• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Jo jo na to houpací jsem taky koukala je to krásný
Světlej je Brumda toho máme ale ten tmavej se mě líbí víc
13. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak adamek usina nespal od 1 hod. vydrzel zjistila jsem ze mu roste dalsi zoubek :slight_smile: domik spi u tchyne jindra prijel odpol. zejtra se konecne vyspim vezme si ho v noci a ja pujdu do pokojcku a budu spat dlouho zejtra aspon doufam :wink: luci krasny fotky :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro houpacka pekna tyjo ta cena :angry: :wink: julince se bude libit :grinning:
13. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
san máš IP :wink:

holky já už jdu dneska zase pařit, tomu svýmu chlapovi teda dávam,ale zaslouží si to :grinning: :sunglasses:

tak pa pa
13. bře 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni at se ti libi :wink:
13. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY ŽENY......
MY SE CHYSTÁME DO HAJAN... JÁRA TU MÁ NA NOC KAMARÁDA..NATY MÁ JAK JINAK ZASE BOLENÍ.. TAKŽE CELÝ DEN CHOVÁME....TAK SNAD NOC BUDE KLIDNÁ..
NA DNEŠEK SPALA OD 19.30 DO 2 A PAK V PŮL 7..TAKŽE SUPER NOC :grinning: :grinning:
JINAK JSEM ASI OD 3 SLAMĚNÁ TAK JE DOMA CELKEM KLID......JAK DLOUHO??? OD RÁNA TU VELKEJ ŘÁDIL JAK TAJFUN :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

HEZKÝ VEŠER VŠEM :dizzy_face: :dizzy_face:

JO SAN.. HOUPACÍ KŘESÍLKO JE NÁDHERNÝ...
13. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI KRÁÁÁSNÝ FOTKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,odepisu dyl, ted nestiham, to samy i s fotkama luci,kouknu dyl :slight_smile:

cena sneka je krasna :sweat_smile:, ale tak kdyz ma ty 1. narozeniny :dizzy_face: . a vim ze se ji bude libit. zatim ma teda vyzkouseny jen dreveny zviratko a byla nadsena. tohle je lepsi ze ma i vetsi stabilitu a hlavne ja se do nej zamilovala. eda rika ze nevi jestli darky kupuju pro juli nebo sebe :grinning:

jinak jsem rozladena. mela jsem urcite predstavy o juli oslave a nakonec bude vse jinak :frowning2:. je mi z toho smutno
a tchyne me taky nasrala :rolling_eyes:
13. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
COPAK SAN????????? TCHÝNĚ VŽDY RÁDY KECALY DO VŠEHO... ZÁLEŽÍ NA NÁS JAKÁ PRAVIDLA SI URČÍME KAM AŽ SI NECHÁME DO VĚCÍ MLUVIT I KDYŽ TO KOLIKRÁT NENÍ VŮBEC SNADNÉ :unamused:
13. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tchyne volala jestli muze prijit dnes nebo zitra ze chce poprat juli, rekla jsem ze dnes uz nemuzu, ze mam neco domluvenyho. tak ok, ze prijde zitra az se juli vyspi. pak hned jsem sla ven a po ceste mi prisla zprava od ed. brachy ze mi ma vyridit, ze mama (tchyne) juli posle darek ve stredu po babicce. jako fakt nechapu :astonished: . ja se s ni na necem domluvim a ona ani ne za pul hodiny necha poslat takovou zpravu. hlavne ze pak vsude vyklada ze juli nevidi a ze je ta babicka kterou juli nezna. bodejt by jo kdyz ji nechce dojit ani predat darek :rolling_eyes: . fakt jsem to nepobrala

a s tou oslavou jsem mela naplanovano ze to bude u nas, darky, vyzdoba,dort vse. jenze jak ma prijet ed babicka (coz mi jeste nikdo nevolal aby mi rekl ze prijede, asi opravdu neni dulezite co ja :rolling_eyes: ), tak je jasny ze ji musim pozvat, k tomu ed. mamu aby nebyla urazena, ale to se k nam nevejdem. tudiz budem muset udelat oslavu jinde. vse tam vezt autem, to tam bud nechavat nebo aby eda nepil, uz to proste nebude podle mejch predstav. ale hlavne ze kdybych vcas vedela kdy se sem chysta, tak se udelaji oslavy 2. jedna by byla minuly vikend s moji rodinou v kliu a druha pristi vikend s edovo rodinou taky v klidu. ale to je ono. nikoho muj nazor nezajimal, ani to jestli se mi to hodi

omlouvam se za sloh, ale fakt mi to prislo lito,preci jen jsou to julky 1. narozeniny
13. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
TED ŘÍKAJÍ VE ZPRÁVÁCH ŽE TÉ PIPINĚ CO ODHODILA VČERA MIMI JE PODEZŘELÁ Z POKUSU O VRAŽDU
NO ALESPON ŽE TAK
13. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda sandro to je des :frowning2: tak to jeste takhle udelejte 2. oslavy hlavne si taky rekni jak to chces ty je to hlavne tvoje dite
13. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, jak píše adri - vyprdni se na ně je to vaše dítě, vaše oslava a jestli chtějí přijít, tak to musí hrát podle vašich pravidel.
13. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jasne,ale prece nebudu delat 2 dorty,jeden na patek,druhy na sobotu. edovo babi je od jihlavy. ale nechapu proc nezvedne tel a nezavola. sem se vsichni nevejdou, kdyz je nepozvu, budou urazeny. fakt me to nasralo
kdyby zavolala pred tydnem,tak si to udelam podle svyho,bylo by to na 2x, ale ted uz to nejde, musela bych juli narozeniny slavit s mesicnim zpozdenim kdyz je pak eda zas cely tyden v praci :unamused:
13. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jedině na etapy, někdo dopo někdo odpo
13. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - děti jsou celý po tobě :wink:
zdeni - pěkně se bav, my jdeme s holkama příští pátek do čestic na mareše zase, to bude ostuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Luci, fotečky krásný. :slight_smile:
San, dáreček dostane Jůlinka krásný, já bych si taky udělala oslavu podle sebe, ale moc dobře vím co zažíváš, my tohle máme při každé oslavě, vždycky se podřizujeme mému bráchovi a jeho rodině, kolikrát nám potvrdí účast až ráno v den oslavy, nebo nepřijedou kvůli rýmičce atd. :wink: Oni nás teď na poslavu pozvali ráno, že na oběd tam máme být, no ještě že je už známe a počítali jsme s tím. :slight_smile:
No a jsem zvědavá jak to u nás dopadne až bude mít Terka narozky, je totiž v létě do paneláku nedostaneme, sice by to bylo fajn slavit to u nich venku, mají krásné koupací jezírko, ale ta představa, vše tam stěhovat se mi teda nelíbí. :unamused:

Jinak jsme dnes konečně byli v Ikee, ale o víkendu už mě tam nikdo nedostane, nebylo kde zaparkovat, úplné davy lidí, že není možné udělat krok, rodinky s dětma, všude plno kočárků, já teda nákupy s Terkou nemám ráda, jsem šťastná, že si ji mamka vždycky vezme a my máme klídek.
Zašli jsme i do Tesca, tak máme nějakou parádu na jaro, ale nic moc, těším se na duben až vyrazíme do Plzně. :slight_smile:
13. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za pochvalu,dětičkám vyřídím :slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi pred rokem a presne hodinou praskla voda,uz se svijim v bolestech co maji minutove intervaly. za chvili budu violat edu a pujdem na klystyr. to to leti :frowning2:
13. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milá Sandtuš respektive JULINKO za pár minut odbyde půlnoc a bude to krásné datum 14.3 a bude to přesně rok co tě maminka přivedla na svět, den když si pořádně dala o sobě vědět a poprvé zakřičela,den kdy se ze dvou lidí staly rodiče, hrdí rodiče. A proto bych tě chtělav tento den ze srdce popřát aby tě celým tvým provázelo jen samé štestí aby tě život do cesty nekladl žadné překážky, nemoci aby se ti vyhýbali a aby jsi mamince dělala jen samou radost no prostě přeji ti jen to nej nej nej nej nej nej nej NEJLEPŠÍ :wink: :wink: :wink: :wink:

JULINKO KRÁSNÉ 1 NAROZENINY přeji já Honza, Honzíček a Rexíček¨

......a teta jde teď dělat že pracuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je šílenost tady je 7 lidí kolegyni jsem znárodnila na chvíli notebook a ted jdu zase dělat a tvářit se jak moc pracuji DOBROU NOC
14. bře 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....................je ted mi hrajou Michala Davida :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se tak líbí si povídat sama ze sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale já už vážně jdu nebo mě pingpong teda šéf načape :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Krásné nedělní brzké ráno holky moje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě z té nudy hrabe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, dekuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja jdu juli prave tlacit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jdu normalne brecet :sweat_smile:
14. bře 2010 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin napsal jsi to moooooc krásně... nemám co dodat :dizzy_face:

Juli, vše nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej ...

K TVÝM DNEŠNÍM PRVNÍM NAROZENINÁM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juli dekuje :slight_smile:

ale maminka to snasi hur :sweat_smile:. no cekam, na 1:45, to vykoukla a pujdu spinkat
14. bře 2010 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Julinko :slight_smile: Dneska je to prave rok, co jsi poprve spatrila tento svet, je neskutecne, jak to rychle leti, co si se stihla uz vsechno naucit :slight_smile: Prejeme Ti, vse nej nej nej nej nej, at krasne rostes a rodicum delas jen samou radost :wink: :slight_smile:

Sandri, uplne te chapu, jak to prozivas, ja takhle prozivam kazde mesicniny kluku, a na ten rok jsem teda zvedava, to asi obrecim :cry: Silene rychle to leti.
14. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek