• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Taky myslím na Nin, hlavně ať jsou v pořádku.
Say taky doporučuji tu linku, jprý jsou tam opravdu vstřcní.
Tak zatím papa, doufám v dobré zprávy zítra ráno.
26. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u Ninus jeste porad nic????
26. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou noc, teda ja doufam, ze budu moci spat, kdyz nevim jak ji to dopadlo :( Snad se nebudu prevracet v posteli. Zitra rano nakouknu, tak doufam, ze uz tu bude nejaka super zpravicka!!!!
26. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Nin se mi jeste neozvala, tak nevim, taky pujdu spat, tak kdyztak info hodim az rano. urcite to bude mit v poradku nebo mozna uz ma Honzulu u sebe, jen nestihla napsat :slight_smile:

Ja si na netu nasla nejake rady, tak teplotu jsem srazila Paralenem, davam obklady, kojim jen bolavym prsem, druhe odstrikavam. zatim je mi lip, tak snad to zitra bude dobre :slight_smile:

Preju vsem dobrou noc :slight_smile:
26. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
těd jsem s Ninuš mluvila, pořád nic............asi to bude až ráno. Kontrakce prý má, ale hodně od sebe a je jí zatím fajn (neztrácí humor :grinning: )
26. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holky :slight_smile:
tak dneska jsme vzhůru od 6 hod. a tak běžím k pc že už bude zpráva o ninus a ono nic :unamused:
máte někdo zprávy?
mě bohužel chřipka včera položila úplně, naštěstí venoušek v noci spal a vstával jenom 1 a tak to manža zvládnul,já jsem měla nařízeno potit se a nevylejzat i kdyby prý řval jak tygr :grinning: tak v krku už je to lepší a rýma na ústupu, dneska budu léčit ještě acc a doufám že to porazím úplně
27. bře 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak stale nic??? Jsem se v noci budila a myslela.....Bohuzel se sem dostanu az odpoledne, tak snad uz bude maly Honzik na svete!!!
27. bře 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tady je po dlouhé době slunečné ráno,tak doufám,že až se Káta nebo san vzbudí,tak přibude zpráva o dalším sluníčku na světě :slight_smile: ,včera jsem se vás úplně zapomněla zeptat,nevíte,kde je ve Strak. Plánkova ulice?
Muri:budete tady na víkend?Dneska odvezeme dětičky k našim a zítra jsem bez nich,co kdyby sme se seznámily a zašly k Polaňákovi na dobrou kávičku?
27. bře 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say a jak jsi na tom ty,doufám že už líp než včera...
27. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
san,je líp? My asi budeme mít horolezkyni,už nemůžu mišuli nechat ani chvilku osamotě,začala mi lízt po výškách,vylezla na gauč přes vysavač,chytne se za vršek postýlky,přitáhne se a obě nohy ve vzduchu a snaží se vylézt,včera jí tam Honzík přines na hraní tu multifunkční kostku a ona nelenila stoupla na ni as zase se snažila vylézt,to už jí moc nezbývalo a přepadla by do postýlky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsem nakoukla a nestačím se divit co je tu za novinky.
Nin myslím na tebe, ať už to máš za sebou.
Mě praskla voda ve 21.00 a porodila jsem v 5.35. Tekla celou dobu a na sucho jsem nerodila. Je to asi individuální.
Budu nakukovat co je nového.
Moc nestíhám sem chodit. Terka je poslední dobou protivná, taky jsme byli nemocní. pořád lítáme někde venku.
Sandruš ten zánět mě mrzí. A zkoušela už jsi si dávat na prs tvaroh? Pomáhá to, vytáhne horkost a uleví se ti. Když ne, šla bych i k dokktorovi, aby jsi moc netrpěla a nebo nepřišla o mlíčko. Já měla zánět 2x. Bolelo to jako čert.
27. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli koukám že máte doma taky veselo, náš venďa momentálně vyleze na kuch. linku a tam si živoří nebo si vyleze na okno a kouká z okna, na telku kouká zásadně z opěradla křesla, doma mu říkáme že je to horolezec :grinning:
27. bře 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
tak Nin stale nic, pry ji rano zavedli vyvolavaci tabletku, tak snad uz se to hne. Myslela jsem na ni celou noc a porad cekala kdy prijde zpravicka ze uz ma Honzika u sebe a ono nic. tak snad se moc netrapi.

Ja se v noci jeste vypotila, ale uz je mi nesrovnatelne lip. Vypada to ze jsem bez teploty, prso uz bolavy malo, julinka mi z nej pila celou noc, tak asi pomohlo, druhy jsem odstrikavala. Tak dneska uz zase najedu na stridani at se mi zanet neudela zas v tom druhym :sweat_smile: :grinning:. Ale musim rict ze to bylo hodne neprijemny. byla jsem slaba jak moucha a Juli radsi ani nekoupala a manza si sam jeste netroufl.

Zdeni, koukej se brzy vylezet, ma byt o vikendu krasne, tak at muzes ven :slight_smile:
Lucy,na to se netesim az mala zacne takhle lezt, to je o nervy. tak preju hodne sil :slight_smile:
Alco, je fajn ze ses zase ukazala :wink:
27. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say to jsem ráda že je zánět na ústupu,vím že to je nepříjemný, já jsem takhle přišla o mlíčko,malej už potom z prsa pít nechtěl a já měla mlíko jako vodu :frowning2:
s tou ninuskou mě to mrzí, už je to dlouho, tak jí přeju aby už to měla za sebou, vzpoměla jsem si na svůj porod
a tak jí to nezávidím :pensive:
já jsem doma zatopila aby bylo teplíčko a kurýruju se jak to jde, svítí tady nádherně sluníčko tak chci jít odpoledne ven s malým aby kvůli mamce nebyl zavřenej doma
27. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám zdeni,bude veselo,až se jednou sejdeme :grinning: :grinning: ,horolezci,horolezkyně,horolezčata,nelezte na skálu,co je hodně špičatá..... :grinning: :grinning:
san,to je fajn,tak at je ještě líp,užívej si malinkou,dokud se sní můžeš mazlíkovat,mě už ta naše potvora utíká,ale má to i svá plus neboj,sama si pohraje....my jdeme ven,koupit řízky :wink: a Mišák se po...,ještě,že jsem jí nestačila dát kombošku,já už chci teplo,tričko,kraťasy,žádný kombinézy,fusaky,deky :confounded: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nini,at už je to co nejdřív
27. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
snad uz to bude jen lepsi :slight_smile:
ja myslim ze celkove az se sejdem tak bude veselo :grinning:
27. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári a co vy ,jste zdravé,dlouho jste se neozvaly
27. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek,
tak jsem se taky těšila za nějaké novinky a ono nic :astonished:
mispul: my máme taky horolezkyni, hrůza, nemůžu jí nechat chvíli o samotě, všude vyleze, všude vleze - do skříněk v kuchyni - to je teď nejzajímavější. Ale zase je to lepší, než kdyby byly nějaký ležáci.
Holky, já se tak těším na jaro, kdy už kruci přijde. Budu moc malou vypustit ven, ona se proběhne, tady je bordel jak taje sníh, děs!
mispul: jak budeš učit malou v létě na nočník nebo na vyčůrání se venku??? Mě malá zatím nerozumí na "udělej čí". Jak jsem psala na nočník jí vysazuju, ale je to o tom jak se jí zrovna chce.
27. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé mispul, jsme se minuli :grinning:
jsme zdravé, ale tady u nás na vsi řádí neštovice :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad se nám zatím vyhnout, i když, stejně si to budem muset odbýt a radši teď než třeba v létě, že :angry:
27. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klari,zatím nějak nevím,asi jako ty budu posazovat a říkat udělej cí,a pak se ptát,uděláš cí,nechceš cí,napoprvý ji nechám počuranou v kalhotkách,jestli si uvědomí,že je jí něco nepříjemnýho a bude je rvát dolů,já to prý dělala.třeba bude po mě,ještě se zkusím zeptat kamarádek,co maj holčičky,jak to dělaly
a stěma ležákama máš pravdu,tohle je tisíckrát lepší,i když ty nervy a mimochodem,všude to tady mám,jak když vybouchne atomovka,až tady zítra nebudou dětičky,tak tu uděláme generální úlkid a a ono to pak začne nanovo
27. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak až budeš mít nějaký tip na to čůrání tak dej vědět, já budu taky pátrat. S těma počůranýma kalhotama jsem to chtěla taky zkusit, říkala jsem to mamce, ta to prý taky dělala ale mojí sestře to prý vůbec nevadilo :grinning:
jinak já docela uklízet stíhám, tady se spíš válí hračky, ale průběžně je házím do krabice když si s nima zrovna malá nehraje, jinak mám myčku - co je teda velká pomoc, když potřebuju vyluxovat tak tu chvíli dám malou do postýlku nebo do židiličky a vytírám když malá spí. Teď si říkám, že bych taky asi měla umýt okna :confounded: ještě než začně pořádně svítit sluníčko a ukáže tak ty šmouhy :sunglasses:
já se taky tak těším na léto, ty kombinézy a vůbec ty výpravy ven jsou příšerný :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem vždycky spocená než se někam dostanem.
27. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si pak navzájem předáme tipy,taky ti budu vyprávět,jak učila kamarádka,ale to je delší story a my už jdeme ven,po jednom jsem to taky docela stíhala,ale teď když se daj oba dohromady,tak je to až nad hlavu,ale co hlavně,že jsou spokojený a máme se rádi :slight_smile: :grinning:
27. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mam 37,1, tak snad uz to bude dobry :slight_smile:

Holky, se tesim az mi budete radit co vam zabralo na to curani :grinning:
27. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já venouška no nočních dávám od 10 měsíců a musím tedy "zaklepat" za den ho tam posadím 6x a z toho se 4 vyčůrá, no a kakat jsme se naučili teď do záchodu, koupili jsme prkýnko a ráno hned když vstáváme tak musíme jít hned na záchod a venoušek se vyčůrá a vykandí,až bude venku teplo tak sundavám plenku a budu ho každou hodinku dávat čůrat a když se počůrá tak ho v tom taky nechám, mamka to takhle dělala se 3 dětmi a naučila nás to za chvilku :slight_smile:

Sandruš tak to je dobře že už teplota klesla :wink:
27. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že píšu jako tatar, od včerejška mám novou klávesnici a nemůžu si nějak zvyknout :angry:
27. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja porad myslim na tu Nin.
ja sice od zacatku mela strasny bolesti a caste, ale zas jsem to mela brzo za sebou. Chudinka, se musi trapit.
27. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pořád nakukuju a ninus stále nic, je to hrozný už to trvá opravdu moc dlouho :pensive:
27. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
treba uz rodi, po te tablete to jde rychle, kdyz uz nema vodu. ale jestli jeste ne, tak bych to videla spis na cisar :frowning2:
27. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už bych si asi o toho císaře řekla
venoušek teď usnul,tak doufám že bude spát dlouho, já nemám vůbec chuť uklízet,máme tady hroznej bordel,hračky všude a to mě dneska ještě strašně bolí v kříži :angry:
27. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kez by nakoukla Kata a rekla jestli nevi neco novyho
27. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek