• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

přeji DOBROU NOC
16. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, dobrou :slight_smile:

me to rano v 9 vypukne :frowning2:
16. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
san budu na tebe myslet :wink:
16. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni dik :slight_smile:. ja tajne doufam ze to edovi poleze na nervy, tak aspon do nedele to nebude tak hrozny :grinning:. a taky kdyz bude hezky, tak bych rada vyrazila i na nejaky vylet :slight_smile:
16. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ránko
U nás noc nic moc já horečku,rýmu malej poplakával a oba jsem nějaký nakřáplý snad se to v nic horšího nerozjede
17. bře 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
tak u nas noc taky des, malej kasle jak tuberak, sirup mu vubec nepomaha :frowning2:
17. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
u nas noc taky nic moc. porad poplakavala, nevim proc. a to v sobe mela nurofen.
nin,tak at je dobre :wink:
17. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že jsem na tom všichni stejně :frowning2: :frowning2:
Už se těším až malej pujde spinkat ajá taky zalehnu do toho mě bolí hlava no kdyby to šlo tak si jí urazím, malej je protiva no den jak malovanej :grinning:
17. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile:

Tak ja se pridavam, u nas noc tez des, Adik se budil snad kazdou pul hodinu, az sel k nam do postele, ale stejne poplakaval, a i Davi se budil, coz je co rict :unamused:

Sandri,z babi si nic nedelej, ja bych si udelala program podle sebe na ktery jsem zvykla :wink: Bud se prizpusobi, nebo nic :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ja bych si lehnout taky sla, protoze noc fakt hrozna. ale na to si muzu nechat zajit chut :unamused:
vubec nevim co ji v noci vadilo. snad to bude v pohode. mela jsem naplanovano ze ji mamka v sobotu v noci zkusi pohlidat a ja ze pujdu na chvili na ed. oslavu. takhle by to neslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

peto,nin, tak at je kulihraskuv dobre! peto,nam sirupy taky pomohli az vic jak po tydnu
17. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,dik, budu se snazit :slight_smile:. ale nejsem takovy typ :slight_smile:. jeste se musim hodne ucit :grinning:

potrebuju radu,eda bude mit svatek, nevim co koupit :frowning2:

koukam ze v noci asi erupce ci co :confounded:
17. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
san ono většinou ty dětičky u babiček bývají hodný,chovaj se úplně jinak než předpokládáš :wink: :wink:

s babi bych si nedělala hlavu,přesně jak píšou holky,bud se přizpůsobí ona nebo bude mít smůlu,sakra vždyt přece musí pochopit,že je juli ještě malá a potřebuje svůj režim :wink:

u nás noc kupodivu v pohodě,ale erupce byli večer před spaním,ale ani za sran dětí jako fr. :confounded: :confounded:

marůdkům,at je líp
17. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Luci mužu potvrdit že u Babiček jsou to hotový andílci usnou krásně spí celou noc :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tedy to je fakt den jak vymalovanej. Miláčkům ať je brzy líp. :pensive:
17. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin a ještě to s oblibou dělají na návštěvách,ty jim líčíš,jak zlobí a oni tam pak dělaj,že neuměj ani do pěti počítat a andílkovský oči a chodí se tulit,sotva se vrátíme domů,mění se v krvežíznivé saně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak u nás též noc děsné, když nekňourala Terynka, tak chrápal tatínek :frowning2: :frowning2: :frowning2: , všichni máme rýmu. :unamused:
Terka od 5 hodin nahoře, po 6 se jí zachtělo spinkat, ale nepomáhalo nic, tak jsem jí v 6.30 šoupla do kočáru a za chvilku usnula, spinkali jsme ještě do 8, teď je napapkaná tak snad bude chvilku klídek a já si mažu udělat velkou kávu, snad mě trošku srovná, v poledne dorazí mamka tak si trošku odpočinu.
Ještě sluníčko by mohlo trošku vylézt, hned by bylo lépe. :slight_smile:
Ninuš, tak ať to není nic horšího.
San, ty vše zvládni.
17. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu: my to měli oba minulý týden, manža taky chrápal jak blázen, tak spí jinde. Protože to bych se už vážně nevyspala :grinning:
17. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak já už tu mám od 8 Julču, zatím dobrý. vařit budu těstoviny , omáčku mám hotovou. Emmča si vaři v kuchyňce vodu a krmí Matěje,Julča zatím v postýlce, ale nevím, jak dlouho vydrží je zvyklá na chování, ale myslím, že jí to stejně budou muset odnaučit, ségra by to stejně teď nezvládala a já s ní pochodovat celý den taky nebudu, holt jí nechám kdyžtak vyřvat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
luci - já mám nechty krátký, když mi Lenka udělá tak mi nejdou přes bříško prstu, pak samo dorostou, ale já je upiluju a naláknu nějakým lakem, aby to nebylo vidět, s dlouhýma bych nemohla. Ale ségra je má delší a je to asi fakt o zvyku. Mě se to navíc ani moc nelíbí, přijde mi to pak jako drápy, aposň u mě. :sweat_smile:
17. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, taťka spal celý minulý týden v obýváku, :grinning: :grinning: :grinning: tak že to zkusí u nás, myslím, že dnes dobrovolně půjde zpět :grinning: :grinning: :grinning: , byla jsem tak vzteklá, že jsem do něj i několikrát kopla :wink: :wink: :unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2:

S dětičkami na návštěvách je to pravda, taky máme andílka, který se jen rozhlíží, a hlavně tam jde z ruky do ruky, a to je spokojená. :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu, já jsem taky vždycky vzteklá :angry:
17. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já díky bohu jsem chrápaní uštědřena když spím z malým v pokojíčku a nebudu to měnit :grinning:
17. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ušetřena jsem chtěla napsat
17. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto murphyho zákon První usne,ten kdo chrápe,funguje :grinning: :grinning: :grinning:

klári já jak vždycky sportovala,tak jsem dlouhý nehty nikdy neměla a mám pocit,že i na lakovaný na mě působí nějak tak lacině :grinning: :grinning: :grinning: ,no a jako tělocvikář si nějak nedokážu představit načančaný nehtáky :grinning: :grinning: ,ale líbí se mi francouzsklá manikura :wink:

juli si holt bude zvykat,držím palečky,to zvládnete :wink: :wink:
17. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin máš recht :grinning:
17. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi vid :grinning: :grinning: :grinning: občas jsem Honzu slyšela chrápat i přes dvoje dveře a jsem ráda že jsem toho ušetřena protože to by mě asi šmejklo :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já minulý týden, slyšela chrápání i od sousedů :grinning: :grinning: :grinning: , šla jsem se kouknout jestli to není u nás a nebylo, zrovna v tu chvíli :grinning: :grinning: :grinning:
Luci, když nejhorší u nás je, že Míla usne hned, já mu říkám, ty máš ještě nohu z postele a už spíš. Já mám s usínáním problémy, večer se mi nechce, ale ráno nevím kdy vstávat. :unamused:
Klárko, tak ať to zvládne, Jůlinka bude určitě moc hodná.
17. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
dodatene s Julinkou blahoprejeme JULINCE a ADAMKOVI vse nejkrasnejsi k jejich prvnim narozeninkam !!!
Ten cas tak leti, jak nam ty mrnata rostou.

Vitam novou clenku, ahoj :slight_smile:

Nam s Julki uz ryma a kasel ustupuje, ale postupne sme nakazily tatku a moji mamku a ted i babicku :frowning2::frowning2:

V sobotu sem byla s kamoskou zaparit v Druzbe Pisku. Jako vzdy to Juli vytusila a v pul desaty se s placem vzbudila, utesil ji tatka az tim, ze si ji vzal k sobe do postele, kde opet misto spani radila a skakala mu po hlave :grinning::grinning: ja se tomu smeju, ale on byl chudak hotovej, bylo mu dost mizerne. Ale sam me poslal at se jdu bavit, ze to zvladnou, je zlatej no. A ja si to pekne uzila. I kdyz sem na ne musela porad myslet..
17. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jo to mě taky. :grinning: ještě, že dobrovolně jde jinam.

jitu: tak to máme úplně stejný. Já taky večer nemůžu usnout a ráno bych spala. To mě ale zase nenechá mlaďas. :grinning: Manža usíná taky hned, no nechápu :grinning:
17. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvam se za preklepy, uz sem nejak vysla ze cviku. Tatka byl do vcera doma, jeste k tom sme koupili novou antenu, takze porad steloval tv a ja nemela sanci se dostat na net. Protoze mi PC opet nejde.Holky nemate nahodou nektera grafickou kartu do starsiho PC?
17. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
O chrapani mi ani nemluvte. Kor ted, u nas si clovek nevybere. Bud Jara chrape - kor s tou rymou, nebo kasle, kdyz nespi :unamused::unamused: uz jsou ty bacily otravny!
17. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek