• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky přeji krásné pondělí ráno

Lumixxi vítej mezi námi neboj téma se určitě najde a bude se tě tady mazi námi líbit mužeš nám písnout třeba něco o sobě
15. bře 2010 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
a dneska bych pro změnu chtěla popřát Adámkovy

Před rokem se narodilo jedno malé miminko, už se spoustu naučilo a vyrostlo nám malinko. Na tvářičce malé sladký úsměv stále přeji Ti jen tak dále.Hodně zdraví, spoustu štěstí, moře lásky od nás máš,ať rosteš jako z vody,
tím nám radost uděláš!
....... ADÁMKU......... Krásné narozeniny
15. bře 2010 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti a krásné fotečky z oslavy a dort vypadá dokonalej sjem zvědavá jak bude vypadat ten náš
15. bře 2010 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Adamku vsechno nejlepsi k 1. narozeninam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lumix, ahojky, tak jak psala nin, napis nam neco o sobe :slight_smile:

adamkovi prejeme s juli taky jen to nejlepsi k narozeninam :dizzy_face: . stesticko, zdravicko a at ho mamka s tatkou moc nezlobi :grinning:

klarko, v klidu, holak je dobrej. pracoval leta ted nevim jestli v nemecku nebo rakousku. a ze slouzi jsem vedela protoze jsem v sobotu byla za holkama a to ja vzdy koukam kdo slouzi kdyby nahodou se tam muselo jet :sweat_smile:

preji dobre ranko :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,březnátka nám slaví,tak tedy adámku do dalšího ročku jen zdravíčko,lásku,pohodu a úsměvy na tváři při nových objevitelských cestách :grinning: :slight_smile:

holky já to fakt nechápu,že to ty děti maj v sobě nějak zakodovaný,že o víkendu vstávaj brzo :grinning: :grinning:

já si ráno myslela,že je konečně krásně,svítí sluníčko,jdu hodit plínu na balkon a ono zase bílo :confounded: :confounded: a v půlce tejdna má bejt zase až 18 stupnů,to zase bude nemocí :sweat_smile:
15. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
peto krasny fotky :wink: ahoj lumix :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
je 18 fakt no uz se tesim ale je pravda ze asi bude hodne chcipacku :wink: adamek usina domika odvezl jindra do skolky a ja nic dnes dopol. nedelam takze vas tady budu otravovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zrovna volal fr.,že nepoveze H do školky,ale k rodičům,prej je strašně namrznuto :angry:
15. bře 2010 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,
Adámkovi přejeme vše nejlepší a hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky a lumixii :wink:
dekujeme za pranicka, jste hodny :slight_smile:
Sari dort samovyroba nene, nechala sem ho upect :slight_smile:

my byli ted u doktora, v noc mi zacal strasne kaslat, tak ho poslech a dostali jsme meducinu

pocasi se fakt zblaznilo,ale hlavne ze uz bude teplicko
15. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Adámku, taky ti s Davídkem přejeme vše nejlepší k dnešním prvním narozeninám. Hodně štěstíčka a zdravíčka :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
lum: vítej, máš krásný dětičky :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem edu vyslala na socku ze si zazadame o pridavky a prispevek na bydleni a nejak ty papiry nechapu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mmch, nevite nekdo, jestli to jak mam dolozit prijem,tak jestli mam jit do prace a nebo socku?
15. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to je divny,julca uz 2 hod spi :astonished: .
15. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři, to asi neporadím, formuláře, to je moje smrt :grinning: :grinning: :grinning:
tak to je šikulka, my taky spinkáme, ale ještě ne ani hodinu :wink:
15. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak holky konecne jsem zjistila jak se delaji ty odstupy ja na to nemohla prijit :grinning: :grinning:
:
-D :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted okolo druhy jedu pro domcu a na plavco :slight_smile:
tatka bude hlidat
15. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
taky přeji adámkovi vše nej, hodně zdravíčk :wink:
pro julču si dneska přijel Libor, má do středy volno, tak jsme se s mamkou obě vrhly na uklízení, nějak jsme to nestíhaly a nahromadí se toho i za jeden den dost :angry:
15. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tady sněží :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
adri,ajky odstupy? :sweat_smile:

julca uz ma i obe stolicky nahore :grinning:. ani jsem nepostrehla ze ji rostou :sweat_smile:. takze celkem 12 zubu :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
sníh už nee :frowning2: :frowning2: :frowning2:

malá mě dneska štve,asi zase ty proklatý zuby,chybí jí zadní stoličky,nechce nic jíst,ted nechce ani spát a protivná je až na půdu,H je u babičky ani na oběd domů nechtěl,tak si ho tam půjdeme odpo vyzvednout, aby se malá taky provětrala a přešly jí roupy
15. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky..zdravím,,ale nějak vác nestíhám :unamused:
15. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
oli,ahojky :slight_smile:. co martinek? je mu lip?
15. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky znovu:slight_smile:
No co bych tak o sobě napsala... jsem vdaná, mám 2 dětičky, oba kluky.
Starší je Martínek a bude mu v létě 8 let. Mladší je Míša a teď mu bylo 10 měsíců. Bydlíme kousek od Blatné.
Jinak nevím co by bylo ještě tak zajímavé, ale klidně se ptejte, třeba pak konečně zabřednu do komunikace :wink:
15. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

tak my se přidáváme k přání Adámku všechno nejlepší a hezky ten svůj 1 rok oslav a mamku s taťkou pořádně pozlob, dneska to máš dovolený :grinning: :dizzy_face:

já jsem tak hloupá, s uchem jsem nikam nejela a teď mě bolí ještě víc než včera,takže ráno hned jedu na ušní a to jsem zítra objednaná na nehtíky, musím to nějak zvládnout, pořád tam cpu česnek a dávám teplý obklad,ale jakmile to sundám a vyndám, tak to začne bolet znovu :cry:

venoušek je dneska naštěstí hodnej, pořád chodí a říká mamku bojí mamku bojí, au au
15. bře 2010 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni: tak to radši zítra jeď. to musí být bolest. :frowning2:
15. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ženy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zdravím Lumixii... hezký klučíci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: odkud jsi?? také tu jsou maminy od blatné i z blatné

Adámkovi taky přeji vše nej nej nej k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face:

Zdeni.... to ucho je neřád... zítra si raději na to ušní dojeď... at ti to nenadělá ještě větší neplechu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska taky nějak nestíhám.. naty nemá opět svůj den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :confounded:
15. bře 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
sandro jako ze muzu to davat pod sebe vety a ne furt dohromady zasebou vis no jsem pako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted papka adamek pak jdu uklizet uz me to sere furt uklizet jindra mi sel ke tchyni pro muj rotoped je tam asi dva rok tak zejtra asi zacnu ale nevim skoro kazdej den me boli palice asi zada :angry:
15. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj

tak doufám,že sem do Protivína nedorazil nějakej virus tý hnusný jednodenní střevní chřipajzny,míša dneska nechtěla jíst avíc srajdila,mě ted večer začaly brát křeče do břicha,už jsem byla 2x a Honzis byl taky 2x,z toho podruhý sednul a prdnul a už to z něj letělo :frowning2: ,tak snad to nic nebude
15. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak chřipka dorazila i k nám... minulý týden kakal, blinkal taťka, pak to o víkendu chytlo kamarádku, dneska to měl její malej a ted večer kaká, blinká Jára :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded:
tak snad to nechytne Natynka :fearful:
15. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek