• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ahooooooooooooooooooooj
vitam lenku :slight_smile:
evi, my taky nejdriv couvali a uz se plazime i popredu :wink:. vse nej k mesicninam :slight_smile:
jito,julca si sama sedla az v 11. mesicich, tak v klidu :slight_smile:
anicce moc gratuluju :slight_smile:

ted nestiham,ale kdo by mel zajem o fotky z nasi dnesni oslavy:
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/1._narozeniny/
19. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: děkujeme :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni mas krasnou holcicku :slight_smile: ja chodim k topinkovi
19. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja k braunove a spokojenost,predtim kresnicka a taky spokojenost :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný fotky, užili jste si to co? :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klára Braunů mě rodila a úplně super, přála jsem si, aby byla u porodu a vyšlo to, naopak jsem nechtěla Vokatýho, při šití nechal ségře uvnitř tampon a přišlo se na to až po týdnu, kdy už jí přirůstal k poševní stěně..... a pana Topínku znám osobně, chodila jsem s jeho mladší dcerou do třídy
19. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: děkuju, jo je to naše malá princezna, trošku svéhlavá, ale to asi všechny děti občas jsou :grinning:
19. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chodíte ve Strakonicích na babyplavání? a jestli jo, jak jste spokojený?

my chodíme od půl roku a spokojený jsme moc, ale kámoška začala s dcerou taky chodit a přestaly, protože nebyla zas spokojená vůbec
19. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my byli ted 2x a spokojena jsem moc :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já k Topinkovi...
taky máte koně tak zpomalenýho nebo to blbne jen mě??
jjinak já řídím s Natynkou stále... no mě ani nic jinýho nezbejvá..tak mi to ani tak nepřijde, že vezu mimi, jak jsem zvyklá a jezdím automaticky.. jen to pásání sedačky je vždy boj :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: pomalejší to je :angry:

leni: Topča je hrozně fajn, jsem strašně ráda, že jsem u něj. :dizzy_face:

a na plavčo začínáme chodit od dubna do Písku
19. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šárko: já to mám taky pomalejší

Evi: já bych k němu asi chodit nemohla, hlavně kvůli tomu, že se známe, bylo by mi blbý se před ním rozcapit :grinning: :grinning: ale jiná naše společná spolužačka k němu klidně chodí, takže fakt záleží na nátuře :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, oslavičku jste si teda parádně užívali :grinning: :grinning: :grinning: , dortík se babičce povedl, čmelda s brumdou jsou kouzelný. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: to je jasný, to bych asi taky nedala :grinning:
19. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju :slight_smile:. ani jsem necekala ze se marcipan tak povede :slight_smile:
jak jsme si uzili napisu az tu nebude eda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky to mam pomaly :frowning2:
19. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro fotky pekny julinka je uzasna a myslim ze je podobna i tobe :wink: lenko my chodime taky zatim jsem spokojena ale kdyz jsem chodila s domcou tak jsme museli skoncit protoze ho tam plavcice hodila do vody on to necekal potopil a byl konec :angry: :angry: :angry: byla jsem tenkrat pekne nasrana :angry:
19. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: copak? zase nějaká akce?

eda je nějakej ostříhanej není?

adri: to je tedy přístup, hodit dítě do vody, co když si udělá blok a bude se teď dlouho vody bát? :angry:
19. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: no tak to je síla :angry: :angry: ...my máme docela hodnou instruktorku, takže jsme opravdu spokojený...měli jsme tu samou i na vaničky a opravdu si nemůžeme stěžovat....a kdy chodíte? my ve čtvtek od půl 12, pro nás dost blbej čas, protože od tý doby, co Týna spí už jenom jednou denně, tak chodí okolo půl 12 do postýlky, takže po plavání úplně odpadne a navíc je hrozně unavená a nevrlá, když má něco v tom bazéně dělat
19. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, malá je kouzelná. :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni malá je kouzelná

San oslava krásná,fotečky super jste si to užili malá jen září :wink:
19. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě neříkejte že jsem tu sama samotinka :grinning:
19. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni my ve ctvrtek od jedny ale v po pul uz tam jsme no ono to tenkrat bylo tak ze hodne marodil tak asi 5 hodin jsme nebyli a mezitim deti sli do velkyho bazenu a on to neznal a rekla mi jdi do bazenu ja sla a ona ho vzala za ruce a hodila ho a on se potopil ale on to necekal ani tu vodu studenou a hlavne velkej bazen na to se musi pristupovat pomalu tenkrat jsme okamzite odesla a skoncila tejden doma rval kdyz jsem ho dla do vany :frowning2:
19. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotka velké pracantky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, fotky jsou moc pekne :slight_smile: pekne jste si to uzili, co? :wink:
19. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri já bych jí dala přes hubu a ta by dostala jmen :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cekam na adamka kdy se vzbudi no a domik zacina asi marodit ma zvysenou teplo. a kasle no aspon ze je jindra doma tak spi spolu a nemusim se bat :wink:
19. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tenkrat bla v soku ja myslela ze mi ho poda to by zvladl mel rad vodu potapel se vsechno v pohode az do jeho 5 let se bal vody lae ted j v pohode a sikovnej a dam ho na polo za mesic :wink:
19. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: šikovná pracantka :wink:
19. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: no tak to se ti nedivím, že jsi odešla :unamused: já když lezu do bazénu velkýho, tak pomalu a Týnu taky pomalu dávám do vody, aby si zvykla na tu chladnější vodu....koho jste to prosím tě měli za instruktorku?
19. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, to jsi pekne sedrena, co? Takova makacka :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin ty máš v práci čas se opírat o bar?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Holky vystavuji hrudník to sype nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Anny to víš je to makačka jak blázen chodím domu uštvaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak zednící ze stavby
19. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek