• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

say: krásný náušničky, my máme taky z bílého zlata.Jinak my jsme nečekali moc dlouho 2 roky a pár měsíců. ale prokleply nás teda důkladně :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, hlavně, že ji máme.
30. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
san krásný,mě se moc líbí ty hvězdičky i v tý červený,já mám taky všechno z bílýho zlata,ale Miška má ze žlutýho ,po mě :dizzy_face: ,kdysi mi je koupila babička,co už není na živu
klári máš pravdu,hlavně že ji máte :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda, tak kdyby to nezaclo platit, tak bohuzel na ockovani asi jentak mit nebudem :sweat_smile: :frowning2:
Me se nausnicky taky moc libili, mam rada kdyz je holcicky maji :slight_smile:.
Klarko,2 roky a par mesicu? to mi moc rychle teda neprijde :angry: . Ja chodila jeden cas pomahat jako dobrovolnik sem do detskeho centra a kdyz jsem videla ty krasne deticky, malinke a na druhe strane nas stat a jejich legislativu, tak mi z toho bylo do breku. Myslim ze by s tim meli uz neco udelat. bylo by na case
30. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy, u nas to vypada ze budeme mit modre oci, tak by se nam krasne ladili a ja si na tu barvu potrpim vic :slight_smile:.
ale bylo tezke si nejake z nich vybrat, vsechny jsou krasne :grinning:

No a povidejte, co deticky ? :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zitra by nam meli pustit Ninusku :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
say naušnice jsou krásný něco podobnýho má ségry malá a jsou v oušku nádherný :dizzy_face:
jinak k tomu očkování, když budeš chtít malou očkovat teď hned od mala tak musíš mít 4 dávky a jedna stojí 1750 kč, nebo možná 80 teď si nejsem jistá... :frowning2:
já čekám až to schválí stát a nebudeme to muset platit, čím dýl to budeš očkovat tím míň dávek budeš potřebovat a bavila jsem se o tom s doktorkou a ta mi řekla že kdyby bylo po jejím tak to očkuje až od 2 let,protože dřív to děti nepotřebujou, pokud nebudou pořád mezi lidmi /jesle atd. .../ takže jsme domluvený že budem očkovat než půjdeme do školky
30. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
tak jsem dneska byla za Ninuškou a Honzíkem, oba jsou v pořádku, jen Honzíček má náznaky žloutenky. Prý by je mohli zítra pustit pokud trošku přibere a ta žloutenka ustoupí. Nina ho akorát koupala, tak jsem tam čumákovala - no je uplně nádhernej, takovej malej drobeček. A má 48 cm, ne 52, tatínek si to trochu spletl, asi v tom šoku :grinning:
Jinak, já dnes byla u DR. na dalším ultrazvuku, mimčo má 14mm :grinning: , srdíčko bije jako zvon, prý si nemůžu nic lepšího přát. Jsem v 8 tt. Tak jsem ráda :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kato, uzasne :dizzy_face: . tak mimco krasne roste, to je parada :slight_smile:
At si Nin ze zloutenky nic nedela, my ji meli taky a museli jsme pres noc svitit. A jsme v poradku :slight_smile:. ale drobek to tedy byt musi, to by nase Juca proti nemu byla obryne :grinning:
Zdeni, diky za info, taky tedy asi pockame .-)
30. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dneska jsme spali do 7 Honzík dokonce do 7:15,to už se ná m dlouho nestalo.Je sice pravda,že jsem je oba měla v posteli,Míše se v noci úplně ucpal nos,nemohla dejchat a teď ráno z ní lítaj pěkný nudle,tak jsem zvědavá,jestli se to nějak rozvine nebo ne
Doufám,že ninku s honzíkem pustí
my jsme uši píchali,až po 2 várce očkování,a protože byla míša nedonošená,tak to bylo až někdy na podzim,píchala jí je tady zdravotní sestra,co k ní chodím já s manželem,plakala jen chviličku a ani moc krve z ní nebylo,jinak taky má v naušnicích modrej kamínek a jsou z dvojbarevnýho žlutýho zlata
jíťo,kdy se sem chystáte?
31. bře 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme využít toho,že svítí svítíčko a jdeme kočárovat :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tady taky nádherně svítí sluníčko,venoušek už si hraje venku, já jsem se dala do mytí oken a celkového úklidu když budou ty velikonoce
Say uši bych píchla po šestinedělí, dneska už nezáleží na očkování, píchnou ti je hned v porodce, kamarádka už šla z porodnice s naušničkama :dizzy_face:
31. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tady je taky krásně, dneska si chci umýt sušák venku a hned tam snad vrznu prádlo - hurá :sunglasses:
mikesova: taky jsem tak s tím očkováním slyšela, čím dýl tím míň. Přijde mi ale, že na to umírají hrozně malé dětičky :frowning2: No, snad to projde a bude si to moct dovolit každý.
say: v tom dětckém centru dělá mamka.
Jinak my dneska spali do 9, 30!!! :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaraemma: to se nám stalo včera že jsme spali do 9.30 h. :slight_smile: dneska už jsme vylezli v 7.30 a zítra si myslím že už budem v normálu takže 6 h. to jistí :frowning2:
tak co ta ninuska, už se moc těším na novou fotečku Honzíčka :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teploměr mi ukazuje venku 15 stupňů,tak přemýšlím,jestli ještě půjdem e ven,Franta má moc práce,a tak chce,abysme mu šli naproti,Míša pořád pšíká nudle a už jsem jí je i odsávala,tak nevím,jestli máme jít.Hlavně zase usne v kočáře,a pak večer bůh ví kdy.Zase se jí ale bude líp dejchat,tak fakt nevím
Na noc jí budu muset zvednout matračku,aby jí neměla vodorovně,jenže ona se mi potvůrka stejně vždycky nahňoucá pod to zvednutý,budu doufat,že se jí to nebude držet dlouho
Klari,tak to je Emička šikovná,že zvládla procházku,to naše zvíře,pochoduje okolo nábytku,ale sama ani za ruku zatím nechce
Zuzi jak je,dlouho jsem tě tu neviděla a co nina,už jsou doma?
31. bře 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak jsme se vratili z prochajdy, vubec se mi nechtelo domu, paradicka :slight_smile:

Nin psala ze malo pribejvaji, tak je pusti az zitra, taky meli zloutenku a svitili.
31. bře 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě dověšela venku prádlo a sopoledne tady bylo teplejc a příjemnějc,tak pořád zvažuju,jestli půjdeme,taky musím vymyslet něco k večeři,mám tam filet z lososa a pangasuise,tak z toho něco uklohním a zítra si udělám smaženej květák,aspoň konečně prubnu novej friťák
ninku pozdravuj a vyřiď jí,že ten den už tam vydrží, a pak už hurá domů :dizzy_face:
a co ty san? a julinka?líbí se jí v kočárku?
31. bře 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky, venku fakt parádička teplo, kéž by to už chtělo takhle vydržet.
31. bře 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi,už dneska dopracováno? To teplíčko a sluníčko vlévá optimismus a elán do žil,co?Mě se nakonec nikam nechce,tak si počkáme na taťku doma :dizzy_face:
31. bře 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: jojo, dopracováno. :wink:
31. bře 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na dole uvedených webových stránkách je k podepsání petice
# # # týkající se bezplatného očkování proti rakovině děložního čípku pro
# # # děvčata od 9 do 12 let.
# # # Pokud bude na petici 1 mil. podpisů, tak toto očkování zavede evropská
# # # unie bezplatně. Nic to nestojí, tak na to koukněte, podepište se a pošlete
# # # dalším lidem.
# # # http://www.cervicalcancerpetition.eu/
# # #
31. bře 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Julca v kocarku nadmiru spokojena :slight_smile:. A ja si to dneska taky moc uzivala. Jsem tak rada ze uz bude jen tepleji a hezci pocasi. :dizzy_face:

Holky, nechci byt netaktni, ale jak resite antikoncepci po porodu? ja jsem teda z julci nadsena, ale do roka druhy mit rozhodne nechci :grinning:. Lepe receno, mam z toho hruzu.
31. bře 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsem byla po Honzisovi,tak mi po určité době napsal doktor antikoncepci,mám pocit,že to bylo yadine,ale nejdřív jsme museli počkat,až se tělo vzpamatuje,ono taky záleží na tom,jak dlouho budeš kojit,většina doktorů nechce předepisovat anti..,ale i dneska už určitě existuje taková,kterou můžeš brát i při kojení.Jinak jsme používali kondom.Teď po Míše jsem si nechala dát tělísko,je to na 5 let,ale to je zase asi moc dlouhá doba,záleží na tom,kdy chcete mít druhý :dizzy_face: ,my už nechcem žádný,ale nikdy neříkej nikdy :slight_smile:
31. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,manza druhy nechce (ale porad verim ze ho ukecam :grinning:) a ja driv jak za 5,6 let ne. Chci si kazdy to mimco vychutnat :slight_smile:

Musim se vam priznat, my jsme dneska vstavali az ve ctvrt na 12 :sweat_smile:
31. bře 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
say já jsem si chtěla dát tyčinku do ramene, stojí okolo 7000 kč a jde vyndat kdykoliv,ale braunová ti určo poradí :slight_smile:
31. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě ti poradí doktorka,ale jestli chceš takovejhle časovej odstup,pak mi to tělísko přijde jako jedna z reálných variant,stojí to kolem 6000 kč a je bezpečný,ono to produkuje jen nějaký hormony,určitě ti to vysvětlí,když budeš chtít
san manža je ještě mladej,však ono se mu to zalíbí ještě víc a bude časem chtít pro Julinku sourozence :dizzy_face:
31. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prave ze mame casu oba dost, tak na to netlacim a vim ze si muzu dovolit tomu nechat par let cas :slight_smile:. Sama taky druhe zas tak brzo nechci.
Ta tycinka by se mi libila, uz jsem o ni taky uvazovala. ale 7 tisic jo? No, kdyz se to propocte, vyjde to stejne jako antikoncepce. Jsem zvedava co mi Braunova povi. Dneska jsme se tam byli ukazat s Juli a ta z ni byla hotova, porad ji chovala a rikala jak by taky chtela. Tak aby nam za chvili jeste neodesla na materskou :grinning:
31. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona ti určitě poradí,jdu dělat tu rybišku pro milášky :dizzy_face: :dizzy_face: ,snad se povede
no právě,mě se to nejdřív taky zdálo moc peněz,ale když jsem to propočítala,tak ještě ušetřím
31. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak at je dobra :wink:
31. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
say jsou i levnější na trhu, mě jí tenkrát nabízel křešnička a povídal že je to jedna z nejlepších co u nás je,protože nezasahuje hormonálně moc do těla, já totiž potřebuju aby obsahovala co nejmíň hormonů
31. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chcete něco říct, dneska už je konec března a já k nám stále nedorazila mrcha :grinning: naposledy u nás byla 23.02. a to musím říct že po porodu jsem jí měla jak hodinky a přesně 28 dní,tak teď čekám co z toho bude
31. bře 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek