• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nino slusi ti to :wink: leenco michala se jmenovala ale ted tam neni je asi na matersky ale jinak byla fajn ale tohle prepiskla prece by mela vedet jak na deti hlavne kvuli tomu se zacal bat ten byl silenej kdyz videl vodu
19. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou jdu do peřin papa
19. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino to ja bych chodila domu bez penez kdybych tam mela ukazat ten svuj hrudnik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri děkuji já si tam spíš připadám jako po 10 pivech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to bych ji nedarovala ta by koukala tohle udělat Honzíčkovy
19. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvlášť, když jste tam dloho nebyli, tak by měla být o to opatrnější....my máme Báru a ta je na děti moc hodná, už jsme k ní chodili na ty vaničky, když nechtějí něco dělat, tak je nenutí, je to takovej kliďas
19. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: a kde pracuješ?
19. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri to kecáš já mám sice kozy ale taky velkou prdel a boky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za to ty jsi jako proutek nahlas závidím :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni každou sobotu chodím přes noc dělat na diskotéku do Inferna tady ve Strakonicích
19. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten muj byl ted přes pul roku bez práce takže to ani jinak nešlo naštestí malej spinká u babičky a ta si to užívá že ho tam má
19. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nino bejvavalo ja ani ted nevim jak se jmenuje ta nase plavcice ale jetaky fajn
tak holky loucim se jdu si jeste cist nez se vzbudi pap
19. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: no vidíš, tam já nikdy nebyla a měla jsem to, dokud jsem bydlela s našima, pár kroků z domova....spíš jsme chodili vedle do Pivnice
19. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to 100 % budeš znát toho mého ten tam má své utočušte jeden čas než jsem se dali dohoromady tam byl skoro furt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted už jen pátek nebo sobota :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no spíš si myslím, že ho bude znát můj manža,ten tam chodí taky docela často.... já už nebyla nikde hoooooooooooodně dlouho, prakticky, co se Týna narodila, tak jsem o víkendu nebyla nikde
19. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týý jo, tak konečně mi fungují tyhle stránky.. to byl ale šok, když to nešlo :grinning:
19. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
on ten koník je prostě závislost :slight_smile:

Leni no možné to je že se znají, nebo spíš určitě :grinning:
19. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak máme Sandruš a Šárku no a samozřejmě i zbytek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem tu :slight_smile:
Ale uz to asi taky pujdu zalomit.
Zbytek se nam nekde toula :slight_smile:
A je to fakt zavislost ten konik, ja byla vcera vecer cela nesva :grinning:
19. bře 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak děvčata přeji dobrou noc mažu na kutě :wink: a posílám jeden drink na dobrou noc :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, nedelej chute, takhle na noc :grinning:

Ja jdu taky na kute, dobrou :slight_smile:
19. bře 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou, taky jdu
19. bře 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
TADY JSEM NIN
POPÍJÍM KOLIČKU S RUMÍČKEM A PÍŠU SI NA AJSKU S..... A NA SKYPE S ELIŠKOU A NA FCB TAKY OBČAS JSEM..
19. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOBORU HOLKY
19. bře 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eda venci. akce to byla,byla jsem tam naprosto nadbytecna,vic napisu rano,je to na dyl a nechci aby si to eda cetl,mrzelo by ho to.

nin :grinning:

adri,proboha,fakt jo? to bych teda taky skoncila :rolling_eyes:

a uz nevim na co reagovat

jo,popremyslejte jestli to tu neudelame jako soukromou skupinu, preci jen se tu obas pisou choulostive veci. teda hlavne ja :sweat_smile:. tak nemusi si to cist naprosto kazdej,treba kdo neni prihlasenej a tak.
19. bře 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky? chtěla by jsem vyměnit náš kočárek X lander za jiný, ale s otočnou sedačkou. Kdyby jste o někom věděli, kdo by měl zájem písněte mi do IP. Díky :wink:
19. bře 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
lumi,ja o nikom nevim :frowning2:

tak k te oslave. byla jsem tam naprosto nadbytecna, zacalo to uz ve vytahu. slavili jsme to u mamky, tak tam s nama sli ed. mama a babi. ja se ve vytahu bavila se znamou a ed. babi mi skakala do reci a odpovidala za me :rolling_eyes: . pri predavani darku me nepustila ke slovu, vse musela komentovat jen ona, tak ja nemela sanci juli treba rict co dostala nebo tak. proste babi jako by tam byla sama. a dodelalo me to, ze kdyz jsem juli chtela fotit, tak jsem na ni zavolala,juli se koukla, nez mi fotak stihnul vyfotit, tak babi na juli zavolala a ta se mi otocila za ni :confounded: . proto na vetsine fotek nekouka do fotaku :frowning2:. takhle to bylo prvni polovinu oslavy, ja nasrana. mamka mi jeste rika at ji necham, ze ji to dela radost a bla bla bla. rikam a co ja? je to moje dcera a nemuzu ji ani okomentovat darky :confounded: . no byla jsem ta nejhorsi. po 2 hod uz to eda nevydrzel a zas kdyz jsme fotili a babi na juli volala, tak ji slusne rekl, ze tak se juli do fotaku nikdy koukat nebude kdyz bude volat. tak zbytek slavy byla urazena a nemluvila vubec :sweat_smile:. ona volala treba jako juli,koukej na mamku,foti, jenze juli nezajimalo co rika,ale ze to rika. tudiz koukala na ni.
jinak az na tohle oslava dobra,tohle mi to teda zkazilo :frowning2:. dort se mamce moc povedl julca si radne popatlala :grinning: a marcipan se jim taky povedl mnohem lip nez jsem cekala :slight_smile:
pak juli jeste dostala korunky, tak za ty se chystame do pisku do tesca nakoupit obleceni. doufam ze tam neco maji ted :confused: . nevite?
20. bře 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné sobotní ráno

Lumi já mám taky X lander 2008 a chci ho taky střelit a koupit x lander model 2009 nebo 2010 :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky teda sandro to je des proto ja nejriv uz slavime jako my vsichni a pak teprve rodice protoza jsem povetsinou byla nasrana jak tchyne se predvadela a vubec jsem si to neuzila dort jste meli krasnej mamkaje sikovna :wink:
20. bře 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a domi kzacina marodit ma teplotu tak mam strasnou radost jeste to muze chytit adamek a bude to parada :frowning2: dnes udelam jen gulas se....na to
sandro jak si psala o ty soukromy skupine to taky jde je pravda ze treba vcera se mi taky nechtelo psat o tom plavani a je toho spoustu :grinning: :grinning: :grinning: no ale co neda se nic delat takovej je zivot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ja bych to jako soukromou skupinu udelat chtela, ale abych tam nebyla sama :sweat_smile: :grinning:

tak snad to adamek nechyti :frowning2:
20. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :grinning:

Sandro: to se ti tedy taky nedivím, to já bych byla naštvaná taky....u nás tohle dělá tchýně, ne že by do všecho mluvila, ale já s ní mám problém v tom, že ona vychovávala děti jinak než já a sem tam utrousí takový ty nevyžádaný rady, tak z toho rostu :confounded: pořád řeší, jestli je Týna dost oblečená, teď když byla nemocná a hlídala ji, když jsem šla cvičit, tak že prý ona klukům dávala na hlavu ještě plenu, aby měli hlavičku v teple /už vidím, jak tu Týna běhá s plenou na hlavě, v tu chvíli by si ji stáhla dolů/, Týna trošku zakníká a už by ji chovala a pamatuju si loni v létě, když měla Týna svátek, tak jsme to slavili u nich na chalupě a byli tam i moji rodiče, tak ji taky pořád chovala jako by tam nebyli i jiný adepti na pomuchlování se s vnučkou....ona je taková ta starostlivá babička, na kterou nemůžete říct slovo špatně, občas si říkám, že by to bylo jednodušší, kdyby to byla nějaká baba, se kterou nejde vydržet :unamused: :unamused:

X-lander xa jsem taky chtěla, líbí se mi tedy hlavně sporťák, ale protože jsme věděli, že budeme mít větší mimčo, tak jsem se bála tý hluboký korbičky, aby z ní Týna brzy nevyrostla.....tak jsme koupili klasickou trojkombinaci
20. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, kouknete na tyhle obrazky, ty malovala mamka sama :slight_smile:
20. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek