• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ale malej je uzasnej :dizzy_face: . a ma stesti ze mela razaka. na komplikace a na bolest za chvili zapomene :slight_smile:
27. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, malinkej je hezounkej!
27. bře 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se tu mějte hezky, my máme dnes oslavu narozenin neteřinek, tak jdem připravit mlsání.. Pa pa
27. bře 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
honzíček je nádhernej,vlastně on je pátek a to rodí razak, jsem si vzpoměla že já jsem porodila taky v pátek a on přišel na službu :slight_smile:
27. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko tak pěknou oslavu ... :wink:
27. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tak to taky gratulujem!!!! Hlavně, že už je vše v poho :sunglasses:
my se teď vrátili z dvouhodinové procházky, zmokly jsme a jsem teda pěkně uťapkaná.
27. bře 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
také přidávám jednu velkou gratulaci :grinning: .
Koukla jsem na fotečku, Honzík je krásnej. Takovej drobísek :slight_smile: .
27. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak NINUS gratuluji!!! Myslim, ze jsi nakonec mela u porodu toho nejlepsiho porodnika, co znam. Tak at Vam ted dela jen radost.
27. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ted mi i doslo, ze nas Kubik ma diky tomu dalsiho sourozence :slight_smile:
27. bře 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
moc gratuluji Ninuš k Honzíkovi, je krásný, na tu váhu je to pořádný dlouhám, ale co s malým chlapem. :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme dnes koupili kočárek, trošku brzo, ale už je u babičky, jeli jsme ho jen přeměřit a je doma. :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem taky mimo znamení, jsem Střelec, ale taky letos Kristovky. :grinning: Jsem na tom stejně jako Zdeni, já to mám 4 a 5, taky tě tak šidili? Já už jsem to teď, ale zařídila a zase ušetřím na oslavě. :grinning: :grinning: :grinning:
Luci, jak to bude zítra ještě nevím, mamka totiž přijede ráno k nám, chce se kouknout do města, po obědě jí povezeme domů, ale jak dlouho se zdržíme nevím, musíme domů, protože v neděli chce dorazit brácha na návštěvu. Ale teď až se oteplí tak tam budu určitě častěji. :slight_smile:
27. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka já jsem to dřív nemohla zkousnout že to mám takhle po sobě,ale venoušek si vybral datum 28.září 07 a tak má narozeniny a svátek ve stejný den :frowning2:
27. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, to je chudák. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale určitě mu to vynahradíte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, koukáte někdo na 13 komnatu?? To bude asi hrůza :frowning2:
27. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak to jsem moc ráda,že můžu(sice s 1 denním zpoždění) přivítat jmenovce :dizzy_face:a popřát Honzíkovi,ať se mu na tom velkým světě líbí.Nini,jste šikovní :grinning: :grinning:
Muri,jestli jsem tedy aspoň trošku dobrý detektiv,jmenuješ se Barbora?Jasně na seznámení ještě bude sposta času,jen jsem chtěla využít toho,že nejsem nějak vázaná na dětičky
28. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nene, na Barboru mám narozeniny, jsem Jitka. Tak brácha se ještě neozval, tak nevím jestli se budeme muset vracet. :slight_smile: Zatím jsme doma. :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to poznala obráceně :grinning: ,my taky doma,generální úklid :frowning2: ,ale na obídek půjdem k Polaňákovi,už se těším na nějakou ňamku
San,jak je,co zánět? Venku je nádherně,na procházku ideální :slight_smile:
Jak se cítí novopečená maminka? :slight_smile:
28. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé taky gratuluju k Honzíčkovi, to je krásná zpráva. :slight_smile:
28. bře 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
Tak muj zanet asi ustoupil, vypada to ze se chytl na zacatku, tak je mi uz dobre :slight_smile:

Nin, vas moc pozdravuje, mysli na vas. na bolest u porodu pry uz zapomnela, je moc stastna, porad honzika pozoruje, pry je hodny, jen trosku valci s kojenim. Ale je to stesticko :slight_smile:
28. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak toje dobře, hlavně ať je pokoj
28. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se opravuji, na bolest jeste uplne nezapomnela, ale zapomene :slight_smile:

evy, kdy zas jedete do budejc?
28. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: už jsme tam byli včera, vše nakonec dopadlo dobře a cysty zmizely.Jsem šťastná jak blecha
28. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak parada :dizzy_face:
28. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: konečně si to můžu užívat plnými doušky
28. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to ti verim !!! Clovek si hned oddychne vid? No, hlavne ze je to v poradku :slight_smile:. Koukala jsem ze uz mate kocarek :slight_smile:. I tu barvu co mas v albu?
28. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: jojo, to je přesně ten, co máme. Zatím je ale u našich.
28. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je moc peknej :slight_smile:
my ho az do porodu meli na krame, jsme povercivy :slight_smile:
28. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: já taky, ale myslím, že u našich by to snad taky nemělo vadit.
28. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to si myslim ze ne :wink:
28. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: snad ne, budu doufat. Já to půjdu zalomit, jsem hotová. Pozdravuj Jůlinku, je ti podobná.Dobrou noc
28. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, ono ve finale, stejne asi nezalezi kde ten kocar mas. ale stejne tomu clovek veri. myslim ze u rodicu nevadi, ale doma bych ho nechtela ani za nic :sweat_smile:
myslis ze je na me? Ja schvalne v tydnu naskenuju fotky me i manzi jako mimin a porovnate :slight_smile:
Dobrou noc, taky za chvili pujdu :slight_smile:
28. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek