Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
16. bře 2010
přeji DOBROU NOC
sayastautor
16. bře 2010
nin, dobrou 🙂

me to rano v 9 vypukne 😞
mikesova25
16. bře 2010
san budu na tebe myslet 😉
sayastautor
16. bře 2010
zdeni dik 🙂. ja tajne doufam ze to edovi poleze na nervy, tak aspon do nedele to nebude tak hrozny 😃. a taky kdyz bude hezky, tak bych rada vyrazila i na nejaky vylet 🙂
ninus81
17. bře 2010
Přeji dobré ránko
U nás noc nic moc já horečku,rýmu malej poplakával a oba jsem nějaký nakřáplý snad se to v nic horšího nerozjede
petulka12
17. bře 2010
Dobre ranko
tak u nas noc taky des, malej kasle jak tuberak, sirup mu vubec nepomaha 😞
sayastautor
17. bře 2010
dobre ranko 🙂
u nas noc taky nic moc. porad poplakavala, nevim proc. a to v sobe mela nurofen.
nin,tak at je dobre 😉
ninus81
17. bře 2010
Tak koukám že jsem na tom všichni stejně 😞 😞
Už se těším až malej pujde spinkat ajá taky zalehnu do toho mě bolí hlava no kdyby to šlo tak si jí urazím, malej je protiva no den jak malovanej 😃
anny84
17. bře 2010
Dobre rano 🙂

Tak ja se pridavam, u nas noc tez des, Adik se budil snad kazdou pul hodinu, az sel k nam do postele, ale stejne poplakaval, a i Davi se budil, coz je co rict :-|

Sandri,z babi si nic nedelej, ja bych si udelala program podle sebe na ktery jsem zvykla 😉 Bud se prizpusobi, nebo nic 🙂
sayastautor
17. bře 2010
no,ja bych si lehnout taky sla, protoze noc fakt hrozna. ale na to si muzu nechat zajit chut :-|
vubec nevim co ji v noci vadilo. snad to bude v pohode. mela jsem naplanovano ze ji mamka v sobotu v noci zkusi pohlidat a ja ze pujdu na chvili na ed. oslavu. takhle by to neslo :-p

peto,nin, tak at je kulihraskuv dobre! peto,nam sirupy taky pomohli az vic jak po tydnu
sayastautor
17. bře 2010
ani,dik, budu se snazit 🙂. ale nejsem takovy typ 🙂. jeste se musim hodne ucit 😃

potrebuju radu,eda bude mit svatek, nevim co koupit 😞

koukam ze v noci asi erupce ci co :-S
mispuli
17. bře 2010
san ono většinou ty dětičky u babiček bývají hodný,chovaj se úplně jinak než předpokládáš 😉 😉

s babi bych si nedělala hlavu,přesně jak píšou holky,bud se přizpůsobí ona nebo bude mít smůlu,sakra vždyt přece musí pochopit,že je juli ještě malá a potřebuje svůj režim 😉

u nás noc kupodivu v pohodě,ale erupce byli večer před spaním,ale ani za sran dětí jako fr. :-S :-S

marůdkům,at je líp
ninus81
17. bře 2010
Tak to Luci mužu potvrdit že u Babiček jsou to hotový andílci usnou krásně spí celou noc 😃 😃 😃
evulebobule
17. bře 2010
ahoj holky,

tedy to je fakt den jak vymalovanej. Miláčkům ať je brzy líp. |-|
mispuli
17. bře 2010
nin a ještě to s oblibou dělají na návštěvách,ty jim líčíš,jak zlobí a oni tam pak dělaj,že neuměj ani do pěti počítat a andílkovský oči a chodí se tulit,sotva se vrátíme domů,mění se v krvežíznivé saně 😃 😃 😃 😃
murecka76
17. bře 2010
Ahojky,
tak u nás též noc děsné, když nekňourala Terynka, tak chrápal tatínek 😞 😞 😞 , všichni máme rýmu. :-|
Terka od 5 hodin nahoře, po 6 se jí zachtělo spinkat, ale nepomáhalo nic, tak jsem jí v 6.30 šoupla do kočáru a za chvilku usnula, spinkali jsme ještě do 8, teď je napapkaná tak snad bude chvilku klídek a já si mažu udělat velkou kávu, snad mě trošku srovná, v poledne dorazí mamka tak si trošku odpočinu.
Ještě sluníčko by mohlo trošku vylézt, hned by bylo lépe. 🙂
Ninuš, tak ať to není nic horšího.
San, ty vše zvládni.
evulebobule
17. bře 2010
jitu: my to měli oba minulý týden, manža taky chrápal jak blázen, tak spí jinde. Protože to bych se už vážně nevyspala 😃
klaraemma
17. bře 2010
ahoj,
tak já už tu mám od 8 Julču, zatím dobrý. vařit budu těstoviny , omáčku mám hotovou. Emmča si vaři v kuchyňce vodu a krmí Matěje,Julča zatím v postýlce, ale nevím, jak dlouho vydrží je zvyklá na chování, ale myslím, že jí to stejně budou muset odnaučit, ségra by to stejně teď nezvládala a já s ní pochodovat celý den taky nebudu, holt jí nechám kdyžtak vyřvat :-p
luci - já mám nechty krátký, když mi Lenka udělá tak mi nejdou přes bříško prstu, pak samo dorostou, ale já je upiluju a naláknu nějakým lakem, aby to nebylo vidět, s dlouhýma bych nemohla. Ale ségra je má delší a je to asi fakt o zvyku. Mě se to navíc ani moc nelíbí, přijde mi to pak jako drápy, aposň u mě. :-N
murecka76
17. bře 2010
Evi, taťka spal celý minulý týden v obýváku, 😃 😃 😃 tak že to zkusí u nás, myslím, že dnes dobrovolně půjde zpět 😃 😃 😃 , byla jsem tak vzteklá, že jsem do něj i několikrát kopla 😉 😉 :-| :-| 😞 😞

S dětičkami na návštěvách je to pravda, taky máme andílka, který se jen rozhlíží, a hlavně tam jde z ruky do ruky, a to je spokojená. 🙂
evulebobule
17. bře 2010
jitu, já jsem taky vždycky vzteklá ]-(
ninus81
17. bře 2010
No já díky bohu jsem chrápaní uštědřena když spím z malým v pokojíčku a nebudu to měnit 😃
ninus81
17. bře 2010
...ušetřena jsem chtěla napsat
mispuli
17. bře 2010
jíto murphyho zákon První usne,ten kdo chrápe,funguje 😃 😃 😃

klári já jak vždycky sportovala,tak jsem dlouhý nehty nikdy neměla a mám pocit,že i na lakovaný na mě působí nějak tak lacině 😃 😃 😃 ,no a jako tělocvikář si nějak nedokážu představit načančaný nehtáky 😃 😃 ,ale líbí se mi francouzsklá manikura 😉

juli si holt bude zvykat,držím palečky,to zvládnete 😉 😉
evulebobule
17. bře 2010
nin máš recht 😃
ninus81
17. bře 2010
Evi vid 😃 😃 😃 občas jsem Honzu slyšela chrápat i přes dvoje dveře a jsem ráda že jsem toho ušetřena protože to by mě asi šmejklo 😃 😃 😃
murecka76
17. bře 2010
No já minulý týden, slyšela chrápání i od sousedů 😃 😃 😃 , šla jsem se kouknout jestli to není u nás a nebylo, zrovna v tu chvíli 😃 😃 😃
Luci, když nejhorší u nás je, že Míla usne hned, já mu říkám, ty máš ještě nohu z postele a už spíš. Já mám s usínáním problémy, večer se mi nechce, ale ráno nevím kdy vstávat. :-|
Klárko, tak ať to zvládne, Jůlinka bude určitě moc hodná.
zuzankast.
17. bře 2010
ahoj,
dodatene s Julinkou blahoprejeme JULINCE a ADAMKOVI vse nejkrasnejsi k jejich prvnim narozeninkam !!!
Ten cas tak leti, jak nam ty mrnata rostou.

Vitam novou clenku, ahoj 🙂

Nam s Julki uz ryma a kasel ustupuje, ale postupne sme nakazily tatku a moji mamku a ted i babicku 😞😞

V sobotu sem byla s kamoskou zaparit v Druzbe Pisku. Jako vzdy to Juli vytusila a v pul desaty se s placem vzbudila, utesil ji tatka az tim, ze si ji vzal k sobe do postele, kde opet misto spani radila a skakala mu po hlave 😃😃 ja se tomu smeju, ale on byl chudak hotovej, bylo mu dost mizerne. Ale sam me poslal at se jdu bavit, ze to zvladnou, je zlatej no. A ja si to pekne uzila. I kdyz sem na ne musela porad myslet..
evulebobule
17. bře 2010
nin: jo to mě taky. 😃 ještě, že dobrovolně jde jinam.

jitu: tak to máme úplně stejný. Já taky večer nemůžu usnout a ráno bych spala. To mě ale zase nenechá mlaďas. 😃 Manža usíná taky hned, no nechápu 😃
zuzankast.
17. bře 2010
omlouvam se za preklepy, uz sem nejak vysla ze cviku. Tatka byl do vcera doma, jeste k tom sme koupili novou antenu, takze porad steloval tv a ja nemela sanci se dostat na net. Protoze mi PC opet nejde.Holky nemate nahodou nektera grafickou kartu do starsiho PC?
zuzankast.
17. bře 2010
O chrapani mi ani nemluvte. Kor ted, u nas si clovek nevybere. Bud Jara chrape - kor s tou rymou, nebo kasle, kdyz nespi :-|:-| uz jsou ty bacily otravny!

Začni psát odpověď...

Odešli