• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Any,tak to jo. Paní je šikulka, jestli dělala i Peťul. A už máš nějakej konkrétní vybranej?
Davídek bude vojákem, to je šikula a Adámek bude nějakej sprinter.
Náš Davídek bude střihač metráže. Baví ho záclony a tak :grinning: :grinning: :grinning:

jitu: já šla na cytologii hned po 6nedělí, no jsou hezčí zážitky :grinning:
19. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
po 6nedělí jsem na kontrole byla, zase takový lempl nejsem, ale měla jsem přijít na cytologii, půl roku po porodu, a to už trošku bylo :grinning: :unamused:
jojo, už to bude rok a pořád se mi ty vzpomínky vrací :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
anny: nenechávali jste si ho dělat u pí. Bočkové? já si u ní nechávala péct cukroví a dort na svatbu a bylo to všechno moc dobrý, zvlášť ten dort neměl chybu

my jezdili ještě donedávna ve velkým kočáru, ale k vánocům dostala Kristýnka sporťák, tak jezdíme v něm a to je pohodička
19. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, poraďte, kde bych mohla koupit Davídkovi nějakou jarní bundičku? byli jsme v tescu a měli tam jen velikost 9-12 a jak jsem se na ní dívala, ta by nám byla brzy malá :confounded:
19. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak my nechali dělat Týně k 1.narozeninám dort ve Strakách v pekárnách, udělali ho podle mých požadavků a byl taky moc dobrej
19. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jitu, já vím, že nejsi lempl, mně dělal právě cytologii hned, tak teď až zase za rok. uf jsem ráda :grinning:
19. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo děkuju.. jsem říkala Adri že jí holčička taky sluší :grinning: :grinning:
Davídkovi taky vše nej nej nej .....
a vítám Lenczu :dizzy_face: :dizzy_face:
jo jo s těma fotkama supeeeer
19. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, jo jo, u pani Bockove, je fakt strasne sikovna a ty dorty jsou i vyborne :wink:

Evi, ja jarni objednala na mmb, pac se mi taky nikde jinde nelibily.
19. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
lencza: jak se jmenuješ prosím křestním? Lenka? Ať nemusím pořád psát tu přezdívku.
dort krásnej :wink:
19. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
teda vy jste kecalky člověk tu chvilku není a ty jste se rozjeli jak lokomotivy

vítám novou členku :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, Peta mela od pani z Blatne dortik, taky krasny :slight_smile:
Ja mam vybrany konkretni, ale to pak uvidite az na fotkach :wink: :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jé my uní necháváme taky dělat dort :grinning:
hodila by jsi mi Any odkaz? Abych to nemusela hledat? Koukla bych se :wink:
teda respektive dorty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi: já ti moc neporadím, my koupili plno věcí od kamarádky, která má o rok starší holčičku, takže jsme zásobený dobře, ale když můžu, tak taky ráda nakupuju na MMB

anny: no já byla z toho, co pro nás vyrobila, úplně nadšená, i ta cena byla parádní....já na ní dostala kontakt od kolegyně z práce, všichni na svatbě si to moc pochvalovali

tohle byl dort:
Evi: ano jsem Lenka :slight_smile:
Leni, svatebni je teda fakt krasny :wink:
Je fakt sikovna.

Nin tam ma taky objednavku :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé to jsem ráda že je na ní další pochvala já jí objevila díky Anny :wink: :wink: :wink: viď
Leni, taky jsem chtěla dortík s fotkou, ale pak jsme se schodli s manželem, že by jsme asi do něj nezakrojili. :grinning: :grinning: :grinning:
Ale moc pěkný, prácheňský jen chválím, taky máme jen tu nejlepší zkušenost. :grinning:
Evi, já vím, že by jsi si to netroufla říkat :grinning: :grinning: :grinning: , já to vím o sobě :grinning: :grinning: :grinning: , ale zase je to jen sednout do auta a dojed si tam :grinning: :grinning: :grinning: , to auto je fakt bolest. :unamused: :unamused: :unamused: Ale snažím se trénovat, sama mám pořád ještě strach a dát si tam ještě Terku. :unamused: :frowning2:
any, aha, ale byl taky moc hezký a na fotky se moc těším. Kdy máte oslavu? V pátek?

nin vám se ten první rok taky blíží co?
19. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneskas jsem potkala Razaka no mužu říct když jsem ho viděla tak mě kdesi zatrnulo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi jo jo Anny 26.3 a my 27.3 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: TO TAK UTEKLO :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
mure: no tchýně moc nechtěla do dortu krájet, ale zakrojili jsme :wink: ..ona ta fotka tedy není nijak moc dobrá na chuť....objednávala jsem ho po internetu a absolutně perfektní, napsala jsem jim požadavky a splnili to do puntíku...původně jsme tam chtěli objednávat cukroví a dort na svatbu, ale jak to dopadlo už víte
19. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky když mluvíte o těch doktorech, můžu se zeptat, k jakýmu gyndařovi chodíte?

já k Jirkový
19. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasne, Nin :sunglasses:
Stopro budes spokojena :wink: :slight_smile:

Evi, oslavicku mame pristi sobotu, uz se mooooc tesim :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja chodim k Razakovi, maximalni spokojenost :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
já chodila dřívě ke Štětkovy (ten odešel do Klatov) a ted chodím k Braunové
19. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
je fakt že jsem tam dlouho nebyla asi bych se na ní mohlůa jít podívat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
já chodím do Vodňan k Turkovi (MUDr z písecké nemocnice)
19. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Any,tak to se mooc těším na fotky.

nin a vy taky budete mít oslavu v sobotu?

Leni, svatební dort nádherný :slight_smile:

jitu: taky se chystám trénovat. Ale budu se taky bát jak prase s Davídkem vzadu :pensive:
19. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
já k Topčovi :wink: :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek