Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
11. bře 2010
Dobre ranko 🙂

Tak zase strasime od 5h :-| Ale jinak dobry, byli jsme vzhuru jen 4x, coz je skoro na oslavu 😉

Pocasi je porad pekny hnus, ale to uz vydrzime, pac od poloviny pristiho tydne nas ceka otepleni x-) 😉
ninus81
11. bře 2010
Také přeji dobré ránko
Kouknu z okna a nevěřím zase ta bílá nadílka už by to mohlo zmizet ]-(
anny84
11. bře 2010
Nin, napsala si to pekne, "bila nadilka" to ja uz bych pouzila sakra jiny vyraz 😃 😃 😃
ninus81
11. bře 2010
😃 😃 😃 😃 😃 já chtěla napsat ta bilá sračka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale rozhodla jsem se že budu slušná 😃 😃 😃 😃 😃
anny84
11. bře 2010
Presne to jsem mela na mysli 😃 😃 😃 😃 😃 😃
petulka12
11. bře 2010
dobré ráno
me to pocasi taky tak neskutecne se... ale na pristi tyden uz hlasi vyrazny otepleni, tak snad se dockame 😉

jdeme dneska na rocni prohlidku a na prevenar, tak doufam ze nebude nejaka bourliva reakce
u nas dneska noc desna, vzhuru byl kazdou chvili, vzdycky sem si ho vzala k sobe a jak usnul a polozila jsem ho do postylky tak byl v tu ranu vzhuru a rval a rval nevim co to =-)
mispuli
11. bře 2010
ahoj holky,možná je to tím počasím,že se zase v noci změnilo,protože u nás se taky budili oba dva a pořád se převalovali,no prostě noc nic moc a počasí hnus fialovej,vlastně bílej :-N
sayastautor
11. bře 2010
dobre ranko 🙂
u nas parkrat vzhuru,ale zadna hruza 🙂
kdyz jsem se podivala z okna, tak jsem myslela ze jeste spim, to je hrozny tohle 😞. a to jdu dnes s kamaradkou ven, to je bezva :-p
mispuli
11. bře 2010
když tak na to koukám,tak mám obavy,že nastala doba,kdy jsou pouze 2 roční období zima a kur..ská zima 😞 😞 ,to zase potom bude skok rovnou do horka
sayastautor
11. bře 2010
luci,taky si myslim 😞. prijde mi ze jaro a podzim jdou uplne stranou nebo trvaji jen kratce 😞
klaraemma
11. bře 2010
ahoj holky, ani vám nebudu psát jak je u nás na horách 😃 mě to až tak nevadí, spíš to tání pak, to mazec :-p
ninus81
11. bře 2010
To tání je hnus fialovej

Luci jen to řekni kurevská 😃 😃 😃 zima
Mě to taky moc nevadí jen v tomhle nerada chodím ven kdyby alespon nesněžilo tak to mě tak nevadí
mispuli
11. bře 2010
mě by to taky nevadilo na horách,ale tady už mě to štve :-S
sayastautor
11. bře 2010
uz to trva moc dlouho :-|
murecka76
11. bře 2010
Ahojky,
tak já se taky přidávám k odpůrcům zimy, alespoň 11.3. by to mohlo jít pryč!!!!! Kdybych nemusela ven tak je mi to jedno za okny je to hezký 😃 , ale jsme od 5 vzhůru, tak to tipuji na 4 procházky, no což jedna už je úspěšně za námi a už hodinku a půl spinkáme. Ale můžu říci, že ten vítr včera byl horší. 🙂
sayastautor
11. bře 2010
no ja se nemuzu dockat slunicka. jsem uz ze vseho tak strasne vycerpana. potrebovala bych nabit
murecka76
11. bře 2010
Luci, tak co mateřské centrum? 😃
mispuli
11. bře 2010
jíto bude 😃 😃 😃
murecka76
11. bře 2010
že by jsme jezdili do Protivína do centra? 😃 😃 😃
mispuli
11. bře 2010
jestli budeš chtít na cvičení s dětičkama,povedu to já 😃 😃 😃
murecka76
11. bře 2010
To bude asi až tak od 2let viď?
mispuli
11. bře 2010
to já zatím nevím,bude záležet na tom,jaký maminky o to projeví zájem,samozřejmě budu dělat pro tyhle starší,ale kdyby bylo víc maminek s menšíma dětičkama
murecka76
11. bře 2010
No tak uvidíme co tam rozjedete, když tak se přidáme. 🙂
ninus81
11. bře 2010
Jituš to ten vítr včera byl hnus fialovej my byli zmrzlý jak sobolí hovna

Jsem si vzpoměle někdy ted v březnu má termín animan že jo
mispuli
11. bře 2010
nin jj,příští týden jde na císaře
sayastautor
11. bře 2010
holky,kdy se dava posledni davka prevenaru?
murecka76
11. bře 2010
No to my povídej, já byla zmrzlá, šli jsme Terce pro čepičku, jinak bych poslala babi samotnou. 😃 😃

Jé to tak uteklo, už bude mít taky drobka u sebe. 🙂
mikesova25
11. bře 2010
Krásné usněžené ráno 🙂

my ostudy vstávali teprve teď, o naší noci ani nemluvím už 3 dny je to katastrofa, jestli spím 4 hodiny denně je moc |-| 😢

táta spí v ložnici sám a nepomůže, řekl že chodí do práce že se musí vyspat,to chápu,ale když přijde domů tak může pohlídat,ale on lehne na gauč a usne, malej vedle něj to je pravda,ale já nemůžu protože ta osoba co s námi bydlí jakmile zjistí že spíme, tak dělá rambajs a já už pak nedokážu spát :-S

holky zítra jdu na mejdlo, já se tak moc těším x-) x-)

jo Aninam nastupuje příští týden do nemocnice a druhý den ráno v 8 hod. jde na sál ale teď jsem zapomněla jaký den to je, koukla jsem jí do albíčka, má krásnej kočárek x-)
ninus81
11. bře 2010
Teda tak to to fakt sakra rychle utíká si pamatuju jak nám to tu psala že je těhu po té dovče a ted už to má za pár

Holky mě se to tak nelíbí jak to všechno rychle utíká

Sandruš přeočkování je ve 2 letech http://www.prevenar.cz/Home/O%C4%8Dkov%C3%A1n%C...
mispuli
11. bře 2010
chumelí se chumelí,půjdem asi na jmelí :-S :-S