak se má Tesina?

Nina ..hmm to je život

) ..a jinak joo..asi to tak mělo být :unamused:
jinak koukaám, že Ani už tu o mě docela dost napsala :sunglasses:
8. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jak se tu mate?

Luci Misce dodatecne vse nej k narozkam.

Studovat bych taky jeste sla, ale uz na to nemam hlavu, zkousela sem si oprasit anglictinu a naucit se par novych slovicek a vuuuuuubec mi to neleze do hlavy, nic si nepamatuju :-/

My sme uz taky tosinku marodi.. Juli uz druhou noc pobrekava a trosku chrochta a pokaslava ze spani, tak dnes v noci dostala Panadol a spinkala hezky az do rana a me od vcera poboliva v krku a mam ryyybu :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes: tak spolu pijeme bylinkovej cajicek, sem rada ze Julince chutna a zatim se snad obejdeme bez prasku..
8. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jen to že byla u zubařky a shodou okolností je to tvoje maminka

Sandři krásný,dobrý (už jsem tam několik nechávala dělat ) a za dobrý peníze co mám odskoušené dělají v práchenské cukrárně nahoře za mlíkárnama stačí to objednat telefonicky http://www.prachenska-cukrarna.cz/dorty-fotogalerie/dorty-pro-deti/

mě se od nich líbil tenhle http://www.prachenska-cukrarna.cz/dorty-fotogalerie/311-dort-obdelnik-se-zviraky-a-plastickym-napisem/
8. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi koukám že to nějak řádí.
Ať je vám brzo lépe
U nás zatím v pohodě naštestí se nám nemoci konečně vyhíbají :wink:
8. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nina ..fakt :sweat_smile: ..tak já bydlím nad ordinací :slight_smile:

dortíky krásný ..mě to baví, tak je většinou dělám doma
8. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam doted taky Nin, ale yatim to jeste jde, Juli nudlickz nema a kasel jen v noci malinko, snad bude po mne, ja marodim tak jednou za rok :slight_smile:
jdu bastit, pak juknu na ty dortiky, taky uz premyslim, jakej udelam
8. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám vybrané jaké udělám :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nino ten je krasnej, dobrej napad se zviratkama. Ja budu muset asi udelat s miminkama, protoze u Julinky je ted vsechno mimi :grinning::grinning::grinning::grinning:
A jakej udelas? Tenhle? Nemas zkusenosti / nebo nektera z vas tady/ s plnenym dortem? Mam na nej formu od Jeziska a jeste sem to nezkousela.
8. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi já je bdu nechávat dělat jelikož se nás sejde docela dost a to jen rodina tak budu nechávat dělat 2 bohužell zkušenost nemám netroufám si na to i když vaříma peču tak dort bych si asi nelajzla
8. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zas radsi tvorim dortiky :slight_smile: Julince asi udelam obyc. piskotovej s lipankem a nejaky ty ozdobicky, aby ho mohla taky, ale tatka bude mit pak svatek a pral by si marcipanovej, a ma rad cokoladovej, tak to chci skloubit a vyzkouset tu formu.
8. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten piškotovej z liúánkem ten bych si dala taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mě pošli Zuzi prosím tě recept já bych ho vyzkoušela jen tak :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný MDŽ VŠEM ŽENÁM NA kOŇOVI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

NIN TAK CO, JDEME DO TOHO?? VYBEREME ÚSPORY HURÁ STUDIUM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
BY NA TRIVISU ASI KOUKALI ŽE MY DVĚ JEDEME DÁÁL :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári já do toho na 99 % procent půjdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen není odkud vybrat úspory :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
co tu sportku vyhrála jsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím..nebyla jsem ve městě...ale určitě jooo..jako vždy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj jdem do toho...splaš přihlášku a počli mi odkaz co jsi teda vybrala??tu blatnou??teda písek konzult.středisko?
8. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Písek v té Blatné se to neotvírá pro malý zájem studentu
8. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vlastně o tom jsme se bavili.. hlava skopová jsem.. njn už si toho tolik nepamatuju asi to bude tím věkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nina ..tak to budu držet palce, aby to vyšlo
8. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek