• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

luci právě kvůli tomu utrácení sebou bereme babičku a dědu :grinning:
12. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my asi taky pojedeme jako vloni,tedy pokud nám zase ten kamarád půjčí tranzita,nebo jestli pojedeme s těma známýma,tak jejich holky,tedy ta starší touží jet obytným karavanem :wink:
12. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak karavan by mě taky lákal
12. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláří pěkná vilka. my taky jezdíme bibione do vilek super ceny a i pláž že vejdeš do moře a nemáš hned hloubku že se ti to stupnuje to v chorvatsku jsme byly, byla tam pláž z kamenů, studená voda a jdeš do moře a najednou hloubka.bylo tam taky krásně, voda čistá, ale písek je písek
12. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarda překvapil... jindy se do debat moc nepřidává, ale měla jsem tu kamarádku a koukali jsme na zprávy na tu pí.... co pohodila mimi ....i jarda koukal..ale ve finále taky řekl že je to píča že by ji odvezl nahatou na sibiř a tam ji nechal
12. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj šári, přesně. Navíc mě tam vyhovuje i ten noční život. :sweat_smile: a jak jsme ve loni přesvědčili, tak Emmče taky :grinning:
12. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,hezky. tak to prekvapil co?
12. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám řesítě dovču já se těším až vyrazíme na tu společnou
Jinak u nás se jde až ted spinkat :grinning: :grinning: :grinning: jelikož Honzíček spinkal od 16-18 hod :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se ještě nespí,dětičky koukaj na krtečka a přemlouvaj mě,at si k nim jdu lehnout,jenže já koukám po netu na prodloužení v hokeji,tak holt musej ještě chvíli počkat
12. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - já se taky už moc těším, snad to vyjde, jak psala káťa , že to předělávaj. holky, já píšu furt malý písmena, ale aby jste si nemyslely, že jsem negramotná, tak mě malá urvala na klávesnici tlačítko shift na pravý straně, zůstal tam jen ten čudlík a na ten se blbně mačká, tak proto malá písmena. :wink:
12. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, tak to se ráno vyspíš, třeba si to Honzík prodlouží. :slight_smile:
12. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky se nám líbilo v noci procházek mezi vilkama na pláž... atd noci jsou tam rušný a italové přátelský.. :grinning: :grinning:
je to jen bibione ale mě se tam líbí
12. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zase píšu malý,protože jsem líná ten shift držet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se chrápě od půl 8 a to jsem se bála, mamka hlídala, já byla na nehtech a prý malá usnula po 4 hodině na nočníku asi na 45 minut, tak jsem se taky bála jestli večer bude spát.
12. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
BUDĚJICE!!!!!!!!!!
12. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se to zalomilo ve 22 hod přesně, já jak kdy někdy to velký napíšu někdy ne ted je to pro mě docela problém to psaní ten chvílema trpím jak prase :frowning2:
12. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me by caps lock moc zdrzoval :grinning:. u nas se spi od pul 9. omezuju kojeni,dnes jsem se sebou spokojena :slight_smile:. a homeopatika mam doma, ale ty si setrim, az tak za tyden, az budu mit kojo opravdu omezeny a aby to pro juli nebyl takovy sok
12. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No šikulka to tě musím pochválit :slight_smile:
12. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavne abych to dotahla do konce :grinning:. tak budem chvalit az bude hotovo :grinning:. ale dnes byli jen 2 koja :dizzy_face: . nicmene um do ni nedostanu :confounded:
12. bře 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ježiši to bych zažít nechtěla
12. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tam je ale pribehu, sem si skoro poprskala monitor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

napr toto:
Pridám príhodu kolegyninej kamošky. Pred prehliadkou u gyndoša sa umyla, striekla si "dezodorant" a išla. Keď vyliezla na kozu, jeho komentár bol asi v takomto znení: "Ale ste sa vyzdobili dnes." Nechápala, až doma zistila, že v rýchlosti namiesto deodorantu použila nejaký sprej s glitrami či s trblietkami. Slzy nam tiekli všetkým ešte asi hodinu, keď sme si to predstavili.
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty vado to jsem si málem krupla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
husty vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou zajmavé brýle pro nejmenší no ona i ta cena http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13014429&tab=4
12. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vypadaj prakticky. i kdyz u nas nevim :grinning:. ty je budes na leto porizovat? cena husta teda :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no premýšlím o nich snad některá z holek tady snima má zkušenosti, nevím nevím jestli by si je nechal na očích
12. bře 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cena je SPROSTÁ :angry: :angry: :angry:
12. bře 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja vim jiste ze julca by si nenechala nic. ani klobouk, cepku :grinning:
12. bře 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se čepice drží (jistí to zavazováni ) :grinning: :grinning: :grinning: no uvidím objednat se mohou kdykoliv ale ta cena je hnus
12. bře 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek