• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

holky, teď trochu mimo téma, ale nezkoušela jste některá tu 10 minutovou barvu na vlasy?
24. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari nic není mimo téma,ale s tím ti vážně nepomůžu,já si nechávám jednou za rok probarvit vlasy pramínkama u své dvorní kadeřnice,moje bývalá žákyně :grinning: :slight_smile: ,takže barvy nekupuju,aledocela bych věřila,že to funguje :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
docela o tom přemýšlím............. tak uvidím. já si taky nějak extra vlasy nebarvím, jen hnědou jako mám svoje a párkrát do roka.
24. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych do toho i šla,myslím si,že dneska jsou ty barvy fakt už kvalitní,klari,kdeže to bydlíte,já vím,že jsi to už psala,ale nechce se mi to znova hledat :wink:
24. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kousek od Volyně, v Krušlově - taková vesnice, no.
24. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes Volyni jsem jela několikrát na kole :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty jsí přímo z Písku??
24. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne,ne pocházím z Tábora,ale přivdala jsem se do Protivína
24. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Mispul kam chodíš k holiči? Jo okna budeme potřebovat, až nebude babička tak budeme dělat rekonstrukci celého bytu, ale to je otázka času. Ale nějak nevím jestli to bude zrovna Proton :grinning: :grinning: :grinning: .
24. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pocházím z Plané u Mar. Lázní, pak jsme se přestěhovali do Strko a pak jsme postavili tady, doufám, že je to konečná :grinning:
24. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jmenuje se to protom,já se v tomhle moc neorijentuju... :sunglasses:
jé klaraemma bydlí kousek od nás,to jsme skoro sousedky, můžem se někdy sejít a pokecat :dizzy_face: :grinning:
24. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
s barvou na 10 minut zkušenosti nemám,ale doma mamce dělávám melír a vždycky jí to chytne, já sama chodím 1x 2 měsíce k holičce ostříhat a promelírovat a mám zase na 6 týdnů klid, nosím to totiž hodně na krátko,dlouhý mi jednak nesluší a za druhé to mám jak chmýří... :frowning2:
24. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri,chodím k Ivě Brabců do medisi,Franta by udělal super cenu :grinning: :grinning: :grinning: ,
Klari tak to jsi se naplavila z pěkný dálky,manžel byl odsud z jihu?
24. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, vždyť máš kadeřnici v baráku :grinning: a chodíš takovou dálku. Já byla s Pavlou moc spokojená, když teda dorazila, několikrát jsem stála před kadeřnictvím a ona nikde a to měla na mě číslo, tak mohla dát vědět, že nemůže, to mě na ní štvalo nejvíce, že se člověk nemohl spolehnout, když mě česala na svatbu, tak jsem měla pěkný nervíky jestli vůbec dorazí, ale dorazila ale zase jiná perlička, než učesala mamku tak jsem běhala po Protivíně a scháněla pírka a dovedeš si představit v 7hod. někde něco sehnat, to mi to nemohla říct v týdnu, když jsem byla na zkoušce, ale nakonec jsem byla moc spokojená. :slight_smile:
Jo ty okna, nevím jestli půjdeme znova k Protonu a asi jen za podmínky, že je budou montovat chlapíci z Protonu a né ty najmuté firmy, mamce to montovala nějaká jiná firma co mají najmuté a jsou tam dost velké nedostatky a to už to i reklamovala a furt to není ono. :frowning2: Tak to zvažujeme. Nám dělal Stakoplast a super.
24. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muri,pavla už u nás v baráku nebydlí,přestěhovali se na náměstí,bydlí tu místo ní její sestra.Já před tím chodila k Janě Schánělců,ale když odešla na mateřskou a Iva si to otevřela tady,tak jsem to k ní šla zkusit a jsem s ní moc spokojená i franta k ní chodí.S tou Pavlou je to právě tak jak říkáš,není na ni moc spolehnutí :unamused:
S těma oknama,je to o dohodě a to víš,že bych ti to domluvila :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, k Janě jsem chodila taky ta mě pro změnu česala na maturák. :grinning: Je super, my jsme spolu vyrůstali, jezdili na dovolenou, ježiš s tou byla vždycky prča.
No vidíš, to ani nevím, že se odstěhovala, já myslela, že Michala bydlí nad lékárnou s tím synem Karlovo Nováků.
Tak fajn, až budou ty okna aktuální tak se ozvu. :slight_smile: To bude protekce :grinning: :grinning: :grinning: .
24. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova 25: odkud jsi ty??? to mě těší, jestli bydlíš blízko :grinning: Jinak já mám taky krátký vlasy, taky chmíří, takže každý měsíc ke kadeřnici. Je to hrozný s těma krátkýma když to najednou přeroste, co?? Večer jdu spát je to v poho a ráno už hrozný!
mispul: nene, manžel je z Český Lípy, ve Volyni studoval, do Blatné se přiženil pak rozvedl, našel práci ve Strako a bylo to. :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já za chvilku musím zase vyrazit ven, vůbec se mi nechce, ale domluvila jsem si schůzku v práci, ach jo. Taková zima.
24. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přestěhovali se už někdy před půl rokem,ona už s tim klukem asi nejni,protože franta zrovna nedávno říkal,že ji potkal s někým jiným.Já se ani s Pavlou nikdy moc nekamarádila,prohodit pár slov to jo.Myslela jsem si,že když máme dětičky chvilku od sebe,tak občas spolu vyrazíme s kočárama,ale ona spíš pořád byla s mamkou a mladším bráchou.
Jana je fajn,s tou se vždycky super kecalo :slight_smile:
Muri já vím,že jste toho určitě už spoustu nakoupili,chtěla bych ti nabídnout krásnou rychlozavinovačku,kterou jsem na Míšu používala snad jen půl roku,je fakt moc hezká.Nebudeš se tady do konce týdne vyskytovat? Že by ses zašla podívat na ty věcičky :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jsi strašně hodná, zrovna pořád zvažuji jestli jí budu pořizovat, mám dvě po manželovi, dvě po mě a jednu po synovci, jsou to sice ty zavazovací, ale na doma to stačí. Já fakt nevím. Tento týden to vidím dost blbě, mám na každý den schůzku v práci, nedám si totiž pokoj a pořád tam lezu, ale možná v pátek, ale to ještě nevím.
No, ona je Pavla svá, já taky nemám ráda takové Lady, není nad upřímnou, obyčejnou holku, nevím na co si hraje.
24. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaraemma: já jsem z Hořejšic, asi 5 km od Čestic ale na druhou stranu než se jede na Krušlov :slight_smile:
24. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se jdeme oblíct a zkusit jestli nás vezme zubařka,Honzis má strašný zuby,ale teď se mu zřejmě jeden rozsypal a dost ho to bolí,hlavně je to šílenej zvuk,když s tím zavrže,tak jsem na to zvědavá,on si nenechá do pusy šáhnout,to bude horor
24. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova25: aha, tak to já to na druhou stranu vůbec neznám :astonished: ani do Čestic moc nejezdím, nakupovat vůbec to všechno musí manžel ve Strako a někdy si zajedu sama. Do Čestic jezdím akorát občas na masáže. :sunglasses:
24. bře 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ke komu jezdíš na masáž? to já jezdím do čestic 3x týdně pro pečivo,jinak jezdím na nákup do města, někdy nakoupí i manža ale to donese domů tak půlku a proto si jezdím sama aspoň nejsme pořád doma :slight_smile:
24. bře 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam jezdím ke známý, ona to dělá zatím jen při mateřské, ale chtěla by si udělat nějaký letáky začít pořádně. Já tam nakupuje taky jen vyjímečně - je to tam docela drahý, radši si taky sjedu do Strako
24. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezky odpoledne,
dneska nejak nestiham, taky jsme v noci spatne spali, tak tu chodim jak matoha. Do toho kazdou chvilku ma prijit babi s dedou, tak uz se docela tesim az zas pujdou pryc. Jsem nejaka hotova. a to jsem myslela ze jsem z nespani zvykla z tehu, tak nic no :sweat_smile: :grinning:. Jeste ze mam doma manzu kterej mi pomaha. nas Endy to zatim taky moc neulehcuje.
Taky mi stve to pocasi, nemuzeme jit ani na prochajdu, hnedka by mi bylo lip kdybych si okyslicila mozek :slight_smile:
Jak jste se bavili o barvach, tak s ni zkusenosti nemam, ale koukala jsem na ni, vypada lakave. Ale ja co jsem byla tehu, tak jsem se barvila naposled pred nekolika mesici, tak nevim jestli se na to zatim nevyprdnu, kdyz uz to mam tak hezky odrostly :grinning:
a vyhoda dlouhych vlasu, k holici chodim 1x za pulroku a barvi me mamka :slight_smile:
24. bře 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sandří chci se tě zeptat ohledně přechodu z nemocenské na mateřskou. Dneska mě přišla poukázka ještě za nemocenskou ted v březnu takže od 1.3 - do 10.3 a vlastně 11.3 jsem nastupovala na mateřskou a jak to bude dál nevíš jestli mě ta mateřská od toho 11.3 - do konce března přijde teda v dubnu a nebo pak až v květnu ( no pokud to pošlou až v květnu za břzen a duben - tak to bude vesely )

Právě že mě zarazilo že tu nemocenskou poslali ted a né až v dubnu
24. bře 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no dnešní noc opravdu nic moc, taky mě budilo to počasí. No fujtajbl.
24. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zítra mě držte palečky razím k dr. na kontrolu tak jsem zvědavá čeká nás i monitor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jojo tak to já držet palečky budu, v kolik tam jdeš?
24. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek