• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak malej usnul ani nebyli atletické výkony v postýlce jako vždycky :grinning: :grinning: já si jdu vzít príšek a zalézt k němu teda vedle do své postele do jeho bych se asi těžko složila a beztak nemá takovou nosnost, snad mě to pomuže a alespon přestane bolet hlava
17. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi a mám obavu,že se bacilů ještě chvíli nezbavíme,zítra už má bejt 15 nad nulou,to ty mrchy nestačí vychcípat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak uz tu jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jeste se jim pusa nezastavila,julca spinka na balkone,spis jsem nasrana,babi nastydla :rolling_eyes: . pry to ma ze vypila studenou vodu a nemam se bat,ale ja radost nemam kdyz juli pred tydnem teprve dobrala antibiotika a jeste nemuzem ani na rocni prohlidku a ockovani

juli,zabavu zavidim :slight_smile:. my zkusime v sobotu
17. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja mam obavy aby to tu u nas neslo porad dokola.. Juli si ted porad saha na ouska, ale neplace, kdyz ji na ne saham ja. My mame usi zalehly od ty rymy,doufam ze Julinka to ma taky a neni tu jinej problem. K dr se mi moc nechce, je dost nemocnych deti, abysme to nechytly znova nebo neco jinyho..
17. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
san přeju pevný nervy,budeš je potřebovat :frowning2:
17. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
taky přeju sandři pevný nervy :confused:

jo bacily to je humus, my se z toho vyhrabali, manža tedy ještě ne úplně, ale já už jsem ok.
Snad letos poprvý a naposled

zuzi: grafickou kartu navíc nemám

nin: jen si hezky odpočiň, já jdu žehlit, drak usnul :grinning:
17. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
San taky preju pevny nervy, at vam to rychle a v klidu utece
Jo a ten darecek je uzasnej, moc se mi libila uz tenkrat, jak jsi sem davala odkaz, ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My Julince koupime spis boty a hlavne micky, ktery se ji libi a utika za nima jako fik [zatim za ruce, ale uz si vic veri, tak cekam, kdy pobezi sama]

Pred par mesici sme kupovali do toho naseho krapika novej disk, tak chci sehnat tu kartu, bohuzel neni tak jisty, ze ji jeste sezenu, protoze uz se ted delaj jiny typy :confounded:
17. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ted sem si San uvedomila, ze tenkrat si sem davala odkaz na housenku ne? Snek je ale taky krasnej.
17. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zuzko,julce vse nej k mesicninam :wink:

jj,hazela jsem puvodne housenku,ale snek se mi libil vic :dizzy_face: . dnes dorazil :dizzy_face:
17. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jůlince taky přejeme vše nek k 11 měsíčninám :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem tu celkem to bodlo ale mám pocit že mě je huř než lépe bolí mě snad každej kloub v těle :angry: :angry: :angry: :angry:

Sandři přeji pevné nervy z návštěvou

Zuzi Julince také přeji vše nej nej nej k 11 měsícům

to je hrozný jak to letí před rokem jsme tu probírali těhotenství a čekaly na porod a byla tu akorát Julinka a Adámek a ted - ono né nadarmo se říká že na dětech člověk pozná jak stárne
17. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
to je dobře,že sesprospala,ale to co popisuješ vypadá na pěknou chřipajznu :frowning2: ,zkus modafen,mě zabírá celkem spolehlivě a líp než coldrex

san a to se prababi pozvala sama kvůli juli narozeninám?
17. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jj modafen je dobrej, ale je asi na předpis nebo ne?

jj utíká to, radši bych ten rok vrátila zpátky a znovu se těšila. :grinning:
17. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
na předpis ne,ale zapíšou si do počítače rodný číslo,či co,kvůli zneužití na přípravu drog
17. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak to jo, já právě myslela, že je to na předpis kvůli těm drogám. :grinning:
17. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
sandří - taky přeju pevný nervy, vydrž, teda že přijede nastydlá, to by mě naštvalo :angry:
julču si před chvílí odvedla mamka, zvládly jsme to, tak mám radost.
17. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
klári to je ta příprava na dvě :grinning: :grinning: ,pak už budeš zběhlá :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dekujeme za pranicka :slight_smile:

holky nemate nektera oranzovy kocarek? Jdou na nej musky?
Nakonec sem vybrala tyhle gofky - svete div se, ale splnuji vsechny me pozadavky, jen zadna barva mi hned nepadla do oka, takze se nemuzu rozhodnout. Libi se mi asi nejvic oranzovy, ale nechci aby pritahovaly musky - jako zluta barva.Nebo ty cerveny.. Tatkovi se libi fialovy, ale tz jsou na me docela rvavy, tady na fotce sviti tedy min nez ve skutecnosti. I kdyz to ten oranz. mozna taky, ten sem nevidela..

http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1985807
17. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi my měli oranžovej kočár a nepřišlo mi,že by na něj šly mušky víc než na jiný :wink:

ted tam hodili,že zítra budou předělávat ty stránky,tak asi juknu ještě večer vás pozdravit
17. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi mě se oranžová moc nelíbí mě se líbí taky ten fialovej a červenej no a pak modrej :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
teda Luci ted jsem to četla bude to tu celý den nedostupný se pak v těch nových stránkách nevyznám :angry:
17. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
nin taky doufám,že pak najdeme :slight_smile: :wink: :sweat_smile: :confused:
17. bře 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi: taky mám oranžový a v pohodě. :dizzy_face:
17. bře 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne taky modrej :grinning::grinning: ale pro Juli asi ne.. Vujimecne se mi ten zelenej moc nelibi.. A mame dost ruzovych saticek, netriskalo by se to v tom fialovym?I kdyz ono v tom oranz asi uplne stejne, takze to mozna bude cevenej :grinning: Pojedu ho objednat asi v patek, tak jeste prosim piste piste :slight_smile::slight_smile:
17. bře 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Na novyho konika se docela tesim, libi se mi. Ten den to snad vydrzime ne? :grinning:
17. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
mně se nejvíc líbí ten fialový :dizzy_face:
17. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
a jinak modrý :wink:
17. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
teda ze byste me prekecali? No manza by mel radost. Ja fialovou moc nemusim..Nejde mi k pleti :grinning::grinning::grinning:
17. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi: já mám zas fialovou ráda, tak možná proto, ale radši se rozhodni sama, ať nám pak nenadáváš, do čeho jsme tě to uvrtaly.. :grinning:
17. bře 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zuzko,me se nejvic libi modry a fialovy. nevim proc by modry pro holcicku byt nemohl :slight_smile:. das si do toho doplnky do ruzova a je to super :wink:
17. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek