• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
evco,zimni bundu? Tu ja taham uz od pouti :sweat_smile: .
Uz jsem vytahla i cepici,salu a rukavice :grinning:.
to bude sranda az za par tydnu bude opravdu zima a ja ani nezapnu bundu :sweat_smile:
19. lis 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě ne, mám podzimní a jarní zároveň.
Asi budu muset zimní vytáhnout.
19. lis 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja byla vzdycky zimomriva, ale od doby co jsem tehu je to mnohem horsi :unamused:
19. lis 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já mám asi horkou krev. Ale teď to už začíná být moc. Ten vítr je ošklivej
19. lis 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam nejradsi jaro-leto :slight_smile:
To jsem spokojena :grinning:
19. lis 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bydlím přesně v Hořejšicích,je to 21 km od Strakonic, moc nás tady nebydlí ale je tu zase klid
já si dělám přesnídávky aby mi to vydrželo alespoň na čtvrt roku,protože když spočítám kolik jich musím
koupit,tak se mi vyplatí si jí doma udělat,dneska jsem dělala banánovou, zítra budu pokračovat a uděláme
si jablečnou,meruňkovou a jahodovou :slight_smile:
já už taky tahám zimní bundu,jsem hrozná zimomřivka :unamused:
no a aby nebyla Venďovi zima,tak když jde po obědě spinkat ven tak ho zabalím do fusaku,ještě ho zabalim do
zimní deky a nánožník a pláštěnka to jistí a když ho potom po 2 hoˇkách vyndavam ven tak je krásně teplounkej,až mu to někdy závidím
teď stavba bude stát,jednak musíme zase něco pošetřit a pak teď už je zima a do jara to počká :slight_smile:
19. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova:nenapsala bys mi recept na tu přesnídávku?
sayast: taky mám nejradši jaro a léto
19. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni,ten recept by se mi taky hodil :wink:. Taky budu chtit zavarovat domaci co to pujde.
Horejsice, neni to kousek od Cestic? Nebo tam se to jenom podobne jmenuje ? :sweat_smile:
Tak vy tam mate urcite chladneji nez my tady, ale ja jsem hrozna.
Ja jsem zrovna v utery manzovi rikala ze nechapu jak ty miminka muzou spat venku v te zime. Ze me i kdyby nekdo takhle zabalil, tak je mi zima a neusnu :grinning:

A preji hezke rano :slight_smile:
20. lis 2008 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
sandruš přesně tak bydlím kousek od čestic,ty tady někoho znáš? Bydlí tady taky jedna zdr. sestřička ta má 3 kluky,Tádíka a pak dvojčátka.
recept je zde ... www.mimibazar.cz/recept.php?id=24350
já mažu uklízet ať to stihnu než přijde manža z práce
20. lis 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
O ty sestricce jsem jen slysela,byla uz tehotna doma kdyz ja nastoupila, ale mela jsem byvaleho pritele z drazova a pokazde kdyz k nemu jeli tak mijeli ceduli s ukazatelem :slight_smile:
Na recept mrknu,jsi moc hodna :dizzy_face:
My vyrazime manzovi naproti,ale jen kousek,neni moc hezky.
20. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za recept :wink:
20. lis 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...
sandruš tak aspoň víš v jaký p..... to bydlím,ale je tu krásnej klídek i když je odtud všechno daleko :frowning2:
recept zkuste,tenhle je nejlepší co jsem kdy dělala,mám jich víc ale už dělám jen tenhle a ze všeho možnýho a
je opravdu dobrá :slight_smile:
tak u nás v noci napadnul sníh ale teď prší,takže to bude zajímavý... :unamused:
21. lis 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, zdeni, ja teda vzdycky rikala ze jestli zit na vesnici, tak nekde kde je dobry spojeni a neni to daleko. Tohle by byla asi moje smrt :sweat_smile: . Fakt tam nic nemate. A ty tam odnekud pochazis?
Tady u nas je taky docela chladno a kape, ale na snih to asi jeste dlouho nebude :frowning2:
21. lis 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pocházím ze Sušice,ale tady měl už manža baraček a tak jsem se přestěhovala za ním
no myslím si že odpoledne u nás bude padat sníh,teď hnusně prší
spojení tady není vůbec žádný,jen ráno,v poledne a odpoledne autobus,jinak se musí chodit
pěšky dolů do Dřešína :frowning2:
já jsem zvyklá na auto tak jezdím,jinak bych tady asi ani nebydlela
21. lis 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ja sice ridicak mam,ale nejezdim, takze ja bych tam byla ztracena. Ja jsem spis mestsky clovek a asi pohodlny :sweat_smile: . Ja bych mohla bydlet asi tak v okruhu max. 10 km. Taky jsme s rodinou na sebe dost vazany, coz treba manza nechape,ale pro me by to bylo hrozne tezky :sweat_smile: :unamused:
21. lis 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jezdím k našim taky dost často,ale určitý lidi v mém okolí to nechápou,jenže starým lidem to nevysvětlíš :unamused:
Venoušek už usnul,takže mám chvilku volna :slight_smile:
21. lis 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my se kazdy patek cela rodina schazime u babicky a s mamkou se vidim i nekolikrat do tydne. Ja jsem rada, manza nechape :frowning2: .Vim ze v ni mam uzasnou podporu a az se mala narodi, tak budu potrebovat radu, pomoc...
Kdyz ja to trosku beru i tak, ze nikdo neni nesmrtelny a asi bych si jednou vycitala ze jsem tady pro ne nebyla :cry:
21. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky u vás tak hezky sněžilo? :slight_smile:
21. lis 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... :slight_smile:
tak co říkáte té sněhové nadílce :wink:
Venoušek už dneska zkoušel sníh,měl z toho ukrutnou srandu... :grinning:
Sandruš nevíš co je s Ninou,už se tady dlouho neukázala. :frowning2:
22. lis 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
snehova nadilka je super :slight_smile:. Jen se trochu bojim, aby mi to nepodklouzlo a nespadla :frowning2:
Co je s Ninou vubec netusim, taky uz jsem na ni myslela. je to divny ze tu tak dlouho nebyla :confused: :frowning2:
22. lis 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, sněhová nadílka super, je to fakt hezký pohled :wink:
22. lis 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :slight_smile:
tak u nás drobet nadílky ještě přibylo,ale fouká tady děsnej vítr,takže nemůžeme ani ven
sandruš dávej na sebe pozor :wink:
23. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to podobné jako včera. :wink:
23. lis 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... :slight_smile:
u nás je dneska docela hezky,svítí sluníčko a je dokonce nad nulou :wink:
jinak sandruš chtěla jsem ti říct abys koukla na www.laclik.cz mají tam nádherný věcičky na malinký děti,já tam nakupuju na Venďu
24. lis 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holciny :slight_smile:
Zdeni,urcite mrknu, jen ted cekam, budu kupovat veci od jedne pani co ma taky holcicku a veci ma uplne nove,temer nepouzite, tak budu dokupovat jen to co mi bude chybet.
Dneska jsme s manzou byli nakupovat darecky, tak uz mame par veci z krku. odpo budu balit :slight_smile:
Preju hezky den :slight_smile:
24. lis 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsem přišla ze práce a hnes jsem to zalomila. Teď jsem se probrala. Chci vidět jak večer usnu :wink:
24. lis 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... :slight_smile:
jak se máte při úterku?
Tady zrovna začal zase padat sníh,takže nic moc :frowning2:
Venoušek spinká a já pracuju u pc ale dneska mě to nějak nebaví,vlezla na mě chřipka :unamused:
tak holky pište pište zatím nic moc... :slight_smile:
25. lis 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

u nás taky poletuje sem tam sníh. Je ale pěkná zima. :angry:

mikesova: brzy se vymaroď :wink:
25. lis 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky tak se vám po sakra dlouhé odmlce hlásím :frowning2: nebojte vše je u mě v naprostém pořádku, jen jsem byla na chalupě a tam bohužel internet není (jak tomu říkám já na samotě u lesa ) :slight_smile: a ted mám zase notebook na reklamaci - trochu jsem uhnala vypalovačku.
25. lis 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak abych nezapomněla výsledky na vývojové vady mě vyšli negativně takže se mě ulevilo, no a na další kontrolu jdu 8.12 snad už mě bude dělat UTZ jelikož jsem miminko viděla naposled 13.10 a to je pro mě sakra dlouhá doba. :frowning2: :frowning2:
25. lis 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek