• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jito krasny fotky je krasna terezka :slight_smile:
jindra uz sel spat spi s domikem jsem zvedava co stoho bude je hotovej musela jsem mu dat i paralen za 2 hod. po brufenu protoze mel teplotu furt no hotovo :frowning2:
cekam az se vzbudi adamek a pujdu taky
20. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu, určitě časem na něco natrefíš, třeba až vyndají letní zboží :wink:

to jo, jsme tu jak dva samotáři, všichni asi paří :grinning:
20. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: tedy ten zkusí.... :frowning2:
20. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodycka budu potrebov. taky nejak roste to oje miminko :grinning:
20. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to hroznej pocit kdyz k tou nic nema a nevim co se deje vzdycky mam hroznej strach
20. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, díky. Hlavně ať je Domčovi ráno lépe, je to hrozné ty nemoci. :angry: :angry: :angry:
Já půjdu asi na kutě, nějak mi dnes nebaví
20. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: no právě, to by mě taky vyděsilo. :confounded:
20. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vsichni bud chlastaji nebo spi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ja jdu taky tak dobrou :wink:
20. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: dobrou. :slight_smile:
20. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, dobrou a klidnou noc a ráno ať je lépe.
20. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to taky přeji, ať se z toho bobek vyspí.
20. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ta já jdu taky na kutě, dobrou noc. :slight_smile:
20. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak domik zatim dobry ma kasel tak aspon to :slight_smile: teplotu ted nema prisel si pro neho tchan tak sel knim my tam pujdeme pak na obed :slight_smile:
ja spala do 8 jindra se staral
sandro tak co jak sis uzila :wink:
21. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak u nás noc nic moc....Týna usnula dobře, já šla spát v půl 12, vůbec nevím, kolik bylo, ale Týna začala kňourat, tak jsem k ní vstala no a zjistila, že se poblinkala, takže jsem ji musela celou převlíct, dát jí jinou peřinu a polštář, převlíct je...řvala jak tygr, jak byla unavená, tak se sousedi asi poměli

v 8 jsme vstaly a od tý doby už se stihla 2x pokadit, tak jen doufám, že nechytla ten střevní vir, co kolem lítá
21. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak u nás noc taky nic moc,míša knourala co 2 hodiny,dokonce před půlnocí brečela,myslím si,že to je těma zubama,vždycky jí stačilo strčit flašku s mlíkem a spala dál,ráno samozřejmě zase pročuraná až na kalhoty :confounded:

leni snad to nebude nic strašnýho,já tyhle srajdící viry,co lítaj vzduchem úplně nenávidím,ještě že už je honzík větší,vždycky to chytil :frowning2:

dám vám sem pár foteček,jak dětičky včera pomáhaly :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi fotky věciček jsem dala do svýho fotoblogu,písni mi,jestli bys něco chtěla,nebo chtěla napsat,co je co :wink:
21. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prejeme krasnou nedeli.

Jitko a Lenko berusky jsou roztomily
Luci to mate ale pomocniky!

Me vzala migrenka uz rano, tak po brufenu me uz jen poboliva hlava..
Prisly mi krasny oblecky z www.baby-hrabos.cz Vypadaj fakt jak novy, netknuty. Muzu jen doporucit, kdo chcete doplnit vybavicku!
21. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtela sem sem dat fotky a PS se mnou zas nespolupracuje :angry::angry::angry:
Luci dik, nakrmim a uspim malou a kouknu na ne, to mi snad pujde
21. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi v tom hraboši,tam se musím zaregistrovat,mrkla jsem na stránky a hned první kalhoty se mi líbí :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, musis, ale stejne vyplnis je adresu, kam ti to pak poslou a email, kam chodi jednou tydne upozorneni o novinkach a pak objednavka. Je super, ze si tam muzes vybirat dva tydny a mit to zarezervovany. Taky sem si tam vybrala hned troje katata [riflicky,plateny slaby a plateny zatepleny] a dvoje saticky a dve trika. vse ale az na leto v 80ce.
21. bře 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem na notasovi u segry a hned to jde :grinning: jeste jsem zapomnela na teplacky, ty uz nam jsou :grinning:
21. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tohle me tu bavi :grinning: par aktualnich fotek
21. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci krasny vecicky, libi se mi spousta tech katat a i tricka.. IP
21. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nemam docteno. vcera super, julca usnula v 19:15 (na nas tudiz az podezrele brzo :grinning:) a nechala me parit do pul 1. byli jsme v raji,hral mares. pak mamka volala ze je vzhuru, ale neplace ale ani nic nechce. a ze mi ji da k telefonu. chyba. julca jak me slysela,tak hned mama a zacala plakat :grinning:. az na to ze jsme se s ed. trochu chytli, tak parada. nicmene, jeste je na me asi brzo :sweat_smile:. celou dobu jsem jen hypnotizovala tel, a srdicko,dusi a myslenky mela jen doma u julinky.
dnes jsme byli v tescu, cekala jsem vetsi vyber :sweat_smile:. ale nakoupila jsem si za 2,5 tisice a kdyby meli vic veci, tak vic bouchnu :grinning:. vse mam v 92, tak to unosime odted az min. do zimy. pokud to driv neznicime. tak mam radost :slight_smile:
21. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
san já to říkala,ony se fakt ty dětičky u babiček chovaj úplně jinak,dřív usnou,jsou hodný,atd..,na Edu prd,hlavně že ty sis to užila :slight_smile:
21. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: super, že jsi nakoupila. U nás je bouřka :astonished:
21. bře 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro parada ze sis to uzila tady zacina prset ted to bude asi mazec adamek je ted odpol. pekne uknucenej asi dalsi zuby se chystaji ma to natekly nahore
21. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,jen budu velky problem odstavit,ani mamce nevzala sunar :unamused: . musela by se nechat fakt jo vyhladovet a pak by mozna vzala.

mam dnes strasnou radost z tech nakupu :dizzy_face:

holky, kdo je pro nas dat do soukromych diskuzi? udelala bych to
21. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky :slight_smile:
tak jste me vcera navnadili na to Tesco ze jsme tam rano taky vyrazili, koupili jsme Adamkovi ksiltovku ale krasnou :slight_smile: a pak 3 overalky na spani ve sleve jen za 125,- jinak se mi tam nic moc nepacilo´

Sandrus super ze ses bavila i kdyz ty myslenky na malou uplne chapu :slight_smile: , ja jak byla nedavno s holkama parit, tak sem porad koukala na tel. :grinning: a furt psala mamce jestli je vsechno oukej

dneska jsme taky byli u znamy co foti profi fotky, tak jsem zvedava jestli z toho neco bude, pac Adama udrzet chvili v klidu :dizzy_face:

dneska bylo ale krasne, co takhle naplanovat nejakej srazek, to uz by slo co rikate??
21. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro nevivm nevim jestli ti bude chtit sunar me to nikdy domik nevzal a zkousela jsem to taky okolo roku davala jsem mu to i s brcka s piticka doted nevim jak jsem to tam dostala :grinning: :grinning: :grinning: ale moc ti to preju aby se chytla domca do 3 let nevypil ani kapku pak zacal kakao :unamused:
21. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek