Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
9. bře 2010
😃 😃 😃 Tak jo, to bude parba.
Secvicime taky nejakou muziku, ne? 😃
ninus81
9. bře 2010
Toť rozdíl nepoznají 😃 😃 😃 😃
petulka12
9. bře 2010
dobre ranko
toz holky ja do zpevu nejdu, nemam totiz hudebni hluch 😃 😃

ja zadala nakonec do vyroby taky tenhle dort http://www.kosternovi.cz/dorty/dorty.asp?klic=155 tak budeme mit ninus stejnej x-) , je takovej jednoduchej a nepreplacanej, pani rikala ze bude stat kolem 350,- tak jsem zvedava jak se ji povede, v sobotu si pro nej mam prijit
ninus81
9. bře 2010
x-) x-) x-) x-) Peti je vidět že s Any a s tebou mám lautr stejnej vkus mě se jěště líbil ten s tučnákama ale zase jsem si říkal av březnu dort s tučnákama a iglů to asi néééé 😃 😃 😃 Přesně je takovej jednoduchej a krásnej.
Já chodila 9 let do sborového zpěvu a ted si říkám co jsem tam vubec dělala 😃 😃 😃 😃 no nebudete tomu věřit ale zpívalůa i já se divím 😃 😃 😃 😃
anny84
9. bře 2010
😃 😃 😃 😃 Holky, ja myslim, ze bychom nejake cislo mohly secvicit 😃 😃 😃
Petul, vzdyt jsme spolu porad vystupovaly 😃

Ti tucnaci se mi taky moc libi 😉
ninus81
9. bře 2010
to by si o nás v Mačkovo dlouho lidi povídaly 😃 😃 😃 😃 😃
adricc
9. bře 2010
ahoj holky tak jsem doma a.spi v sedacce vstavali jsme v 6 v noci uz nekojim a pres den jen jednou tak jsme to zvladli odnaucit kozicku a uplne v pohode ale budi se na flasku ale to vypije zasnu a spime dla mam stoho radost 😉 jen ted me sere termoskka nevydrzi v ni voda tepla v 9 udelam vou a ve tri je skoro studena to je divny co? takze budu kupovat novou jakou mate vy a jak dlouho vam tam ta voda vydrzi diky za rady...... :- jinak cekam sarku zachvili by mela dorazit dnes jsem se bavila s kucharkou ve skolce tak me nepomuzou co se tyce jidla pro adamka obedy vubec svaciny mozna trochu 😞 😞 😞 😞 😞 dnes naju cisla na skolky a schvalneto obvolam a jestli my vsude reknou neeeeee tak at jdou doprdele..... 😉 😃 tak to bude fakt pekny dnes po prvi uvarim papani mrkev brambor vcera my jinra koupil mixer ten rucni a slehac a nevim jeste co tam vsechno je za 1700 to jsem necekala 😃
ninus81
9. bře 2010
Adri já mám termosku nerezovou sice stála 250,- ale v 20hod udělám vodu a v 6 ráno když dělám mlíčko je to uplně tak jak má být ještě chvilku protřepu a podáváme 😃 😃 takže bych zainvestovala a koupila nerezovou termosku
adricc
9. bře 2010
ja ji mam taky nerez ale koukam ze uplne na hovno kde si ji koupila
adricc
9. bře 2010
a to ji jeste balim do teply deky 😃 😃 😃 😃
olitum
9. bře 2010
přeji všem dobré ranko ......
noc mírně hektická a tak neodčítám ...
sayastautor
9. bře 2010
oli a jak je martinkovi?
murecka76
9. bře 2010
Adri, mám taky nerez, koupili jsme jí v Makru, cenu nevím. Já jak krmím ještě v noci, tak jí musím nechat ještě chvilku otevřenou, musím zavřít až za chvilku, jinak bych měla ve 3 vodu vařicí a Terka by dělala cirkus, než to ochladím.
Golfky jsem dala jen tak pro inspiraci, já nějak po nich netoužím, možná zatím, ale myslím, že budeme mít problém s výškou. 😉 A ohybat se teda nebudu.
SAn, taťka zase zlobí. 😞 :-|
Holky, dortík je nádherný, v jednoduchosti je krása. 🙂
Já si nechám udělat asi tu berunu /jak jsem dávala odkaz/ v prácheňské cukrárně a pak ještě udělám ten lipánkový, jestli nád sem dá Zuzka receptík. 🙂
My už hodinku spinkáme, pak dojedeme pro chlebík a po obídku přijde tchýňka zachtělo se jí vozit, ta má vždycky štěstí, že jí svítí sluníčko. 😃
sayastautor
9. bře 2010
jito,no jo. bezny stav :-S . kdyby si vcera radsi tu kytku strcil do .... dal mi ji beze slova,lehli jsme do postele a zacal, at si julky narozeniny oslavim kdy chci a ze si tam mam pozvat toho jinyho :-o . pak mi dokonce daval na vyber bud ten novej nebo on a ze vola z nej delat nebudu :-N. no, kazdopadne jsem tak blba, ze ani nevim ze nejakyho novyho mam :-N. to jsem to dopracovala, ze zahybam ani nevim s kym :-N 😃 😃 😃 . ale o koho jde mi pry nerekne,ze sama vim nejlip 🙂. kazdopadne mu to vydrzelo jeste rano kdyz odjizdel :-p

to me julka posledni dobou dop uz spat nechce. da 20 min a to jeste musim lezet s ni :-p

adri,odstaveni zavidim, u nas to bude asi velky problem 😞.
mispuli
9. bře 2010
jíto,ta golfky vypadaj dobře,no my už to dotlučeme s těma ,co máme,zrovna přemejšlím,že jí dneska po dlouhý době posadím do golfáčů,jdeme se oblíbit a razíme za kamarádkou nahoru na kopec na faru 🙂 🙂 ,Miluška tam má kancelář a bude otvírat mateřský centrum ,tak si jdeme popovídat 🙂 🙂 ,jen mám obavy,že až pojedeme domů,tak mi to míša zalomí a to nepotřebuju,takž je asi opět nechám doma 🙂
murecka76
9. bře 2010
San, to myslel asi koníka. 😃 😃 😃 Tak to ti fakt nezávidím. :-|
To my spinkáme pořád a až pojedeme nakoupit tak si dá ještě. 🙂 V kočárku spinká vždycky, jen když mamka jezdí sama, je to takový malinký tyran. 🙂 😃
Pořád přemýšlím co uvařit, mám tam vyndaný kuřecí prsa, no asi je dám do pekáče, na to pórek a brambory a zaleji šlehajdou, jednoduché, nejraději vařím takhle v jednom hrnci. 😃
murecka76
9. bře 2010
budete mít mateřský centrum, jo? Hmmm, to bude asi nějaké pobožné co?
mispuli
9. bře 2010
jíto nee,sice to je asi v prostorách tý metodistický církve,ale Miluška je naprosto normální a tím,že tam pracovala a ted se t\m vrátila,tak tam získala prostory,sama jsem zvědavá,co všechno má v plánu,tak ti to potom poreferuju,ale je tam ve dvoře zahrada,udělaná klouzajda s prolejzačkama a výhoda,že je to zavřený,děti odtud nikam neutečou 😉
mispuli
9. bře 2010
já jsem totální neznaboh,takže do pobožného bych nešla 😉
zuzankast.
9. bře 2010
ahoj

San asi bych Edovi rekla, ze jestli neprestane prudit, tak si toho chlapa najdu.

Jitus golfky paradni, taky sem na ne koukala, bohuzel nemaj poradny odpruzeni a ta vyska by mi taky nevyhovovala 😢 ale jinak jsou super

u nas takz udelali detsky hriste, bohuzel hned u hrbitova, kde se driv palili lidi [nevim ted jak se tomu nadava, krematorium?] no nic moc pocit, kdyz se tam prijde, takze tam nikdo s detma nechodi.

Ja vcera kyticku nedostala, manza je rad, se ti pamatuje nase svatky a narozky. Ale krasne se o me vecer staral. Noc sme nemeli nic moc :-| nevedela sem co driv, budila se Julinka a do toho nahore porad chodil deda a o pulnoci zas upadl a roztrh si o stul dlan. Z toho sem pak zas nemohla spat. Aspon ze Julinka po panadolu hezky spinkala do rana.
Ten dortik dam dohromady a dam vam to sem.
zuzankast.
9. bře 2010
byla tu zminka o Petre Mosovske, neni naaahodou z Predotic? Tu bych taky znala, jezdila k nam do Mirotic na Zakladku
olitum
9. bře 2010
Ahojky ..čtu tu Mirotice ...tak jsem 6 let bydlela a mam tam tchánovce
sayastautor
9. bře 2010
zuzko,chudak deda 😞

o pete by vedela spis nin, ja ji zas tak neznam 🙂.ale mozna shoda jmen, je mladsi nez ja 🙂
sayastautor
9. bře 2010
me ma julinka prujem po tech pitomejch antibiotikach 😢 . prdelku ma uplne do krve 😢
ninus81
9. bře 2010
Zuzi tak to netuším 🙂 jukni na FB tam jí máme v přátelích
zuzankast.
9. bře 2010
Fakt Oli? jak je ten svet malej co?

Pak kouknu na FB, te co ji znam ja, je asi 25
olitum
9. bře 2010
Say ..chudák malá ..tak ať je brzy líp

Zazko ..hmmm ..i teď tam jsme každý víkend .tebe si pamatuji z novin
a ty bydlíš kde?