• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
@fally Fally malý je naprosto luxusní... moc moc šikovný
9. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco este sam netapka :grinning: stale sa boji pustat i ked , ak si chce zatlieskat tak to riskne, obcas sa stihne chytiti a obcas cupne na zadok. Nevzdava to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Krasne fotky, Davidek vyuzije choditko na to na co ma: na chodenie, Jojko nie a nie sa toho chytit, ked tak za ruky ale inak nic, potvora. Uz sa tesim zajtra na plavvanie. Ozaj uz si vyplatila dalsiu lekciu? Kolko to mame dat teraz? 3000?
9. únor 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak oni maji kluci na prave chozeni jeste spoustu casu. Ja jsem plavani platila minule hotove (3.000kc)
Take uz se tesime, nesmim zapomenout, ze jdeme uz 10.20. Pak musim do hypernovy, mam tam schuzku a snad i nakoupit, uvidim, jak bude davidek unaveny.
9. únor 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jemine dobre ze hovoris , o 10 20 :grinning: dufam ze nezabudnem. Presne na chodenie maju ste cas, nic im neujde, Jojko aj tak uz za rucicku capka aj vonku vedla mna, ale to i metre 2 hodiny lebovsetko na zemi je zaujimave, takze vela nenachodi skor si hned najde nejake kamienky a chce sadnut a bavit sa s nimi tak ho musim brat na ruky a do kociara.
Asi tiez po plavani skocim do hyperky. Na pecivo. :wink:
9. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáte tip, kde se v MB dají koupit dětské botičky? Chtěla bych takové sandálky/bačkůrky, nejlépe s plnou špičkou, ale jako sandálky, zatím na doma, než bude moct ven.
9. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally my koukali v CA v Bondy, mají tam botiček docela dost ale nakonec jsme koupili v KIK.JO a taky jsem vyděla jrásný botičky v Intersparu v tom starým... ale my koukali na kojenecký tak nevim
9. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally ja som Jojkovi kupila v hypernove, klasicke papucky, na lepak, su dobre, lahko sa obuvaju a uz ich pomaly schodil :grinning: myslim ze v deichman to bolo.
9. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zítra mrknu. Studovala jsem na netu rady, jaké koupit a prý jsou pro děti nejlepší botičky s certifikací, jsou prý označení žirafkou nebo elefantem. Ale to už asi opravdu pro ty běhavé děti. Capáčky jsem také kupovala, kde jsem zrovna viděla.
9. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak plavání bylo celkem fajn. Teda první půlka. Druhou půlku Kiki prořvala. Byla už unavená. Je to holt blbá hodina od 12 do 13 ona je zvyklá mezi Půl 1 a jednou usínat.
Jo a ve sparu maj akci na příkrmy, kašičky a čajíčky a tak. MAjí tam fajn ceny.
A musím se pochlubit - malá už se plazí jak o život. Je to legranda a já jí furt někde lovím :D
11. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Nenech se odradit, zpočátku jsou děti občas mrzuté, ale až si zvyknou, stojí to za to. Naši kluci už jsou ve vodě jako rybičky.
Také jsme museli změnit režim, plavání jsme měli přes poledne a malý byl zvyklý před polednem muchnout a v půl dvanácté oběd. Dělám to tak, že jedu o hodinu dřív a on mi usne v autě, pak čekám u lachtánku než máme čas jít do bazénu a on mi spí v autě. Pak sice nedostane oběd, ale zvládáme to. Kdybych jela bez spaní (doma by mi určitě nezabral), tak by to bylo k nevydržení.
11. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally neboj já se nenechám odradit. Ale to s tím spaním v autě mě taky napadlo, jenže malá mi neusnula :frowning2:
Ty jo holky, zítra začínama s mrkvičkou :D
11. únor 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko presne tak treba vydrzat a troska prisposobit rezim aj ked sa to nie vzdy da. MNe Jojko stale zaspaval presne medzi 10 - 11 teda prave vtedy ked sme mali odchadzat, niekedy sa mi podarilo ho uspat skor a niekedy sme tiez sli skor autom a maly tam zaspal. A s papanim to bolo podla potreby niekedy som krmila este aj v aute. :grinning: Ale len troska aby sa nepoblinkal. Tak vela trpezlivosti prajem.
Inak huraa dalsi zapocet splneny, uz len jedna skuska v pondelok a padla :grinning:
11. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcaldine Moc gratuluji ke zkouskam.

Lucko Tak drzim pesti, at nejsi cela oranzova :grinning:

Nemate nejaky tip na vikend? Nekam bychom vyrazili.
11. únor 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
mrkněte na tyhle stárnky a zkuste to rozposlat co nejvíce lidem... popřípadě pokud máte facebook, tak si to djete jako okdaz na profil. Bylo by fajn, kdyby se nám podařilo zachránit nějakýho toho pejska. Díky moc.

www.chrtivnouzi.cz
11. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fally cez vikend budem v hale hrat basket :slight_smile: v sobotu dokonca Jojko pojde so mnou, pretoze manzel ma nejake povinnosti a nemoze strazit. Takze vylet sa u nas nekona.
Lucko, hned by som si vzala nejakeho domov. Uz som chrty obzerala davno. Teraz zial by som na neho nemala dost casu ale az Jojko podrastie nejakeho si urcite zebezpecime :wink:
11. únor 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju a fally Jojko sa dnes pustil a zacal chodit sam :grinning: uz prejde celu obyvacku od gauca ku telke a strasne sa z toho tesi.
11. únor 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky mám prosbu... když jste opět začali menstruovat, měli jsme to od první chvilky pravidelné???
12. únor 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb Luci už jsem otom taky slyšela... je to tak hnusný.
12. únor 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine GRATULUJEME!!!!

@alzbeta.hod Alzbet, ja jsem zacala krvacet poprve po sesti mesicich, kdyz jsem zacala s prikrmy a maly prestal tolik pit, ale nevim, jestli to bylo to prave orechove, nebo dusledek antikoncepce. Kazdopadne kdyz jsem antikoncepci vysadila, tak jsem zacala menstruovat a vicemene plus minus nejaky den pravidelne.
12. únor 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mám v albu fotku z první mrkvičky. Na fotce to vypadá, že chutnala, ale nechutnala vůbec :D Děllala strašný ksichtíčky :D
13. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, kdo byste měl chuť někam vyrazit, mám tip na super výlet s kočárkem. V sobotu bylo nádherně, tak jsme vyrazili na hory. Přesněji na Bedřichov (9km od Liberce) na rozhlednu Královka, dále pak na Prezidentskou chatu (to je asi 0,5km). Prezidentská je na dětičky přímo zaměřená, s kočárkem se dá do hospodody, dobře tam vaří, mají i dětské menu, přebalovací pult, jídelní židličky. Jde se po nefrekventované horské silničce. Ideální jak v zimě (pěšky, na běžkách), ta v létě. Po okolí v dosahu jsou přehrady a další turistická místa. Vřele doporučuju. A ten rozhled!
13. únor 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám dotaz: nemáte tip na (dobrého a hodného) dětského zubaře?
13. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, fally dakujeme za tip, urcite pojdeme. Bohuzial ja zubara nemam ani pre seba tu, a neporadim :unamused:
len pripajam par fotiek z toho ako sa snazime chodit sami :wink:
13. únor 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally Já už mám domluvenou Šebkovou. Chodím k ní i já od malinka a je zlatá.
14. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine nádhera jak se malý šikovný...

jinak já mám zubařku Skoupou ke který chodím ale budu se jí ptát až teď tak snad mi malou vezme. Jinak bych ji vzala k manželově zubařce Bílkové. Obě jsou mladé a řekla bych hodné.
14. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine je to šikullka :wink:
14. únor 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky
tak jsem ve 14 týdnu mimco ma od hlavicky k nožkám 10 cm a pene v brisku řádilo.
termín porodu mam dle ultrazvuku na 20.8.2011

cci se zeptat byla jste neo chystate se nekterá na 3D ultrazvuk? v Boleslavi ho prý dělá čepelík ,ale nevm zda se za nej neco plati atd

15. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nepiha ahoj, ja jsem na tom 3D byla. Delal mi ho ve 20tt zaroven s velkym screeningem, na ktery ma moje dr (trhonova) poslala. Byl to uzasny zazitek.
Stalo to 1000Kc plus asi 200kc za fotky, odnesla jsem si z toho CDcko s prubehem a videem. Mel to hezky udelane, dopisoval do toho poznamky, co je co, takze i ted si to muzeme prohlednout a vyzname se. Cela akce trvala asi hodinu, takze jsme si maleho pekne prohledli ze vsech stran. Mrkni do meho alba, mam tam fotky z toho ultrazvuku.
15. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally ahoj krásný. Asi do toho opravdu pujdu , je to krásný . a objedavat se musim aspon mesic predem vid?

15. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nepiha určitě předem, ale nevím, jak moc. Já dostala u své dr žádanku a zavolala tam s tím, že chci i ten 3D.
15. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek