• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

NO je to děsné ach jo.
Tak my jsme dopol spali 3hodinky to byl rekord, tak jsem zvědavá jak odpol. Vzpomínám na Adri, chudák je dnes skoro celej den venku.
11. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás teda padá ten blb zdatně, ach jo :frowning2: já už jsem z toho sněhu tak nešťastná :confounded: si pamatuju jak loni už bylo nádherně a před 6 lety taky příští sobotu máme výročí 6 let manželé a to krásně svítilo sluníčko :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dyž se vyspikala, tak má prasklou žilku v pravým očíčku, tak doufám, že to nic nebude. :frowning2:
11. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito, tak snad to nic nebude :wink:

ja byla s kamaradkou,zjistila jsem ze julca neni tak nespolecensky typ jak se doted tvarila. strasne se ji libil houpaci kun, tak mam radost ze darek k narozeninam oceni :grinning:. pak jsem si udelala radost a koupila julce lahvicku :grinning:

nin,prosim te,at to nemusim hledat, u nasich deti se UM dava 2x denne? ted uz? rano a vecer? a co v noci kdyz se vzbudi. zas dat um nebo zkusit jen caj, ale kdyz nebude stacit? dekuju :slight_smile:
11. bře 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
my byly vzhuru v noci jen jednou, ale v pul paty si Julinka pobrekavala, tak sem si ji vzala do postele k sobe [tatka nebyl doma] coz ji probralo, tak mi hodinu cosi vzpravela a pak usnula jeste do sedmi. :slight_smile: Ted si spinkla i odpoledne, tak si ji dnes vecer asi jeste uzijeme :grinning::grinning::grinning:

O tom ockovanni uz taky premyslim. Byly sme u dr az dnes, protoze tam nebyla a Julinku tam porad hladil po pusince a rucickach chlapecek znamy [budou mu tri roky] a ja uplne trnula, aby nechytla nejakyho fuj bacila. Asi to zni blbe, ale ted je toho vsude kolem tolik, ze sem na to proste musela myslet a trosinku ho odhanela, coz asi vypadalo fakt blbe, az me to ted mrzi :unamused::frowning2:

San ptala ses sice Niny, ale muzu odpovedet? Cetla sem, ze od osmi mesicu staci mlicko rano a vecer, pres noc caj nebo znovu mlicko.

tak se zas loucim, papa
11. bře 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak my byli na prohlidce, vaha 9,5kg dostal do jedny nozicky prevenar a do druhy 4.hexu, ja myslela ze ta 4.je az v 1,5roce :fearful: takze snad to zvladne adamek v pohode, ale sestra me ujistila ze to takhle davaji dve ockovani najednou

San ja davam UM rano a vecer, ale nekdy i v noci kdyz nechci kojit a nejsem lina vstat :slight_smile: pac caj ani vodu v noci moc nechce
11. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jito si hodna ze si na me myslela ale ja dneska byla oma dopol. a odpol. hlidala tchyne sama se nabidla takze jsem nelitala venku kyz jsem videla rano to pocasi chtela jsem umrit :grinning: :grinning: :grinning: na plavani s adamkem dobry libi swe mu ale nejak se mu prestava libit ta pani plavcice natahuje kdyz si ho vezme do naruce :grinning: :grinning: :grinning: boli me celej den hlava to je hnus :angry: jinak sandro s mlickem neporadim nevim ale nam se strasne zlepsilo spani v 6 mlicko pak v 10 a 1 a pak rano kojeni v 6 paraa taze se ja budim jen jednou v noci a mezitim ho hllavne neslysim :grinning: :grinning: :grinning: spi lip
11. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju za rady :slight_smile:. ono to teda neni tak horky, ale chci odstavit :slight_smile:. dnes k te prilezitosti julca dostala novou lahvicku, snad to bude konecne "ONA" :grinning: a na zitra mam objednana homeopaika. ale ty nez zacnu brat, tak chci kojo zredukovat, aby to nemela jako takovy sok

peto, vy jste davali 1. prevenar? ja davala prevenar a hexu zvlast, ale myslim ze ninka je nechavala davat na jednou :slight_smile:.hexu taky dostanem v roce az tam pujdem,myslim teda.
jak budete resit to ockovani v 15. mes nebo kdy se dava? jak je trivivac, ten je hrazeny,nebo pak je nejaky vylepseny ze nejsou takove reakce a nebo se k tomu muze pridat proti nestovicim. sakra, nemuzu si vzpomenout na nazvy tech vakcin :sweat_smile:

adri,jsem zvedava kdy se na plavco zase dostaneme my :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak ja jsem dnes v nejake psych. krizi :confounded:
11. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj sandri 1.prevenar a preockovani je pry za 2 mesice UZ :confounded:
11. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my ho meli po mesici ten druhej :grinning:
11. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro ja taky dnes nemela dobrou naladu uz me sere to pocasi do toho hlava boli celej den fakt je to hnus jinak kojim jen rano vse jsem delala postupne kazdy kojeni aspon tejden vynechavala a ted si cucne jen rano teda prsa jsou uplne sileny teda to nic co tam mam :wink: ale to neresim seru neda se nic delat tyjo tenkrat jsem slysela nejaky prasky v lekarne koupit na podporu aby trochu narostli ale uz si nevzpomenu jak se jmenujou normalne bych je i vyzkousela vim ze nenarostou ale trochu neco musi snima udelat aspon trochu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sla bych do nich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,az na ne prijdes,dej vedet, sla bych do nich taky :grinning:

no ja jsem na nase odstavovani zvedava :confounded:

na me uz je toho moc. nejak uz nezvladam :pensive:
11. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebuj to zvladnete postupne mozna parkrat zabreci v noci ale uvidis ze si zvykne :wink: unas se hodne noci zlepsili je pravda ze ted nerostou zadny zuby :wink: ale ani neknuci mezi krmenim dam flasku kouka naji zasnu lampicku primackne ke mne a spi do 2 minut to s domikem bylo horsi ale jak rikam za 3 dny byl taky klid :slight_smile: do tejdne skoncim i rano :wink: jinak me rikala ta doktorka v tech budejcich ze mam kojit do ty doby nez mu zacnu davat lepek ale ja nevim co mu mam dat porad te mi :wink:
11. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si u Ordinačky pobrečela :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bylo to smutny :frowning2:

adri, to moc neporadim. myslis jako co bez lepku nebo jak?
tak mi julka vypila 10 ml sunaru,40 ml caje a koza to jistila :grinning:
11. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já už jsem asi i slepá já Sandři četla koza to zjistila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jsem četla tak lepek se ted doporučuje dávat cca v 6 - 7 měsíci
Adri trochu jsem to nepochopila to jako myslíš co dávat aby to neobsahovala lepek???

já jsem fakt dneska nějak mimoň
11. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja adri dotaz taky nechapu :grinning:. asi mi ta materska leze na mozek. i kdyz to vlastne uz davno :grinning:
ale taky jsem slysela ze lepek se ma zacit davat driv,tak nevim. co dr, to nazor

nin,jistila nebo zjistila, to uz je jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave ze obsahovalo to mu jako mam dat rohlik nebo co
11. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jako myslim jidla co obsahuje nejakej ten lepek to je v mouce a dal nevim mozna v ryzi ale to asi melu pic..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobry uz jsem si neco nasla :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: hm tak nic moc mi to nereklo :grinning:
11. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky hrozne me to bavi si tady povidat sama :grinning:
11. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu sem jen jsem koukala na aukro
11. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lepek obsahuje pečivo, těstoviny
11. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám jsem tu sama tak jdu dát cigárko a spát DOBROU
11. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ránko :slight_smile:
12. bře 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
take preji dobre ranko :slight_smile:
12. bře 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak se nám toulá šárka dřív každej den kopice příspěvku a ted to tu sakra fláká :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek