Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
22. bře 2010
Tchýně je nejzlatější 😉 😉 😉
ninus81
22. bře 2010
Anny tak jsme tu jen my dvě 😃 😃 😃 😃
adricc
22. bře 2010
no ja si taky rikam ze je to zbytecny mit dve tak se musime dohodnout me je to uplne jedno kam budu psat 😃 hlavne ze vas mam holky moje 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak jinak jsem jezdila ted na rotopedu celych 10 minut 😃 😃 😃 😃 😃
nin tak jsem zvedava jak dopadnete u doktorky 🙂
ninus81
22. bře 2010
Adri jé já už jsi myslela že tu z anny budeme jako siroty 😃 😃 já se taky divím že se neuzamklo tohle téma a byl by klid
murecka76
22. bře 2010
Ahojky,
holky já jsem z toho div živa, skákat z jedné diskuze do druhé a přemýšlet, jestli jsem to četla tady, nebo né. ]-( 😞
petulka12
22. bře 2010
heeeeeej ja sem tu tez 🙂
ninus81
22. bře 2010
já si taky připadám jak magor skáču tu jak opička na gumě z jedné do druhé a když to překliknu nevím už co kdo psal

Peti v pátek jdeme pro dosr tak jsem zvědavá jak se povede 😉
sayastautor
22. bře 2010
jako tohle me fakt mrzi. behem vcerejska a dneska jsem se 3x na to ptala. jediny kdo mi odpovedel byla evca a adri. ty byli pro. nikdo jiny se nevyjadril. myslela jsem ze kdyby to byl takovy problem,tak se nekdo ozve =-). rozhodne jsem nechtela nasi diskuzi trhat na 2 party.

ja holt nemam harmonicke manzelstvi,rada se vam treba chci sverit,postezovat si. tady vim, ze me ctou z prace,nekolik lidi z rodiny,jinych temat-pak me chodi IP nebo pomlouvaji julcu na jinych forech. neni to prijemny. a myslim ze treba i zdence bude prijemnejsi soukroma diskuze.

jestli je to rozhadany kvuli me,tak se fakt omlouvam, nechtela jsem.
petulka12
22. bře 2010
Nin tak to jsem zvedava jakej bude x-)
ninus81
22. bře 2010
San: a proč neuzamkneš tohle téma nebylo by to jednoduší
sayastautor
22. bře 2010
ja chtela,ale nez jsem se k tomu dostala,tak jste tu uz povidali :-N
petulka12
22. bře 2010
no tak ho zamkni a je to vyreseny 😉
ninus81
22. bře 2010
Peti to já taky snad povedenej a pak budemem mít tu autodráhu, a babi (tchýnka) dělá vlastnoruční a na něj jsme nahoru koupili z jedlého papíru obrázek medvídka Pů
ninus81
22. bře 2010
přesně San zamkni to já to hledala ale nevím jak se to dělá
anny84
22. bře 2010
Tak ted zase tady 😃

Ja jsem tu ted pres vikend nebyla, tak jsem nevedela, ze se neco chysta, a rano koukam jak puk, ze je zmena ......
Nikdo nerika, ze je to tu rozhadane, jen jsme zmatene, kam teda jako mame psat, nebo skakat sem a tam a vsechno kopcit???
murecka76
22. bře 2010
San, nemůžeš se zavděčit všem. 🙂 :-|
petulka12
22. bře 2010
joj vy budete mit dortu 🙂 tak to se tesim na fotecky, slavite ted o vikendu?
ninus81
22. bře 2010
já se přiznám já jsem zmatená jak lesní včela

Jsem pro aby se uzamklo tohle téma a tamto zrušilo pokud to jde
ninus81
22. bře 2010
jo jo slavíme v sobotu 🙂
sayastautor
22. bře 2010
ja uz o uzamceni psala adminum

chtela jsem to zamknout hned rano,ale nez jsem se k tomu dostala,mam to jeste nejak pomale,tak mi mezitim julca zacala dlabat endyho granule,pak jsem musela uspavat a nez jsem dorazila, tak jste psali. tak proto
ninus81
22. bře 2010
San: v pohodě podle mě to bude lepší jsme na to zvyklé a myslím si že to bude vyhovovat všem zúčastněným že jo holky 😃
ninus81
22. bře 2010
Peti a asi to obrečím to tak uteklo
anny84
22. bře 2010
Nin, budeme bulet v sobotu spolu 😢 😢 😢

Mne samozrejme vyhovuje nase puvodni diskuze, proto se za ni tady tak peru 😃
petulka12
22. bře 2010
hmm me to bylo taky lito jak ten rok utekl 😞
ninus81
22. bře 2010
Anny jo jo pobulíme si svorně 😢 😢 😢
ninus81
22. bře 2010
anny já se budu prát s tebou 😉 😉 😉 😉 já k ní mám skoro až citovej vztah vždyt sem píšu skoro rok a půl
ninus81
22. bře 2010
a to skoro den co den
ninus81
22. bře 2010
to už je tak hrozně dávno když byl takhle maličkej
anny84
22. bře 2010
No to je fakt, uz tak dlouho, ja tak dlouho sice ne, ale i tak se tady ten vztah vybudoval 🙂
Jsem rada, ze jsme tady na sebe vsechny narazily a muzeme si sdelovat vse o nasich mimcach i ostatnich vecech 😉 🙂

Fotecky jsou krasny, je fakt strasny jak to leti 😢 Cim vic se blizi den narozeni kluku, tim jsem vic namekko |-|
Na druhou stranu je ted s nima strasna sranda 🙂
ninus81
22. bře 2010
TO jo je snima víc srandy jsou to naši akčnáci viď ale já jsem tak ynějak naměko