• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi, my jsme taky nejdriv couvali :grinning:
19. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lencza: jasně, přidej se :slight_smile:

adri: děkujeme.

Any, :grinning: :grinning: :grinning: snad se dá brzy kupředu :grinning:
19. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, neboj, za chvili to Davca rozjede tak, ze si budes rikat, zlate kdyz couval :grinning:

Lencza, urcite se pridej a vitej mezi nas :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: děkuju...já chodím pokecat i na jiný forum,ale tam to momentálně nějak zamrzlo :unamused:
19. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo děkuju.. jsem říkala Adri že jí holčička taky sluší :grinning: :grinning:
Davídkovi taky vše nej nej nej .....
a vítám Lenczu :dizzy_face: :dizzy_face:
jo jo s těma fotkama supeeeer
19. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, jj asi tak. :grinning: A co kluci, jak se mají? už se jim blíží ty přirozeniny co? :grinning: Co dortíky necháváte dělat? Nebo budeš dělat ty?

lencza: já taky chodím i na jiné diskuze. Tam to ale naštěstí ještě nezamrzlo. :grinning: Koukám, že jsi snažilka. Tak ať se brzy zadaří
19. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: děkujeme
:wink:

jitu: taky krásný míry :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám, Lenczu!!! Hodně štěstíčka při snaženíčku. :slight_smile:

Holky už jste vyndali fusak?
19. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitam lenczu :slight_smile: :wink: jo holky urcite by me holcicka slusela ale mozna jednou vnucka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: protoze ja jestli pujdu do 3 tak je to jasnej kluk jindra to jinak neumi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si říkám, že jsme to krásně dohnali a na to jak vůbec nechce baštit. :slight_smile:
Jo jo, narozky se blizi, to obrecim :cry:
Kluci se maji dobre, jsou to pekny sidla a kazdy mi prcha na jinou stranu, takze super :wink: :slight_smile:
Dortik jeden velky pro oba jsme nechali udelat a ja doma upecu krtka :slight_smile:
děkuju za přivítání

Evi: jo jo...začali jsme se snažit o druhého a zřejmě i posledního prcka, ale opravdu jsme teprve začali....máme skoro 1,5-letou dceru, manžel má ještě 9-letého syna z prvního manželství....mám ještě půl roku rodičák, tak snad to během tý doby klapne

u dcery nám to trvalo přes rok, tak snad to půjde tentokrát rychleji
19. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu: já ještě ne :sweat_smile:

adri: ale třeba do třetice všeho dobrého a holčička by to byla. :grinning:
jito zrovna ve ctvrtek se mi adamek pekne spotil byl uplne promocenej mej jen fusak tak ted premejslim co mu budu davat :wink: taky asi tak za mesic vymenit za sportak aby trochu videl
já už fusak vyndala včera, jezdíme jenom s dekou
19. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo no samozrejme bych ji brala ale jak rikam jestli pujdu do tretiho tak je to jasny ale nekde jsem cetla nebo slysela ze to umi nikdo vypocitat
19. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, my uz jsme dneska byli bez fusaku, mame ty termodeky, tak to staci, vcera jsme je dala jeste do fusaku a byli pekne zpoceny.
19. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle krve nebo co :grinning:
19. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my právě taky ne, ale dnes jsme byli u mamky a potkala jsem spolužačku se 4měsíční holčičkou a už ho neměla, ale asi už ho taky vyndám, protože je jí horko. :unamused:
19. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jtiu: to jo, je to šikulka :dizzy_face:

any: já to taky obrečím až bude Davídkovi rok.
A od koho si necháte upéct? Já se asi pokusím sama, to bude karambol :grinning:
a už kluci chodí? Dvojčata od sousedů už jo, dneska jsme je viděla jak capkali :grinning:

lencza:tak budu moc držet pěstičky, ať se zadaří dříve, určitě jo. Jé to tu bude další těhulka, to mám radost. Kdo se přidá? :grinning:
19. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky budeme muset vyndat. Taky se potí jak myš. A hlavně budeme muset do sporťáku, korba nám sice ještě je, ale už ho to neba
19. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: taky jsem někde o tom četla, ale nevím kde
já fusak taky ještě nevyndala ... nevím kdy ho vyndat, nneí ještě malinká bez fusaku?nedávám teda ten nánožník nebo co to je nahoru na kočár ale je jen ve fusaku ..
mám tady takový slabej fusak po synovcovi tak ho dám do kočárku,ale už jí v něm nezapnu, tak ho bude mít jen pod sebou, taky už půjdeme do sporťáku, kočár máme na doraz.

Holky, moc děkuji.
19. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu není zač. Tak sporťákům zdar :grinning:

šári: asi je ještě malinká, jestli se tam nepotí,tak jí tam ještě chvilku nech :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady obrečela i jak psala San jak to u nich probíhalo, hned jsem si to vybavila, pořád si vybavuji jak jsem si šla 9.4. lehnout do nemocnice a on už to bude rok, fakt to tak letí :frowning2: , myslela, jsem si že vydržíme v kočáře déle, už nebudeme mít to malé miminko. :frowning2:
19. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi si myslím že ji ho tam nechám je takový zelený manšestr a už nebudu dávat to přes ten kočár..přes vajíčko
19. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeme teď na týden k mamce, jdu k zubaři v pondělí a taky musím na gyndu, ještě jsem nebyla na cytologii, jsem ostuda, ale tak se mi tam nechce. :frowning2: :frowning2: Sporťák máme ještě tam tak ho tam vyzkoušíme, když bude hezky, nemáme ještě pláštěnku.
19. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nechali jsme u jedne pani ve Strakach, mame uz tam nekolik dortu vyzkousenych a udela vse podle obrazku co si doneses.
Jinak Adik zatim jen leze, ale silene rychle, Davi chodi za rucicky a plazi se :grinning: hraje si na vojaka.
Babi mi to rikala, ze uz tam ty chodi :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu: jo já to taky tak prožívám, jsem nějaká cíťa od tý doby, co máme Davídka. Tedy to už bude rok, co jsi byla v nemocnici? To je hrůza,jak utíká :cry:

šári:jasně, určitě bude spokojená beruška :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek