Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
8. bře 2010
Oli děkuji

Tak jsem osiřela 😃 😃 tatka si vzal malého ven prý at si odpočinu ale pod podmínkou že mu sklidím farmu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
saarcik77
8. bře 2010
tak sklízej.... 😃 😃 😃 😃 a nezapomeň si napsat do diáře na tento týden návštěvu..mateřská už přišla =-) =-) 😃
murecka76
8. bře 2010
Ahojky,
jé Ninuš to se máš, já bych tu naší vydru 😃 😃 😃 taky dnes hned půjčila na vožení. Vstváli jsme po 5hodině, takže jsme dopoledne uspinkali 2x, teď už jsem neměla sílu jít znova a tak jsem jí uspala na chodbě a spí u okna. 😉 🙂 , už tam bude hodinku. Dnes je totiž strašně ukňouraná a chce se jen chovat.
Už nevím co jí fakt dát za mlíčko, tak jsem dnes koupila banánový sunar, a ona po obídku vypila 90ml, to jsem čuměla, je fakt dobrý, připomíná mi banánové granko co bylo za nás.

Jinak taky přeji vše nej k MDŽ.

CO Adámek, Adri?
ninus81
8. bře 2010
Šári tobě už mateřská přišla joo mě rodičák néééé 😞 😞 😞 😞
ninus81
8. bře 2010
Jituš Ahoj tatka se dneska nabídl sám 🙂 tak já mu ted sklízím farmu a pak si nandám jídlo a svalím se k tv na gauč 😃 😃
saarcik77
8. bře 2010
rodičák už přišel 2x??
ninus81
8. bře 2010
já ho chci dvakrát 😃 😃 😃 né nebo 4x at nežeru 😃 😃 😃 😃 to by bylo žůžo
saarcik77
8. bře 2010
hmmm tak nic... :-S
ninus81
8. bře 2010
vole to byl VTIP 😃 😃 😃
ninus81
8. bře 2010
na icq máš elektronickou přihlášku

Tak já jdu zahájit valendo než se mi kluci vrátí 😃
zuzankast.
8. bře 2010
Taky preju krasny MDZ, sem rano nejak zapomnela

Ninus recept ti poslu, musim to dat ale dohromady, delam to od oka, primerene primerene 😃 dneska to ale asi nebude, sem hotova. Mely sme s Juli navstevu, jeste jednoho pozdniho Jeziska a nejak me to s tema bacilama dohromady zmohlo.
Tak jdu koupat a vypravovat Julinku spat a asi pujdu uz s ni :-p|-|
zuzankast.
8. bře 2010
preju vam hezkej vecer, papa
adricc
8. bře 2010
zuzi tak at je julince dobre a tobe taky 😉 ja ted krmim a pujde spat domca po vecerni. ja budu uklizet jak jinak jindra odjel 😃 😃 😃 😃 😃 u doktorky celkem dobry dostal ockovani obe dve jinak vazi 7.100 tu davku navic nutrilonu muzu davat protoze neni tlustouckej tak mu to i neuskodi jinak mam vse psat stim jidlem a zkouset muze to bejt z jabka se stoho fakt poseru
sayastautor
8. bře 2010
zuzko,tak at je julce lip 😉. nam se taky vse do minulyho tydne vyhybalo :-p

adri,super vaha 🙂

oli,tesi se ma dobre x-) . pozdravuje 😉. dnes jsem s ni byla
olitum
8. bře 2010
Say ..tak Tesinu taky pozdravuj ..a už má nějakého pořádného chlapa
Martin měl dnes rekord ..horečkuje a spal 20 min dopo a 20 odpo – snad bude spát líp v noci ..ale moc tomu nevěřím

8-(
sayastautor
8. bře 2010
oli,IP
tak snad chudatko bude mit dobrou noc a bude to jen uz dobry. ach jo. u deti by nemoce meli zakzat 😞. a ma rymu nebo kasel?
sayastautor
8. bře 2010
nin a jaky budete delat ty dorty? ja blbec dneska chtela obejit cukrarny a ve meste na to zapomnela :-N 😃

ale jsem jak blbec celej den :-p . zapomnela jsem klice od bytu v zamku kocarkarny a zjistila to az u spitalu kam jsem sla podepsat dane. tak jsem se musela pro ne vratit domu,zazvonit na sousedku at mi otevre a pak jit teprve znovu do nemocnice. a to jsem se vracela od geodezie. jsem myslela ze si dam ranu :-N
saarcik77
8. bře 2010
tak jsem tuuu. taky jsem měli návštěvu.. Naty spinká od půl 8...i přesto, že tu byly dva raubíři...vubec ji to nevadilo...
Adri to s Ad. je mi líto.. ale snad to bude dobrý, že z toho vyroste...jinak zítra bych mohla.. jen odnesu na fiannč. daňové přiznání a můžu vyrazit.. tak ti písnu ráno ještě sms
sayastautor
8. bře 2010
adri, snad se ta alergii min. zmirni. ach jo. jak je tohle mozny?

julca dnes byla protivna,jsem rada ze uz spi :-p
sayastautor
8. bře 2010
ty jsou krasny nin 🙂. neco jako je ten 1. bych si taky predstavovala. jednoduchy,mamka by ho upekla a ja na to koupila nejakou hezkou figurku 🙂. tak az nezapomenu 😃, tak musim obehat mesto a zjistit jestli je tu prodavaji 🙂
odkud znas petu mosovskou?
ninus81
8. bře 2010
Peťu znám z Inferna a Stodoly už nějakej ten pátek 😃 😃
sayastautor
8. bře 2010
aha 😃. ja premysleal odkud se znate 😃
ninus81
8. bře 2010
ty dorty mě nadchli jen co jsem je viděla 🙂
ninus81
8. bře 2010
Sandři tahle ženská dělá krásné dorty tak posílám odkaz na její fotogalerii http://www.kosternovi.cz/dorty/fotogalerie.asp?...
sayastautor
8. bře 2010
ta ma hezky 🙂. a ta je ze str?
sayastautor
8. bře 2010
aaaa,uz ctu ze ne 😃. ale docela me zaujal dort s krtkem. udelat krtkuv dort a na to dat figurku krtka. jen by to asi nebylo moc vhodny pro julcu :-N. ale zas toho nesni tolik. no,porad se uklidnuju ze mam porad cas :-N
ninus81
8. bře 2010
Ne ne to je jen pro inspiraci fascinuje mě její šikovnost 🙂
sayastautor
8. bře 2010
sikovna je radne teda! taky bych chtela byt tak sikovna x-)
jo a svet se zblaznil. eda sice protivnej,ale dostala jsem kytku :-o
olitum
8. bře 2010
Dorty super

Say ..hmmm ..má trochu rýmy i kašel --uvidíme