• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
zdeni,co ucho?

sari, tak snad bude naty dobra a nechyti, prej to tu radi :frowning2:

adri :grinning:
15. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky doufám :frowning2:
15. bře 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nebyli jste některá náhodně ve Strakonicích v nemocnici na dětském oddělení?
Já jen, jaká byla eventuálně spokojenost?
16. bře 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ránko všem

Lumixii: my jsme byli akorát v Českých Budějovicích a tam naprostá spokojenost o Strakonicích ale mluví taky celkem dobře takže bych se nebála.

Tak dneska jde na laparoskopii moje švagrová tak na ní už od rána myslím snad jí to dobře dopadne

šári tak to s námi nepočítej když máte doma vira aby to malej nechytil
16. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,dobré ráno

tak my zatím dobrý,já tedy byla večer snad 6x,ale klasická srajda to nebyla a dětičky přes noc taky nic,tak snad to bude dobrý :wink: :wink:

venku nějaká tma,tak bud budou padat hov.. s hákama nebo co a koukám ono zase sněží,já už se z toho picnu :unamused:
16. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo tedy spíš sněžoprší :confounded: :confounded: :confounded: ,to asi ven nepůjdeme
16. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tady pořád fičí, jak je venku nevím neb stále ležíme, ale včera byl sníh pěkný, krásně by šel sněhulák
my včera byly se ženskýma na večeři, dneska večer cvíčo a budem pak slavit, jedný cvičitelce se narodil vnuk
luminex- taky jsme zatím naštěstí služby dětského odd nepotřebovaly, ale žádnou chválu jsem neslyšela :frowning2: , to ale nemusí nic znamenat.
ségra už je docela v poho, včera už vypadala líp, ale říkala, že ta bolest byla horší než porod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj klári,jak dlouho si ségra pobude v nemocnici a na jak dlouho bude mjavascript:addEmoticon(':unamused:','vBody')ít sádru,předpokládám nechodící, bolest to musela být šílená to věřím :fearful:

já přemejšlím,jestli půjdu dneska na basket,už jsem zase měsíc nebyla,a asi nepůjdu zas,mám opar na hubě,v koutku,sice už se hojí,ale pořád mi to praská a bolí to :frowning2:

taky tady mám zase 3 hromady na žehlení
16. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy....

luminex.. kamar.byla na dětském spokojená, jen ji překvapilo, že ji pro malého nedávali sunar, ale ona si od začátku pobytu přinesla svůj a k ses trám chodila jen pro vodu. ptala jsem se švagrové(je sestra na dětském) jak to tam chodí s jídlem tak prý mají všechny druhy mlléka, záleží jen na mamince jak se s nimi domluví, že si ale spousta maminek chtějí si mlíko připravovat sami za svého.. takže asi tam platí líná huba, holé neštěstí.
jinak co jsme slyšela tak si doktorky na dětském moc chválí.

nin vir jsem já :grinning: :grinning: :grinning:
ba ne :wink:
Járu jsem por jistotu nechala doma, ale už nekaká :dizzy_face: :dizzy_face: tak asi taky ta jednodenní viroza. kanec, nebo se mu nechtělo do školy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak zítra pomaže alou směr škola :grinning:

mispuli.taky tu mám hromadu žehlení, jestli toho máš málo, s radostí ti přidám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vy tu píšete o virech a já už byla po 3 na WC dostala jsem pěknou běhavku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
..já nekakám já se.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš Nin.....vir dolezl i na malé náměstí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my jsme v poho.....zatím :wink: a doufám že to taky tak zustane
16. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak abysme tě ještě poznaly :grinning: :grinning: ,posílám ti ip
16. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak domi kve skolce adamek
spi na terasce :slight_smile:
jinak s detskym nejsem spokojena co se tyce sester nic moc chovani nektery :angry: doktorky dobry :slight_smile: v budejcich pristup o hodne lepsi :wink:
16. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme tam právě byli minulý týden a musím tedy říci, že lékaři perfektní přístup, některé sestřičky cca 3 perfektní a ten zbytek k*a*t*a*s*t*r*o*f*a. Jídlo co dostal malý v 10 měsících neskutečný a tak mi ho museli přivézt z domova (mlíčko dostal ale jen od 1 sestřičky, jinak mi bylo sděleno, že mám mít svoje), přístup sestřiček neskutečný. Tak mě jen zajímalo, jestli jsem nějak přecitlivělá já a nebo to tak vidí i někdo jinej.
16. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky souhlasím, že sestry hrůza, dotkoři lepší a líná huba.................. :grinning:
luci - nevíme, jak dlouho tam segra bude, jsem zvědavá na to léčení, určo bude tady, leda by si Libor vzal paragraf a to asi ne, bude závislá na pomoci. hlavně, aby to udělali dobře a neměla následky.
16. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé tady chumelí
16. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lumix presne muj nazor hruza a des :angry: :angry: :angry: :angry: obcas si rikam ze by meli jit ke kravam ale to nemluvim o vsech i se taam najdou lepsi
klari to je dobre ze ji je lip ale myslim ze maroidit bude dlouho a ten paragraf nema cenu pomoc bude potrebovat delsi dobu chudinka :frowning2: :frowning2: aspon ze ji pomuzete
16. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin, nevíš jak to vypadá s tím ubytováním??? stihnou to??
16. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda doufám že švagrová patří k těm 3 lepším sestřičkám :grinning: :grinning: i když ji zrovna moc nenusím...abych tady neudělala špatné jméno rodince :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás svítí sluníčko...ale včera a v noci fičelo až hrůza
16. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari tu jsem tam nikdy nezazila tvoji svagrovou a podle videni ji znam :wink:
16. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre poledne :slight_smile:
plavani super :dizzy_face:
ad detsky, bracha tam lezel pred 9 rokama a sestry teda strasny i jedna doktorka. byli tam na brachu zly. bylo mu asi 9 let, byl tam sam, na mikulase a jak ho tam vydeptali,radsi nemluvit :pensive: . a to jen proto ze mamce volal ze je mu tam smutno :unamused:
16. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je sandro v jste plavcili a co juli dobry vid? :slight_smile:
no jako na detskym bych deti ted nenechala videla jsem to jak se chovali k triletymu chlapeckovi tady odsud s detskyho domova hruza ale zase ta druha smena byla v pohode :slight_smile: venovali se mu a nebo aspon pochovali tam ty ho nechali rvat celej den v postylce a kdyz jsem tam sla ze si ho vezmu do herny tak me sjeli :angry: :angry: :angry:
16. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,byli :slight_smile:. bylo to super, julca se teda jeste otrkavala,ale ani jednou nezaplakala,ani nezaknourala :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
saarcik: u nás vysvituje sluníčko až teď... a to hlásili jaké má být tento týden teplo.. no možná až tak o víkendu.. a já se tak těšila :unamused:
a co se týče těch sestřiček... tak si myslím, že by některé mohli být natolik soudné a jít dělat jinou práci když nemají přístup k dětem tak tam nemají co dělat. :unamused:
Pokud tvoje švagrová není ta nejsilnější z ních.. tak je to pohoda :grinning: :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted říkali ve zprávách,že první jihopčeský dítě v baby boxu bylo včera v Písku,byla to asi 2 měsíční holčička,čistě oblečená a u ní i lahvička s mlíkem :wink:
16. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš co ty matky blázní, že se zbavují dětiček???
Lumixii ne ne není nejsilnější.. mám ji na fotce v albíčku
san to je fajn že si Juli zvyká. :dizzy_face:
nin se nám někam zatoulala..psala že jde uspávat honzíka tak to asi zalomila s ním :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tedy chudák holčička, hned bych si jí vzala :frowning2:

sandři: tak plavání se koukám zlomilo a Jůlince se začalo líbit :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
saarcik: tak jsem koukla do albíčka, myslíš tu tetu Hanku? Pokud jo, tak ta se k nám asi nedostala a nebo jen tak letmo, že si jí nevybavuji :wink:
16. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
o tom pisku jsem to cetla :frowning2:

evco, ja si myslim ze spis to bylo jak se to v ni minule uz tlouklo, ze ji asi uz nebylo dobre :unamused: . nicmene jestli jsem myslela ze ji to unavi tak ne :grinning:. me se tu chvili oci klizili ze bych potrebovala sirky a julca je ma jak tenisaky :grinning:
16. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek