• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ja Nin psat nechci, buhvi jak ji je
27. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě já když si vzpomenu na sebe tak jsem vynadala do telefonu i manžovi a to už jsem rodila 18 h.,je lepší počkat až dá vědět sama i když je to hrozný to čekání
27. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky vzpominam na sebe, mamka byla nervozni a tak asi 1x zavolala a ja myslela ze ji zabiju a to s ni mluvil Eda, ne ja. A na psani zprav jsem v tu chvili nemela ani pomysleni. Ale jsem ted tak nervozni jako bych mela rodit ja a ne Nin...
A vubec nemuzu uverit tomu ze ja uz taky rodila :sweat_smile: :grinning:. Pijde mi to tak neskutecny, jako by mi Juliska opravdu prinesla vrana :grinning:
27. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se vrátila a o nin pořád žádný zprávy,tak doufám,že to nějak postupuje,já se svejma zkušenostma radit nemůžu.Zase jsem prošla okolo sekáče a neodolala jsem a koupila Mišce nádherný šatičky na léto,i když z nich do tý doby asi vyroste,ale oni půjdou použít jako tunika k legínám,jsou fakt nádherný,já je zas přihodím,až to nafotím
27. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak urcite nafot :wink:
ja mam zakaz nakupovat :unamused: :grinning:
27. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nakupuju jenom přes net protože teď do sušice moc nejezdíme takže do sekáče nechodíme ale i tak mi to stačí,teď jsem objednala oblčení za 3.500 ale zase už to máme na celý rok :sunglasses:
27. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si ten zákaz dávám taky,ale dneska jak vezeme dětičky k našim,tak tam budu mít čas,protože Franta jede měřit do Chejnova a ještě v Táboře,tak se asi půjdeme podívat do nové nákupní pasáže,kterou tam postavili a včera to otevírali a jak jsem psala,je tam Deichman,Reno boty,KiK,hervis sport,tak myslím,že se stejně neudržím :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla do toho hervis sportu,líbí se mi tam kolečkový brusle a bunda,takže mi manža slíbil že se tam zajedeme taky podívat,ale nevím kdy, prý mi koupí brusle k narozkám a ty mám v červnu
27. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám narozky v červnu (letos kristova léta :frowning2:) a taky se mi tam líbí kolečkový brusle,docela jsem o nich přemýšlela,i když jsem na nich nikdy nestála,ale určitě bych se to naučila,když jsem se naučila i windsurfing,a až bude hezky ,posadila bych Míšu do golfáčů a jela se projet :grinning:
27. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: já mám taky narozky v červnu, 3!
jinak s těma nákupama jsme všechny stejné, já se taky neudržím! furt si říkám nic nepotřebuješ, seš na mateřské, nakoupíš si až půjdeš zase do práce, doma stejně furt chodím v teplákách tak co, ale realita je jiná, že!!!Já si koupila minulý týden u Deichmana boty a ještě se mi tam líbí kabelka!!! Manželovi už tvrdím, když se zeptá jestli mám nové rifle, apod., že ne, že jsou starý jen jsem je dlouho nenosila. :sunglasses:
27. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
s Frantou to kamufluju tak,že mu taky občas něco koupím,teď naposledy se mi poštěstilo a trefila jsem v Intersportu triko s dlouhým rukávem Camp David za polovinu a moc mu sluší,já si teď vyhlídla tričko v módě plus,tak to vezu mámě,ať se podívá jestli by taky něco nechtěla,ať neobjednávám jen to jedno
Jinak já jsem 12.
jdu nás sbalit,protože za půl hoďky bysme měli jet,babička už se těší ajá taky :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé 12 je moje kamarádka a soused.
To chápu, že se těšíš :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nespadam do party,jsem kvetnova :grinning:
mis,tak si to uzijte :wink:
27. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
san a jsi aspoň blíženec nebo jsi ještě bejk? Já jsem typickej blíženec se vším všudy,na mě to fakt pasuje
27. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem 22 a 23 mám hned svátek :grinning:
já zase manžovi říkám cenu menší než to doopravdy stojí :sunglasses:
27. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem blizenec a taky jasnej :grinning:
27. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidíš,do party můžeš,i když zdeni ty už jsi lev nebo rak nebo co to tam je? Loučím se s vámi odpo juknu u našich,pak až pozdě v noci,tak doufám,že Honzík už bude mezi námi :slight_smile:
27. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mam zpravu od nin :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,jmenuji se Honzik,narodil jsem se dnes 27.3. v 11:55 :slight_smile: a vazim 2600 gr a merim 52 cm. tatinek byl mamince velkou oporou.
27. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem rak
say a co píše,už to má za sebou?
27. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mamince i tatínkovi moc gratulujeme :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
27. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se pridavam, velka gratulace Ninus :dizzy_face: Honzicek ma pekne miry, takovy zizalacek :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak sláva, moc gratuluju Nin !!! :slight_smile: Tedy Honzík je opravdu dlouhán, obzvlášť na tu váhu.
Jinak já jsem Zdeni taky rak, kdy máš narozky?
27. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
tak už to víte, malý Honzíček se narodil před polednem, vážil asi 2.6 kg. Ninuška je ok, tatínek trochu bledej a miminko je nejkrásnější na světě :slight_smile: Nina měla trošku komplikace, omdlela jim ale pak přišla k sobě, zatlačila ještě jednou a Honzík byl na světě. My jsme s mamkou stály venku, když jsme slyšely Ninu křičet, tak mamka zbledla a málem tam sebou flákla, já taky - no my jsme teda byly dvojka :grinning:
27. bře 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda, to si chudak uzila :frowning2:. ale hlavne ze uz to ma za sebou a Honzika u sebe :slight_smile:
Katus a nebyla by fotecka? :dizzy_face:
27. bře 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotečka bude, jen co já jí nějak stáhnu - nejsem zrovna technickej typ :grinning: vyčkejte, už se na tom pracuje :grinning:
27. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě mrzí, že byly komplikace.. Tolik se ale těšila na malinkýho, tak na to za chvilku zapomene.
27. bře 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nejde mi to............tak se můžete juknout na http://mms.o2.com, mms ID je a04qltldf a heslo je be2xy4
27. bře 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninu rodil Razak a byl perfektní :slight_smile:
27. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tak to si ninuska teda užila,ale za chvilku na to zapomene a honzulka jí bude dělat jenom samou radost :slight_smile:
27. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek