• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
autor
@nepiha ahojky moc moc gratuluji

Jinak holky dnes máme za sebou 2.očkování a poslední kontrolu kyčlí. Máme 67cm a 7,5kg... dr byla moc spokojená, souhlasí se zeleninkou a kašičkama na noc. Prý odpovídá věku půl roku.
15. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ahojky děkuji, jeste se moc tesim na te ultrazvk a defnitivne jsem si dnes vybrala kocarek :grinning:
15. únor 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nepiha závidím ti to těhotenství... to je prostě nádherný pocit.
15. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ale prosim te neni co zavidet. manzel od nas odesel jsme ted s malou sami a neni to zadny med :cry:
15. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nepiha tak to mi je líto to pak člověk vidí jinak
16. únor 2011 ve 04:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky moje já furt nevím... brát malou s sebou na slovensko nebo ne....
16. únor 2011 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak včera jsme si odbyli druhé očkování, kyčle. A máme 67cm a 7,5kg. Papáme už kašičky a zeleninku a ovoce.
16. únor 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod ty jo, gratulace. To je teda kusan :D My papáme mrkvičku a včera brokoličku a vůbec nám to nejede :D Se nedivím. Bych to taky nejedla :D
16. únor 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb ani já bych to nejedla... prý odpovídáme věku 6 měsíců
16. únor 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod tak to je super. My pohybově 8-10 :D Ona je prostě Křížová taková hodná :D Jinak my měly v 5, 5 měsících 6,5kg :D
16. únor 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb no vidíš a nám bude 21.2. teprv 5 měsíců
16. únor 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Karolínka je drobeček. Ale hlavně že je spokojená :D
16. únor 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb jj ona byla maličká už při narození viď?
16. únor 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod 2,90 A 47CM :slight_smile:
16. únor 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckamb no vidíš a my měli 3,8kg a 51cm
16. únor 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, davidek mel pri narozeni take malicko jen 2,9 a 49cm a presto to pak dohnal a razem mel 8kg :slight_smile: Ale ted se to zastavilo a uz ma skoro v roce 9,6kg

Alzbet, jak to myslis, ze bys jela bez male? Nebo jako ze byste zustali doma?
16. únor 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally nn já bych s manželem musela, dělá zkoušky z matury a potřebuje podpořit psychicky. Ale nemám pro malou doklady a neumím si těch 10 dní bez ní představit
16. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally No malá přibírala taky rychle, ale teď jak má spoustu pohybu tak se to zarazilo na těch 6,5 :D Ale Křížová říkala,že by jí stačilo kdyby na půl roce měla 5,8kg (dvojnásobek prodní váhy) a to jsme splnily už dávno.
No a ona fakt není chvíli na místě. Jen se otočím a už abych hledala, jeslti je pod stolem, u věže nebo kde :D :D :D No akorát už se začla stavět i na kolínka vždycky se rozhoupe a já se bojím že si pěkně rozbije čumes o plovoučku.
16. únor 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se nam davidek houpal a houpal na kolinkach, tedy, takhle ti bude mala za dva mesice chodit :slight_smile:

Alzbet, tak manzel je snad dospely a dcera miminko, ne? Kdo te tedy potrebuje vic? Pro me jasna volba. Na druhou stranu, nezlob se na me, doklady jsme tu resili uz dobre pred mesicem a mela jsi tedy dost casu na to je vyridit...
16. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally jo ona je fofrník :D
16. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jenže doteď jsme nevěděli kdy vlastně ty zkoušky má.... no ale to je jedno
16. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod neber to nijak spatne, ale vzdyt ty doklady nevyrizujes na konkretni jeden termin, ale plati ti pak dlouho
Ja nevim, osobne bych bez ditete nejela. Bud bych nejela vubec nebo s nim. Ale jestli si chces proste udelat volno a jet s manzelem sama, je to preci tvoje volba a tvoje rozhodnuti a nemusis ho pred nikym obhajovat.
16. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally já vím... je toho na mě moc... právě proto potřebuju vypadnout, jsem tu stále zavřená a nikde se nepodívám když mě někdo nevezme jako třeba Alča... takže se hrozně těším že na chvilku vypadnu. Ale právě nevím no. Alča říkala že jezdí s rodným listem a jiný holky mi to taky psali, jen rodný list a zdr. kartičku. Ono je to momentálně i dost peněz udělat pas no a taky to vyřízení. Prej bych musela žádat potvrzení občantsví v Praze a pak ještě samotný pas... takže buď a nebo.
16. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, tak uz mam na vas cas, dnes som urobila poslednu skusku a zimny semester je za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Takze vam tu uz zas budem s chutou vypisovat :grinning:
Lucko, mala je mooc sikovna, ze uz :grinning: ti takto uteka po byte. :grinning: to ti ozaj za chvilku zacne lozit po styroch a budes mat co robit ju hladat.
Alzbet, jj ako som vravela, ja nemam Jojka nikde zapisaneho, a v pohode sme cestovali, mam stale so sebou rodny list a samozrejme karticku poistenca. Ale zistim ci sa na SVK zapisuje tiez do OP lebo mi mame uz len tie "kreditky" , mozno budem musiet vybavovat rovno nový pas. Co by mi nevadilo lebo si ho musim menit aj tak. Ale ak by si sa rozhodla ist s malou v tomto problem nevidim. A myslim ze ona tu cestu bude zvladat aj tak lepsie ako vy dospely, aj Jojko stale prezil uplne v pohode a stres sme si vyrabali my z manzelom :grinning: On stale spinkal. A myslim ze by to zvladla aj autom, zvlast teraz kym este nelozi, ale sla by som asi sko ku veceru a na noc potom. Aby spinkala. Ale my sme mali strach ist autom koli cestnym piratom taku dialku. Kym sme boli sami stale sme sli autom (okram zimy) ale teraz sa nam to vidi bezpecnejsie vlakom.
Ju a uz sa nemusim ucit tak mozeme niekedy vypadnut na prechajdu, holky sem s navrhmi kedy a kde.... :wink:
Nephi, mrzi ma to s manzelom, musi to byt tazke :frowning2: Ale drzim palce a prajem pohodove tehotenstvo, je to krasne a mysim ze stoji za to si to uzit. Ja sa tiez tesim na to dalsie a neviem sa ho dockat, ale asi este chvilu pockame.
Kocarek krasny :slight_smile:
16. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine já to zatím vidím na to že bude malá u mamky... sama mi to nabídla tak nevím. A co se týče zapsání tak už to je zbytečné... od července tohoto roku se mění zákon a každý musí mít vlastní doklad takže i miminko bude muset mít pas. A to každý rok nový... neumím si to představit
16. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslim, ze s temi pasy to bude tak, ze mozna od cervence se budou vydavat nove, jakoze uz nebudou zapisovat postaru. Protoze v pulce prazdnin, v case dovolenych si nemohou dovolit, aby vsechny deti museli "prepasovat". Na druhou stranu je tak sance, ze kdyz si dite das do tveho stareho pasu, tak ti tam vydrzi dele, nez ten jeden rok v jeho samostatnem pase.
Jinak ja mam take obcanku "kreditku" a museli mi udelat novou-zdarma.

Ja bych take nekam vyrazila, kdy a kde? :astonished: Kdyby bylo hezky, muzeme do toho minizoo k nymburku, nebo si aspon posedet bud u nekoho doma (klido pido u nas) nebo v detskem koutku, kde by si deti pohraly.
16. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fally já na to koukala na netu že bude muset mít mimčo pas se svou fotkou a měnit ho... je to dost blbý ale co jsem koukala tak se to mění pomalu každý rok ten zákon... jednou tak pak zas tak.... ale lepší by bylo to zapsání

jo holky já se s váma dostanu asi až budu v MB
16. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak si musim poier ako to je s tou obcankou, teraz uz budem mat cas. ZAjtra na plavani sa dohodneme a spravime si nejaky plan na vyletik alebo aspon na navstevu. My sme plavali aj dnes,mali sme nahradku, stretli sme sa aj s Kubickom.
16. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky tak je rozhodnuto... my jedem s manželem na takovou dovču a malá bude na prázdniny u babičky... bude to tak nejleší a s sebou ji vezmem až bude starší a zrovna už ji uděláme pak pas. Stejně to nebude dřív jak za půl roku.... minimálně
17. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

@nepiha Gratuluji ke kontrole :wink: Ale nemáš to asi lehké, když jsi s malou sama :frowning2: Na 3D do MB jsme taky chtěli, ale nakonec jsme objednaní na 4D do Liberce :wink:

@alzbeta.hod Kdy jedete na Slovensko?
17. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek