• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
dobre ranko :slight_smile:
moje zlato dneska vstavalo po 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zubare taky nesnasim, ja teda doktory celkove. a pred injekci do zadku zdrham a kdyz mi berou krev, tak nesmim koukat :grinning:
leni,tak at je prdolce lip
adri, tak snad uz bude aspon bez teploty :unamused:

tak ja se vrhnu na tu soukromou diskuzi. kdyby mel nekdo napad na dobrej nazev, sem s nim :grinning:
22. bře 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky, sup sem :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tlachani-o-vsem-a-nicem-d/

snad jsem na nikoho nezapomnela :sweat_smile:. a nebo nezkomolila nick :sweat_smile:. kdyztak se prosim prihlaste. brala jsem to dost zpetne, ale nemela jsem sanci najit vsechny holky, tak ty co u nas byli jen 1x, tam nejsou :frowning2:. nicky jsem si nepamatovala a hledala bych je cely den :slight_smile:. tak kdo tam neni a ma zajem chodit mezi nas, staci mi napsat :slight_smile:
22. bře 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je to stejně nejsympatičtější tady tak koukám že to tady za chvíli bude asi mrtvý :rolling_eyes:
22. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak tady umřeme spolu :grinning: :grinning: :grinning: ,chceš přidat na jihočendy,jsem organizátor :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vzdyt to mate jedno jestli jste tady nebo v tej druhej ne? me se libi ze v novym tematu nas nikdo cist nemuze
22. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
san to je jedno :wink: ,já ráda píšu,tak klidně budu psát tam i sem :wink:
22. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi sem tu taky s vama :grinning: taky budu preletava. Mne asi neva, ze me nekdo cte :slight_smile:

mam takovej asi blbej dotaz, nevite jestli se muze pri prevozu polozit pracka? Dnes pro ni jedem a nechcem tahat karu.
22. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi nová nebo stará?
22. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi já mám pocit že by se neměla pokládat
22. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se od 9:45 spinká jak malej tak velkej :grinning: Tatka se ted stará víc jelikož já jsem od včera dost nachcípaná v lekarně jsem zahučela skoro za 300,- tak snad to pomuže piju coldrex hot, sumíve tablety acipyrin C, a do pusy si po 1,5 hod stříkám tantum verde abych nešířila bacily jen doufám že to malej nechytí to bych nechtěla
22. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé já mám hezkou fotku to jsem ale kočka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ode dneška akce Rossmann - Pampers Active baby, Pampers sleep and play a Pampers Premium care http://www.iletaky.cz/rossmann-2918 je to až na poslední stránce
22. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo droherie Teta akce na Huggiesky http://www.iletaky.cz/teta-2923
22. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Schlecker akce na Huggies classic (ty obyč) http://www.iletaky.cz/schlecker-2914
22. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zrovna koukám nin,že jsi omládla a jaký máš krásný vlásky :grinning: :grinning:

u nás se nespí,jdu dravce odchytit,násilím obléct a vyrazíme na nákup,to zase bude dílo :sweat_smile:
22. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaký mám červený tvářičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a takova sexy zrzka ale vystihly mě přesně :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě to nechce vzít fotku krám jeden :angry:
22. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin objevím se tak za hodku,fakt musím polapit poletuchu,a

a úsměv od ucha k uchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a už jsi tam,ten úsměv zůstal :slight_smile:
22. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé už jsem to zase já :grinning: :grinning: :grinning: jsem se ted divila co to je za příspěvky a já byla na stránce 2 z 1.října 2008 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já se jdu natáhnout jinak brzo zdechnu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jo jo Luci přidej mě tam :wink: :wink:
22. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo,odpo tam budeš,já ted fakt běžím :wink:
22. bře 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin jsi tam :wink:
22. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz sem tu, byla sem pro obed a mala ne a ne spat, ted jak se oteplilo, tak se ji proste nechce. ale uz spinkame..
Pracku novou.tak e bych tam radsi zavolala?
22. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to bude asi nejlepší,já si myslím,že když je nová,tak by se mohla i položit,ale fakt nevím

copak máte dneska v jídelně dobrého, Já experimentuji,udělala jsem brambory na tvrdo/na loupačku/,dala je do pekáče,na ně cibuli na to krásnej uzenej bůček,na to ještě přijde zbytek brambor a zapéct,ještě jsem to chtěla zalejt smetanou,ale zapomněla jsem ji koupit :frowning2: ,asi zavolám tatkovi,aby jí koupil
22. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem tam volala a pani rika, ze muze byt polozena, tak snad vi co rika..

dnes mame smazeny dvetak - prvne za celou dobu co tam chodim a byl vybornej! Ale ta tvoje namka zni taky dobre. Miluju tyhle zapeceny brambory s cimkoliv.. Vubec tyjo nevim co k vece. mela bych to priravit nez pojedem, pak bude hlad a nebude cas.. Dala bych si srdicka ve smetan. omacce, ale ty asi nemam :frowning2:
22. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava: smazeny kvetak :grinning:
22. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé srdíčka na smetaně jsou taky ňamka a tohle se taky povedlo :wink:
22. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím,že u nový by to vadit nemělo,u používaný bych měla strach,že tam bude nějaká zbytková voda

mě naštvala česká pošta,začali jezdit nějaký nový poštáci a byli tady až po 11 hodině,kdy jsme venku,takže budu muset pro balík na poštu,ti naši jezdili kolem 10,
22. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já budu chodit tam i tam,ale taky jsem zvyklá na tuhle, zároveň chápu, že člověk kolikrát chce napsat něco, co nemusí vědět všichni........................
22. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek