• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahoj Sandři, jo zdá se mi podobná tobě,ale počkám si na fotky z dětství.
29. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
venku pocasi na spani a tady prazdno :frowning2:
ja dneska funguju jak kojna a dudlik v jednom :frowning2:
29. bře 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:
koukám a tady dneska nikdo :frowning2:
tady snášíte tu změnu času tak špatně,my jsme normálně vstávali před chvilkou a malej je ještě unavenej,takže si půjde asi schrupnout
co je novýho? Say co malinká,pořád je tak hodná?
30. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak to je počasí, co??? V so bylo tak krásně - dali jsme si kávičku na terase, ale jak jsme se nechali nalákat sluníčkem, tak jsem byla venku jen v mikině a už večer mě bolelo v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale malá si pěkně vyhrála venku - sice byla jako prasátko, ale spokojená :sunglasses:
chtěla jsem si zasadit kytky, ale v tomhle počasí na to dlabu.
mispul asi před minutou jsem sundala malou z nočníku - nic samozřejmě neudělala ale teď se pokakala do plenky - tak jdu na to :sweat_smile:
30. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaraemmo, my jsme si v sobotu taky užívali sluníčka a mě to docela pomohlo i s tou rýmou,dneska už nemám pomalu nic,jen sem tam smrknu...
za to Venoušek je dneska mrzutý,unavený, to bude tím časem,protože horečku ani rýmu nemá tak je zřejmě nevyspalej :pensive:
no my už 4 den bojujeme s nočníkem i záchodem,venoušek se zasekl a nejde nikam, pindíka má pomálu že by mámu počůral ale on to vydrží a vyčůrá se vklídku až do plenky a o kakání ani nemluvím :angry:
30. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já fakt spoléhám na to léto. Včera mi mamka říkala, že jsme byly obě se sestrou v roce a 4 měsících bez plen!! :cry: to mám teda co dělat.
30. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já si neumím představit kdyby měl být venďa už teď bez plen,taky čekám radši na léto, ten květen/červen plenku už chci zkusit nedávat,protože teď měním plenku co 2-2,5 h. pořád chodíme s flaškou a chlastáme /to má asi po tatínkovi/ :grinning: a tak čůrá docela dost
30. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dostala od kamarádky nějaký zkoušecí kalhotky, jsou to jako plínky, ale stahovací jako kalhotky, tak je dám v létě a uvidíme.
30. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky na ty plenky - kalhotky koukala a až pojedeme ve středu do města pořídíme,něco podobnýho máme na plavání a je to suprový,takže ty už chci nasadit co nejdřív aby si zvykl
co dneska vaříš?
já dělám špagety a uzenou polívku
venoušek už spí hodinu a dlouho asi bude a má úplně červený tvářičky takže zřejmě roste ten poslední zoubek
30. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla roštěnou ze včera, takže dneska pohoda. Malá taky spí, tak jsem vytřela. Tak to jsem zvědavá jaký budeme mít úspěchy v létě :astonished:
30. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi jsme se právě vzbudili,ale že by jsme se vyspali do růžova se říct nedá :cry:
30. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, malá taky dneska ráno vstávala zadkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
spí ti malý ještě odpoledne?
30. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej už odpoledne nespí, normálně chodí spát tak v 11.30 - 12.00 hod. když spí venku spí do 14.00 h. ale když spí doma tak spí tak půl hodinky, pak už ho nenechávám,protože jsme měli hrozný problémy v noci a tak jsme radši 14 dní poslouchali k večeru kňourání a teď už to krásně vydrží,snadno protože jsme venku, teď už opravuje auto s taťkou ani o něm nevím
30. bře 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé teď jsem si všimla že máš novou fotečku moc pěkná :slight_smile:
30. bře 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za fotku.
tak jsme se vrátitli z procházky - dneska jsme šly poprvé pěšky, asi 1 1/2 hodiny - docela pěkně chodila, šáhla snad na všechny kamínky, kytky, křoví apod. co tu roste :sunglasses: a mě pěkně bolí záda jak jsem se k ní celou dobu ohýbala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko, krasna fotka :slight_smile:. jeste by to chtelo emmicky :wink:

jj, my stale hodny, jen vcera uz jsme se naucili plakat :grinning:
zmena casu je priserna, ale hlavne pro me :stuck_out_tongue_closed_eyes:. dneska jsem vylezla az v pul 11 :sweat_smile:

Taky jsme dneska byli na kontrole s kyclema, tak je mame ok, ale pro jistotu mame preventivne davat jednu latkovou. Tak jsem se Maruny ptala na jeho nazor na nositka a prekvapilo me ze je zasadne proti :unamused: :angry: . A to me zrovna dneska prisla Manduca :sweat_smile: :grinning:. Pry na kycle je to super, ale na zada ne. Tak mi to prijde taky jako blbost, vzdyt vsichni odbornici to vychvaluji a prece by to nesplnovalo evropskou normu kdyby to bylo skodlivy... Jsem z toho takova rozpacita...
30. bře 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say taky musíš o malej vědět že jí máš,to by bylo kdyby nezaplakala
tak doktora bych se na tohle neptala protože každý bude zásadně proti,já jsem měla klokanku taky,malýho jsem tam nosila od 3 měsíce,dřív jsem si netroufla,byl pořád tak malinkej,že jsem měla strach
my jsme taky dávali jednu látkovku navíc,to povídá každýmu preventivně :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,dik za uklidneni :slight_smile:. to jsem potrebovala slyset :grinning:
30. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko, kdy jste nechavali pichat nausnicky a u koho?
30. bře 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři vás čekají už naušničky? To bude pláče, ale zase bude parádnice :grinning:
30. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, jeste ne, ale chci je nechat pichnout co nejdriv. Tak cekame na konec sestinedeli. Manza driv nechce :confounded: . Byt to ale na me, tak uz jsme s nima sli z porodnice :grinning:
30. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři, tak to jsem zvědavá, bude to princezna. Už máte nějaké koupené?
30. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Sandruš já jsem nechávala Terce náušničky píchnout v 6ti týdnech. Podmínkou je zahojené ramínko po očkování. Píchala nám to doktorka v ordinaci. Na ušním jsem s tím nebyla. Záleží na doktorce, ta naše to píchá, některé posílají k Horné na ušní.
30. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
say: my nechávali cca v 5 měsících, dřív to nešlo (holky, já vám to nenapsala, ale my máme malou adoptovanou), u pí. dr. Šmitmajerové v poliklinice. Chtěla za to 200 a musíš se objednat. Ona Ti i řekne, že máš mít naušničky naložené (my měli ve slivovici - ty voněly!!). Vezmou ti jí, s ní tam nepůjdeš (mamka je zdrav. sestra a říkala, že je to lepší , že si prý děti přivazují), je to chvilka. A než jsme došly dolů do lékárny pro mastičku tak už byla klidná. :sunglasses:
30. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, máte někdo to očkování na pneumokoka?? Teď jsme to viděla ve zprávách, docela o tom přemýšlím už dlouho, v květnu jdeme na očkování v 15 měsících tak se radši zeptám. Ale chceme dát klíšťovku - jsme tu už skoro na Šumavě a ještě bydlíme u lesa a u louky, tak radši.
30. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaraemma: taky jsem o tom teď slyšela. Je to už schválené, že se na to nebude doplácet?
30. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no schválené to je, ale ještě to musí projít sněmovnou nebo čím?? Kéž by to vyšlo.
30. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,
dekuju moc za rady, tak to ja se pak hnedka objednam k Horne, je hrozne hodna, taky jsem k ni chodila a budu se snazit aby to bylo nejdriv :grinning:. jsem na to hrozna :grinning:.
Nausnicky jeste nemame, ale budem vybirat nejake z teto stranky:
http://www.hodinky-klenoty.cz/zbozi/sperky/bile-zlato:0::104:1:/
libi se mi tam ty s modrym kaminkem a budto ty hvezicky nebo kyticky :slight_smile:

Klarko, myslim ze Emmicka bude mit ty nejlepsi rodice :dizzy_face: . ale asi jste si museli uzit nez se povedlo, co :frowning2: . nas stat je na tohle hrozny :angry:

Na pneumokoka ockovat chci, ale asi mi neco uniklo, mel by to hradit stat nebo jak? Ja ani nevim kolik to ted stoji :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: říkali myslím, že to stojí 6 000. A teď by to měla hradit zdravotní pojišťovna. Ale nevím od kdy.
30. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak naúšničky nádherný. :slight_smile:
30. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek