• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
Snažilky od Mladé Boleslavi a okolí spojte se! :grinning:
24. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Třeba sem nikdo nepříjde ale chci tak poznat jestli jsem v téhle oblasti jediný smolař.... Tak zatím :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj alzbeta, pripajam sa k tebe :slight_smile:))
24. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, my se teda začínáme znovu snažit až od července, ale snad k vám můžu :slight_smile:...
24. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jako čerstvá snažilka se připojuji!
24. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
25. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky všem
25. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak moc se nám to tu nerozjelo, co?
27. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj luckamb,
tak skusime to ozivit, ja som nejako nemala tie dva dni cas, ale teraz ho bude viac.
Som tu nova tak zatial viac pozorujem ako prispievam :D
27. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, rada se do diskuze zapojim. Tak pro zacatek: jak dlouho se snazite? My teprve dva dny :slight_smile: Do boleslavi jsme se pristehovali sice pred cca peti lety, ale nikoho tu neznam. I kdyz vlastne uz tri roky bydlime v domku 12km od bolky.
27. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj fally. My sa snazime v nejako aktivnejsie treti mesiac. A v Boleslavi sme kratsie, necele dva roky.
27. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, my začnem za 14 dní, ještě týden to tu budu flákat, protože mě čekají zkoušky, ale pak to rozjedem :slight_smile:... my bydlíme za bolkou 15 km
28. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, pocasi, ze bys ani psa nevyhnal, tak akorat k brouzdani po netu. Obcas mi to neda a koukam po vecech pro mimco. Pribuznym jsme nase snazeni zatajili, jednak aby neplasili, jestli nam to jde nebo ne, a taky to pro ne bude prekvapeni. V zari jedeme na dovcu k mori, nazory na dovcu v zacatku tehu se lisi, ale ja doufam, ze kdyby se nam zadarilo a dve carky se preci jen do leta objevily, tak to zvladnu v pohode a bez obtizi. Jaky nazor na to mate vy?
30. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky všem, my se snažíme 10měsíců, takže hodně zdaru přeji... já jsem v Boleslavi od malička ale přistěhovala jsem se s manželem do Bukovna a nemám tu okolo žádnou kamarádku na pokec a nebo v bolce někoho kdo se také snaží otěhotnět. Někoho s kým bych řešila radosti a strasti...
30. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
alzbeta-my máme v Bukovně babičku :slight_smile: nebo spíš prababičku :wink:
fally- to vis, že to zvladneš :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jak je ten svět malej... já tu znám spíš jen naší rodinu ale ostatní sousedy ne... jsem tu teprve necelý rok
31. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, i já se přidávám
31. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte dievcata, vidim ze budeme mat viac spolocneho okrem snazenia :D Ja takisto privítam kamarátky na pokec lebo zatial žial nikoho v Boleslavi nepoznam. Ja som prisla za manzelom len vo februári, dovtedy som ja bývala v Prahe. Takze bolo by fajn sa stretávat aspon tu :D
A snád nevadí ze som medzi vami jediná slovena :D
1. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, chtela jsem se vas zeptat: kdyz jste vysadily antikoncepci, snasely jste to v pohode nebo jste se citily jinak? Me porad boli hlava, citim se chripkove, boli me cele telo... Doufam, ze se to brzy srovna.
2. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
barcaldine : ahojky slovenky tu nevadí, i já mám doma slováka. Jo bylo by prima se občas sejít na kafčo

fally : ahojky já se ze začátku cítila normálně ale postupem času se mi rozházel cyklus. No prostě se vše vrátilo do původního stavu jako před antikoncepcí
2. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
alzbeta : :D to je fajn, prechadzam tu diskusie a vidim ze je to tu cesko - slovenske :D Tak kedy sa stretneme ? :D
2. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kdy chceš? :grinning:
nemám s kým pokecat o radostech a strastech. teď letím do práce tak zatím pa pa
3. čer 2009 v 05:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj alzbeta, ja som nejako nestihala, takze odpovedam az teraz :D
Na dva tyzdne odchadzam do Kosic za rodicmi ale ked sa vratim mozme si ozaj dohodnut nejaky termin a stretnut sa. Bolo by to super.
Tak este si tu napiseme a dohodneme podrobnosti ? :wink:
Pekny vecer.
5. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jasně... budu ráda já tu taky moc často nejsem ale snažím se sem aspoň na chvilku denně nakouknout. Tak se pak ozvi a příjemnou cestu
6. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
No aj ked nebudem v MB konika urcite budem sledovat, aby som mala prehlad. A pozeram ze zatial sme ostali teda len dve z MB co si pisu, tak to sa fakt radsej stretneme a nemusime si len vypisovat. Myslim ze ty si aj na inej teme, ze? Na akej, ked sa mozem opytat?
Ja na inej nie som :D zatial :D
6. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky já chodím na pár ověřených, Kdy se objeví vysněné //, spolubojovnice, První příznaky krátce po ovulaci, Snažilky a těhulky od července 2008.
No takové něco, ale jen občas najdu někoho kdo píše. Většinou bývá mrtvo...
6. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, klidně bych se s Vámi taky někde srazila, pokud ovšem můžu :wink:
6. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj markettka, no ja suuhlasiim, cim viac tym lepsie jednoznacne. :sweat_smile: Skusime si dohodnut nejaky termin, co bude vyhovovat :wink:
6. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě vyhovuje vcelku vše, ale až od 20. června (kromě 26. června) :slight_smile:
6. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mě to je zatím jedno. Až na 3 červenec, no a taky podle směn :grinning:
7. čer 2009 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja tiez idem prec v sobotu a vratim sa az 19 teho takze niekedy potom si dame kavu. Juuj sa tesiim :slight_smile:

Dobre rano alzbeta, ako sa mas?
7. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek