• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tedy to je krásný, to bych taky chtěla umět, jenže já jsem na veškerou výtvarnou činnost levá jak šavle :wink:
20. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja po mamce taky zadny nadani nezdedila :cry:
a to mam od mamky i nakreslenyho cmeldu s brumdou. od te doby co visi na zdi, tak tam porad s juli musim chodit a porad na ne kouka :grinning:. od te doby je miluje a proto byli na dortu.
20. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se zase pořád koukáme na fotky, co máme v rámečkách nebo na zdi....udělala jsem takovou koláž z různých fotek, tak chce Týna pořád koukat na mimi a na tátu
20. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste k te oslave, neudelala bych to tak, kdyby se nekdo obtezoval a dal mi vcas dopredu vedet ze se k nam chysta. pak kdyz uz bylo vse naplanovane a dozvedela jsem se ze babi prijede, tak mi bylo blby uz ji nepozvat. jsou v jejich rodine strasne urazlivy. takze jsem je pozvat musela. byt to jen s moji rodinou tak je to v klidu

len, to mas taky hustou tchyni. moje zajem temer nejevi. ale pak si vsude stezuje ze juli nevidi. pritom tel. nikdy nezvedne .
vcera jsem jim rikala ze se muzou prijit podivat na plavani, tchyne misto toho aby mela radost ze muze julinku videt, tak jen prohlasila ze nevi kde to tu je. tak ona tu 60 let zije a nevi kde je plavecak :stuck_out_tongue_closed_eyes: . vi, ale proste nechce.
20. bře 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julca miluje fotky sama sebe :grinning:. porad chodi,ukazuje na sebe, chechta se a ocividne se ji pohled na svou osobu libi :grinning:
20. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týna taky, ale přijde mi, že nevnímá, že je to ona....protože je to pořád mimi :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julca kouka na fotky ktere jsou foceny na vanoce,tak tam uz se asi poznava :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenco to mas stejnou tchyni jako ja vzdycky domika s kontroluje jak je oblecenj upravi cepicku bych stoho rostla a kdyz mu neco reknu ze se mi treba nelibi tak hned je problem a rekne domiku pocem ja te pochovam jak kdyby byl miminko mam vzdycky nervy ale uz jsme se na sebe po tech letech zvykli a vi co muze tak se snazi taky drzet jinak me zna ze bych radila a to umim kdyz me to preroste pres palici jsme se kolikrat tak z hadali ze to bylo strasny ale ja uz si nic nenecham libit a ona to vi :grinning:
20. bře 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkuosim poslat fotky a nevim jestli se mi to podari jsem na to blba
20. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejejejejjeje ja jsem sikovna :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri šikulka :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin jestli budeš takovýhle drinky míchat i na naší společné odpočinkové dovolené,tak jsem tvůj největší kamarád :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdyby na to byli propriety není problém :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
šejkr si pujčím v Infernu :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já se hlásím,miluju míchaný driky,ale musí bejt bez kokosu nebo čokolády,ale takový mojito bych si taky dala,tak se pak domluvíme,co bude třeba :slight_smile: :slight_smile: a naučíš mě to se šejkrem joo
20. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba něco takovýho
20. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a to by stacilo
20. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri a pak že nejsi kočka :wink: :wink: :wink: :wink:
20. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uplna kocicka :grinning: :grinning: :grinning: tak jdu varit adamka jsem uspala venku :slight_smile:
20. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
u nas se ted taky spinka, tak sem neco poklidila a delam svickovou,mnam uz se na ni tesim

pekny fotky holky, San Julinka je hezounka, dort povedenej :wink: a babcu neres :wink: ani ne za tyden je pryc a bude klid :grinning:

a vitam Lenku :slight_smile:
20. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto,dik :slight_smile:

adri,krasny fotky :wink:
20. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já byla ve městě malej usnul v 11 tak jsem si šla koupit silikonové ramínka k podprsence abych si večer mohla vzít tričko z holýma ramenama, malej stále spinká po obídku ho vezeme jako každou sobotu k babičce
20. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stahuji malému pohádku Míša Kulička :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honza kouká na SAW 6 - já takovýhle filmy nesnáším je to normální hnusárna :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nedočítám-nestíhám, snad jste všichni zdravý, spokojený atd. :wink:
vítám novou Lenku :sweat_smile:
jsem po akci - včera disco trysko v česticích, Fr.Mareš to je DJ, panečku!!! bolí mě vše, hlavna ne, jsem pila opatrně.
byla jsem venku posbírat chvojí, ostříhala jsem kytky a keře, tak uvidíme, jak se co chytne.
zítra jedem do ikeii pak do aquaparku, tak výlet na celý den, se těším.
zatím pa.
20. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dneska byli s H. synem na bruslích před obědem, Týna se vyřádila na houpačkách a pak jsme šli ke tchánovcům na oběd...Týna celou dobu spala a probudila se těsně před tím než jsme vyrazili zas domů....já pověsila prádlo, trošku doma poklidila a teď koukáme na telku, manža si šel lehnout, bolí ho hlava

nin: já tyhle filmy taky nemusím, vlastně veškerý horory....ve čtvrtek jsme s manžou koukali na Je to i můj život, to jsem si zase pořvala
20. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

vítám novou příchozí :slight_smile:

já jsem to včera přehnala a dneska jsem hotová, ale už jsem byla venku a dokonce jsem vstávala z postele v půl jedný
malinkej je u našich spokojenej, mám radost a prý spinkal celou noc
20. bře 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak uz nam to frci, hura!
Dodatecne Davidkovi vse nej.
Anicce blahoprejeme k Lukaskovi!
San krasny fotky z oslavy, Juli je porad krasna beruska
Vitam Lenku :slight_smile:

Ted trosku nestiham, mame tu remeslniky, tak kmitam na stridacku kolem moly a kolem nich - za chvili jim jdu delat palacinky s tou orechovou naplni, jak sem sem uz driv davala odkaz..
Jinak k tem golfkam - uz sem myslela, ze teda obednam ty fialovy - ale je tam i dost ruzovy a Juli ma hodne veci ruzovych, byla by jak ruzova princezna- moc preslazena, takze sem nakonec obednala cerveny, ktery budou za tyden. A pak hura za vami do Strak!
20. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári závidím,taková neděle by se i taky líbila :wink:

my byli dopoledne na zahradě u babičky z chvaletic,fr se švárou tam prostříhávali stromy,ta jsme nosili větvičky,ale ted odpoledne mě tak šíleně začala bolet hlava,asi nějaká změna tlaku nebo co :frowning2: :frowning2:

ahoj leni,ještě jsem tě nějak nestačila pozdravit :wink:
20. bře 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava kolem maly :sweat_smile:
20. bře 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ty vase fotky se krasne ukazujou! Mate je vsecky krasny.

Tak jdu nakrmit Juli, babicka mi ji privezla z venku, docela mi to bodlo, dala sem si s klukama kaficko a mrkla na Konika. Skoda ze to nedela casteji, mamka hlida radsi doma, na prochazky moc neni.
20. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek