Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
lencza
20. bře 2010
dostala jsem chuť na něco sladkýho, tak asi udělám borůvkový koláč, mám tu v mrazáku borůvky od tchýně, tak je využiju

dneska jsem udělala pár fotek, když jsme byli venku, malá ochutnávka
evulebobule
20. bře 2010
ahoj holky, tak já taky pekla. Dělala jsem koláčky s povidly a tvarohem. Je jich tedy požehnaně. Udělala jsem moc těsta. Tak kdo by měl chuť.... 😃
evulebobule
20. bře 2010
sandři: tak to je mi líto, že to takhle s babi dopadlo. ]-(
evulebobule
20. bře 2010
mamča je moc šikovná, učitelka v MŠ se v ní nezapře 😉
evulebobule
20. bře 2010
leni: krásný fotky 🙂
evulebobule
20. bře 2010
jo Sandři a k tomu tescu, my tam byli včera a na holčičí jsem koukala jen tak za běhu,tak pořádně nevím, ale nové zboží mají. Tak určitě nakoupíš dobře 🙂
sayastautor
20. bře 2010
evco,posli 😃
tos mi udelala radost, nastradalo se nam 3 tisice a ty mam v planu strelit za obleceni pokud budou mit 🙂. a to jsme z penez co jsme dostali koupili i toho sneka, tak mam radost jak byla rodinka stedra 😃

ja ted juli nakrmila, za chvili pujdem koupat. v pul 8 ma prijit mamka a zkusi julcu hlidat a ja vyrazim za zabavou, tak snad bude juli hodna 🙂
sayastautor
20. bře 2010
leni, krasne fotky 🙂. ja se tak tesim az bude juli behat x-) . dneska jsem ji honila po byte co se plazila a byla to bomba 😃
adricc
20. bře 2010
sandro tak at se libi a moc ti to preju 😉
ja tečd krmim adamka je nejakej protivnej tak pujde v pul spat 😉
domik mel 39 po 5 hodin. od brufe.sirupu to je celkem dost zatim nic k tomu lezi celej den no uvidime snad to nebude treba angina ale to si myslim ze by ho bolelo uz v krku strevni chripka by se uz taky davno rozjela ta je rychla no nevim uvidim :-| lenko hezky fotky 🙂 ja budu pect zejtra kolac tvarohovej ted co smim uz vsechno tak jim jen to co jsem nesmela 😃 😃 😃 😃
sayastautor
20. bře 2010
adri,to si taky uzivas 😞. tak at je domcovi uz dobre!
no,my budem sedet jen tady v hospode co mame u baraku a nikdo tam nechodi, ale aspon budu mezi lidma 🙂. eda uz ma teda naplanovanou hvezdu, ale to neverim ze julca vydrzi :-N.
jdu vlastne takhle od porodu poprve kdyz nepocitam 1x hodinku 😃
evulebobule
20. bře 2010
sandři: jen jdi a hezky si to užij, Jůlinka bude určitě zlatíčko 🙂
jj nakonec se mi těch koláčků povedlo 62, jsem magor 😃 😃 😃 😃
evulebobule
20. bře 2010
adri: tedy chuděra, co by to mohlo být? 😞

sandři: určitě nakoupíš neboj se nic, mají tam krásné kabátky a tak 🙂
sayastautor
20. bře 2010
evco 😃
to je bezvadny,jedu tam hlavne kvuli jarni bunde, jestli budou mit body a treba i neco na leto 🙂. vlastne potrebuju vse 😃. nemam na jaro a leto temer nic 😞
evulebobule
20. bře 2010
sandři: jj bodýčka jsem tam kupovala, obyč bílý 9-12 ty jsou nám akorát a i s dlouhým. jinak mají spoustu barevnejch určitě si vybereš neboj 😃 možná ti peníze nebudou stačit 😃 😃
sayastautor
20. bře 2010
ja potrebuju body vetsi,ale nevim jak max. velky se delaji =-) . min. 86 aby to bylo chci. ja vubec nevim jakou ted ma v body velikost kdyz ma ten extendor :-N.
ja tam budu nakupovat v 86,ale spis v 92. at nam to chvili vydrzi 🙂. ja uz se taaaaak moc tesim 🙂
evulebobule
20. bře 2010
sandři: tam je to podle měsíců. Myslím že tam mají velikost 12-18 měsíců. To by mohlo být pro vás. Já kupuju vždycky balení po 3 nebo více a jedno vybalím, abych viděla,jak je velký. 😉
mispuli
20. bře 2010
zuzi dobíjí se mi baterka do fotáku,večer přemluvím fr,aby mi stáhnul fotky do pc a zítra ti to tam naženu,jestli si něco budeš chtít vybrat 😉
petulka12
20. bře 2010
Evco a maji teda v tescu nejaky pekny jarni a letni veci na kluky?? chtela bych laclokratasky, nejradsi bych taky vyrazila zitra kouknout

San prijemnou zabavu, Julik bude urco hodna 😉
mispuli
20. bře 2010
san v pohodě,my nosíme bodýčky 86-92,nebo 92 a mám doma i nějaký 98,tak se neboj,že by nedělali větší velikosti 😉

užij si to,je potřeba se trochu provětrat,já bych šla hned taky,holky,jestli máte někdo skype a chcete i mě 😃 😃 ,tak mi písněte do ip,já si ho zavedla teprve ve čtvrtek,když nešl ten kůn 😉
evulebobule
20. bře 2010
petul: co si pamatuju,tak akorát jsem viděla riflový lacláče dlouhý a pak takový kostičkový kalhoty dlouhý, který se dají ohrnout a zkrátit na kraťasy a pak samotný rifle. Vyloženě laclový kraťasy tam neměli
klaraemma
20. bře 2010
teda, mě taky dneska bolela kebule!! fakt asi nějaký tlak, asi to jaro jak se blíží
já chtěla dělat večer ještě bábovku, ale prdím na to, k večeři měli palačinky (malá 6!!), tak sladký měli , zítra jsme stejně celý den pryč, tak prd.
budu se válet u tv a hotovo. :-p
evulebobule
20. bře 2010
klari: tedy, že by se něco blížilo? Kebule mě moc nebolí, ale musí to být peklo, když má někdo migrény
ty jo 6 palačinek, to jí asi fakt chutnalo. 😉
murecka76
20. bře 2010
Ahojky, jé to jste mi udělali radost, že mají nové zbožíčko v Tescu, tak asi zítra pojedeme do Protivína přes Písek 😃 😃 😃 , my jsme dnes byli v Cáčku v ČB, no musím se pochlubit, řídila jsem sama, tak jsem měla docela i radost 😃 😃 😃 , koupila jsem Terynce nádhernou bundu, sice stála 600,- , ale má uvnitř ještě mikinku a krásný matroš.

Adri, tak ať jste brzo fit.

Jinak, se přidávám do klubu bolavých hlav. :-|

Zkusím dát fotečky jak jsme vyrostli. 🙂
murecka76
20. bře 2010
Leni, Kristýnka si dnes užívala na hřišti.
evulebobule
20. bře 2010
tedy jitu,ta vyrostla, je to princeznička x-) x-) x-)
murecka76
20. bře 2010
JOJO Evi, už to není miminko. Když vezmu , že měla 2kg, tak to není možný. 🙂

Tady je můj dnešní úlovek. Jen mi nějak nejdou barvičky. :-|
evulebobule
20. bře 2010
no krásný to bude parádnice 🙂 já jsem taky dneska koupila jarní bundičku. 🙂
murecka76
20. bře 2010
máme jednu růžovou nextíkovou, tak má ještě na sřídačku, ale tuhle jsem vzala větší (86), musíme kvůli rukávkům, tak doufám, že bude i na podzim.
ještě chci nějaký hezký bodýčka
evulebobule
20. bře 2010
jitu: jj bodýčka jsem teď nějaký koupila, ale nějaký pro parádu taky určitě pořídím. 😉
murecka76
20. bře 2010
no já právě chci nějaký pěkný, abych nemusela dávat třeba tričko, nebo až bude v létě jen v body, ale zatím mi nic nepadlo do oka.

Evi, tak koukám, že dnes jsme zůstali samotinky, snad všichni se šli bavit. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli