Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
16. bře 2010
jinak od zitra tu budu mit na tyden ed. babi, tak se sem asi moc nedostanu 😞

lumix, co vam bylo? myslim teda malymu ze jste tam museli byt?
saarcik77
16. bře 2010
lumix, jj teta hanka je sestřička na dětském
sayastautor
16. bře 2010
jedna holcina na plavani vypravela svuj zazitek z porodu tady a teda jako fakt sila. nestacila jsem valit oci. musim rict ze ja se svou placentou jsem na tom byla sakra dobre :-x . a to slouzil razak kdyz rodila
evulebobule
16. bře 2010
sandři: aha tak to jo. To víš, dětičky mají výdrž, to samý Davídek, taky bych chrápala a on oči jak pětky :-N
jak to, že u vás bude babi?
sayastautor
16. bře 2010
bydli u jihlavy a chce videt juli. u nas teda spat nebude, sem by se nevesla, ale bude tu od rana do vecera. me trefi slak :-N. je strasne ukecana :-N. jeste ze do nedele ma eda volno a pak uz to tech par dni vydrzim. hlavne nevim co s ni budu delat. utekla hrobnikovi z lopaty, tak uz taky moc nevydrzi a ja julcu doma neudrzim dyl jak par hodin v klidu. taky musi byt venku. no a babi se mnou nevydrzi treba 2 hod na prochazce. no, hlavne, takhle bych nechtela byt s nikym ze svoji rodiny, natoz z edovo :-p
evulebobule
16. bře 2010
sandři: tak to budeš mít o zábavu postaráno 😃 😕
klaraemma
16. bře 2010
sandří, já bych na ní moc ohledy nebrala, prostě ty si musíš v první řadě obstarat malou a to že babička nevydrží s tebou venku je blbý, ale tak a´t si jí taky vezmou edovo rodiče. fakt prostě bych měla den a malá režim jako by tam babička nebyla. to bych si teda vydupala.
lumixii
16. bře 2010
sayas: skočil na nás pes, když jsem nesla malého v náručí a povalil nás na zem, malej spadl hlavičkou na žulový schod, sice jsem měla ruku pod ním, ale jen pod zádičkama. Tak nás převezli okamžitě z chirurgie do nemocnice.
Ale už jsme doma a doufám, že bude vše ok.
klaraemma
16. bře 2010
no kde jste?? my byly venku, sníh je pěkně mokrý, takže stačilo pár minut a malá byla na ždímání, 2x jsem vyměnila rukavice a šly jsme dom. :-p
saarcik77
16. bře 2010
tady jsme🙂))taky jsem byla venku v domění, že naty uspím v kočáře...hmm jak hluboce jsem se mýlila.... přišli jsme domů a naty mi usnula 😃 😃
mispuli
16. bře 2010
klári my jsem tu,musela jsem vzbudit spáče,5 minut vydržela sedět na nočníku,ale nic,nechala jsem ji bez plínky,tak čekám kdy se po...,dneska ještě nekadila,tak předpokládám,že ta včerjší břečka byla zase k zubům

začala mě strašně bolet kyčel,to je znamení toho,že se blíží další změna počasí,já jsem po těch dvou porodech jak barometr :-S
mikesova25
16. bře 2010
ahoj holky 😉

ucho dobrý, už moc nebolí,dokonce už jsem si tam dneska sáhla tyčkou s vatičkou,takže na ušní nejdu, mám totiž strach že jakmile by mi ho píchli,musela bych tam jezdit pořád

dneska u nás byla kamarádka a mám krásný nehtíky, za chvilku je dám do alba x-)
saarcik77
16. bře 2010
ŠUP ŠUP ZDENI x-) x-) x-) x-) x-)
mikesova25
16. bře 2010
tak tady je máte, dokážu si vyfotit jenom 4 prsty, jinak fotka nepoužitelná 😃 😃
klaraemma
16. bře 2010
zdeni - paráda, já taky chodím na nehty, ale nemám umělý, jen si nechávám dát gel na svoje.
mispuli
16. bře 2010
já vás obdivuju,já bych s tím neuměla fungovat 😃 😃 ,ale asi jde o zvyk

tak mišák opět nechce nic svačit,tak holt přesnídávku slupne táta,máme puštěnou kouzelnou školku,ale mě tam tak štve to jejich otevři dveře v...,u toho prostě děti nevydrží,protože je to nebaví a ani fanynka je tolik nebere,mají radši františka a nejradši s michalem nebo majdou
saarcik77
16. bře 2010
ZDENI JSOU MOOOC KRÁSNÝ x-) x-)
saarcik77
16. bře 2010
ZDENI IP
mikesova25
16. bře 2010
šárko IP
mikesova25
16. bře 2010
já si dávám umělý,protože svoje se mi lámou takže nikdy nedojdu k tý dýlce co bych chtěla potáhnout, takže takhle si dám umělý a zkrátím je na velikost co mi vyhovuje a dělám s nima úplně všechno a opravdu krásně drží
olitum
16. bře 2010
Ahojky .

Say ..Martin už je lepší
vy taky chodíte plavat ..ve Strak jsem plavala s Ondřejem od 3 měsíců u Martiny
saarcik77
16. bře 2010
TAK MY JSME VYKOUPANÝ, NAPAPANÝ A UŽ SPINKÁME.... 😃 VYUŽIJU TOHO ŽE SPÍ A OSTŘÍHÁM NATYNCE NEHTÍKY
adricc
16. bře 2010
tak kluci usinaji adamek se furt pretaci na bricho kdyz usina pak ma nervy roste mu ten druhej zub je uz videt a ted odpol. byl trochu protivnej 😉
zdeni krasny nehtiky u me by to nevydrzelo 😃 😃 😃
evulebobule
16. bře 2010
zdeni: moc hezký. x-)
sayastautor
16. bře 2010
oli,bezva ze uz je maty lepsi 🙂

zdeni,me se nehty uz neukazali 😞

lumix, to muselo byt hrozny ten vas pad 😞
sayastautor
16. bře 2010
klarko, k tej babi, ja nejsem typ ktery by umel dobre argumentovat. a hlavne rychle. a ona je tak ukecana ze mi neda ani na vyber :-| . hlavne nam tu vzdycky necha nejakou kacku a udela nakup, citim se jako dluznik potom 😞. ale musim si nejak dupnout, kvuli juli... tak zitra prijedou a jeste ke vsemu jdeme ke tchyni na obed 😕. me bude bolet hlava jeste tyden :-N. a babi u tchyne byt nechce, protoze se nemusi, jen se toleruji. proto vysedava tu u me...
mikesova25
16. bře 2010
san máš je v albu, tak rychle koukni než to zase smažou
sayastautor
16. bře 2010
krasny x-)
ninus81
16. bře 2010
Tak jsem sem nakoukla nakecaly jste toho dost 😃 😃 😃
Já čučela na ordinaci a ted razím do pelechu
Já si na ČB na dětské nemužu stěžovat dostala jsem pro malého plenky,nutrilon no všechno možný a ten užasnej přístup sester no to jsem dlouho nezažila takže kdyby kdykoliv cokoliv asi pojedu směr ČB

Začni psát odpověď...

Odešli