• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
my ji mame bez.
No, tedka spinka, zase :slight_smile:. a to je to 3 hodinky od krmeni. V noci jsme teda hodinku byli vzhuru, ale to neni nic :slight_smile:. Je fakt zlata, snad nam to vydrzi
21. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani jé tak tu dovolenku závidím - mě čeká letost v léťě tak chaloupka a pak až malej bude větší,tak někam vyrazíme a kam pak jedete??
21. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chceme jet taky v létě, resp. v září na dovču. Pojedeme do Itáli, autem, chceme domeček se zahrádkou a aby to bylo kousek k moři i do centra. Koukala jsem už na net a je celkem pěkný výběr, tak už chceme něco zamluvit. Jsem zvědavá na malou co bude říkat. Plavat s ní občas chodíme, ale do Itálie jsem se najezdila a myslím, že pro děti to je ideální.
Jinak sestra by chtěla taky Jůlii, ale nevím proč, myslím si, že to bude kluk - tak uvidíme, hlavně ať je to zdravý, že.
21. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se už taky moc těšim na dovču, možná sem jak blázen,ale my tedy asi pojedem jako každý rok pod stan na Třeboňsko. Jen na dva nebo tři dni, jak to půjde, ale jet bych chtěla. To budou miminku 3měsíce, tak to už snad bude ok..
21. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Zuzi kam tam jezdíte?? My jsme jezdívali každý rok na vodu Vltavu, loni jel už manžel se synem sám ( mám vyvdaného 11 letého z manželova 1. manželství). Přemýšlela jsem, jestli jet letos s malou taky, ale spíš ne, ona je tak živoučká, že si neumím představit, že by proseděla skoro celý den na lodi.
21. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezdíme ke Staňkovskému rybníku, je to kousek od Chlumu u Třeboně. Je tam nááádherně. Jezdíme tam celá rodina už od mého dětství, asi dvacet let.. Někdo řiká, že obzváště s miminkem budem potřebovat své pohodlí, ale mně to ani pod stanem nepřijde nepohodlné. Brácha tam bude mít své dvouleté berušky - dvojčátka, tak to bude super.
21. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, akorát toho sebou povezete víc, ale jinak bych se toho asi nebála, no ale taky uvídíš jaký budete mít režim apod.
21. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my čekáme až se malá vyspí a pak pojedeme se podívat po nějakým zahradním nábytku na terasu. Když je tak hezky, tak aspoň na kafe abysme si mohli sednout ven.
21. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, uvidíme, jak to budem zvládat..
Venku je fakt nádherně,asi vezmu pejska a půjdem ven
21. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak dík Kláro že mi to schvaluješ :slight_smile: Všichni ostatní totiž řikaj, jak sem odvážná a jak si věřim, že chci s tak malinkym miminkem jet pod stan. Tedy kromě mé mamky, která s náma jak sem řikala taky jezdí od malička.
21. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
San tak jsem si tak uvědomila,že se mi julinka bude opravdu dobře pamatovat,má chvilku přede mnou svátek a chvíli po Míše narozeniny :dizzy_face:
My se taky letos chystáme sna dovku do itálie,taky tvrdím,že pro děti je ideální,byli jsme i v Chorvatsku,ale to byl Honzis ještě malej a tam se tolik nelíbilo,hlavně tam byli všude kameny,my zase pojedeme do Lignana Sabbiodoro,chtěli bysme i do stejný vilky je to 40m k moři a kousek do centra,tak snad si to zamluvíme včas,máme adresu na místní agenturu přes kterou to zajišťuje tady ta česká cestovka,takže by to mělo bejt levnější
21. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se máte, taky bych jela k moři, ale to fak taž později. Byli sme taky v Itáli, když byl mé ségře rok a měla z toh chudinka asi tři dni hořečky, asi z té změny klimatu..
21. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedeme do Italie - Bovalino - Katanie. Je tam moc krasne a hlavne malo (skoro zadnej) Cech.
Zuzko, to vis, ze jed. Kdyz tomu malemu nic nebude, nevidim duvod, proc by se nemohlo. Me taky mama tahala vsude mozne. Alespon budes mit ty i deti jednou na co vzpominat!
21. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem sice Češi jezdí,ale když nechceš tak se k nim hlásit nemusíš,taky se snažíme jezdit mimo sezónu,dokud to jde,tak jich tam zas tolika není.Jezdíme tam,protože je to poměrně blízko a ta cesta autem se nechá snést,jezdíme na noc,takže dětičky doufám budou spát.Kdybysme jeli sami,tak taky určitě pojedeme nebo spíš poletíme jinam,chtěla bych do Řecka,zatím jsme byli jen na Krétě,tak by mě lákal jinej ostrov
Zuzi,já taky souhlasím,když budete v pohodě,tak proč ne,taky si pamatuju,že s námi na stanování kdysi byli známí a ti měli holčičku,co akorát začínala lézt a bylo to v pohodě
21. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasny, tak my jsme zatim sami a jih italie je moc krasnej. Urco pak budou fota na netu. Byla jsem tam jednou, jeste bez manzela, a byl to moc krasny zazitek. Uz mam naplanovane vylety. Jedeme na 14 dni, takze odpocinek jak ma byt. Oba si ho jiste zaslouzime. Jedeme autem, takze si muzeme kdykoliv udelat prestavku, ale to ti nemusim vykladat. Na jih se jede 24 hodin a nastesti je nas hodne ridicu, takze se vystridame a pojedeme v kuse :slight_smile: je to 2100 km. Letecky budeme litat az s detmi. Ja letela poprve ve 4,5 letech a byl to krasnej zazitek.
21. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
samy :D Je to videt, ze CJ a jazyky neni moje silna stranka :slight_smile:
21. bře 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
tak jsme dneska kocarkovali, bylo krasne. Taky uz mi chybel pohyb, preci jen posledni tydny jsem toho uz moc nenachodila...
Taky mam radost, uz mam dole 10 kg, tak jeste 13 a jsem na sve vaze :grinning:

V Italii jsem byla 3x a mam ji hrozne rada, ale nejezdili jsme az na jih a v lete jsme byli, uz s Juli v brisku letecky na reckym ostrovu Thassos a bylo to neco jedinecnyho. priste chcem do Recka zas, ale asi sami a malou nechame na hlidani. my letos pojedem jen na chalupu. Pod stan byl letos s malou nejela,ale jen z duvodu ze jsem na to asi moc pohodlna :sweat_smile:. Takze zuzko, jestli ty se citis, jed :wink:

Nin, ted mi doslo, vcera jsem ti neodepsala na ty caje, tak je to malinikovy a z lneneho seminka. Oboji koupis v lekarne a neni to drahe. Lnene seminko by se pry melo prodavat i drcene v dm nebo zdrave vyzive, to se pridava treba do jogurtu. asi je i lepsi nez caj z nej, ale nemam vyzkouseno :wink:
21. bře 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdybyste chteli mrknout, tak tady mam nejake fotky julinky a nejen ji :slight_smile:

http://sandy86.rajce.idnes.cz/
21. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
San,nejni na jedný tý fotce s Julinkou Tesina?
21. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: mě se taky moc líbí jih Itálie, ale jak jsi psala je to daleko a letecky si zatím netroufnu. Když si představím cestu na letiště pak to čekání na odlet, let samotný a pak to samý než se dostanem na hotel. A když jsme od někud letěli zpět tak vždycky na noc a to bylo ráno vyklidit pokoj a pak celý den se někde poflakovat. Když jsme byly sami tak to jde, ale s ročním dítětem si fakt netroufnu. Ale jako až bude větší.................. jééé to bude pohoda.
21. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko: to urcite bude. Neboj za rok uz to bude treba jine.... Ja bych letela i ted. Kamoska byla s rocnim ditetem u more a rikala, ze to bylo uzasny!
21. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucy,je :slight_smile:. je to moje sestrenice :slight_smile:
21. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ji ode mě strašně moc pozdravuj,nejdřív js me proti sobě hrály,pak jednu chvíli společně za Budějky basket,stačí,když jí řekneš Šupka a ona si určitě vzpomene,ten svět je ale malej :grinning: :grinning: :grinning:
tak honzis už spí a miška ne a ne zabrat,vyspala se odpo v kočáře :unamused:
21. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vyridim. Tak ten svet je opravdu malej :grinning:
21. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvědavá,co na to bude říkat :dizzy_face: :dizzy_face:Už konečně spí oba :slight_smile: ,asi půjdu dát koupel s pěnou nebo s sebou plácnu vedle Franty a usnu stejně jak on :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to zavidim :dizzy_face: . my mame jen sprchac :frowning2:
Zitra s ni budu, tak vyridim :wink:
21. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: fakt se těším a hlavu si z toho moc nedělám, jedeme i s našima, tak nás na ní bude víc. Hlavně malá je fakt hodná a pohodářka, tak snad to proběhne v poho. Holky, jdu do hajan, dobrou a pa zítra.
21. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikde nikdo :confused:
22. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám,že jsme top včera pěkně zazdily :fearful: ,nás dneska čeká kontrola v rizikovej poradně u primáře v nemocnici,tak doufám,že budeme pochválený a pak s Honzisem k psycholožce,tam asi dopadneme hůř,přestože Honzíkův vývoj jde dopředu,tak už jsem dopředu připravená,že mi řekne,že je na úrovni 3 letýho dítěte :sweat_smile: ,nu což po tom všem čím si prošel,jsem ráda,že aspoň tak.Takže máme dnes dopo o zábavu postaráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
Muri,byli jste tady? My šli v sobotu k babičce a dědovi a strávili tam půlku odpoledne,včera dopo jel Franta s Honzíkem a babičkou za starou babi do chvaletic a Honzis se tam zase předved,jako že mu doma nedám najíst,dal si tam polívku,knedlíky a doma pak už neobědval
San,tu koupel jsem v sobotu nestihla,tak jsem se včera koupala s dětma,to je vždycky prča,loviště po celý koupelně
23. bře 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holky :slight_smile:
o víkendu jsme se vůbec neukázali,měli jsme toho hodně :frowning2:
v pátek jsme s manžou byli na večeři na Ostrovci ve Volyni, měli jsme 5 let od svatby a tak mě překvapil kytkou a večeří,jsem to nečekala,manža totiž na nějaký výročí zapomíná :grinning:
v sobotu jsme měli brigádu na stavbě, takže jsme pokročili zase o něco dál :dizzy_face: už nám toho moc nechybí, jenom zateplit, elektriku natahat, podlahy a sádrokarton
v neděli jsme byli u našich a pak jsme jeli ke švagrovi na oslavu
a co je novýho u vás?
Say koukala jsem na rajče a fotky jsou krásný a Julča úžasná, hned jsem jí ukazovala manžovi a prý si příští rok taky takovou pořídíme, začínáme se snažením v létě, takže konečně se rozhodl :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
23. bře 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek