• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
tak to jo :slight_smile:

Zdeni a uz se nejak chystas na snazilkovani? Myslim jako cajiky nebo vitaminky? nebo nebudes brat nic?
31. bře 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
say teď chci až dorazí mrcha začít měřit teplotu a od léta chci nasadit vitamíny :slight_smile: ty jsem brala i před venouškem jinak nic
31. bře 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Luci, nevím kdy se vypravím, chtěla jsem zítra, ale teď mám trošku nervíky, dnes mi celý den píchá v děloze, bolest jde až do čípku, tak nevím co to je. Na kontrolu jdu až příští čtvrtek, tak nevím jestli nemám vyrazit už tento čtvrtek.
Zdeni, že by už snažení bylo u konce? :grinning: :grinning: :grinning:
San, vždycky když jdu do města tak koukám, jestli neuvidím tvůj kočárek. :grinning: :grinning: :grinning:
Kadel, gratuluji k srdíčku. :grinning:
31. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mur a zatim nic? Kdyztak se hlas :wink:.
31. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer,
tak mě dneska malá po obědě nespala, nechala jsem jí hodinů a půl - to si jen povídala a hrála, pak jsem jí vytáhla, myslela jsem, že se trochu ještě unavý a pak padne a ono nic, tak jsme dali zase prochajdu, pak kafe na terase to taky běhala a furt nic. Nakonec až po večeři normálně usínačka v židličce ( to se nám stalo poprvé, že odpadla), tak jsme jí ani nekoupali, jen utřely ubrouskama a dali hned spát :grinning:
Jinak petice na očkování mi dorazila už v emailu, tak jsem jí podepsala :grinning:
31. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, zatím nic, dnes už jsem myslela, ale nakonec to byli kytičky a vy máte kolečka. :grinning:
31. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
muri, kdyztak fakt hlasit a hodne hlasite :grinning:. Dneska jsem doma zapomnela brejle a mohla koukat jen po kytkach protoze pred sebou a okolo sebe jsem videla jen mlhu :sweat_smile: :grinning:
To musela byt emca roztomila :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muri,v tom ti neporadím,takový věci neznám :frowning2: ,ale kdyby tě to nemělo přejít,tak jdi určitě na kontrolu dřív,však on ti turek hlavu neutrhne :dizzy_face:
zdeni,že by.... :slight_smile: :slight_smile:
klari,my taky dneska nekoupali,ale kvůli tý rýmě,usnula u kaše,ale sotva jsem ji položila do postýlky,tak řev,ještě se napila kaše a pořád spí,doufám,že ještě bude,ta rýma v ní pěkně chroustá,ona pak nemůže v noci pít,jak se jí ucpe nos a řve,Franta už si preventivně roztáhnul gauč v obýváku,kdyby náhodou byla krušná noc
loučím se s vámi,zítra mám zakázaný internet,protože prej všechny počítače,který maj windows,by moh napadnout nějakej zákeřnej virus,takže čauky ve čtvrtek,kdybych se náhodou objevila i zítra,tak to s tím virem nebude,tak horký
petici už jsem taky podepsala
31. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Sandrus, my jsme stale 2v1, jsem ted nejak moc akcni, mam plno energie a tak zvelebuju hnizdo :grinning: Jsem myslela, ze dneska budu pekne spinkat, ale jsem tak nabuzena, ze mi nejde chrapat :confounded: Kdyby neco, dam vedet :wink:
1. dub 2009 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
u nás je dneska pod mrakem a navíc mrholí,takže jaro se nekoná a to má být prý dneska teplo :frowning2:
my jsme v noci vůbec nespali, nevím čím to je ale když spím s malým v obýváku tak dokáže spát celou noc ale jakmile se zase nastěhujeme do ložnice, pořád se budí a musí spát s námi. dneska jestli jsme spali 3 hodinky je možná moc, jinak pláč, kňourání, pořád se vrtěl :cry: :pensive: bříško měl namazaný a jíst nechtěl,takže se mu tam zřejmě nelíbí, dneska budem spát zase dole v obýváku, aspoň se vyspíme oba
za chvilku se půjdeme oblíkat a jedeme do města,uděláme si návštěvní den, zajdem něco koupit a pak půjdeme za holkama do práce :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak Nin jde dneska domu :slight_smile:. Pry se pak hnedka pripoji a povypravi nam :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vás pak odpoledne dočtu, už se jdeme oblíct,navíc po obědě jedeme zase za bábou a to teda radost nemám,poslouchat zase ty její řeči :angry:
1. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, tak to vydrz :wink:
No, snad Ninusku taky stihnu, okolo 1 pojedem ven. Manza ma ranni, tak mu chceme jit naproti k praci :dizzy_face:
nemate nejaky napad co mu koupit k narozeninam? Ja vubec nemam inspiraci. :frowning2:
1. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
say: jo narozeniny a dárečky - to mi povídej, hrůza. Manžel se docela rád oblíká takže nějakej hadřík vždycky koupím, ale to se mi taky nechce pořád. nečte, takže knížka nehrozí. V loni jsem mu k vánocům koupila náramek z oceli.
1. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyz on vsechno ma a obleceni nechce. A to mel pred 14 dny svatek. Fakt uz nemam inspiraci. Ted jediny co mi napadlo, tak v hodinarstvi u Vachy maji docela hezky privesky z oceli, tak tam asi kouknu, pokud se tam teda dostanu s kocarkem. Ale uz ma objednany dort :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, mě se šperky z oceli taky moc líbí. Moje mamka bude mít v květnu 50! Taky pořád prýmýšlíme co.
1. dub 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,kulatiny, to chce taky neco extra :slight_smile:. Me se treba strasne libi sperky od Schwarovskiho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . ale nemam zadny :frowning2:. ale v kvetnu mam narozeniny, tak treba :grinning:

Klarko, nechodite s malou do solne jeskyne? nebo tady nekdo jinej. Ja bych chtela, ale nevim od kdy je to vhodne pro mimca. Nevite?
1. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky moje tak jsem tu za vámi zpět, dnes ráno nás propustili jěšte jme byli vyzvednout rodný list - jukněte do albíčka dala jsem tam pár foteček toho našeho miláčka.
Jinak jdu dočíst co jste tady za ty dny probrali a pak zase písnu
1. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin. koukala jsem na fotky, malý je Ti vážně podobný. _Tak konečně doma, co??
say: do jeskyně nechodíme, ale taky mě to láká. Možná, že se tam někdy vypravíme. musím zjistit jak to tam funguje, protože jestli se tam musí sedět, tak to s naší malou teroristkou (jak jí říkáme doma) nehrozí. Sedět jí neudržím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně doma jsem moc ráda :slight_smile:
1. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě nějaký pěkný počasí a můžeš vyrazit s kočárkem.
1. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji za gratulace a za to že jste o mě měli takovou strost a drželi nám palečky - jste mě vy bejcí u toho PC ted rozbuleli :wink: :wink: :wink: když jsem četla co jste psali moc vám děkuji.
Nevím jestli mám sem písnout něco o mém porodu nechci vystrašit ostatní budoucí maminky
1. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nin,
Razak byl u porodu super co? Kdyztak napis alespon me jak probihal porod do IP, kdyz nechces sem pro ostatni!! Tatku pozdravuj, ma krasnou jiskru v ocich, kdyz si chova maleho. A jeste jednou preji, at vam dela jen a jen radost!!!
1. dub 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus vítejte doma s honzulkou, zkoukla jsem fotky a je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: honzula měl váhu jako náš venoušek,takže je drobounkej a je mu určo oblečení velký co? užívejte si doma a ať vám malinkej dělá jenom samou radost, moc vám to sluší jak jste všichni pohromadě :slight_smile:
1. dub 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky ninusko,
fotky krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja bych taky rada popis porodu :wink:
1. dub 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co Zuzka? Dlouho tady nebyla...
1. dub 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nini vítejte doma,už se těšíš na první společnou noc doma?Doufám,že je Honzík hodnej a nic ho netrápí,fotečky jsoa nádherný
zdeni my taky měli dnešní noc na prd,do půl jedný to docela šlo,ale pak už měla Míša totálně ucpanej nos a šel k nám druhej prcek,tak si ho tAťka vzal a šli spát do obejváku,Míša kus rána prospala na mě,protože jinak jí to pořád ucpávalo nos,tak zvědavá na dnešek,ještě,že je večer ten fotbal,u toho se krásně prospím
kvikviček tobě přiskočil další týden,co?
muri,jak jesan honzík ted začali chodit se školkou do solný jeskyně,ale mimi nevím
1. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no skace mi to tam pekne ty tydny, jeste aby to nase ditatko vyskocilo :grinning:
1. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Nin, vítám tě tady, super, že už jste doma a nastavíte si s Honzíkem vlastní režim. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Fotečky krásné. :slight_smile:
Luci, to máte tedy co dělat, rýma je pěkný neřád ať jste brzo fit. Dnes jsem se byla podívat v Protivíně, vylákal mě ten výprodej v Alee, ale koupila jsem jen manželovi mikinu. Ale mají super slevy, to zase budou chodit všichni v Alee.
Jinak, bolest nepřechází, ale doufám, že to bude ok, když to není trvalé, jen se to objeví, přesto se zítra k Turkovi vypravím, ať jsem klidnější. :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri :grinning: :grinning: ,já si tam v sobotu koupila ponožky a jsou výborný asi tam ještě pro nějaký vyrazím,my dneska bohužel venku nebyly,Míša usnula doma a já pak usnula na chvíli,potřebovaly jsme to
te´d mi tady obě dětičky pochodují tam a zpátky a já myslela,že dneska odpadnou brzo,když nespali odpo :confounded: a vono nic,já koukla nedávno do pamětní knížky a zjistila jsem,že Turek rodil i Honzíka
1. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek