• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
tady uz skoro dochumelilo :slight_smile:
nam jak kdy, nekdy dva, nekdy vic. abych rekla pravdu,nemam prehled. julca ukazat pusinu nechce, tak jsem to nijak nezkoumala :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. nin to brnění rukou máš od páteře.... já to mám už kolik let... toho už se nezbavíš... jo možná pravidelným cvičením, rehabilitacemi atd... to vše jsem zkoušela....po čASE SE to vrátilo.
zuzy já až v létě o prázdninách na týden s dětma,,,
12. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari my vetsinou jezdime podle pocasi, nejsem zvykla zamlouvat neco dopredu. Tak nevim, kdy tam jet.. Asi zavolam a uvidim, jak budou mit volno, kdyz jsi rikala, ze tam maj dost nabito.

San ja to u Julinky zjistovala kdyz se smala a nebo prstem, to sly ale jen ty prvni zoubky, ted uz s prstem ztracim prehled, na kterej zub saham :grinning:
12. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ PRÁZDNINY MAJÍ NABITÉ.
ALE MOOOC SE MI TO TAM LÍBÍ NENÍ TO DALEKO KDYBY NĚCO S NATY TAK DOMŮ TO JE KOUSEK.. A BAZÉN , HŘIŠTĚ PRO DĚTI.... FAKT SE MI TO TAM ZALÍBILO.. NEVÍM JAKÁ BUDE VE SKUTEČNOSTI REALITA, ALE KAMARÁDKA TAM S DĚTMA JEZDÍ PRAVIDELNĚ A MOOO C SI TO CHVÁLÍ.. I MAJITELE ŽE JSOU VSTŘÍCNÍ A MILÝ
12. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzi, vetsinou zkoumam kdyz breci nebo se smeje :grinning:. nahore ma min zoubku a je tam hur videt, tak to jsem zkoumala i prstem :slight_smile:. nahore co jsem zjistila,tak vim o 5 zubech a dole vim o 6 :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, v knize navstev meli samou chvalu. Jen sem tam nenasla nic o jidle.. Je tam hospudka, kde pisou o velkym vyberu alko i nealko ale o jidle nic.. Tak nevim jestli mam navarit s sebou /kuchynka tam je, ale varit tam nechci/. NO uz sem tam psala mailik, tak snad brzo odpovi.
12. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevaří tam, vaříš si sama jen když tam mají akce ty prasečí hody v zimě nebo rybí hody.. jinak nevaří hospůdku tammají, ale jen pití max něco studeného k zakousnutí ale vývařovna to tam není
12. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my tam chcem tak na tri dni, to neco navarim /rizky a sekana a sekanice to jisti :grinning: a kdyz to pujde, neco ugrilujem, treba kdyby nahodou tatka chytil rybicku :grinning:
12. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě ani neříkej že je to od zad, ty mě ale už nebolí jak dlouho po té rehabelitaci a cvičení to krásně povolilo.
Mamina říkala že to měl i tatka a prý to muže být špatným prokrvováním rukou

Jizva mě nebolela až ted v posledních dnech to budu jako rosnička nééé poznám jaké bude počasí podle spodku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já dneska koukala do katalogu itálie překvapilo mě že ty ceny za apartmány a pěkný jsou dost dobrý přemýšlím jestli letos třeba v září nebo příští rok vyrazit autem do itálie autobusem asi né autem člověk muže kdekoliv zastavit
12. bře 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin to vypada na syndrom karpalniho tunelu, honza muj s tim byl na zakroku v CB, taky ho v noci budilo brneni prstu a od ty doby ma klid

my letos urco vyrazime do chorvatska nebo italie nekam pobliz a autem, ale chci aby tam byla pisecna plaz aby si malej vyhral

malej dneska v noci hicoval i pres den ma teplotu, ale je to po tom ockovani
12. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my nemáme prasklou žilku, ale zánět spojivek :frowning2: , dostali jsme mastičku, raději jsme tam dnes vyrazili, stejně jsme měli přijít v 8 měsících na KO.
Ale vytočila mě dnes setsřička, povídám, že vůbec nechce mlíčko, a ona hned co jí teda dávám, jak kdybych jí krmila, řekla to tak divně, prý ať jí teda nedávám nic k pití, že si to vezme, ale ona pije vše kromě vody a mlíka, já si myslím, že prostě pít musí. :wink: no byla tak chytrá :angry: :angry: :angry:
Zuzy, když se ti nebude chtít vařit, zajedete si do Vodňan na obídek, jsou tam pěkný hospůdky i s dětským koutkem a je to 10minut cesty, možná ani né. :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole.. ted jsem koukaLA na zprávy na nově...... našli v příbrami ve sněhu právě narozené mimi...ktewrá pulina tohle zase udělala...bych ji tu pipinu zašila aby nerodila
12. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ježiši co to znamená????? Vyznělo to děsivě

Jukni jsem tohle je ten katalog ale online - http://www.italieonline.cz/

To určitě to je po očkování my pujdeme přístí týden na roční tak sjem zvědavá

Jituš chudnika malinká tak že jí teta posíla pusinku :wink:
a sestričku u Dr neřeš ona má občas své dny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

šári to mě ani neříkej to je hruza já bych zabila
12. bře 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
do prdelel baby boxů je jak nasráno to musela dítě a ještě nahaté nechat venku v těchdle mrazech doufám že se svině bude smažit v pekle :angry: :angry: :angry: :angry: teda mě to zase rozčílilo
12. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš to ani není matka, ale p..a ta máma taky mě to vytočilo... mám tu na návštěvě elišku.... ty vole to bylo jmen, když jsme to v tv viděli....to je fakt kráva...nemám slov
12. bře 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
p..a, kráva to jsou jedny ze slabych slov co jsem použila když jsemt o četla

Tak u nás se od 16 hod spinká na balkoně v retro kočárku takže to budeme dneska ponocovat :grinning:
12. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jezdíme itálii se známým.... vozí lidi tím velkým tranzitem a taky ty apartmány nejsou drahé... ale letos to bude dovolená v čechách...natynka je ještě malinká na tu cestu..
12. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul nevím jakou máte zkušenost s chorvatskem,ale tam jsou písečný pláže spíš výjimkou,my opět pojedeme do itálie,do stejný vilky,máme to tam rádi :slight_smile:
12. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky to des co se deje jak tohle nekdo muze udelat kurva to nemuze odnest do bejby boxu sileny nemam slov :frowning2: :angry:
12. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tady ti hazim o tom karpálu http://cs.wikipedia.org/wiki/Syndrom_karp%C3%A1ln%C3%ADho_tunelu

luci ja prave vim ze v chorvatsku tech pisecnych plazi moc neni, takze to vypada spis na tu Itosku

ta je pica ta zenska co tu holcicku zahodila :angry: , to je hruza jak to muze nekdo udelat :pensive:
12. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj karpální tunel mí kamarádka a jsou dny,kdy absolutně nehne rukou :frowning2: :frowning2:

petul já na itálii nedám dopustit,není to tak daleko,my jezdíme v noci,tak se děti prospí a kolem poledne jsme tam,jezdíme do vilky,která je asi 30 m od moře,takže ideální,na pláži je písek,na vedlejší super bar a u něj klouzačka a prolejzky;těším se už ted :grinning: :grinning: :grinning:

tu příbram ani nekomentuju,to totiž ani pořádně nejde :frowning2: :rolling_eyes: :angry:
12. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
luci my letos zase itoška, zrovna jakub poslal platbu a já přihlášku (máme to krásně rozdělené, že)
http://www.ckgeos.cz/italie/casamare/foto/087%20Campiello.htm
letos jedeme sem.
12. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm to vypadá dooost dobře :wink: ,ale my jsme si zvykli na lignano :slight_smile:
12. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři to vypadá krásně

Kdepak máme Sandruš :slight_smile:
12. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, vy už řešíte dovču, my jsme se taky bavili, ale pořád nějak nevíme, jestli je to dobrý nápad s Terkou, jestli ještě rok nepočkáme.
12. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tu :grinning:

jito,tak snad bude ocicko brzo v pohode :wink:

k pribrami bez komentare, nechci byt sprosta :pensive:

my dovolena nic,jen cechy. nebudou penize a ja nechci jet s tak malou julcou :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - my byly v lignanu jednou, taky pěkný, ale nějak jsme zase spíš zvyklý na bibione, ale jinak si myslím všeobecně, že itálie je super, pro děti vyžití ve dne v noci a o dospělích ani nemluvím - to zase budou rána po těch vypitých šampáněch. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad jo, ale namazat jí to je teda pěkný záhul. :unamused:
K té mrše, nemám slov. :angry:
My taky jen tady, ale i to zvažujeme, spíš jen tak prodloužený víkend, no nevím, mám strach, aby nám třeba na nějakým penzionu neprobrečela noc atd. :unamused:
12. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj klári mi máme za rohem naší oblíbenou gelaterii,kde už si nás majitelé pamatujou a maj tam nejlepší zmrzku v celým lignanu,jak jí kopečkovou nemusím,tak na amarelu se těším a na lambrusco a pizzu přes ulici,jen mám obavy,že letos už budou děti chtít utrácet penízky :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek