Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

Snažilky od Mladé Boleslavi a okolí spojte se! 😃
Strana
z137
Dolů
PředchozíStrana
z137
alzbeta.hodautor
24. kvě 2009
Třeba sem nikdo nepříjde ale chci tak poznat jestli jsem v téhle oblasti jediný smolař.... Tak zatím 😃 😃 😃
barcaldine
24. kvě 2009
Ahoj alzbeta, pripajam sa k tebe 🙂))
petra.vavra
24. kvě 2009
ahoj, my se teda začínáme znovu snažit až od července, ale snad k vám můžu 🙂...
fally
24. kvě 2009
Ahoj, jako čerstvá snažilka se připojuji!
luckamb
25. kvě 2009
Ahoj holky
alzbeta.hodautor
25. kvě 2009
ahojky všem
luckamb
27. kvě 2009
No tak moc se nám to tu nerozjelo, co?
barcaldine
27. kvě 2009
Ahoj luckamb,
tak skusime to ozivit, ja som nejako nemala tie dva dni cas, ale teraz ho bude viac.
Som tu nova tak zatial viac pozorujem ako prispievam 😃
fally
27. kvě 2009
ahoj, rada se do diskuze zapojim. Tak pro zacatek: jak dlouho se snazite? My teprve dva dny 🙂 Do boleslavi jsme se pristehovali sice pred cca peti lety, ale nikoho tu neznam. I kdyz vlastne uz tri roky bydlime v domku 12km od bolky.
barcaldine
27. kvě 2009
Ahoj fally. My sa snazime v nejako aktivnejsie treti mesiac. A v Boleslavi sme kratsie, necele dva roky.
petra.vavra
28. kvě 2009
ahoj holky, my začnem za 14 dní, ještě týden to tu budu flákat, protože mě čekají zkoušky, ale pak to rozjedem 🙂... my bydlíme za bolkou 15 km
fally
30. kvě 2009
ahoj, pocasi, ze bys ani psa nevyhnal, tak akorat k brouzdani po netu. Obcas mi to neda a koukam po vecech pro mimco. Pribuznym jsme nase snazeni zatajili, jednak aby neplasili, jestli nam to jde nebo ne, a taky to pro ne bude prekvapeni. V zari jedeme na dovcu k mori, nazory na dovcu v zacatku tehu se lisi, ale ja doufam, ze kdyby se nam zadarilo a dve carky se preci jen do leta objevily, tak to zvladnu v pohode a bez obtizi. Jaky nazor na to mate vy?
alzbeta.hodautor
30. kvě 2009
ahojky všem, my se snažíme 10měsíců, takže hodně zdaru přeji... já jsem v Boleslavi od malička ale přistěhovala jsem se s manželem do Bukovna a nemám tu okolo žádnou kamarádku na pokec a nebo v bolce někoho kdo se také snaží otěhotnět. Někoho s kým bych řešila radosti a strasti...
petra.vavra
30. kvě 2009
alzbeta-my máme v Bukovně babičku 🙂 nebo spíš prababičku 😉
fally- to vis, že to zvladneš 🙂
alzbeta.hodautor
31. kvě 2009
jak je ten svět malej... já tu znám spíš jen naší rodinu ale ostatní sousedy ne... jsem tu teprve necelý rok
markettka
31. kvě 2009
Ahoj, i já se přidávám
barcaldine
1. čer 2009
Ahojte dievcata, vidim ze budeme mat viac spolocneho okrem snazenia 😃 Ja takisto privítam kamarátky na pokec lebo zatial žial nikoho v Boleslavi nepoznam. Ja som prisla za manzelom len vo februári, dovtedy som ja bývala v Prahe. Takze bolo by fajn sa stretávat aspon tu 😃
A snád nevadí ze som medzi vami jediná slovena 😃
fally
2. čer 2009
ahoj, chtela jsem se vas zeptat: kdyz jste vysadily antikoncepci, snasely jste to v pohode nebo jste se citily jinak? Me porad boli hlava, citim se chripkove, boli me cele telo... Doufam, ze se to brzy srovna.
alzbeta.hodautor
2. čer 2009
barcaldine : ahojky slovenky tu nevadí, i já mám doma slováka. Jo bylo by prima se občas sejít na kafčo

fally : ahojky já se ze začátku cítila normálně ale postupem času se mi rozházel cyklus. No prostě se vše vrátilo do původního stavu jako před antikoncepcí
barcaldine
2. čer 2009
alzbeta : 😃 to je fajn, prechadzam tu diskusie a vidim ze je to tu cesko - slovenske 😃 Tak kedy sa stretneme ? 😃
alzbeta.hodautor
3. čer 2009
kdy chceš? 😃
nemám s kým pokecat o radostech a strastech. teď letím do práce tak zatím pa pa
barcaldine
5. čer 2009
Ahoj alzbeta, ja som nejako nestihala, takze odpovedam az teraz 😃
Na dva tyzdne odchadzam do Kosic za rodicmi ale ked sa vratim mozme si ozaj dohodnut nejaky termin a stretnut sa. Bolo by to super.
Tak este si tu napiseme a dohodneme podrobnosti ? 😉
Pekny vecer.
alzbeta.hodautor
6. čer 2009
Jasně... budu ráda já tu taky moc často nejsem ale snažím se sem aspoň na chvilku denně nakouknout. Tak se pak ozvi a příjemnou cestu
barcaldine
6. čer 2009
No aj ked nebudem v MB konika urcite budem sledovat, aby som mala prehlad. A pozeram ze zatial sme ostali teda len dve z MB co si pisu, tak to sa fakt radsej stretneme a nemusime si len vypisovat. Myslim ze ty si aj na inej teme, ze? Na akej, ked sa mozem opytat?
Ja na inej nie som 😃 zatial 😃
alzbeta.hodautor
6. čer 2009
ahojky já chodím na pár ověřených, Kdy se objeví vysněné //, spolubojovnice, První příznaky krátce po ovulaci, Snažilky a těhulky od července 2008.
No takové něco, ale jen občas najdu někoho kdo píše. Většinou bývá mrtvo...
markettka
6. čer 2009
Ahojky holky, klidně bych se s Vámi taky někde srazila, pokud ovšem můžu 😉
barcaldine
6. čer 2009
Ahoj markettka, no ja suuhlasiim, cim viac tym lepsie jednoznacne. :-N Skusime si dohodnut nejaky termin, co bude vyhovovat 😉
markettka
6. čer 2009
Mě vyhovuje vcelku vše, ale až od 20. června (kromě 26. června) 🙂
alzbeta.hodautor
7. čer 2009
mě to je zatím jedno. Až na 3 červenec, no a taky podle směn 😃
barcaldine
7. čer 2009
No ja tiez idem prec v sobotu a vratim sa az 19 teho takze niekedy potom si dame kavu. Juuj sa tesiim 🙂

Dobre rano alzbeta, ako sa mas?
Strana
z137
PředchozíStrana
z137