• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

dostala jsem chuť na něco sladkýho, tak asi udělám borůvkový koláč, mám tu v mrazáku borůvky od tchýně, tak je využiju

dneska jsem udělala pár fotek, když jsme byli venku, malá ochutnávka
20. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak já taky pekla. Dělala jsem koláčky s povidly a tvarohem. Je jich tedy požehnaně. Udělala jsem moc těsta. Tak kdo by měl chuť.... :grinning:
20. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: tak to je mi líto, že to takhle s babi dopadlo. :angry:
20. bře 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
mamča je moc šikovná, učitelka v MŠ se v ní nezapře :wink:
20. bře 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
leni: krásný fotky :slight_smile:
20. bře 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Sandři a k tomu tescu, my tam byli včera a na holčičí jsem koukala jen tak za běhu,tak pořádně nevím, ale nové zboží mají. Tak určitě nakoupíš dobře :slight_smile:
20. bře 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
evco,posli :grinning:
tos mi udelala radost, nastradalo se nam 3 tisice a ty mam v planu strelit za obleceni pokud budou mit :slight_smile:. a to jsme z penez co jsme dostali koupili i toho sneka, tak mam radost jak byla rodinka stedra :grinning:

ja ted juli nakrmila, za chvili pujdem koupat. v pul 8 ma prijit mamka a zkusi julcu hlidat a ja vyrazim za zabavou, tak snad bude juli hodna :slight_smile:
20. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
leni, krasne fotky :slight_smile:. ja se tak tesim az bude juli behat :dizzy_face: . dneska jsem ji honila po byte co se plazila a byla to bomba :grinning:
20. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
sandro tak at se libi a moc ti to preju :wink:
ja tečd krmim adamka je nejakej protivnej tak pujde v pul spat :wink:
domik mel 39 po 5 hodin. od brufe.sirupu to je celkem dost zatim nic k tomu lezi celej den no uvidime snad to nebude treba angina ale to si myslim ze by ho bolelo uz v krku strevni chripka by se uz taky davno rozjela ta je rychla no nevim uvidim :unamused: lenko hezky fotky :slight_smile: ja budu pect zejtra kolac tvarohovej ted co smim uz vsechno tak jim jen to co jsem nesmela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
adri,to si taky uzivas :frowning2:. tak at je domcovi uz dobre!
no,my budem sedet jen tady v hospode co mame u baraku a nikdo tam nechodi, ale aspon budu mezi lidma :slight_smile:. eda uz ma teda naplanovanou hvezdu, ale to neverim ze julca vydrzi :sweat_smile:.
jdu vlastne takhle od porodu poprve kdyz nepocitam 1x hodinku :grinning:
20. bře 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: jen jdi a hezky si to užij, Jůlinka bude určitě zlatíčko :slight_smile:
jj nakonec se mi těch koláčků povedlo 62, jsem magor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
adri: tedy chuděra, co by to mohlo být? :frowning2:

sandři: určitě nakoupíš neboj se nic, mají tam krásné kabátky a tak :slight_smile:
20. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
evco :grinning:
to je bezvadny,jedu tam hlavne kvuli jarni bunde, jestli budou mit body a treba i neco na leto :slight_smile:. vlastne potrebuju vse :grinning:. nemam na jaro a leto temer nic :frowning2:
20. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: jj bodýčka jsem tam kupovala, obyč bílý 9-12 ty jsou nám akorát a i s dlouhým. jinak mají spoustu barevnejch určitě si vybereš neboj :grinning: možná ti peníze nebudou stačit :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja potrebuju body vetsi,ale nevim jak max. velky se delaji :confused: . min. 86 aby to bylo chci. ja vubec nevim jakou ted ma v body velikost kdyz ma ten extendor :sweat_smile:.
ja tam budu nakupovat v 86,ale spis v 92. at nam to chvili vydrzi :slight_smile:. ja uz se taaaaak moc tesim :slight_smile:
20. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: tam je to podle měsíců. Myslím že tam mají velikost 12-18 měsíců. To by mohlo být pro vás. Já kupuju vždycky balení po 3 nebo více a jedno vybalím, abych viděla,jak je velký. :wink:
20. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi dobíjí se mi baterka do fotáku,večer přemluvím fr,aby mi stáhnul fotky do pc a zítra ti to tam naženu,jestli si něco budeš chtít vybrat :wink:
20. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Evco a maji teda v tescu nejaky pekny jarni a letni veci na kluky?? chtela bych laclokratasky, nejradsi bych taky vyrazila zitra kouknout

San prijemnou zabavu, Julik bude urco hodna :wink:
20. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
san v pohodě,my nosíme bodýčky 86-92,nebo 92 a mám doma i nějaký 98,tak se neboj,že by nedělali větší velikosti :wink:

užij si to,je potřeba se trochu provětrat,já bych šla hned taky,holky,jestli máte někdo skype a chcete i mě :grinning: :grinning: ,tak mi písněte do ip,já si ho zavedla teprve ve čtvrtek,když nešl ten kůn :wink:
20. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
petul: co si pamatuju,tak akorát jsem viděla riflový lacláče dlouhý a pak takový kostičkový kalhoty dlouhý, který se dají ohrnout a zkrátit na kraťasy a pak samotný rifle. Vyloženě laclový kraťasy tam neměli
20. bře 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
teda, mě taky dneska bolela kebule!! fakt asi nějaký tlak, asi to jaro jak se blíží
já chtěla dělat večer ještě bábovku, ale prdím na to, k večeři měli palačinky (malá 6!!), tak sladký měli , zítra jsme stejně celý den pryč, tak prd.
budu se válet u tv a hotovo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
klari: tedy, že by se něco blížilo? Kebule mě moc nebolí, ale musí to být peklo, když má někdo migrény
ty jo 6 palačinek, to jí asi fakt chutnalo. :wink:
20. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jé to jste mi udělali radost, že mají nové zbožíčko v Tescu, tak asi zítra pojedeme do Protivína přes Písek :grinning: :grinning: :grinning: , my jsme dnes byli v Cáčku v ČB, no musím se pochlubit, řídila jsem sama, tak jsem měla docela i radost :grinning: :grinning: :grinning: , koupila jsem Terynce nádhernou bundu, sice stála 600,- , ale má uvnitř ještě mikinku a krásný matroš.

Adri, tak ať jste brzo fit.

Jinak, se přidávám do klubu bolavých hlav. :unamused:

Zkusím dát fotečky jak jsme vyrostli. :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, Kristýnka si dnes užívala na hřišti.
20. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tedy jitu,ta vyrostla, je to princeznička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
JOJO Evi, už to není miminko. Když vezmu , že měla 2kg, tak to není možný. :slight_smile:

Tady je můj dnešní úlovek. Jen mi nějak nejdou barvičky. :unamused:
20. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no krásný to bude parádnice :slight_smile: já jsem taky dneska koupila jarní bundičku. :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
máme jednu růžovou nextíkovou, tak má ještě na sřídačku, ale tuhle jsem vzala větší (86), musíme kvůli rukávkům, tak doufám, že bude i na podzim.
ještě chci nějaký hezký bodýčka
20. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jitu: jj bodýčka jsem teď nějaký koupila, ale nějaký pro parádu taky určitě pořídím. :wink:
20. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no já právě chci nějaký pěkný, abych nemusela dávat třeba tričko, nebo až bude v létě jen v body, ale zatím mi nic nepadlo do oka.

Evi, tak koukám, že dnes jsme zůstali samotinky, snad všichni se šli bavit. :grinning:
20. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek