• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jj, taky jsem si na ni vcera vzpomnela :slight_smile:
ale ono na vic holek,pink a co malej jestli uz je zdravej, pipos, misa, katka tu dlouho nebyla...
12. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo jen jsem je nechtěla vypisovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Evička tu nebyla sakra dlouho :frowning2:
12. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a dobré ránko,
Evča psala, že nebude, že jede k mamce. :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zkoukla 2. dil vizity a pobrecela si u toho :frowning2:. to je nestesti co se vsechno muze stat :frowning2:
12. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, já se rozhodla, že se na to koukat nebudu, zbytečně bych se nervovala. Už se těším na pondělí, začnou dávat na Primě nový seriál, Zázraky života, je to z prostředí centra asistované reprodukce, takže to je náš případ,tak se moc těším.
12. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo na ten se taky tesim :slight_smile:

je to smutny,ale na druhou stranu je obdivuhodny co lekari u nas dokazou :dizzy_face:
12. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme doma adamek spi venku ja mela dnes rano takovy nervy ze jsem brecela vzteky neslo mi otevrit auto zamrzli no jak blazen jsem byla hnus se divim ze nemam infarkt :sunglasses: jito tak to budu koukat taky ani jsem nevedela ze tohle budou davat :wink: domik ve skolce pojedu pro nej az po spani a pak pojedeme k sestrenici dnes jsem volala do tech skolekk jen do ctyrlistku no tam ze nic moc ze je to o domluve a ale nevim nevim ale ve svojsikovce tam maji jednu holcicku a ze se snazi to dodrzovat a varit zvlast no on by to nemel bejt problem kdybych misto mlika jim tam dala na zakusteni treba ryzovy tak to misto smetany jednu porci odendaji a vlejou treba tohle no ale docela o tom mluvila ze jako jo ze by nebyl problem tak jeste dalsi obvolam a uvidim ale hodne cisel neexistuje zajmavy :grinning:
12. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ty nás zahlcujou seriálama to bude mazec - nedělě pojištovna. pondělí - zázraky života, uterý - ordinace, streda - NIC, čtvrtek - Ordinace, pátek - Nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me docela stve ze preslapy se kryjou s ordinaci. mela jsem je rada :frowning2:

adri, svojsikova je u podebradky? tam bych chtela davat juli :slight_smile:. ale mamka minuly vikend zahlasila ze beztak stejne bude muset mit juli u sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a mam radost,prave mi prislo prodlouzeni registrace, tak do roku 2016 mam jisty ze muzu byt sestra :grinning:
12. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro tak to gratuluju :wink:
12. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
TO musíš takhle prodlužovat a mít nějakou registraci to čumím teda
Já na přešlapy moc nekoukala ale už se těším na nové díly vyprávěj
12. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, to je kvuli tomu abych mohla pracovat samostatne a nemusela byt pod dohledem. jako ze bych sama nemohla ani dobnout injekci. ted jsem to mela na 4 roky a mam to prodlouzeny o 6 let. za tech 6 let musim nasbirat min. 40 kreditu. takze chodit na seminare, nebo je sama vest,prispivat do odbornych casopisu a takove ptakoviny :confounded: . samozrejme si vse hradit musim sama a poradat,chodit ve svem volnem case
12. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak to trvá dlouho nasbírat těch 40 kreditů
Jé to by mě bavilo přispívat do odborných časopisů,píšu ráda ale jen to i a y :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dělá problémy
12. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,mas na to 6 let a je na tobe jak si to rozvrhnes :slight_smile:. ja treba v tom prvnim obdobi se snazila abych to mela co nejrychleji. takze seminare ve str. jsou krome leta (to se neporadaji) cca 1x mesicne. driv byl za 1 bod, ted uz docela dost delaji za 3 body. a spravne kdyz tu registraci posilas,mela bys mit cca 46 bodu kdyby ti neco neuznali. tak kdyz budu pocitat ze budu chodit jen na seminare za 3 body (nesmi byt ale stejne tema), tak to je cca 15 odpolednich seminaru :slight_smile:
me by psani taky nevadilo, ale nevim o cem odbornem bych psala :grinning:. na to si fakt netroufam :grinning:
12. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky mam skolku pro adamka ja volala do ty stavbarovky na to cislo ale to bylo cislo do ty specialni a bavili jsme se otom a rikala ze urcite bude muset do ty specialni ta je v plankovy ulici a tam jsou asistenti ktery na to dohlizi maji tam deti z ruznym postizenim a hlavne deti s potravino. alergiii s asmatem proste deti na ktery musi davat pozor atd.atd. nic se neplati ta skolka a sama rikala at moc nepocitam s jinou skolkou a ze je tam deti treba ve tride jen 15 nez v normalni skolce kde jich je okolo 30 ve tride to jsem normalne nevedela ze specialni skolka je i pro tyhle deti ja myslela pro deti ktery jsou pohybov. postiz. atd. no tak mam radost ze neco tady takovyho ve strakon. je :slight_smile: mam hned lepsi naladu
12. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,super!!!
12. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy.....

nin jsem tu... zaplnňova t příspěvkama to zvládneš i za mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
včera jsem na pc nebyla.. dostala jsem TO a bylo mě zle jak psovi dneska to není o nic lepší,a le už to nějak zvládám..do taho Natynka asi zase prdy... :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je děs a to říkají jak na prdy trpí kluci :confused:

Adri super že si našla školku... a ve stavb není že musíš do plánkovky?
12. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, preju dobre poledne

San gratuluju k prodlouzeni!
Adri tobe k te skolce

Nino, ve stredu je Comeback, ten my s manzou fakt muzem :grinning::grinning::grinning: a pak HOuse, taky fajn. Je to neco jinyho no, my zas nejsme serialovy. Sleduju jen Ulici a to jen kousek, kdyz dam Juli spat. Jinak ob tyden Ordinaci, kdyz ji mamce nahravam. A v patek ted davaj hezky filmy - u Slunce seno sme se pekne nasmali. Super odreagovani od ty zimy, hned mame na chvili leto :slight_smile::slight_smile:

Holky kdyz Julince striknu tu Morskou vodu, za jak dlouho to mam odsat? Ja ji to vcera vecer strikla, asi za pul minutky odsala, dala ji spat, ale ona pak jakou chvili pokaslavala, jako ze se ji to asi jeste rozpoustelo v nosiku a teklo do krku, skoro se dusila :frowning2::unamused::unamused: tam pisou ze se to ma nechat vytect,ale kdyz ji tecou i nudle, je toho mooooc. :confused::stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je dost sari toho se desim az to dostanu prvne od porodu vlastne uz ne´koji jen trochu rano ale uz tam nic nemmam tak pocitam ze co nejdriv vzdycky jsem hrozne trpela sari ta specialni se prestehovala ze stavbarovky
12. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Sari, Juli taky trpela hodne na prdiky az do doby kdy zacala byt vic na brisku. Taky mi kazdej rikal, to neni mozny, na to trpi kluci - pekny prd :slight_smile:
12. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja to jeste nemela :grinning: :dizzy_face:

zuzko, to nevim. ja nikdy po striknuti morsky vody neodsavala :confused:
12. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole Ardi trpím jak pes.. asi si jdu vzít pilulku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... jako břicho mě vždy bolelo, ale tohle????????????, ufff :confused: :frowning2: no čekala jsema doufala že přijdou dýl...no ale co se dá dělat už je to tady :grinning:

zuzy já odsávala taky tak po minutce od stříknutí. jo a jak ses mě tuhle ptala na ten rybolov na tom statku tak nevím, nebyla jsem tam ještě.. v létě jedu poprvé.
12. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem to vymyslela :grinning: budu to Julince strikat pred koupanim a nechame vse vytect a pak jeste odsaju. Snad to bude lepsi, ten kasel ma pry jen z ty rymy, co ji jde do krku.

Sari mne se menstr. vratila taky brzo, asi pro dvou mesicich :unamused: boli me pri ni zada, nastesti jen prvni den, ale kdyz ji mam i trikrat za mesic, tak to fakt otravi :angry::angry: mam to ted skoro naopak, dohromady tak deset dni v mesici mam klid, jinak porad jahodovy dni.

Na ten statek asi taky pojedem, tedy jeste sem tam nevolala, ale chtela bych tam treba na prodlouzenej vikend nekdy v kvetnu.A vy?
12. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem pocitala zuby a julca jich ma min. 11 :slight_smile:
12. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a s námi pojedeš na tu Dobrou jak jsem to zařizovala????

o MS ani nemluvím tu jsem nikd ynevítala ráda, mě ted zase začala pobolívat jizva (nástřich) po porodu :angry: :angry: :angry: a do toho nevím čím to je ale už několi dní mě jak přes den tak v noci brni prsty a jde to až k loktům a je to sakra nepříjemný v noci mě ta bolest i vzbudí špatně se mi i píše na kalvésnici, škrábání brambor taky není moc v pohodě tak vubec netuším co to muže být :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to vis ze jo Nin, preci sem tu rikala, ze kvuli te zaloze zabavim tatkovi auto :grinning::grinning::grinning: kdy ze to bbudes vybirat?
jizva me taky poboliva - ale po cisari. Kdyz sem pred tydnem likvidovala snih na zahrade a vozila ho na kolci k rece, pekne me jizva tahala. Sem si myslela, ze uz je to dost dlouho na tezsi praci. :confused::unamused:

Teda San, to ste sikulky, takovych zoubku! My porad tech osm, myslela sem, ze se nejaky klubali min tyden, kdyz byla Juli nevrla a ono nic.. :confused:
12. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nemuzou byt ty jizvy jako zmenou tlaku,pocasim? :sweat_smile:
nin,ty prsty neni to od zad?

zuzko, to je tim, ze nam nikdy neleze jen jeden :grinning:. uz jen 9 :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nam lezly taky vzdy dva najednou, ale vam asi i vic vid?

Mne tedy jizva na pocasi nereaguje /aspon sem si nevsimla/ jen kdyz zvedam neco tezkyho - a ten snih byl pekne tezkej, tak ji dost citim. A nekdy svedi.. no je fakt, ze sem ji moc nemazala. Sem na tohle lempl, zapominam :pensive:
Teda tady zas chumeli jak blazen !!! :angry:
12. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek