• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

:grinning: :grinning: :grinning: Tak jo, to bude parba.
Secvicime taky nejakou muziku, ne? :grinning:
9. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toť rozdíl nepoznají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
toz holky ja do zpevu nejdu, nemam totiz hudebni hluch :grinning: :grinning:

ja zadala nakonec do vyroby taky tenhle dort http://www.kosternovi.cz/dorty/dorty.asp?klic=155 tak budeme mit ninus stejnej :dizzy_face: , je takovej jednoduchej a nepreplacanej, pani rikala ze bude stat kolem 350,- tak jsem zvedava jak se ji povede, v sobotu si pro nej mam prijit
9. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Peti je vidět že s Any a s tebou mám lautr stejnej vkus mě se jěště líbil ten s tučnákama ale zase jsem si říkal av březnu dort s tučnákama a iglů to asi néééé :grinning: :grinning: :grinning: Přesně je takovej jednoduchej a krásnej.
Já chodila 9 let do sborového zpěvu a ted si říkám co jsem tam vubec dělala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nebudete tomu věřit ale zpívalůa i já se divím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Holky, ja myslim, ze bychom nejake cislo mohly secvicit :grinning: :grinning: :grinning:
Petul, vzdyt jsme spolu porad vystupovaly :grinning:

Ti tucnaci se mi taky moc libi :wink:
9. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by si o nás v Mačkovo dlouho lidi povídaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem doma a.spi v sedacce vstavali jsme v 6 v noci uz nekojim a pres den jen jednou tak jsme to zvladli odnaucit kozicku a uplne v pohode ale budi se na flasku ale to vypije zasnu a spime dla mam stoho radost :wink: jen ted me sere termoskka nevydrzi v ni voda tepla v 9 udelam vou a ve tri je skoro studena to je divny co? takze budu kupovat novou jakou mate vy a jak dlouho vam tam ta voda vydrzi diky za rady...... :- jinak cekam sarku zachvili by mela dorazit dnes jsem se bavila s kucharkou ve skolce tak me nepomuzou co se tyce jidla pro adamka obedy vubec svaciny mozna trochu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: dnes naju cisla na skolky a schvalneto obvolam a jestli my vsude reknou neeeeee tak at jdou doprdele..... :wink: :grinning: tak to bude fakt pekny dnes po prvi uvarim papani mrkev brambor vcera my jinra koupil mixer ten rucni a slehac a nevim jeste co tam vsechno je za 1700 to jsem necekala :grinning:
9. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri já mám termosku nerezovou sice stála 250,- ale v 20hod udělám vodu a v 6 ráno když dělám mlíčko je to uplně tak jak má být ještě chvilku protřepu a podáváme :grinning: :grinning: takže bych zainvestovala a koupila nerezovou termosku
9. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ji mam taky nerez ale koukam ze uplne na hovno kde si ji koupila
9. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to ji jeste balim do teply deky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji všem dobré ranko ......
noc mírně hektická a tak neodčítám ...
9. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli a jak je martinkovi?
9. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, mám taky nerez, koupili jsme jí v Makru, cenu nevím. Já jak krmím ještě v noci, tak jí musím nechat ještě chvilku otevřenou, musím zavřít až za chvilku, jinak bych měla ve 3 vodu vařicí a Terka by dělala cirkus, než to ochladím.
Golfky jsem dala jen tak pro inspiraci, já nějak po nich netoužím, možná zatím, ale myslím, že budeme mít problém s výškou. :wink: A ohybat se teda nebudu.
SAn, taťka zase zlobí. :frowning2: :unamused:
Holky, dortík je nádherný, v jednoduchosti je krása. :slight_smile:
Já si nechám udělat asi tu berunu /jak jsem dávala odkaz/ v prácheňské cukrárně a pak ještě udělám ten lipánkový, jestli nád sem dá Zuzka receptík. :slight_smile:
My už hodinku spinkáme, pak dojedeme pro chlebík a po obídku přijde tchýňka zachtělo se jí vozit, ta má vždycky štěstí, že jí svítí sluníčko. :grinning:
9. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,no jo. bezny stav :confounded: . kdyby si vcera radsi tu kytku strcil do .... dal mi ji beze slova,lehli jsme do postele a zacal, at si julky narozeniny oslavim kdy chci a ze si tam mam pozvat toho jinyho :astonished: . pak mi dokonce daval na vyber bud ten novej nebo on a ze vola z nej delat nebudu :sweat_smile:. no, kazdopadne jsem tak blba, ze ani nevim ze nejakyho novyho mam :sweat_smile:. to jsem to dopracovala, ze zahybam ani nevim s kym :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: . ale o koho jde mi pry nerekne,ze sama vim nejlip :slight_smile:. kazdopadne mu to vydrzelo jeste rano kdyz odjizdel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to me julka posledni dobou dop uz spat nechce. da 20 min a to jeste musim lezet s ni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

adri,odstaveni zavidim, u nas to bude asi velky problem :frowning2:.
9. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto,ta golfky vypadaj dobře,no my už to dotlučeme s těma ,co máme,zrovna přemejšlím,že jí dneska po dlouhý době posadím do golfáčů,jdeme se oblíbit a razíme za kamarádkou nahoru na kopec na faru :slight_smile: :slight_smile: ,Miluška tam má kancelář a bude otvírat mateřský centrum ,tak si jdeme popovídat :slight_smile: :slight_smile: ,jen mám obavy,že až pojedeme domů,tak mi to míša zalomí a to nepotřebuju,takž je asi opět nechám doma :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, to myslel asi koníka. :grinning: :grinning: :grinning: Tak to ti fakt nezávidím. :unamused:
To my spinkáme pořád a až pojedeme nakoupit tak si dá ještě. :slight_smile: V kočárku spinká vždycky, jen když mamka jezdí sama, je to takový malinký tyran. :slight_smile: :grinning:
Pořád přemýšlím co uvařit, mám tam vyndaný kuřecí prsa, no asi je dám do pekáče, na to pórek a brambory a zaleji šlehajdou, jednoduché, nejraději vařím takhle v jednom hrnci. :grinning:
9. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
budete mít mateřský centrum, jo? Hmmm, to bude asi nějaké pobožné co?
9. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto nee,sice to je asi v prostorách tý metodistický církve,ale Miluška je naprosto normální a tím,že tam pracovala a ted se t\m vrátila,tak tam získala prostory,sama jsem zvědavá,co všechno má v plánu,tak ti to potom poreferuju,ale je tam ve dvoře zahrada,udělaná klouzajda s prolejzačkama a výhoda,že je to zavřený,děti odtud nikam neutečou :wink:
9. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem totální neznaboh,takže do pobožného bych nešla :wink:
9. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

San asi bych Edovi rekla, ze jestli neprestane prudit, tak si toho chlapa najdu.

Jitus golfky paradni, taky sem na ne koukala, bohuzel nemaj poradny odpruzeni a ta vyska by mi taky nevyhovovala :cry: ale jinak jsou super

u nas takz udelali detsky hriste, bohuzel hned u hrbitova, kde se driv palili lidi [nevim ted jak se tomu nadava, krematorium?] no nic moc pocit, kdyz se tam prijde, takze tam nikdo s detma nechodi.

Ja vcera kyticku nedostala, manza je rad, se ti pamatuje nase svatky a narozky. Ale krasne se o me vecer staral. Noc sme nemeli nic moc :unamused: nevedela sem co driv, budila se Julinka a do toho nahore porad chodil deda a o pulnoci zas upadl a roztrh si o stul dlan. Z toho sem pak zas nemohla spat. Aspon ze Julinka po panadolu hezky spinkala do rana.
Ten dortik dam dohromady a dam vam to sem.
9. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla tu zminka o Petre Mosovske, neni naaahodou z Predotic? Tu bych taky znala, jezdila k nam do Mirotic na Zakladku
9. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ..čtu tu Mirotice ...tak jsem 6 let bydlela a mam tam tchánovce
9. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,chudak deda :frowning2:

o pete by vedela spis nin, ja ji zas tak neznam :slight_smile:.ale mozna shoda jmen, je mladsi nez ja :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me ma julinka prujem po tech pitomejch antibiotikach :cry: . prdelku ma uplne do krve :cry:
9. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak to netuším :slight_smile: jukni na FB tam jí máme v přátelích
9. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt Oli? jak je ten svet malej co?

Pak kouknu na FB, te co ji znam ja, je asi 25
9. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say ..chudák malá ..tak ať je brzy líp

Zazko ..hmmm ..i teď tam jsme každý víkend .tebe si pamatuji z novin
a ty bydlíš kde?
9. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi jo jo tak to by měla být ona :wink:
9. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí