• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Dobre ranko :slight_smile:

Tak zase strasime od 5h :unamused: Ale jinak dobry, byli jsme vzhuru jen 4x, coz je skoro na oslavu :wink:

Pocasi je porad pekny hnus, ale to uz vydrzime, pac od poloviny pristiho tydne nas ceka otepleni :dizzy_face: :wink:
11. bře 2010 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji dobré ránko
Kouknu z okna a nevěřím zase ta bílá nadílka už by to mohlo zmizet :angry:
11. bře 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, napsala si to pekne, "bila nadilka" to ja uz bych pouzila sakra jiny vyraz :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já chtěla napsat ta bilá sračka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale rozhodla jsem se že budu slušná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne to jsem mela na mysli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
me to pocasi taky tak neskutecne se... ale na pristi tyden uz hlasi vyrazny otepleni, tak snad se dockame :wink:

jdeme dneska na rocni prohlidku a na prevenar, tak doufam ze nebude nejaka bourliva reakce
u nas dneska noc desna, vzhuru byl kazdou chvili, vzdycky sem si ho vzala k sobe a jak usnul a polozila jsem ho do postylky tak byl v tu ranu vzhuru a rval a rval nevim co to :confused:
11. bře 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,možná je to tím počasím,že se zase v noci změnilo,protože u nás se taky budili oba dva a pořád se převalovali,no prostě noc nic moc a počasí hnus fialovej,vlastně bílej :sweat_smile:
11. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
u nas parkrat vzhuru,ale zadna hruza :slight_smile:
kdyz jsem se podivala z okna, tak jsem myslela ze jeste spim, to je hrozny tohle :frowning2:. a to jdu dnes s kamaradkou ven, to je bezva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
když tak na to koukám,tak mám obavy,že nastala doba,kdy jsou pouze 2 roční období zima a kur..ská zima :frowning2: :frowning2: ,to zase potom bude skok rovnou do horka
11. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,taky si myslim :frowning2:. prijde mi ze jaro a podzim jdou uplne stranou nebo trvaji jen kratce :frowning2:
11. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ani vám nebudu psát jak je u nás na horách :grinning: mě to až tak nevadí, spíš to tání pak, to mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tání je hnus fialovej

Luci jen to řekni kurevská :grinning: :grinning: :grinning: zima
Mě to taky moc nevadí jen v tomhle nerada chodím ven kdyby alespon nesněžilo tak to mě tak nevadí
11. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by to taky nevadilo na horách,ale tady už mě to štve :confounded:
11. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz to trva moc dlouho :unamused:
11. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já se taky přidávám k odpůrcům zimy, alespoň 11.3. by to mohlo jít pryč!!!!! Kdybych nemusela ven tak je mi to jedno za okny je to hezký :grinning: , ale jsme od 5 vzhůru, tak to tipuji na 4 procházky, no což jedna už je úspěšně za námi a už hodinku a půl spinkáme. Ale můžu říci, že ten vítr včera byl horší. :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja se nemuzu dockat slunicka. jsem uz ze vseho tak strasne vycerpana. potrebovala bych nabit
11. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak co mateřské centrum? :grinning:
11. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto bude :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by jsme jezdili do Protivína do centra? :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli budeš chtít na cvičení s dětičkama,povedu to já :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude asi až tak od 2let viď?
11. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já zatím nevím,bude záležet na tom,jaký maminky o to projeví zájem,samozřejmě budu dělat pro tyhle starší,ale kdyby bylo víc maminek s menšíma dětičkama
11. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak uvidíme co tam rozjedete, když tak se přidáme. :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš to ten vítr včera byl hnus fialovej my byli zmrzlý jak sobolí hovna

Jsem si vzpoměle někdy ted v březnu má termín animan že jo
11. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin jj,příští týden jde na císaře
11. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,kdy se dava posledni davka prevenaru?
11. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to my povídej, já byla zmrzlá, šli jsme Terce pro čepičku, jinak bych poslala babi samotnou. :grinning: :grinning:

Jé to tak uteklo, už bude mít taky drobka u sebe. :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné usněžené ráno :slight_smile:

my ostudy vstávali teprve teď, o naší noci ani nemluvím už 3 dny je to katastrofa, jestli spím 4 hodiny denně je moc :pensive: :cry:

táta spí v ložnici sám a nepomůže, řekl že chodí do práce že se musí vyspat,to chápu,ale když přijde domů tak může pohlídat,ale on lehne na gauč a usne, malej vedle něj to je pravda,ale já nemůžu protože ta osoba co s námi bydlí jakmile zjistí že spíme, tak dělá rambajs a já už pak nedokážu spát :confounded:

holky zítra jdu na mejdlo, já se tak moc těším :dizzy_face: :dizzy_face:

jo Aninam nastupuje příští týden do nemocnice a druhý den ráno v 8 hod. jde na sál ale teď jsem zapomněla jaký den to je, koukla jsem jí do albíčka, má krásnej kočárek :dizzy_face:
11. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tak to to fakt sakra rychle utíká si pamatuju jak nám to tu psala že je těhu po té dovče a ted už to má za pár

Holky mě se to tak nelíbí jak to všechno rychle utíká

Sandruš přeočkování je ve 2 letech http://www.prevenar.cz/Home/O%C4%8Dkov%C3%A1n%C3%AD/O%C4%8Dkovac%C3%ADschema/tabid/1288/Default.aspx
11. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
chumelí se chumelí,půjdem asi na jmelí :confounded: :confounded:
11. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek