• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Zdeni,kde stavíte?
23. bře 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak to na tom jsme stejne.....My zaciname na dovolene a odjizdime 26. cervna.....Uz se na to moc tesim....
23. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul,bydlíme 21 km od Strakonic, v Hořejšicích a předěláváme si tady starý barák co manžel dostal,teď máme dole jen kuchyň a obývák +koupelnu a záchod a další místnosti má bábička z manžovo strany,takže žádné soukromí :frowning2:
nahoře máme zatím jen ložnici a doděláváme další 3 místnosti + sociál,takže tam bude vše pro jednu rodinu,už se na to moc těším,loni jsme udělali nový krov a pokryli a letos pokračujeme :slight_smile:
ani tak si budem držet pěstičky navzájem aby se to povedlo napoprvné, i když u sebe moc nevěřím na Venďu jsme čekali 3,5 roku a lehký to nebylo :frowning2:
23. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky v novém týdnu,

San, Julinka je krásná, už se tak těším na tu naší princeznu. :grinning:
Luci, jo byli jsme u v Protivíně, to by jinak pro mě ani nebyl víkend, no spíš jsme pořád někde jezdili, byli jsme v Písku v Tescu v sobotu, tam jsme se s babičkou rozjeli, mám na foceno takže to během dne dám do albíka, mají tam tolika věcí, museli jsme se krotit, protože by jsme to jinak vzali vše a já chci zase někdy nakupovat a ne pak jen koukat. :grinning: :grinning: :grinning: Babička chtěla vyrazit včera zase, že prý jsme jí to nenechali pořádně prohlédnout, ale dostala zákaz. Jeli jsme totiž na návštěvu do Milevska na návštěvu, hlavně podívat na miminko (jsou mu 3týdny), no byl kouzelný. :slight_smile:
Luci, tak ať dnes kontroly dopadne dobře!!!!!
23. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky sem jukla na fotky San, malinká je hezounká. :slight_smile:
murecka : já si taky řikala, že se musím v nakupování krotit, ale jaksi když mi něco padlo do oka, tak sem neodolala. Mám takový zásoby, že se budeme převlíkat asi třikrát denně :grinning:
23. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to je fakt umění odolat. :grinning: Já jsem taky hrozná. :slight_smile:
23. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trošku mě brzdí to, že mám zúžený výběr na neutrální barvy a oblečky. I když někdy tajně koupim i něco tipického pro toho našeho mrňouska :slight_smile:
23. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já včera taky nestíhala z maminou jsme lepily ty bordůry a zdobili pokojíček chtěla jsem vám to vyfotit ale na mobil mě to nešlo - respektive kvalita byla šílená - tak vám hodím do alba zatím jen obrázek z netu pro představu jak to v pokojíku na té zdi mám a až mě mamina přiveze foták tak to napravím a vše nafotím :slight_smile:

Sandří taky jsem jukla na fotky malinká je nádherná :wink:

Zuzi: to mě povídej já jsem na to nakupování taky jak nemocná a stím vším co máme taky budeme převlékat 3x denně.
23. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nin, tys řikala, že budeš mít pokojík zdobenej fotkama nebo se pletu?
23. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zatím pokojíček nemáme ani postavenej :frowning2: Teprve začínáme přestavbu půdy na byt, takže bude dole u mamky v pokoji pro hosty - stejně tam bývá jen jednou za tři měsíce brácha s dvojčátkama, takže dětská vybava tam je stále..
23. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: ne ne bordurama a zvířatkama
23. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je taky hezký..
A jak jinak je? Už se nám to krátí :slight_smile:
23. bře 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
dekuju za pochvaly :dizzy_face:

Zdeni a Ani, preju at se vam tehu podari co nejdriv :slight_smile:

Jinak holky, nechci strasit, snad to budete mit uz v poradku, ale ja nastoupila na materskou 6.2. a dneska jsem se dozvedela ze penizky dostanu az v dubnu :rolling_eyes: :angry: . takze cely brezen nic. Tak snad vy uz na tom budete lip nebo s tim aspon trochu pocitat...
23. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandruš bohužel mateřskou takhle můžeš dostávat pravidelně, mají totiž na to aby ti vyplatili určitý měsíc 2 měsíce, takže únor můžeš dostat až v dubnu, březen v květnu atd. ... :frowning2: :angry:
jo takový máme stát... :pensive:
23. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
hezké poledne. Já jsem si pěkně zauklízela - ohřívala jsem malý jídlo a celá miska s jídlem mi vypadla z ruky, měla jsem ohozenou celou kuchyň, linka, šuplíky, škvíry mezi šuplíky a dvířky, no děs. Jsem nevědla kde mám začít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky je u vás tak hnusně?? Tady fouká jak blázen, to snad ani nepůjdeme ven. Byly jsem chvíli včera a taky fičelo a malá skoro nemohla dýchat, je to docela opruz - celý den doma. :angry:
23. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,u nás taky hnusně,větrno,i když teploměr mi ukatuje skoro 10 stupňů,tak nevím,když jsme jeli z Písku,tak malá na chvilku vytuhla v autě,ale od tý doby co jsme se vrátili je vzhůru,už začíná bejt jetá,takže ji obleču,prdnu na balkon a snad tam vydrží nějakou tu hodku pospat,trajdat ven se mi opravdu nechce :confounded: ,nemám ráda,když mi nafouká do uší
23. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: mě už malá nespí v kočárku od ledna, jak jsem ji vždycky nabalila a dala do pytle tak se jí tam nelíbilo, je už zvyklá se vrtět, ale v postýlce spí v poho. Jinak v kočrku nechce už ani moc sedět, takže my už na procházky chodíme, táhnu kočár i jí. Jinak to období kdy se jen šoupla do kočárku na terasu bylo fajn, nebyla naučená na vození, takže usnula hned a já měla 2 hoďky pro sebe. :grinning:
23. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari u nás jak kdy,myslím s tím spaním na balkoně,bylo období,kdy ve stojícím kočáku ani náhodou,ale teď už chrní,byla urvaná,ona by spala i v postýlce,jenže tu pobíhá ten druhej čertík a ten by ji vzbudil,tak jsem ráda,že zabrala,musela jsem ji tam pěkně zachumlat,protože tam nechutně fičí
23. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

sandři: krásná Julinka, je to princezna.
23. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: jak jste na tom s nočníkem??
23. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari nijak,já to pozkušenosteach s prvním vůbec nelámu přes koleno a čekám,až bude hezky a teplo,aby mohla běhat doma nahatá.A vy?
23. bře 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já malou vysazuju (to víš, zkušenosti nemám), někdy se podaří někdy ne, dávám jí před spaní, po spaní po jídle, před koupáním. Spíš jde ale zatím o to aby si na nočníku zvykla sedět, důležitý bude až si bude umět říct sama. ale taky se těším na léto až bude lítat nahatá.
23. bře 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky ji občas posadím,ale zatím ji spíš nechávám užívat si bezstarostnosti,je dřív narozená,tak má ještě čas.Potvrdila se mi zkušenost,že když se začne brzo,tak to většinou ze začátku jde,a pak najednou to děti začnou odmítat,viz moje dvě kamarádky,co maj dcerky o 5 měsíců starší,ale samozřejmě je to každýho věc,kdy začít.My se teď trápíme s tím starším,tak to opravdu nechávám na dýl.
Jdu ji vzbudit,ještě pořád spí. :confused: Klari a už Emma chodí?
23. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, já to taky neláme přes koleno jak jsem psala důležitější bude až si bude umět říct. Spíš chci aby se neučila chvíli v klidu posedět na místě - ona je hrozně divoká. Jojo, chodí od 11 měsíců, teď mi rabuje kuchyň :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kolikárt denně spíte??
23. bře 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
neučila = naučila :grinning:
23. bře 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme na tom podobně,taky je dost živá a rychlá :wink: ,zatím si všude doleze po čtyřech tam se postaví a obíhá,taky už se postaví bez držení v prostoru a když něco tlačí před sebou,tak za tím jde,jak dneska říkal pan primář,na to,že byla 33.týdnu,to na ní nejni poznat a je maximálně spokojenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,jinak spíme jak kdy a podle toho,jak spala v noci,nebo kde spí.Když jsme doma a nikam nejdeme,tak spí dopoledene v rozmezí od 3/4 hodiny do 1 a půl v postýlce,to už pak většinou nespí odpoledne,když jdeme ven,tak je v kočáru schopná usnout kdykoliv a většinou ji musím budit :unamused: Myslím,že holky by si rozumněly :dizzy_face:
23. bře 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, to by bylo čoromoro :grinning: A jak spíte v noci?? Malá chodí kolem 7,30 a v 5 dostává 180 sunaru (už jí to chci ale snižovat a postupně vynechat úplně) a pak spí do 8 někdy dýl někdy míň.
23. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zlatíčko :dizzy_face: ,Míša usíná podle toho jak spí přes den,když spí jen dopoledne,tak je nejdýl v 8 tuhá,a pak se budí 2x-3x v noci,vypije si svou dávku 120-150 nutrilonu a spí dál,vstáváme v rozmezí 6:30-7:30, i když zrovna v neděli chtěla potvora vstávat už v 5:45 :cry: ,tak jsem ji ještě půl hoďky udržela u sebe v posteli,ale pak jsme stejně musely vylézt.Když spí i odpoledne v kočáře,tak usíná dýl,ale většinou do devíti spí :wink:
23. bře 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
zdeni, tos me teda vubec nepotesila :rolling_eyes:
My dneska byli na kontrole, tak jsme v poradku a mame 3,15 kg. Jen doufam ze jsme tam nic nechytli, protoze plna cekarna kaslajicich a smrkajicich deti :rolling_eyes: .
A musim manzu pochvali, dopoledne sam hlidal Julinku 2 hodiny a zvladli to perfektne, ja zatim obehavala urady. Bala jsem se jak bude zvladat a od ty doby co je Juli na svete, tak uplna parada, nemusim se bat na chvili odejit :slight_smile:
23. bře 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jste taky šikovný. Mě malá vůbec nechce ležet u nás, hend by dělala kraviny
23. bře 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek