• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jinak od zitra tu budu mit na tyden ed. babi, tak se sem asi moc nedostanu :frowning2:

lumix, co vam bylo? myslim teda malymu ze jste tam museli byt?
16. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lumix, jj teta hanka je sestřička na dětském
16. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jedna holcina na plavani vypravela svuj zazitek z porodu tady a teda jako fakt sila. nestacila jsem valit oci. musim rict ze ja se svou placentou jsem na tom byla sakra dobre :zipper_mouth: . a to slouzil razak kdyz rodila
16. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: aha tak to jo. To víš, dětičky mají výdrž, to samý Davídek, taky bych chrápala a on oči jak pětky :sweat_smile:
jak to, že u vás bude babi?
16. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bydli u jihlavy a chce videt juli. u nas teda spat nebude, sem by se nevesla, ale bude tu od rana do vecera. me trefi slak :sweat_smile:. je strasne ukecana :sweat_smile:. jeste ze do nedele ma eda volno a pak uz to tech par dni vydrzim. hlavne nevim co s ni budu delat. utekla hrobnikovi z lopaty, tak uz taky moc nevydrzi a ja julcu doma neudrzim dyl jak par hodin v klidu. taky musi byt venku. no a babi se mnou nevydrzi treba 2 hod na prochazce. no, hlavne, takhle bych nechtela byt s nikym ze svoji rodiny, natoz z edovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to budeš mít o zábavu postaráno :grinning: :fearful:
16. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, já bych na ní moc ohledy nebrala, prostě ty si musíš v první řadě obstarat malou a to že babička nevydrží s tebou venku je blbý, ale tak a´t si jí taky vezmou edovo rodiče. fakt prostě bych měla den a malá režim jako by tam babička nebyla. to bych si teda vydupala.
16. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayas: skočil na nás pes, když jsem nesla malého v náručí a povalil nás na zem, malej spadl hlavičkou na žulový schod, sice jsem měla ruku pod ním, ale jen pod zádičkama. Tak nás převezli okamžitě z chirurgie do nemocnice.
Ale už jsme doma a doufám, že bude vše ok.
16. bře 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste?? my byly venku, sníh je pěkně mokrý, takže stačilo pár minut a malá byla na ždímání, 2x jsem vyměnila rukavice a šly jsme dom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsme:slight_smile:))taky jsem byla venku v domění, že naty uspím v kočáře...hmm jak hluboce jsem se mýlila.... přišli jsme domů a naty mi usnula :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári my jsem tu,musela jsem vzbudit spáče,5 minut vydržela sedět na nočníku,ale nic,nechala jsem ji bez plínky,tak čekám kdy se po...,dneska ještě nekadila,tak předpokládám,že ta včerjší břečka byla zase k zubům

začala mě strašně bolet kyčel,to je znamení toho,že se blíží další změna počasí,já jsem po těch dvou porodech jak barometr :confounded:
16. bře 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

ucho dobrý, už moc nebolí,dokonce už jsem si tam dneska sáhla tyčkou s vatičkou,takže na ušní nejdu, mám totiž strach že jakmile by mi ho píchli,musela bych tam jezdit pořád

dneska u nás byla kamarádka a mám krásný nehtíky, za chvilku je dám do alba :dizzy_face:
16. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ŠUP ŠUP ZDENI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady je máte, dokážu si vyfotit jenom 4 prsty, jinak fotka nepoužitelná :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni - paráda, já taky chodím na nehty, ale nemám umělý, jen si nechávám dát gel na svoje.
16. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vás obdivuju,já bych s tím neuměla fungovat :grinning: :grinning: ,ale asi jde o zvyk

tak mišák opět nechce nic svačit,tak holt přesnídávku slupne táta,máme puštěnou kouzelnou školku,ale mě tam tak štve to jejich otevři dveře v...,u toho prostě děti nevydrží,protože je to nebaví a ani fanynka je tolik nebere,mají radši františka a nejradši s michalem nebo majdou
16. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDENI JSOU MOOOC KRÁSNÝ :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDENI IP
16. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
šárko IP
16. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si dávám umělý,protože svoje se mi lámou takže nikdy nedojdu k tý dýlce co bych chtěla potáhnout, takže takhle si dám umělý a zkrátím je na velikost co mi vyhovuje a dělám s nima úplně všechno a opravdu krásně drží
16. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky .

Say ..Martin už je lepší
vy taky chodíte plavat ..ve Strak jsem plavala s Ondřejem od 3 měsíců u Martiny
16. bře 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK MY JSME VYKOUPANÝ, NAPAPANÝ A UŽ SPINKÁME.... :grinning: VYUŽIJU TOHO ŽE SPÍ A OSTŘÍHÁM NATYNCE NEHTÍKY
16. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kluci usinaji adamek se furt pretaci na bricho kdyz usina pak ma nervy roste mu ten druhej zub je uz videt a ted odpol. byl trochu protivnej :wink:
zdeni krasny nehtiky u me by to nevydrzelo :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: moc hezký. :dizzy_face:
16. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli,bezva ze uz je maty lepsi :slight_smile:

zdeni,me se nehty uz neukazali :frowning2:

lumix, to muselo byt hrozny ten vas pad :frowning2:
16. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko, k tej babi, ja nejsem typ ktery by umel dobre argumentovat. a hlavne rychle. a ona je tak ukecana ze mi neda ani na vyber :unamused: . hlavne nam tu vzdycky necha nejakou kacku a udela nakup, citim se jako dluznik potom :frowning2:. ale musim si nejak dupnout, kvuli juli... tak zitra prijedou a jeste ke vsemu jdeme ke tchyni na obed :-/. me bude bolet hlava jeste tyden :sweat_smile:. a babi u tchyne byt nechce, protoze se nemusi, jen se toleruji. proto vysedava tu u me...
16. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
san máš je v albu, tak rychle koukni než to zase smažou
16. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krasny :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem sem nakoukla nakecaly jste toho dost :grinning: :grinning: :grinning:
Já čučela na ordinaci a ted razím do pelechu
Já si na ČB na dětské nemužu stěžovat dostala jsem pro malého plenky,nutrilon no všechno možný a ten užasnej přístup sester no to jsem dlouho nezažila takže kdyby kdykoliv cokoliv asi pojedu směr ČB
16. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek