Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
8. bře 2010
kdepak jsou holky 😉 😉 😉 😉
sayastautor
8. bře 2010
jo holky, to nevim. posledni dobou mi prijde ze tu byvam jen ja :-N
olitum
8. bře 2010
Nina ...ehmm ..moc jsem se soustředila na snažení o 2 dítě |-| ..kolem mě se těhotnělo jak blázen a já 2 krát o mimi přišla a tak asi tak

Say ..bych ráda ještě jendo mimi ..i když se s manžou teď zrovna zlobíme navzájem
ninus81
8. bře 2010
Oli to mě je líto, my se snažily rok/ jeden nevydařený pokus a pak přišel Honzíček jo jo kolem mě to taky všechno tenkrát těhotnělo to stačilo aby na někoho padly trenýrky a byli v tom 😃
sayastautor
8. bře 2010
oli, to nevadi, tak ja bych na tu doba sla zpatky na chiru a az bys mela po materske tak bych se prihlasila zas 😃 😃 😃 😃 😃

muj sen byli vzdy 3 deti a 2 adoptovane :-N. od adoptovanych jsem ustoupila, neni na to doba. aty dalsi dve, to by zase musel byt jiny pan k tomu :-N
sayastautor
8. bře 2010
holky, to me mrzi ze jste o mimi prisli |-| . ale asi to tak melo byt 😞

oli,jak se jmenuje mamka prijmenim? jestli k ni nahodou nechodim 😃
sayastautor
8. bře 2010
na tu dobu melo byt 😃
ninus81
8. bře 2010
ninus81
8. bře 2010
to jsem našla na youtube 😃 😃
ninus81
8. bře 2010
San už máš vybranej dortík pro malou??
ninus81
8. bře 2010
..jo vlastně ty jsi říkala že ho bude mamina péct jestli se nepletu :-N
sayastautor
8. bře 2010
dortik jeste nemam. porad rozmyslim jestli upece mamina a ja na nej koupim jen figurky nejake hezke a nebo jestli ho necham udelat. dnes mam v planu obejit cukrarny a podivat se. ale mame cas,budem delat oslavu az 19. 🙂
olitum
8. bře 2010
Say ..koukám, že kolem mě zlobí víc tatínku :-|
jinak dentální hygienistka dělá bez sestřičky ..ale třeba ještě půjdu na VŠ zubařku ..a pak tě vemu 😃
moje mamka dělá v Blatné
jinak mě hrorně baví těhulkování
a jak se má Tesina?

Nina ..hmm to je život

) ..a jinak joo..asi to tak mělo být :-|
jinak koukaám, že Ani už tu o mě docela dost napsala 😎
zuzankast.
8. bře 2010
Ahojky,
tak jak se tu mate?

Luci Misce dodatecne vse nej k narozkam.

Studovat bych taky jeste sla, ale uz na to nemam hlavu, zkousela sem si oprasit anglictinu a naucit se par novych slovicek a vuuuuuubec mi to neleze do hlavy, nic si nepamatuju 😕

My sme uz taky tosinku marodi.. Juli uz druhou noc pobrekava a trosku chrochta a pokaslava ze spani, tak dnes v noci dostala Panadol a spinkala hezky az do rana a me od vcera poboliva v krku a mam ryyybu :-p:-p tak spolu pijeme bylinkovej cajicek, sem rada ze Julince chutna a zatim se snad obejdeme bez prasku..
ninus81
8. bře 2010
Oli jen to že byla u zubařky a shodou okolností je to tvoje maminka

Sandři krásný,dobrý (už jsem tam několik nechávala dělat ) a za dobrý peníze co mám odskoušené dělají v práchenské cukrárně nahoře za mlíkárnama stačí to objednat telefonicky http://www.prachenska-cukrarna.cz/dorty-fotogal...

mě se od nich líbil tenhle http://www.prachenska-cukrarna.cz/dorty-fotogal...
ninus81
8. bře 2010
Zuzi koukám že to nějak řádí.
Ať je vám brzo lépe
U nás zatím v pohodě naštestí se nám nemoci konečně vyhíbají 😉
olitum
8. bře 2010
Nina ..fakt :-N ..tak já bydlím nad ordinací 🙂

dortíky krásný ..mě to baví, tak je většinou dělám doma
zuzankast.
8. bře 2010
Nam doted taky Nin, ale yatim to jeste jde, Juli nudlickz nema a kasel jen v noci malinko, snad bude po mne, ja marodim tak jednou za rok 🙂
jdu bastit, pak juknu na ty dortiky, taky uz premyslim, jakej udelam
ninus81
8. bře 2010
Já už mám vybrané jaké udělám 😃 😃
zuzankast.
8. bře 2010
Nino ten je krasnej, dobrej napad se zviratkama. Ja budu muset asi udelat s miminkama, protoze u Julinky je ted vsechno mimi 😃😃😃😃
A jakej udelas? Tenhle? Nemas zkusenosti / nebo nektera z vas tady/ s plnenym dortem? Mam na nej formu od Jeziska a jeste sem to nezkousela.
ninus81
8. bře 2010
Zuzi já je bdu nechávat dělat jelikož se nás sejde docela dost a to jen rodina tak budu nechávat dělat 2 bohužell zkušenost nemám netroufám si na to i když vaříma peču tak dort bych si asi nelajzla
zuzankast.
8. bře 2010
Ja zas radsi tvorim dortiky 🙂 Julince asi udelam obyc. piskotovej s lipankem a nejaky ty ozdobicky, aby ho mohla taky, ale tatka bude mit pak svatek a pral by si marcipanovej, a ma rad cokoladovej, tak to chci skloubit a vyzkouset tu formu.
ninus81
8. bře 2010
tak ten piškotovej z liúánkem ten bych si dala taky 😃 😃 😃 😃 to mě pošli Zuzi prosím tě recept já bych ho vyzkoušela jen tak 🙂
saarcik77
8. bře 2010
krásný MDŽ VŠEM ŽENÁM NA kOŇOVI 😃 😃 😃 😃 😃 😃

NIN TAK CO, JDEME DO TOHO?? VYBEREME ÚSPORY HURÁ STUDIUM x-) x-) x-)
saarcik77
8. bře 2010
BY NA TRIVISU ASI KOUKALI ŽE MY DVĚ JEDEME DÁÁL 😃 😃
ninus81
8. bře 2010
šári já do toho na 99 % procent půjdu 😃 😃 😃 😃 jen není odkud vybrat úspory 😃 😃 😃 😃
co tu sportku vyhrála jsi 😃 😃 😃 😃 😃 😃
saarcik77
8. bře 2010
nevím..nebyla jsem ve městě...ale určitě jooo..jako vždy 😃 😃 😃 😃 jj jdem do toho...splaš přihlášku a počli mi odkaz co jsi teda vybrala??tu blatnou??teda písek konzult.středisko?
ninus81
8. bře 2010
jo jo Písek v té Blatné se to neotvírá pro malý zájem studentu
saarcik77
8. bře 2010
jo vlastně o tom jsme se bavili.. hlava skopová jsem.. njn už si toho tolik nepamatuju asi to bude tím věkem 😃 😃 😃 😃
olitum
8. bře 2010
Nina ..tak to budu držet palce, aby to vyšlo

Začni psát odpověď...

Odešli