• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

dobré ránko holky
Tak i my přejeme Julince krasne narozeniny, vsechno nejlepsi do zivota, hlavne zdravi a stesti :wink:

my mame oslavu uz dneska, ale ofiko ma az zitra, dort je krasnej, moc se pani povedl, tak jsem rada
Adamek uz je bez teploty noc byly o dost lepsi, ale zase zacal nejak pokaslavat, tak snad to dneska vydrzi az se na nej vsichni nahrnou

jdu delat chlebicky, jednohubky a jeste krtkuv dort, tak se mejte zeny, peknou nedeli :wink:
14. bře 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
juli přejeme všechno nejlepší,ty špatný věci,at se vyhýbají obloukem,spoustu nových poznatků a zážitků,rodiče v pohodě a stálý úsměv na tváři,užij si nejen tenhle svůj den,ale i všechny další :wink: :wink: :wink:

petul vám at se oslava vydaří a ppřejeme zítra na ofiko den :slight_smile:
14. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,julinko prejeme ti vsechno nejlepsi k 1. narozeninam :slight_smile: hodne zdravicka :slight_smile: stesticka :slight_smile: darecku :slight_smile: a posilame cela rodinka pusinku :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moc dekujeme :slight_smile:. julce je to teda burt ze ma narozeniny :sweat_smile: :grinning:. ale ja tu na ni koukam se slazami v ocich. je neskutecne jak to leti :frowning2:

peto, uzijte si oslavu :slight_smile:. tesim se na fotky :slight_smile:. my ji mame v patek a dort bude nakonec pect mamka :slight_smile:
14. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
též se připojujeme s přáníčkem Jůlince k dnešním 1.narozeninám, přejeme jí vše nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka, krásné dárečky, hodně krásných dnů se všema co jí mají rádi, krásný úsměv na tváři ať jí stále září.

Adámkovi, přejeme krásnou oslavičku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mila Julinko, prejeme Ti vse nejlepsi k Tvemu prvnimu rocku, hodne stesticka, hooooodne zdravicka,krasne darecky a dny plne slunicka a pohody s maminkou a tatinkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: poradne ten prvni rocek oslav, moc Te zdravi Kacenka a Kacenka :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adamkovi prejeme krasnou oslavu :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
14. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

holky včera pohoda, krásně jsem si zatancovala a užila si to, přišli jsme domů v 3.30 h. a spala jsem skoro do 11 h. a byla i snídaně do postele :sunglasses:

všem kdo slaví,přejeme krásnou oslavu, užijte si to :dizzy_face:

holky chtěla jsem se zeptat, nemáte někdo zkušenost s antikoncepcí - implantát do ramene IMPLANON? Rozhodla jsem se že jdu do toho. V pondělí se hned objednám na gyndu a bude to.
14. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme doma.

Jůlince hned přeju všechno nejlepší k prvním narozeninám, hlavně zdravíčko, štěstíčko :wink:
14. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato a evco, dekujem :slight_smile:

zdeni,IP :slight_smile:

tady je to dnes nejake zabite :slight_smile:
14. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím vás nevíte o očním lékaři, který bere i dětičky? Terezka má očíčko ještě horší než měla, celé oteklé, tak chci s ní zítra někam dojít, nevím jestli musíme mít doporučení. :unamused:
14. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíťo ségra byla s malou u říhový v nemocnici, budou jí proplachovat kanálky :frowning2: :frowning2:

jinak my tu měli veselo, nebo spíš ne, ségra odpo spadla a zlomila si na 2x kotník a lýtkovou kost, teď je na operaci čekáme jak to dopadne, takže tu budeme mít její malou, to bude záhul. hlavně, aby to dobře dopadlo, tady ty šamani na chirurgii - nevím, moc jin nevěřím, byla jsem tam se slepákem a mám z toho noční můry dodnes.
14. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jůlince samo vše nej, hlavně zdravíčko a spokojenou maminku :wink:
14. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda klaro to je v prdeli chudinka to muselo bejt hrozny :frowning2: tak to snad zvladnete :wink: jito neznam mozna v poliklinice
14. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem k.o., jeste je mi blbe jak sem se prezrala
dneska padnu a spim, Adamek si to uzil, dostal darecky a penizky, hodim sem par fotek

ty jo Klari a co segra delala? to bude marodit pekne na dlouho

Jitu chudak Terezka, myslim ze by vas meli vzit i bez doporuceni
14. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti uklouzla na čistém chodníku.
14. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, tak to je mi teda se líto, co se stalo, :frowning2: to si teda užiješ miminka. Určitě to bude vše dobré a sestra se brzo uzdravý. :wink:
Jinak moc děkuji, uvidím jak to bude ráno vypadat a když tak dojedu k Fialový ať nás někam pošle. Myslím, že jí nesedí mastička, ráno to měla pěkný a pak přes den, se to zase zhoršilo, když se očíčko maže. :frowning2:
Peťul, dortík se fakt povedl, tobě krtkův taky :wink: , Adámek si to užíval. :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,v nemocnici deti berou urcite a ocni je tam na skvele urovni :wink:

klarko,teda, to je hruza :frowning2:. to budes mit co delat :frowning2:. babi mela zlomeny na 2x kotnik a marodila s tim dost dlouho :confounded: . tak snad ji bude brzo dobre! a jestli te muzu uklidnit,tenhle vikend slouzi Holak a to je moc sikovnej doktor, tak bych se nebala :slight_smile:

peto,krasny :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy....
peťo dort krááásný...samovýroba??

jituš v nemocnici Říhová je kapacita.. celkově oční ve strak je ny úrovni.. tatka tu byl cca před 14dny na operaci a super.
14. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda klárko to je smůla, ať to ségře dobře dopadne,ale léčení je to na dlouho

já zřejmě pojedu na pohotovost, nemůžu vydržet na ucho, bolí mě už od toho i pusa a hlavně mi hučí v hlavě, zřejmě mě ofouklo
nebo jde to nějak vyléčit doma? existují nějaké zábaly nebo něco, mám panickou hrůzu z toho že budu muset k doktoru, ale bolí to jako prase :cry: :pensive:
14. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,hlavne ted mas pohotovost az v cb,budes muset vydrzet do rana :frowning2:. jestli muzu poradit tak oloupej cesnek a dej si ho do ucha
14. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni mě dr. na ušním když járovi píchali uši doporučila studený suchý obkad..ne zapařit. např suchý ručník dát do mrazáku a přiložit na ucho...ale to nevím jestli je na tvoji bolest, když tě ofouklo.. to bych spíše já řekla že teplý obklad.. je blbý že ve strak už ušní pohot. není.
14. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mozna bych zkusila na pohotovost zavolat co by ti poradili aby ti to pomohlo. ale ja to lecim cesnekem a dobry. ten to vytahne.
14. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda tak aspoň že jste to sem napsaly, tak já počkám do rána, volala jsem mamce a ta mi poradila udělat obklad teplým zábalem, tak je to trošku lepší,ale uvidím za chvilku, když tak tam ráno dojedu, nic jinýho mi nezbyde ale bolí to až mi tekly slzy a že vydržím :pensive:
14. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si vezmi i brufen na bolest a to teplé na ucho. snad to bude dobré, Zddeni :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moc na tebe zdeni myslim! a ten brufen urcite vem!
14. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
brufen už jsem spolkla a teď už půjdu pro druhej,ten teplý obklad trošku pomáhá,ale musím to mít teplý pořád, takže nahřívám plenky na topení, kdybych aspoň nebyla doma sama, malej je nějakej mrzutej co ho tchýně vrátila a já na něj nemám nervy :pensive: :cry: teď jsem mu pustila pohádku tak snad bude aspoň ležet
14. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - tak ségra je po operaci, operoval jí ten Holák snad to udělal dobře aby neměla následky
zdeni - na ucho jsme taky slyšela ten česnek.
14. bře 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko neboj to bude dobrý, co holky, to má emča radost že má společnici co?

jdu zkusit ten česnek
14. bře 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem hledala nějakou diskuzi "maminky okolí Strakonicka" a když jsem jí našla, tak zase nevím co psát:slight_smile:)
15. bře 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek