Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
27. bře 2009
ale malej je uzasnej x-) . a ma stesti ze mela razaka. na komplikace a na bolest za chvili zapomene 🙂
zuzankast.
27. bře 2009
jj, malinkej je hezounkej!
zuzankast.
27. bře 2009
Tak se tu mějte hezky, my máme dnes oslavu narozenin neteřinek, tak jdem připravit mlsání.. Pa pa
mikesova25
27. bře 2009
honzíček je nádhernej,vlastně on je pátek a to rodí razak, jsem si vzpoměla že já jsem porodila taky v pátek a on přišel na službu 🙂
mikesova25
27. bře 2009
zuzko tak pěknou oslavu ... 😉
klaraemma
27. bře 2009
jééé, tak to taky gratulujem!!!! Hlavně, že už je vše v poho 😎
my se teď vrátili z dvouhodinové procházky, zmokly jsme a jsem teda pěkně uťapkaná.
tara78
27. bře 2009
Ahoj,
také přidávám jednu velkou gratulaci 😃 .
Koukla jsem na fotečku, Honzík je krásnej. Takovej drobísek 🙂 .
aninam
27. bře 2009
Tak NINUS gratuluji!!! Myslim, ze jsi nakonec mela u porodu toho nejlepsiho porodnika, co znam. Tak at Vam ted dela jen radost.
aninam
27. bře 2009
A ted mi i doslo, ze nas Kubik ma diky tomu dalsiho sourozence 🙂
murecka76
27. bře 2009
Ahojky,
moc gratuluji Ninuš k Honzíkovi, je krásný, na tu váhu je to pořádný dlouhám, ale co s malým chlapem. 😃 😃 😃
My jsme dnes koupili kočárek, trošku brzo, ale už je u babičky, jeli jsme ho jen přeměřit a je doma. 😃 😃 😃
Jinak jsem taky mimo znamení, jsem Střelec, ale taky letos Kristovky. 😃 Jsem na tom stejně jako Zdeni, já to mám 4 a 5, taky tě tak šidili? Já už jsem to teď, ale zařídila a zase ušetřím na oslavě. 😃 😃 😃
Luci, jak to bude zítra ještě nevím, mamka totiž přijede ráno k nám, chce se kouknout do města, po obědě jí povezeme domů, ale jak dlouho se zdržíme nevím, musíme domů, protože v neděli chce dorazit brácha na návštěvu. Ale teď až se oteplí tak tam budu určitě častěji. 🙂
mikesova25
27. bře 2009
murecka já jsem to dřív nemohla zkousnout že to mám takhle po sobě,ale venoušek si vybral datum 28.září 07 a tak má narozeniny a svátek ve stejný den 😞
murecka76
27. bře 2009
Ježiš, to je chudák. 😞 😞 😞 Ale určitě mu to vynahradíte. 🙂 🙂 🙂
klaraemma
27. bře 2009
holky, koukáte někdo na 13 komnatu?? To bude asi hrůza 😞
mispuli
28. bře 2009
Ahoj holky,tak to jsem moc ráda,že můžu(sice s 1 denním zpoždění) přivítat jmenovce x-)a popřát Honzíkovi,ať se mu na tom velkým světě líbí.Nini,jste šikovní 😃 😃
Muri,jestli jsem tedy aspoň trošku dobrý detektiv,jmenuješ se Barbora?Jasně na seznámení ještě bude sposta času,jen jsem chtěla využít toho,že nejsem nějak vázaná na dětičky
murecka76
28. bře 2009
Luci, nene, na Barboru mám narozeniny, jsem Jitka. Tak brácha se ještě neozval, tak nevím jestli se budeme muset vracet. 🙂 Zatím jsme doma. 😃 😃 😃
mispuli
28. bře 2009
tak jsem to poznala obráceně 😃 ,my taky doma,generální úklid 😞 ,ale na obídek půjdem k Polaňákovi,už se těším na nějakou ňamku
San,jak je,co zánět? Venku je nádherně,na procházku ideální 🙂
Jak se cítí novopečená maminka? 🙂
evulebobule
28. bře 2009
Jé taky gratuluju k Honzíčkovi, to je krásná zpráva. 🙂
sayastautor
28. bře 2009
ahojky holky 🙂
Tak muj zanet asi ustoupil, vypada to ze se chytl na zacatku, tak je mi uz dobre 🙂

Nin, vas moc pozdravuje, mysli na vas. na bolest u porodu pry uz zapomnela, je moc stastna, porad honzika pozoruje, pry je hodny, jen trosku valci s kojenim. Ale je to stesticko 🙂
evulebobule
28. bře 2009
sandři: tak toje dobře, hlavně ať je pokoj
sayastautor
28. bře 2009
tak se opravuji, na bolest jeste uplne nezapomnela, ale zapomene 🙂

evy, kdy zas jedete do budejc?
evulebobule
28. bře 2009
sandři: už jsme tam byli včera, vše nakonec dopadlo dobře a cysty zmizely.Jsem šťastná jak blecha
sayastautor
28. bře 2009
no tak parada x-)
evulebobule
28. bře 2009
sandři: konečně si to můžu užívat plnými doušky
sayastautor
28. bře 2009
no to ti verim !!! Clovek si hned oddychne vid? No, hlavne ze je to v poradku 🙂. Koukala jsem ze uz mate kocarek 🙂. I tu barvu co mas v albu?
evulebobule
28. bře 2009
sandři: jojo, to je přesně ten, co máme. Zatím je ale u našich.
sayastautor
28. bře 2009
je moc peknej 🙂
my ho az do porodu meli na krame, jsme povercivy 🙂
evulebobule
28. bře 2009
sandři: já taky, ale myslím, že u našich by to snad taky nemělo vadit.
sayastautor
28. bře 2009
to si myslim ze ne 😉
evulebobule
28. bře 2009
sandři: snad ne, budu doufat. Já to půjdu zalomit, jsem hotová. Pozdravuj Jůlinku, je ti podobná.Dobrou noc
sayastautor
28. bře 2009
no, ono ve finale, stejne asi nezalezi kde ten kocar mas. ale stejne tomu clovek veri. myslim ze u rodicu nevadi, ale doma bych ho nechtela ani za nic :-N
myslis ze je na me? Ja schvalne v tydnu naskenuju fotky me i manzi jako mimin a porovnate 🙂
Dobrou noc, taky za chvili pujdu 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli