• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Anny dorazíte ve čtvrtek doufám :wink: :wink: těším se na Vás dneska jsem psala známemu aby mě přivezl čajíky tak snad budou příští týden tak bych pak zajela a přivezla je. Doufám že budu do čtvrtka fit jinak by jsem to museli odložit abych nenakazila kluky. Zítra jdemem po obídku na 12m kontrolu říkal mezi 10-13:30 to zrovna po 10 spíme tak snad se časově vejdeme

Ta rýma mě pěkně štve musím se hlavně do soboty dát do kupy abych na fotkách a na oslavě nebyla jako klaun s červeným rýpákem
22. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těm co zbyli přeji Krásnou s klidnou DOBROU NOC
22. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy... už sice stejně spíte, ale dočtete zítra..
s diskuzema jsem zmatená, ale pokud by bylo na mě tak taky souhlasím se zamčenou diskuzí.... máme tu všichni fota,v albech, píšeme tu spoustu věcí a nikdo z nás neví, kdo kdy něco z toho může použít proti nám... a to nemusíme si zrovna stěžovat na drahé polovičky apod.
nevím kdo, ale nedávno sm některá z nás psala něco v tom smyslu, že si nedala fota do alba z d.vodu aby je někdo nešmíroval nebo tak něco?? tak pokud by šlo uzamknout tuhle dodatečně kam jsme zvyklé psát všechny tak by to bylo určitě fajn... pokud ne, upřednostním druhou uzamčenou diskuzi.

jsem se rozepsala... DOBROU NOC :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,bohuzel alba i tak zustanou pristupna prihlasenym uzivatelum :frowning2:. ale na fotky co budou hozeny do diskuze se nikdo nedostane :wink:

dobrou :slight_smile:
22. bře 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se tu děje? kde je na nová diskuze?
26. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak jsem si to tu z nostalgie přečetla a zjistila že to tu je odemčené :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tady je to odemčený od tý doby co zamkly to druhou soukromou :wink:
14. dub 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám, že vám to zapadlo, ale chci se zeptat, přistěhovali jsme se do Vimperka a já ted sháním gynekologa, tady asi žádný není, nebo nevím, mohly byste případně někoho doporučit ve Strakonicích? když tak děkuju :slight_smile:
5. led 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi vítej, my máme uzamčenou diskuzi, jinak hodně chválí a většina holek je spokojená s gyn. Braunovou, jinak nevím koho bych ti doporučila, osobně jich ve strak. moc neznám
5. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikesova25 moc děkuju, není nad osobní doporučení :slight_smile:
5. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlíp bejvávalo tady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
prosím potřebovala bych jen poradit nějakou restauraci nebo cukrárnu, kavárnu s dětským koutkem...nejlépe vnitřním. Děkuji :slight_smile:
5. říj 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ojo Ve Vimperku Cukrárna Pod zámkem
8. únor 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že tu asi nikdo ze Strakonicka není.... škoda, mno :frowning2:
14. kvě 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupid my máme uzavřenou skupiny, tak jestli se chceš k nám přidat písni :wink:
16. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja jsem ze strakonic
12. čer 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se koukla po jaké době na koníka a zavzpomínala jsem si na dobu těhotenství a dobu strávenou tady bože můj to tak šíleně uteklo :pensive:
16. čer 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že už jsem nepíšete. Nemáte nějakou soukromou skupinu, do které byste mě vzaly? Jsme od minuého týdne na rizikovém a je mi to doma dost dlouhé. Alenka
17. únor 2013 v 15:43  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahuj jsem 21 maminka se 6 mesicnim kuliskem a hledam kamaradku na popovidani,prochazky s kocarkem atd....budu rada kdyz se nejaka ozve :wink:
29. dub 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tara78 dobrý den, jste s paní doktorkou spokojena....?
20. čer 2013 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..Mám termín porodu 14.dubna, bydlíme v Horažďovicích a přemýšlím kam do porodnice. Nejblíž máme Strakonice. všichni chválí Písek a nebo mám na výběr Klatovy. Chtěla bych do Strakonic, nějaké zkušenosti s výběrem? :slight_smile:
10. říj 2013 ve 23:17  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Horažďovice ? :slight_smile: TP 14.dubna, a pojedeme do Strakonické porodnice :slight_smile:
24. říj 2013 ve 21:59  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nějaká těhulka ze Strakonic? Jsem na rizikovém, 18. týden, a ráda bych pokecala nebo šla na procházku s jinou těhulkou nebo čerstvou maminkou :slight_smile:
21. led 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že tato diskuse už dlouho není aktulální to je škoda, bylo by to moc fajn
7. dub 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek