• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Oli děkuji

Tak jsem osiřela :grinning: :grinning: tatka si vzal malého ven prý at si odpočinu ale pod podmínkou že mu sklidím farmu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sklízej.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nezapomeň si napsat do diáře na tento týden návštěvu..mateřská už přišla :confused: :confused: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jé Ninuš to se máš, já bych tu naší vydru :grinning: :grinning: :grinning: taky dnes hned půjčila na vožení. Vstváli jsme po 5hodině, takže jsme dopoledne uspinkali 2x, teď už jsem neměla sílu jít znova a tak jsem jí uspala na chodbě a spí u okna. :wink: :slight_smile: , už tam bude hodinku. Dnes je totiž strašně ukňouraná a chce se jen chovat.
Už nevím co jí fakt dát za mlíčko, tak jsem dnes koupila banánový sunar, a ona po obídku vypila 90ml, to jsem čuměla, je fakt dobrý, připomíná mi banánové granko co bylo za nás.

Jinak taky přeji vše nej k MDŽ.

CO Adámek, Adri?
8. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári tobě už mateřská přišla joo mě rodičák néééé :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš Ahoj tatka se dneska nabídl sám :slight_smile: tak já mu ted sklízím farmu a pak si nandám jídlo a svalím se k tv na gauč :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
rodičák už přišel 2x??
8. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho chci dvakrát :grinning: :grinning: :grinning: né nebo 4x at nežeru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo žůžo
8. bře 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak nic... :confounded:
8. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vole to byl VTIP :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
na icq máš elektronickou přihlášku

Tak já jdu zahájit valendo než se mi kluci vrátí :grinning:
8. bře 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky preju krasny MDZ, sem rano nejak zapomnela

Ninus recept ti poslu, musim to dat ale dohromady, delam to od oka, primerene primerene :grinning: dneska to ale asi nebude, sem hotova. Mely sme s Juli navstevu, jeste jednoho pozdniho Jeziska a nejak me to s tema bacilama dohromady zmohlo.
Tak jdu koupat a vypravovat Julinku spat a asi pujdu uz s ni :stuck_out_tongue_closed_eyes::pensive:
8. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
preju vam hezkej vecer, papa
8. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tak at je julince dobre a tobe taky :wink: ja ted krmim a pujde spat domca po vecerni. ja budu uklizet jak jinak jindra odjel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u doktorky celkem dobry dostal ockovani obe dve jinak vazi 7.100 tu davku navic nutrilonu muzu davat protoze neni tlustouckej tak mu to i neuskodi jinak mam vse psat stim jidlem a zkouset muze to bejt z jabka se stoho fakt poseru
8. bře 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,tak at je julce lip :wink:. nam se taky vse do minulyho tydne vyhybalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

adri,super vaha :slight_smile:

oli,tesi se ma dobre :dizzy_face: . pozdravuje :wink:. dnes jsem s ni byla
8. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say ..tak Tesinu taky pozdravuj ..a už má nějakého pořádného chlapa
Martin měl dnes rekord ..horečkuje a spal 20 min dopo a 20 odpo – snad bude spát líp v noci ..ale moc tomu nevěřím

:rolling_eyes:
8. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli,IP
tak snad chudatko bude mit dobrou noc a bude to jen uz dobry. ach jo. u deti by nemoce meli zakzat :frowning2:. a ma rymu nebo kasel?
8. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin a jaky budete delat ty dorty? ja blbec dneska chtela obejit cukrarny a ve meste na to zapomnela :sweat_smile: :grinning:

ale jsem jak blbec celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: . zapomnela jsem klice od bytu v zamku kocarkarny a zjistila to az u spitalu kam jsem sla podepsat dane. tak jsem se musela pro ne vratit domu,zazvonit na sousedku at mi otevre a pak jit teprve znovu do nemocnice. a to jsem se vracela od geodezie. jsem myslela ze si dam ranu :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tuuu. taky jsem měli návštěvu.. Naty spinká od půl 8...i přesto, že tu byly dva raubíři...vubec ji to nevadilo...
Adri to s Ad. je mi líto.. ale snad to bude dobrý, že z toho vyroste...jinak zítra bych mohla.. jen odnesu na fiannč. daňové přiznání a můžu vyrazit.. tak ti písnu ráno ještě sms
8. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri, snad se ta alergii min. zmirni. ach jo. jak je tohle mozny?

julca dnes byla protivna,jsem rada ze uz spi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jsou krasny nin :slight_smile:. neco jako je ten 1. bych si taky predstavovala. jednoduchy,mamka by ho upekla a ja na to koupila nejakou hezkou figurku :slight_smile:. tak az nezapomenu :grinning:, tak musim obehat mesto a zjistit jestli je tu prodavaji :slight_smile:
odkud znas petu mosovskou?
8. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťu znám z Inferna a Stodoly už nějakej ten pátek :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha :grinning:. ja premysleal odkud se znate :grinning:
8. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty dorty mě nadchli jen co jsem je viděla :slight_smile:
8. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tahle ženská dělá krásné dorty tak posílám odkaz na její fotogalerii http://www.kosternovi.cz/dorty/fotogalerie.asp?klic=1&start=1
8. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta ma hezky :slight_smile:. a ta je ze str?
8. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaaa,uz ctu ze ne :grinning:. ale docela me zaujal dort s krtkem. udelat krtkuv dort a na to dat figurku krtka. jen by to asi nebylo moc vhodny pro julcu :sweat_smile:. ale zas toho nesni tolik. no,porad se uklidnuju ze mam porad cas :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne to je jen pro inspiraci fascinuje mě její šikovnost :slight_smile:
autor
sikovna je radne teda! taky bych chtela byt tak sikovna :dizzy_face:
jo a svet se zblaznil. eda sice protivnej,ale dostala jsem kytku :astonished:
Dorty super

Say ..hmmm ..má trochu rýmy i kašel --uvidíme
8. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek