Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
22. bře 2010
dobre ranko 🙂
moje zlato dneska vstavalo po 6 :-p
zubare taky nesnasim, ja teda doktory celkove. a pred injekci do zadku zdrham a kdyz mi berou krev, tak nesmim koukat 😃
leni,tak at je prdolce lip
adri, tak snad uz bude aspon bez teploty :-|

tak ja se vrhnu na tu soukromou diskuzi. kdyby mel nekdo napad na dobrej nazev, sem s nim 😃
sayastautor
22. bře 2010
tak holky, sup sem 🙂
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tlachani-...

snad jsem na nikoho nezapomnela :-N. a nebo nezkomolila nick :-N. kdyztak se prosim prihlaste. brala jsem to dost zpetne, ale nemela jsem sanci najit vsechny holky, tak ty co u nas byli jen 1x, tam nejsou 😞. nicky jsem si nepamatovala a hledala bych je cely den 🙂. tak kdo tam neni a ma zajem chodit mezi nas, staci mi napsat 🙂
ninus81
22. bře 2010
Mě je to stejně nejsympatičtější tady tak koukám že to tady za chvíli bude asi mrtvý 8-(
mispuli
22. bře 2010
nin tak tady umřeme spolu 😃 😃 😃 ,chceš přidat na jihočendy,jsem organizátor 😃 😃
sayastautor
22. bře 2010
vzdyt to mate jedno jestli jste tady nebo v tej druhej ne? me se libi ze v novym tematu nas nikdo cist nemuze
mispuli
22. bře 2010
san to je jedno 😉 ,já ráda píšu,tak klidně budu psát tam i sem 😉
zuzankast.
22. bře 2010
asi sem tu taky s vama 😃 taky budu preletava. Mne asi neva, ze me nekdo cte 🙂

mam takovej asi blbej dotaz, nevite jestli se muze pri prevozu polozit pracka? Dnes pro ni jedem a nechcem tahat karu.
mispuli
22. bře 2010
zuzi nová nebo stará?
ninus81
22. bře 2010
Zuzi já mám pocit že by se neměla pokládat
ninus81
22. bře 2010
Tak u nás se od 9:45 spinká jak malej tak velkej 😃 Tatka se ted stará víc jelikož já jsem od včera dost nachcípaná v lekarně jsem zahučela skoro za 300,- tak snad to pomuže piju coldrex hot, sumíve tablety acipyrin C, a do pusy si po 1,5 hod stříkám tantum verde abych nešířila bacily jen doufám že to malej nechytí to bych nechtěla
ninus81
22. bře 2010
jéééé já mám hezkou fotku to jsem ale kočka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
22. bře 2010
Jinak ode dneška akce Rossmann - Pampers Active baby, Pampers sleep and play a Pampers Premium care http://www.iletaky.cz/rossmann-2918 je to až na poslední stránce
ninus81
22. bře 2010
a nebo droherie Teta akce na Huggiesky http://www.iletaky.cz/teta-2923
ninus81
22. bře 2010
a Schlecker akce na Huggies classic (ty obyč) http://www.iletaky.cz/schlecker-2914
mispuli
22. bře 2010
já zrovna koukám nin,že jsi omládla a jaký máš krásný vlásky 😃 😃

u nás se nespí,jdu dravce odchytit,násilím obléct a vyrazíme na nákup,to zase bude dílo :-N
ninus81
22. bře 2010
a jaký mám červený tvářičky 😃 😃 😃 😃 a takova sexy zrzka ale vystihly mě přesně 🙂 😃 😃 😃 😃 😃 mě to nechce vzít fotku krám jeden ]-(
mispuli
22. bře 2010
nin objevím se tak za hodku,fakt musím polapit poletuchu,a

a úsměv od ucha k uchu 😃 😃 😃 😃
mispuli
22. bře 2010
no a už jsi tam,ten úsměv zůstal 🙂
ninus81
22. bře 2010
jééé už jsem to zase já 😃 😃 😃 jsem se ted divila co to je za příspěvky a já byla na stránce 2 z 1.října 2008 😃 😃 😃 😃
ninus81
22. bře 2010
já se jdu natáhnout jinak brzo zdechnu 😞 😞 😞
ninus81
22. bře 2010
jo jo Luci přidej mě tam 😉 😉
mispuli
22. bře 2010
tak jo,odpo tam budeš,já ted fakt běžím 😉
mispuli
22. bře 2010
nin jsi tam 😉
zuzankast.
22. bře 2010
Uz sem tu, byla sem pro obed a mala ne a ne spat, ted jak se oteplilo, tak se ji proste nechce. ale uz spinkame..
Pracku novou.tak e bych tam radsi zavolala?
mispuli
22. bře 2010
zuzi to bude asi nejlepší,já si myslím,že když je nová,tak by se mohla i položit,ale fakt nevím

copak máte dneska v jídelně dobrého, Já experimentuji,udělala jsem brambory na tvrdo/na loupačku/,dala je do pekáče,na ně cibuli na to krásnej uzenej bůček,na to ještě přijde zbytek brambor a zapéct,ještě jsem to chtěla zalejt smetanou,ale zapomněla jsem ji koupit 😞 ,asi zavolám tatkovi,aby jí koupil
zuzankast.
22. bře 2010
tak sem tam volala a pani rika, ze muze byt polozena, tak snad vi co rika..

dnes mame smazeny dvetak - prvne za celou dobu co tam chodim a byl vybornej! Ale ta tvoje namka zni taky dobre. Miluju tyhle zapeceny brambory s cimkoliv.. Vubec tyjo nevim co k vece. mela bych to priravit nez pojedem, pak bude hlad a nebude cas.. Dala bych si srdicka ve smetan. omacce, ale ty asi nemam 😞
zuzankast.
22. bře 2010
oprava: smazeny kvetak 😃
mispuli
22. bře 2010
jé srdíčka na smetaně jsou taky ňamka a tohle se taky povedlo 😉
mispuli
22. bře 2010
já myslím,že u nový by to vadit nemělo,u používaný bych měla strach,že tam bude nějaká zbytková voda

mě naštvala česká pošta,začali jezdit nějaký nový poštáci a byli tady až po 11 hodině,kdy jsme venku,takže budu muset pro balík na poštu,ti naši jezdili kolem 10,
klaraemma
22. bře 2010
ahoj holky,
tak já budu chodit tam i tam,ale taky jsem zvyklá na tuhle, zároveň chápu, že člověk kolikrát chce napsat něco, co nemusí vědět všichni........................

Začni psát odpověď...

Odešli