• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
ahojky holky už jsem tu.... Musilko gratuluji k mimi. Ještě jsem tě asi nepotkala.

Jinak se moc bojjím že mě pošle Sochůrek na nějaká ta vyšetření mám z toho noční můru... brrr
Chodí k němu i mamča a ta když měla jít na operaci tak jí nabídl buď MB nebo Turnov. Z osobních důvodů zvolila Turnov a bylo jí tam fakt úžasně. Byla jsem se za ní podívat a byla jsem v sedmém nebi. Pro porodnici volím Turnov. Pokud to stihnu... :grinning:
6. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilko: ja jsem teprve 6+4 a je mi zle porad. Snazim se to rozdejchavat :zipper_mouth: , bohuzel obcas marne. Sice nepribiram, ale aspon tak drasticky nehubnu. Obcas mam den dobry, treba vcera jsem jedla, co to slo, ale dneska uz je to zase spatne. Nejhorsi je jizda v aute, jakztak to zvladam jako ridic, ale jako spolujezdec jsem totalka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk to já volím Boleslavskou porodnici - nemocnici, protože tam dělá moje teta, takže mi to tam hezky zařídí a dohlédne na mě.
6. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla před rokem na laparce v turnově a ten servis tam si nemůžu vynachválit takže i rodit bych chtěla tam :dizzy_face:
luc jj čekám stejně dlouho jako všechny ostatní oni na tohle moc ohledy neberou. :unamused:
6. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je docela na prd, když je ti opravdu zle. Mus, zkus se nějak dostavit na ICQ, trošku tě vyzpovídám :grinning:
6. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc už zas bleju tak jsem prostě mimo zítra ráno to zkusím se přihlásit ju když mi bude dobře :wink:
6. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
market- já se občas přistihnu, že k němu jdu i ráda :slight_smile:))) asi jsem saďour. Hlavně s ním mám úplně super vztah, takže si vždycky pokecáme, jak kámoši, což mě dost vyhovuje, protože mám problémy s doktory, jsem extrémě stydlivý člověk, takže ten jedinej mě dokázal tak navodit v poho atmosféru, že jsem tam na stůl skákala skoro i když nebylo třeba :grinning: ...
Jinak jak jsem psala o těch doktorech, měla jsem na mysli Čepelíka a ne Rychtaříka (ten je na Pírkárně chirrurg) mám to nějaké popletené. Čepelík je skvělý, bývalý primář Klaudiánky.
6. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,
tak jsem narazila na vaši diskuzi a jdu vás pozdravit. Jsem také od MB (a to z MH) :wink:
Koukala jsem, že jste tu řešily doktory, tak přidám svou trochu do mlýna. Já chodím také k Mudr. Čepelíkovi a musím fakt říct, že je výborný. Prostě přístup, šetrnost, vše vysvětlí - a dokonce i maluje, takže můžu jen doporučit.
Jinak my se také snažíme seč můžeme už 11 měsíců a stále nic. Teď jsem první měsíc na Clostilu a Utroši a předtím ještě dva měsíce na Medocriptinu, tak uvidíme. Teď to vypadá, že zase nic. :frowning2: Už to na víkend čekám........a na testu stále bílo jako sníh. základní vyšetření už máme taky za sebou, tak uvidíme, jak to bude po prázdninách. Pak hned zase naklušu k dr. a uvidíme, co dál.

Tak se tu všechny mějte, hezké snažení a ještě příjemnější výsledek. :wink: :wink:
7. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko tak to ti závidím že máš v MB porodnici ochranku...

Musi: já v Turnově zatím neležela ale jsem rozhodnutá jet tam...

Nikare: Vítej mezi náma, čím víc nás je tím lépe.
7. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kam jste všechny zmizeli??? Jsem tu jak na trní, jestli je něco nového :grinning:
10. srp 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alzbet som tu :slight_smile: Konecne sma dosli do MB a som mala kopec roboty doma tak som nemala cas na net. Pozeram ze sa to tu rozbehlo riadne :wink: to je dobre. Ako sa mate? Ja som tu teraz do konca tyzdna , potom zas idem do KOsic v utorok mam zas nejaku kontrolu na srdiecko tak pridem zas az od buducej stredy ale potom tu mame do konca tyzdna kamarat, takze predbezne si mozme planovat stretko (teda ja) a kto moze niekedy po 23 tom. urcite uz bude o com hovorit po takej dobe. Tak pa zatial este neskor mrknem ci niekto je tu.
10. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky já můžu taky po 23.8. to budu mít ranní takže super.

jo jinak mě manžel poprve vezl na motorce a odnesla to moje noha. Spálila jsem si ji o výfuk. Faktto v ten moment bolelo mnohem méně než potom.
10. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak se vede při úterku?
11. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jak se vede Tobě Luci?
Mě tak střídavě. Včera jsme byli na Harry Potterovi, fakt se mi nechtělo, ale nakonec super. Teď vymýšlím, co podniknu dneska :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat, zda nevíte, jestli je v boleslavi nějaký dobrý obchod s těhotenským oblečením. Jsem sice v osmém týdnu, ale kalhoty mě mačkají a zrovna kalhoty se bojím koupit přes internet. Takže budu ráda za každou radu.
11. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, mě se vede dobře. Jsem do pátku a příští týden mám dovču. Tak se hrozně těším. Jedu na smržovku na soustředění hlídat dětičky, tak se těším.
Fally: vím že v Bondy v CA a pak možná na starém městě naproti hotelu Věnec, tam mají kočárky a postýlky a všechno na miminka, tak tam třebas budou mít i věci na těhule.
11. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to se máš. Taky jsem jezdívala na dětský tábory hlídat děcka, docela se mi po tom stýská :slight_smile:...

Fally: V CA v Bondy mívají pěkné věci :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fally já jsem si v CA koupila ve výprodeji krásný těhu džíny za 600 ze 1200 zlevněný mrkni tam nebo ještě naproti kaufu jak je ten obchod jmenovalo se to KOZA :sweat_smile: nevim jak se to jmenuje teď :wink:
11. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markettka: já právě nikdy na ničem takovém nebyla tak jsem na to zvědavá. Ale tak snad to bude fajn.
Musil: ahoj Markétko
11. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, jak je?
11. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci čus :slight_smile:
markett no dneska jsem ještě před blitkama stihla uklidit ložnici takže docela dobrý :grinning: zítra by se mi mohl podařit obývák :grinning:
11. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky letím domů, mám v plánu uklízet, vařit, prát a žehlit :frowning2: Tak na mě myslete. Pa papa
11. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky jsem tu... konečně doma :grinning:
11. srp 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilka: A to zvládáš chodit do práce? To asi ne viď? Snad Ti bude brzy líp. Ale myslím, že Ty už vydržíš cokoli, hlavně když bude mimís, co?

Luckamb: Myslím na Tebe, teď jsem dožehlila. To mě vůbec nebaví, tak jsem si koupila novou žehličku a jde to s ní o moc líp :slight_smile: Vyprané už mám taky 2 várky, to pro dnešek stačí :slight_smile:...
11. srp 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
markett nene já jsem už od začátku na PN po IVF je těhu vždycky rizikový takže Pn je jasná a ani si neumím představit v těhle stavech ještě skákat kolem pacoušů na oddělení :sweat_smile:
11. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: To by bylo drsný :slight_smile:) Je Ti takhle blbě už od úplnýho začátku?
11. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky
Musilka: přeji ti aby ti už bylo dobře a aby vše bylo vpořádku.
Já jsem si dnes udělala poprve ovutest a byla jsem překvapená. 2 krásné čárky na mě vykoukli. Takže dneska šup na věc... :grinning:
11. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
tak já sem včera utřela prach, vyluxoala, vytřela, vyčistila koupelnu, vyprala další várku, vyžehlila, převlékla posele a večři už teda vařil manžel. Ale mám to za sebou. Jupí,.
12. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka- kde se bere takový záchvat :astonished: já už na něco takového čekám dva roky, co je Terka na světě je tu neustále bordel :grinning: . Nejlepší pocit mám, když přijdou kamarádky co nemají děti. Jediné co zvládám je dát věci do pračky a pak je přeházet do sušičky. Jinak já jsem kupovala věci v těhu v HM a byli super, tak doufám, že je znovu využiju, ale dle toho, jak mě dneska bolí břicho, tak jsem pěkně nas...., protože přijde mrcha co nevidět :angry:
musil- opravdu nezávidím, já jsem naštěstí tohle nazažila ani jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , držím palce, ale už budeš 12tt, tak nejhorší máš snad za sebou a teď už tě čekají jen samá pozitiva a sociální jistoty :grinning:
12. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak tenhle záchvat mě chytá celkem často, vzhledem k tomu, že máme v bytě dva psy a kocoura a s nima to prostě ani jinak nejde :grinning: Ale v neděli odjížídím a manžel s nima bude sám doma, tak jsem na to zvědavá, jak to tam bude vypadat, až se vrátím. :grinning:
12. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek