• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

evul: Děkuji jdu tam ve 12:30 :slight_smile: :slight_smile:
24. bře 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to já budu usilovně myslet, až ti bude bzučet v uších,tak to jsem já :grinning:
24. bře 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, ja nevim. ja na materskou nastoupila 6.2. a v breznu mi jeste nedorazila ani neschopenka (ale myslim ze ta zitra prijde, vzdy mi chodi na konci mesice) a materska za zbytek unora mi prijde az v dubnu :frowning2:. A nevim jestli prijde rovnou i za brezen nebo ne. Kazdopadne nam uz ted se poplatky strhavaji do minusu a manza ma vyplatu az 12.4. :frowning2:. Nastesti mame zatim zasobu plenek i ubrousku, tak budem jen o hladu.
tak abych to shrnula, neschopenka mi celou dobu chodi stejne, ale materska prijde az za 2 mesice. takze mesic bez penez.
Zitra koukej napsat jak jsi dopadla!!!!
24. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snad jsem to napsala dost srozumitelne :grinning:
24. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandří já v tom mám pěknej bordel - mě přijde divné že mě to sociálka poslala za březen za těch 10 dní už ted a vlastně minulý týden mě přišla nemocenská za únor já v tom mám pěknej bordel - takže radši udělám zásobu plenek a ubrousku a poplatky nějak musím vymyslet no to bude veselé
24. bře 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasnačka hned jak přijdu od doktorky dám vědět :slight_smile: :slight_smile: ted se jdu na chvíli natáhnout jsem nějaká unavená
24. bře 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co ja vim, tak kamaradka dostala materskou ted za leden, pristi mesic dostane za unor......atd. Je ten system pekne na *****. Snad to daji poradne do kupy, vzdyt takhle to preci nejde!!! Ikdyz, na me taky kaslaly, statu je vsechno ukradeny! Kde jsou ty socialni jistoty, kde jsou ty perspektivy! Jeste, ze padla ta vlada...
24. bře 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani. tak to je pěkný to v tom je pěknej bordel, oni člověka nechají bez peněz
Ten systém je fakt na ***** :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. bře 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, kazdopadne hlavne kdybysme jim my poslali penize jinak. Docela me to stve.
Jinak jak jsem dneska nemela cely den cas, tani nevim ze padla vlada :sweat_smile:
Nin, zitra mas prvni monitor?
24. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři já na to ted koukám že padla vláda taky jsem to nevěděla dokud to nenapsal Ani
Ne ne první monitor to není dělali mi ho v nemocnici vždy ob dva dny - ale už je to nějaká doba no jsem zvědavá.
Přesně tak jen kdyby jsme mi jim nezaplatili nebo poslali peníze jinak to by byl šrumec
24. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nini,ať Ti to zítra dobře dopadne :dizzy_face: ,nemyslím si,že by bylo plus ,že vláda padla,ta druhá těžko bude lepší,jenom si předávaj dluhy a neustále maj huby plný keců a slibů,jak jde o peníze a o koryta...ale to je čistě můj názor a nikdo se s ním nemusí ztotožňovat
24. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holky :slight_smile:
taky u vás tak nádherně svítí sluníčko? My už jsme vzhůru od 6 hod. venďa už tady jezdí s traktorem a je spokojenej :dizzy_face:
ninus tak ať kontrola a monitor dneska dobře dopadnou,budeme na tebe myslet :wink:
já se půjdu drobet zkulturnit a pojedeme nakoupit něco ke snídani
25. bře 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ,tady taky slunečno,ale ten sníh,kdyby nebylo jaro,tak je krásnej zimní den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,my vzhůru od 6:30,no teď v neděli se změní čas,takže to vlastně bude 7:30,tak zase budeme spát "dý"l :sweat_smile:
25. bře 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri,já dám fotku tý rychlozavinovačky do fotek Míše,tak na ni mrkni,je na povrchu materiál wellsoft,opravdu příjemně měkoučký a vevnitř bavlna,pak se nechá používat chvíli jako deka na přikrytí,já je tak používala docela dlouho,měla jsem ještě jednu po Honzíkovi,kdyby sis to rozmyslela,tak dej vědět pův. cena byla 460 kč,já bych ji prodala za 200kč,výrobce je táborská Dita www.dita-angel.cz,ještě mi písni,jestli sis vybrala nějaký ty šatičky,jinak to v neděli odvezu spolužačce,radši bych něco věnovala tobě nebo kterýkoliv z vás :dizzy_face:
25. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak Ninus, drzis se? :slight_smile:
25. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: krásná fotka a to bříško, už se ti to taky krátí a tu svojí princezničku budeš mít za chvilku taky u sebe :dizzy_face:
25. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem ted vylezla z vany a ve 12 šupajdím na tu kontrolu :slight_smile: :slight_smile:
Kvikvicek: jo jo pořád se držím :wink: :wink:
25. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvikvicek: Jééé ty máš krásné bríško já ti ho tak závidím, mě popraskalo :angry: :angry:
jééé ted jsem si všimla že mě naskočil další týden - ještě 3 týdny už se těším aby to bylo - dneska mě zase trápily poslíčci tak jsem zvědavá co ukáže monitor
25. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé nini,ty jsi se přehoupla do dalšího tt,monitor určo bude v pořádku,já ho vlastně nikdy pořádně nezažila,jen chvilku před míšou a to byl ukázkovej :dizzy_face: ,už se těšíš na kočárování,co
25. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, me taky popraskalo, ale mazu se olejem z Weledy a ty strie jsou uplne svetle, a na fotce to nejde znat, protoze je do hneda :wink:
25. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikesova25: uz aby to bylo :dizzy_face: Hrozne se vsichni tesime, celej rod :grinning:
25. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: Těším se strašně moc, včera jsem navštívila dva sekáče a ulovila tam pár užasných věciček - nextových už jsem teda brala větší velikost na ten začátek toho mám tolik že to ani neunosíme - ono to nakupování je nemoc :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se teď radši držela,přivezla jsem si pár nádherných poděděných věciček od kámošek a tady na náměstí radši nejdu,zase má za výlohou napsáno nové zboží a já jsem strašná,spíš bych se potřebovola zbavit těch menších věciček,nějak to nemám kam dávat,kvikviček nelíbí se ti něco z našich věciček?
25. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli :slight_smile: to vis ze libi, ale mam toho hodne, uz to nemam kam davat, a manza uz by me asi pretrhl, byli jsme nedavno v tescu a maji novou kolekci hadriku,uplne me svedila ruka, ale vydrzela jsem. Bylo to ale moc tezky :pensive: :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvikvicek,rozumím tomu,vám se to blíží mílovými kroky,takže zásobičky musí být :dizzy_face: ,už jsem tady psala,že Tesco v tomhle smyslu zbožňuju,taky se tam vždycky rozplívám,naposledy jsem tam aspoň Honzíkovi koupila kšiltovku a slipíky :grinning: .v Táboře se mi ještě líbí dětský hadříky v Takko,ale naposledy jsem tam koupila 2 trika pro sebe :wink: , a teď mají otvírat Kik,ten znám z Písku a tam maj taky moc hezký věcičky a cenově přijatelnější než takko,tak to zase bude pokušení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeje, v Kiku maji taky detsky hadriky? :grinning:
25. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
maj i malý velikosti a moc hezký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
25. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
dneska to vypada ze i vyrazime s kocarkem na prochazku :dizzy_face:
Nin, drzim palce :wink:
25. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna jsem na vás san myslela,jestlipakdrandíte :dizzy_face: ,my asi taky dneska po 2 dnech odpo vyrazíme,asi dovezu a dovedu dětičky k tchánovcům,aby si je tam vyzved franta a sama půjdu večer na basket,už jsem našla ortézy,tak by to mohlo bejt dobrý
Co děláte dneska dobrýho? Já měla strašnou chuť na zapečený těstoviny,tak už jsou šoupnutý v troubě,mňam :dizzy_face:
nini jen samý pozitivní zprávy ti přejeme
25. bře 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my byli v pondeli v rychlosti s kocarkem u doktorky, to jsem myslela ze odfouknem a jinak jsme od soboty teda venku nebyli. tak bych dneska rada vyrazila, aspon na chvilku.
My dneska mame gulas ze vcera a na zitra uz mam nalozene maso v lednicce :slight_smile:
Tak at si na basketu neublizis :wink:
25. bře 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek