• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky tak vše v pořádku ( jak jinak :grinning: :grinning: ). Monitor v pohodě srdíčko prý máme ukázkové a tluče jako zvon, a děloha je naprosto klidná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přišla jsem až ted chvilinku jsem trajdala po městě :grinning: :grinning: naštestí jsem nic nekoupila to už by mě doma přetrhli vejpůl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě bych zapoměla - ani do mě nesahala prý to takhle na konci nebude zbytečně dráždit no a příští týden zase ve středu mě čeká další monitor prý už ted budu chodit každý týden :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, kdy ti delali vyter na streptokoka? Ninus, tobe ho uz delali?
25. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dělala výtěr 9.3 na nějaké CBS ????? asi to je ono
25. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se jim tam musim ozvat, ze chci taky :grinning: Ninus, bylo tam dneska hodne lidi u Dr.?
25. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přišla jsem tam, měla koupenej časopis a ani jsem ho nestihla vyndat z kabelky a hned jsme šla byl to fofr :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin,tak parada :slight_smile:
My dneska konecne zase kocarkovali,ale zadny teplo jeste neni.
25. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno a hezký den přejeme,my opět vzhůru od 6.:45,aspoň,že tam dneska není sníh.Dopoledne,nás čeká vyšetření u psychologa,já si to totiž špatně zapsala do kalendáře a jdeme až dneska :frowning2: Jinak primář nás v pondělí vzal,Míša měla 8900g a 74cm,Honzík 14,7kg a 105 cm,takže přiměřeně rostou oba :wink:
26. bře 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,psala mi Nin :dizzy_face:
ve 4 rano ji praskla voda a ted je na hekarne. Takze nejpozdeji zitra mame dalsi maminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,hurrráááá,další mimi do party a chlapeček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak hlavně,ať je to v pohodě a jsou oba brzo spolu :dizzy_face: :dizzy_face: Držíme palečky,já to začnu pomalu pacifikovat,Míša se pojede vozit k babičce a my k tý psycholožce,doufám,že se Honzík vytasí se svým oblíbeným výrazem "čuně,čuně"
26. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikviček a co vy?ninka vás nakonec předběhne :slight_smile:
26. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Nin, moc držíme palečky!!!!! Včera ukázková kontrola a dnes už se Honzík dere na svět, no paráda!!! :grinning:
Luci, zavinovačka je moc pěkná, ale přijde mi na srpnové miminko moc teplá, ale jsi hodná. Koukala jsem na ostatní oblečky a zajímala by mě velikost některých oblečků jestli je to možné, foto č.35 - rifličky, bílé kalhotky, č.33 - riflová sukýnka, č.32 - srdíčkové šatičky. Moc děkuji za ochotu.
Doufám, že dnešní kontrola dopadlo ok. :slight_smile:
26. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ninus predbiha :grinning: ja mam poslicky od vcerejska od vecera, porad jeste nepresly, jela jsem na Kontrolu,na monitoru deloha pekne pracuje, Holcicka kope,a cipek zkracenej o polovinu a prostupnej na jeden prst :slight_smile: tak uvidime, co z toho bude, dle Dr. to bude kazdou chvili. brisko bolelo celou noc, i u Dr. i ted a neprestava to, ale je to hodne nepravidelny. Bud to prejde, nebo bude akce. Treba se tam s Ninou sejdem :grinning:
26. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdyz uz jsem otevrena na jeden prst, tak hlenovou zatku uz jsem nekde asi ztratila? :sweat_smile:
26. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ještě nic, Ninueš je pořád na hekárně. Budu průběžně informovat, celá rodina je jak na trní :slight_smile:
26. bře 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drzime palecky :slight_smile: :wink:
26. bře 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsme se konečně dohrabali domů,kontrola dopadla velice pozitivně,sice jsme se nedozvěděli nic,co bysme nevěděli,ale potěšilo nás,že pokrok je a to výrazný :slight_smile: ,jen nevydrží dlouho u jedné věci(tedy pokud to není dvd) nebo když po něm něco chceme ,že to musí být hned teď.Míša celou dobu chrněla u babi na zahradě,pak jsme si tam dali oběd a s řevem odcházeli v půl třetí.
Muri:riflová sukýnka vel.3-6 měsíc(do 7,9kg),rifličky vel.new born(56 cm),bílý kalhotky vel. do 3,4kg míša je nosila jako kraťásky,srdíčkový šatičky vel 0-3 měs.(do 62 cm a 6,5 kg,v kombinaci rifličky s těmahle šatičkama byla Míša na vítání občánků :dizzy_face:
26. bře 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak me Kata s informacema od Nin predbehla :grinning:. Me psala:
Ahoj Sandri, zatim stale nic. kontrakce v male mire, hlavne krizove, ale da se to. Za chvili to bude 12 hod co me odtekla plodovka, tak pry dostanu antibiotika.

Jinak my v noci moc nenaspali, trapi nas asi brisko a pres den kojim co hodinu, tak jsem hotova. Bradavky me boli a vypada ze dostavam zanet do prsu :frowning2:

Tak ja jdu zkusit na chvili odpocinout.

Lucy, super ze kontrola ok :wink:

A co Zuzanka, nerodi? Nejak dlouho jsem ji tu nevidela
26. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci nic radit, ale pokud uz je to 12 hodin, co praskla voda a nerozjelo se to, pristoupila bych k cisari...... Bude se ji rodit pekne blbe na sucho. Jen muj nazor!!!
26. bře 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavne at to dopadne dobre!!!! Co dobre, vyborne!!!
26. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berušky!
To je tedy šok! Vždyť Nin má termín se mnou, tak hlavně aby bylo vše ok :slight_smile: Jé, bude další miminko :slight_smile: :slight_smile:
Káto tak nin pozdravuj a pořád nás informujte..
Sandři neboj, já nic. Máme tu na návštěvě bráchu s dvouletýma neteřema, tak nějak není čas...Ikdyž trošku změna je, včera sem byla na KO, monitor dobrý, musely sme tedy mimi budit, ale pak bylo čiperný. A CS mám 2. Co že to znamená?
26. bře 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, celý den tu nejsme a takový novinky, tak ninusce držíme pěstičky a moc se těšíme na Honzulku :dizzy_face:
Say, jestli máš odsávačku odsávej, hodně pí, kdybys malej měla dávat svoje mlíko po flašce, zánět není nic příjemnýho, já takhle přestala kojit po 14 dnech,příště už budu chytřejší.
na mě leze nějaká chřipka,takže jsem ko :frowning2: :angry:
26. bře 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji Luci, jsem z toho teď na vážkách, všichni nám totiž říkají, že budeme mít veliké dítě, (já 4,7kg a manžel 4,10kg) i Čutka mi říkal, že je to veliká pravděpodobnost, takže velikostí by odpovídali tak riflové šatičky a to zase nevím jestli je v listopadu užijeme, já vše kupuji od vel.62, ty menší velikosti chci dokoupit po tom UTZ ve 30tt až mi Turek řekne jak je veliká.
Super, že kontrola dopadla dobře. :slight_smile:
San, ať se zánět neprovalí!!!!!!
Zuzi, super kontrola!!!!
Zdeni, s chřipkou pryč, vždyť už snad bude jaro a sluničko!!!!
26. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdel tak jak? Jsem jak na trni! Mam delat ctvrdletku pro osmaky a nejak jsem myslenkama s Ninus! Prosim, dej nam hned vedet, nebo ty Say informuj.....
26. bře 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Nin zatim nepsala, ale ja mam 38,8 :cry:
26. bře 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, tak si zavolej na linku kojeni, co s tim! Chjo ja snad nepujdu spat, dokud nebudu vedet, ze to Nin dobre dopadlo!
26. bře 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say tak nahřívej prsa pořád dokola,odsávej a když to nepomůže zavolej si do nemocnice na tu linku :pensive:
pořád myslím na nin jak je na tom,hrozně mi to připomíná můj porod,hlavně aby netrpěla :frowning2:
26. bře 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u me byl maly od strihnuti plodovy vody do 6,5 hod venku.....
26. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
....a bylo mi receno, ze uz po 4 hodinach, kdyz nepostupoval porod, bylo dobre udelat cisare, jeste s temi ozvy, ktere padaly az na 80....
26. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek