• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
u me jak kdy,ma snahu ji strhavat,tak si nedelam iluze ze do leta to zapomene :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šikovná
12. bře 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak me docela stve, ted nekdy ma prijet ed. babi,kvuli julce. budu se ji muset venovat. coz to neva. ale nahodou jsem se dozvedela ze ma prijet nekdy koncem brezna,na tyden :stuck_out_tongue_closed_eyes: . me smejkne. ale to co me nejvic stve, tak to, ze me jeste nikdo vedet nedal :rolling_eyes: . proste se asi automaticky pocita s tim ze mam volno,nic nedelam a nebo se prizpusobim. budu posledni kdo se dozvi podrobnosti :rolling_eyes:
12. bře 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to by mě taky štvalo a to bude u vás v bytě???
12. bře 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mažu na cigáro a spát dobrou noc
12. bře 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nn,u nas ne,k nam by se na noc nevesla. ale prijde rano a bude tu do vecera. teda aspon tak to bylo minule. je hrozne ukecana a do vseho mi keca. uz ted z toho mam hruzu. jsem momentalne rada ze jaks taks zvladam sebe a juli a do toho tohle. ale nechapu ze se nikdo neobtezuje zvednout tel a zeptat se jestli muzu,jestli nahodou nemam neco v planu.
12. bře 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou nin. at je noc klidna
12. bře 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukám že se to tu dneska takhle při pátku rozjelo..jinda to tu bejvá mrtvo jak při dušičkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vidis a tys chybela :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemusím být všude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale obšas jsem se tu ukázala, aby plamínek nevyhasl.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky přeji pěkné sobotní ráno koukám venku zase hnus počasi
13. bře 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj krasne rano ,jak jste se tady bavili o velkych pismenkach na ty uplne ser... :grinning: sandro a na cxo homeopati.jako na ukonceni nebo to moc nechapu dnes rano jsem nekojila takze jsme asi skoncili moc me to mrzi docela me to sebralo mela jsem to i u domika ze me to chybelo :unamused: no neda se nic delat tak mozna to treti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pocasi uz nekomentuju jsem uz otravena :frowning2:
13. bře 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri plánujete třetí :grinning: :grinning: :grinning: to je škoda no já to nemužu posoudit jelikož já a kojení jsme se neskamarádily
Velký písmenka a i a y a ostatní sračky neřeším.
13. bře 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jindra planuje ja mu furt rikam to vis ty si v prdeli tobe to je jedno :grinning: no jestli toho tretiho kluka :grinning: tak jedine opet dyl az bude a. tak 3 roky driv ne nejsem blazen :wink: a hlavne taky to neresim protoze nevim jestli by se to vubec povedlo
13. bře 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindra dnes prijede vecer musim neco uvarit vubec se mi nechce jsem lina jako sv.... :wink:
13. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
ja chci taky 3 deticky :dizzy_face: . ale muzu si nechat zajit chut :cry:
adri,homeopatika na odstaveni :wink:. ale nejdriv sama zredukuju pocet kojeni. ted se drzim na dop-vecer (noc). pak vynecham tak za tyden dop,tyden pockam a pak homeo zacnu brat. bude mi mizet mlicko. na jednu stranu je mi to lito uz ted, ale na druhou si rikam, kojila jsem rok, to je krasny a ted uz nemuzu,moc me vysava,moc ze me bere :grinning:
13. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kojila 4 dny :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

a dětí chci 1 :slight_smile:
13. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
ta ja se zase nevyspala, adamek mel porad teplotu a byl vzhuru snad kazdou hodinu, doufam ze do nedele bude fit na tu jeho velkou slavu

ja chtela taky 3 deti,ale uz me to preslo :sweat_smile: :grinning:

sandrus tak to jsem zvedava jak se ti povede odstavit, to mi pak das navod :grinning: ja ho kojim jen v noci,snazim se minimalne, ale nekdy se nedari :sweat_smile:
13. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to nocni kojeni je nejhorsi odbourat :frowning2: :wink: ale jste holky sikovny
13. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti brouček no snad je to po tom očkování a né nějaká viroza
Takže v neděli máte oslavu :wink: :wink: :wink: to uteklo co 1 rok a už nemáme miminka ale chlapáky :wink:
13. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a.ted pije mlicko a pak jdu neco delat nejradsi bych si lehla a nic nedelala peto tak at je adamkovi lip a preju mu vsechno nejlepsi k 1.narozeninam a hodne zdravicka uzite si to :slight_smile: strasne to utika :frowning2:
13. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nocni bude nejhorsi :grinning:. a to je jediny ktery mi vadi,jinak bych kojila klidne dal. ale sama nocni nikdy nedokazu odbourat :frowning2:
3 deticky me jeste nepresli :grinning:

peto,tak snad je to po tom ockovani. julca mi po 1. davce prevenaru horeckovala 4 dny :frowning2:
v nedeli oslavujete? my to mame pristi vikend :slight_smile:. nestihl prijit darecek :grinning:
13. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

to zase bude den,jsem nasr...už od rána,tatka potkal v hospode spolužáky ze základky a vrátil se až brzy nad ránem :confounded: ,ale kupodivu po 9 vstal,tak asppn pohlídal děti,abych mohla dojít nakoupit,těsně před tím,se míša vcelku bravurně svlíkla z punčocháčů a sundala si plínu a za chvíli se posr.. na jedinaj koberec,kterej v celým bytě máme :sweat_smile: :sweat_smile: ,naštěstí to neměla tekutý,ale stejně si to rozmazala po nohách a roznosila po tom kusku toho koberce,myslela jsem,že mě šlehne :grinning: :grinning:

tak jsem si spravila náladu aspon tím,že do sekáče přišly nový vestičky,tak jsem nádhernou mišákovi koupila,stejně jsem nějakou chtěla,aby až bude odpoledne teplejc,nemusela chodit v bundě

k obědu dělám zapečený brambory a doufám,že bude mišák jíst,protože od rána skoro nic nesnědla,ale čaj by lemtala
13. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři a co máte pro malou k narozeninám???
13. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
brejle super, až na tu cenu. Já kupovala malý loni klasický, ale nenosila je a teď se je občas nasadí a dělá na nás bububu :grinning: No uvidíme v létě.
luci - ty vogo, malá to udělala včera v pokojíčku, ale naštěstí se jen počůrala, si neumím představit do učení na nočník - vebec nechce, jako sedí na něm, ale z ní pocit, že se tam bojí vyčůrat, že to drží, tak nevím.
my měli knedlo, vepřo.............. a pivo samo.
malá odpočívá v pokoji (dupe tam teda jako stádo) a jakub skládá uhlí neb nám ho přčed chvíli přivezli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se zapečenýma bramborama jsem se trefila do apetitu,jedli s chutí a všichni :grinning: :grinning:

mišák bez řečí zalehla vedle tatky a spí,tak jsem nacpala pračku,dojdu pro prádlo do sušárny a chvilku hodím nožky hore,jo a ještě konečně stáhnu fotky na rajče z míšinejch a splečnejch narozenin
13. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu se na vás taky podívat :wink:

u nás nic nového,řekla bych stále při starém,hlavně s tátou,takže si moc iluzí nedělám :confounded:
malej i táta právě usnuli, tak jsem sedla k pc

už mám uvařeno,uklizeno, upekla jsem bábovku a teď peču chleba

jo a musím se pochlubit, včera jsem měla krásný večer a bylo to suprový, byla jsem ve městě, dostala jsem pozvání na véču, už jsem to dlouho nezažila a mám radost, protože mikeš musel hlídat a ani nepípnul :grinning: :sunglasses:
13. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja s julcou usnula :grinning:.
taky mi volala tchyne ze zitra prijde. a jestli vim ze ed. babi prijede ve stredu na tyden. tak fakt super ze to vi vsichni az na me :rolling_eyes: . zvlast kdyz uz je to za par dni, to by me zajimalo kdy mi to chtela volat.

zdeni, posledni odstavec dobrej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . kdo byl ten stastnej?

me vcera nabidl eda jestli v noci nechci nekam jit, ze by mi juli ohlidal, prekvapil :slight_smile:

nin, od nas bude mit tohle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21253907
a jeste svetlyho vceliho medvidka. nemuzu si zapamatovat jestli je to smelda nebo brumda :grinning:

od ostatnich dostane penize, tak to pujde na plavani a jestli neco zbyde, tak obleceni
13. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jetsli chcete mrknout,jak jsme slavili my,tak tady http://supka.rajce.idnes.cz/
13. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi ip
13. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek