• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

je vidět,že nemám před porodem,mě se do oken nechce a nechce,ale teď když vylezlo to sluníčko,tak to možná do velikonoc stihnu :grinning: :grinning:
volal mi franta,že ho taky začala bolet hlava,takže v tom budeme asi celá rodinka,míša spí na balkoně,tak ji nechám co nejdýl,jen ať se prospí
Nini mě docela pomáhal a i mi chutnal čaj na kojení od lerosu a taky teplá sprcha na prsa
v sobotu se tady hraje po zimě první mistrák ve fotbale,tak vyrazíme,uděláme si rodinné odpoledne,franta bude s kámošema koukat na fotbal a já budu běhat za prckem na dětským hřišti,ještě až začne ťapkat i to druhý zvíře,tak to bude teprve zážitek :dizzy_face:
2. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek to bylo bylo aby to nebylo, takhle uklízet, teda :grinning:
2. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nino tady jsou taky nějaká homeopatika, která by měla pomáhat (stojí asi kolem 70,- )
RICINUS COMMUNIS 5 CH
- dávkování: 5 granulí 2x denně
- použití: nedostatečná tvorba mléka
2. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli venku se Míše musí spát krásně. Můj brácha, když byl malej, tak prej taky pořád spal na balkoně, nemuselo se s ním ani jezdit, stačil mu ten vzdoušek venku a spal třeba celé odpoledne.. :grinning:
2. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k těm homeopat. - nevím jestli je to i u těchto, ale neměly by se kombinovat s kofeinem a mentolem.
2. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tam je tak krasne, to se to bude dneska kocarkovat, jejda :wink: bych slana prochazku, ale sama se bojim nekam vydavat, porad me to tlaci na curani, musim pockat na manzu az prijde z prace aby me nekam odtahnul a pak zpatky :grinning:
2. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera nam dorazil monitor dechu, tak jsme ho s manzou testovali, no jestli nam to spusti v noci poplach, tak manza prohlasil,ze dostane z toho infarkt a zastavu dechu, protoze to je neskutecny jak to rve. Jsme malem padli, jak to zaclo kvicet, manzel nejdriv, ty jo to je nejaky tichy, to neuslysime, a to bylo teprve jen vystrazne pip a pak to zaclo a oba jsme uskocili :astonished:
2. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvíteček: to taky známe, taky sme testovali :grinning: Radsi sama nikam nechod, opatruj se, máš to už za pár :sweat_smile:
2. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,o tom kdo to má za pár si zrovna vy dvě můžete vyprávět :grinning: :grinning: :grinning: ,ale fakt dávejte na sebe pozor,my monitor dechu doma neměli,ale znám to z nemocnice,já to pořád zapomínala vypínat
2. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
dneska jsem měla hoňky, jela jsem ráno do Strako nakoupit, do toho mi volala paní ze sociálky, že k nám jede na kontrolu takže jsem všeho nechala a mazala dom. Všechno OK, byla tu asi 15 minut, malá teď spí,tak se aspoň v klidu najím
mikesova: k zubaři chodíme na Mír k Dr. Sádlové, já tam chodila jako dítě a zůstala, tak jsem se rovnou zeptala na malou.
2. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: To vlasně jo Mispuli :grinning: Pořád mi to nějak nedochází :confused: :sweat_smile:
Klaraemma: to je dobře, že je vše ok
2. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari,tak takovýhle šoky ti nezávidím,oni se nehlásí předem?Je tedy pravda,že když jsem žádala u honzíka na příspěvek na péči,tak se ozvali den před tím než přijeli :confounded:
mě za chvíli zavolá taťka a přinese nám něco k jídlu,protože tady nic nemám a ani nějak nemám chuť vařit a mě chybí i ta chuť k jídlu :frowning2:
2. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se tu mějte hezky, já jdu ven, zatím papa
2. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, zvladla si to super! je fajn ze jsi sebrala posledni sily :wink:. A jak bylo u dr? hale, kdyz budes prikrmovat, nic se nedeje. hlavne nestresovat. Znas to, spokojena mama=spokojene mimi :wink:. Kojeni je ted strasne medializovany, zbytecne. takze si z toho nic nedelej :wink:. me teda taky pomaha tepla sprcha a piju 1-2 denne caj od Lerosu. Stoji asi 35 kc a je docela dobrej :wink:.

Jito, jak bylo u Turka, co povidal?

Zuzko, kdyz jsem zvladla porodit ja, tak kazdej :grinning:. ja mam hruzu i jen z injekci :sweat_smile:. Boli to, ale stoji to za to. Za par dni uz skoro o nicem nevis.

snad jsem na nic nezapomnela :grinning:.
jinak my se vratili z prochazky :dizzy_face: , to me bavi :grinning:
2. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klarko, s tou socialkou je to mazec, chodi takhle casto? Jezis, to by k nam obcas prisli do bordelu :sweat_smile:

Monitor dechu nemame a nemela jsem ho ani v porodce. Nechybi mi. Stejne me vzbudi kazdej Julci pohyb nebo povzdech :slight_smile:
2. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tedy to byl porod, ale zvládli jste to, to je hlavní. Ono se říká že velikost prsů nemá na kojení vliv.
Někdy mají víc mléka holky, co mají prsa malé.
2. dub 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
san mě taky budí každý šustnutí a otočení v postýlce,navíc opravdu funguje pupečníková šňůra,už se většinou budím těsně před tím než malá na pití,s tím kojením máš pravdu,vím,že je to nejlepší,ale když to nejde,tak to nejde a mě to šlo asi necelý 3 měsíce,od tý doby je míša na umělej z flašky,protže jsem ze sebe nic nevydolovala,na druhou stranu to má výhodu,že jí může nakrmit kdodkoliv,takže může bejt i u našich přes noc
to věřím,že tě ježýdění s kočárkem baví
2. dub 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Nin, zvládla jsi to skvěle!!!!!
Tak doktor tam nebyl, byla tam doktorka, vše v pořádku, je to asi tím jak malá roste, za 4dny mi narostlo pěkně břicho a asi o 5cm nemlžu zapnout kalhoty. :grinning: Každý to prý prožívá jinak. Příští týdn jdu pro jistotu zase na kontrolu.
S tou porodnicí v Písku je to tak jak píše Zuzka, dostane se 5vložek a 5plínek, kamarádka rodila teď v únoru, tak mám čerstvé zprávičky. :slight_smile:
Zuzi, chodíš na kurz do nemocnice, nebo na soukromý k paní Kácalové, já uvažuji o tom soukromým.
Luci, dnes jsem byla chvilku v Protivíně, zašla jsem hračkárny, jak tam má taky oblečky a paní říkala, že zítra bude vybalovat jarní a letní zbožíčko, jak nové tak sekáčové.
2. dub 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: tady je ten slibeny odkaz na monitor dechu: http://www.docsimon.cz/zbozi/baby-monitor-bm02-nanny-monitor-dechu-kojence - mohu jen doporucit, kdyz zaplatis kartou mas ho do 2 dnu doma!! A tusim, ze tady ani neplatis postovne.
2. dub 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: díky :wink:
2. dub 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak u doktorky ok vše v pořádku, na vše jsem se ptala a tak jsem o něco chytřejší :slight_smile: :slight_smile: příští týden jdeme zase na převážení z porodnice nás včera poušteli a malý měl 2320g a dneska měl 2340g :slight_smile: :slight_smile: tak jsem ráda že pěkně přibyl, prý se nemám bát říkala Dr.
Dneska jsme byli na první procházce na podskalý no nádhera moc jsem si to užila a malinkej spinkal jak dudek
2. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je paráda a jsem ráda, že vše je v pořádku. Počasí dneska bylo jedna báseň co?
2. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ju,nin,normalne tam chodim taky porad,ale dneska jsem vynechala a litala po meste a shanela darek :grinning: ,to se tam urcite brzy potkame :grinning: :grinning: :grinning:
gratuluju k dobre kontrole :wink:
u nas zas padla nase hodinka a ted budu delat do 11 v kuse kojnou s dudlikem :rolling_eyes: . a jiny cas to nedela,jen vecer. a to mam mraky zehleni :angry:
2. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uplne jsem se vam zapomnela pochlubit ze mi vcera dorazila materska za unor :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak sociálka snad dneska u nás byla naposledy. Příští středu už máme poslední soud a pak bude malá jen a jen naše a můžem si jí konečně nechat zapsat do občanky.
Say: dárek už máš???
2. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko, tak to je uzasne. ted uz bude jen vase :dizzy_face:
jj, darek uz mam, nakonec jsem koupila retizek s priveskem z oceli znacky police :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, šikovná holka jsi :sunglasses:
já jsem slaměnka, manžel je na služebce a zítra taky nedorazí - mají večerní zábavu z práce ( bez bab, samo :cry: )
no neva, jsem si nalila víno a udělám si večírek taky, že :grinning: :grinning:
Holky, byl jste někdo v Praze v tom aquaparku?? My se tam chystáme, tak jsem zvědavá.
2. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jak jste se tu bavili o té zpožděné mateřské, tak mě skončila mateřská v listopadu a rodičák mi přišel až koncem února - taky dobrý. :confounded:
2. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaraemmo my jsme v praze byli a je to tam nádherný a pro dětičky jak stvořený,venoušek se tam vycachtal a očička mu jenom svítili :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? tak super. a prosím tě , jak je to tam v šatnách?? Je tam nějaký přebalová?? já byla v Horažďovicích a byla jsem docela zklamaná. Ještě , že s náma byla sestra a mohla mi malou pomoct držet, aby nikam neutíkala a a mohla jsem jí oblíknout.
2. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek