• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Mladoboleslavska, spojme se!

2. září 2012 
@barcaldine ahoj, stal se zazrak :slight_smile: Davidek dnes sam od sebe daval kolecka na sebe a pak je soustredene navlekal na trna. Vetsinou s nima jen mrska :angry:
17. únor 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to je supeer, chlapci sa stavaju sikovnejsi zo dna na den, nase aktivity na verejnosti im zrejme prospieaju. Ozaj posialm ti prave videa, jukni mail. a daj mi vediet ci ti dosli, z ticsali sa mi vratili posielam ne ten druhy. :wink:
17. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine došly došly, děkuju, je to bomba! Zase vyrazíme, klukům se to líbí a mají změnu oproti doma.
17. únor 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite este pojdeme :grinning: posielala som to aj mamke strasne sme sa smiali na tom video kde davidko spadol :grinning:
17. únor 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine manžel se taky smál, jaký je to horolezec :sweat_smile:
17. únor 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek ahojky jedeme 12.3. v sobotu a v pátek se vracíme...
17. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy dnes je pocasi, ze by úsa nevyhnal... to na nejake prochazky s kocarkem nevypada

Barcaldine: nasla jsem nedaleko robatek obchod s detskymi botickami (je to v prizemi jednoho panelaku) nazev je tusim u dracka bublinky, tak se tam zajdu podivat, jestli bych tam neco neporidla
a detskou zdravotni obuv pisou, ze maji i v ptacke (prodejna HejRup pracovni odevy)
18. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jj pocasie je na figu, ale nie je prilis zima, aspon sa mi nezdalo ked sme nachvilu vybehli so smetim. Jojka ale vecer zlomila ta ryma, spal zle, ma zapchaty nos, takze dnes budeme doma a budeme sa liecit. A spat :slight_smile:
18. únor 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam po netu na nejake tipy na narozeninovy dort pro rocniho prcka. Chtela bych, aby mohl ochutnat, takze zadne moc sladke, oriskove, cokoladove. Vesmes jsem nasla to, co jsem myslela - piskoty, jogurt nebo zakysana smetana, ovoce. Libilo se mi neco takoveho (i kdyz samozrejme ruzne kupovane dorty ve tvaru zviratek a jinych detskych potvurek jsou fotogenictejsi) http://deti.centrum.cz/novinky/2010/3/5/clanky/prekvapte-maminku-skvelym-dortem-zvladne-ho-i-dite/
Barcaldine, u vas je to take aktualni, jaky dort budes delat (nebo babicka)?
18. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally no jo, malej má 6.3., že jo?? Si to pamatuju že je na moje narozky. :D a Jojko je kdy?
18. únor 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
o dva dny dříve tedy 4.3.
18. únor 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fally až povyroste,tak uděláme párty spolu.Vyřid mu,,ž e ho vezmu na pivko :D :D :D
20. únor 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nas vikend na prd :unamused: Jojko od piatka kasle, zapchaty nos, tak sme trcali doma uz tri dni sme zatvoreny :rolling_eyes: a vcera aj mna lamala nejaka teplota ku veceru ale paralen na noc pomohol, este som dnes bola ko z gumy ale zajtra bude dobre. Jojkovi sa tiez polepsilo, este sem tam zakasle ale uz ok. Verco, neviem ci zajtra pojdem na Robatka, nerada by som nakazila druhe deticky, ale zavolam doktorke rano a uvidim co nam povie. AK by nam to odobrila tak by sme prisli, lebo poviem pravdu uz mi doma sibe po tych troch dnoch. Ale sme sa aspon dali do poriadku (ako tak ) Takze nic moc u nas. Aky ste mali vikend vy?
Nasla som tortu na nete, klasicka piskota a aj krem asi upeciem nieco take, skor pre nas. Samozrejme to ozdobim pre Jojča :grinning: Jojkovi dam len troska ochutnat, nebudem mu davat take sladkosti, ale mozno zvlast pre neho urobim len nieco do misticky aby sa mu nekrivdilo, nejaky puding, ovocie a piskoty.
20. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, teda, to jste se potrápili. My jsme víkend polenošili a nikam jsme kvůli počasí nejeli. Davídek i my jsme naštěstí zdraví, má jen občas trochu špinavý nosík, tak ho musím alespoň jednou denně vyčistit - no to je boj! Držíme ho s manželem oba a máme co dělat, on řve, jak kdybychom mu ten nos trhali... :frowning2: Ale pročistit se musí, to je pacient :angry:
Zítra budu mít celkově docela nabito. Ode dvou robátka a předtím bych chtěla do toho krámku s botičkami, jestli tam něco seženu a nebo mám plávat cestu do toho Turnova. Pak musím vyzvednout na půjčení monitor a ještě do obchodu s linem podívat se na vzorky.
Včera jsem poklidila, musela jsem vyžehlit a vůbec uklidit v davídkově pokojíčku, aby si tam mohl hrát, měla jsem tam ostuda horu prádla. Dnes hlídal celý den manžel a já jsem ležela v účetnictví. V úterý to vezu k účetní, aby mi dala dohromady daňové přiznání a tak jsem musela dát dohromady moje i manželovy podklady. A protože jsem flink, dopisovala jsem snad sto faktur za celý den pozpátku a doteď nemám všechny doklady srovnané podle datumů. :confounded:

Alčo, prosím tě, kolik máme zaplatit ty robátka?
20. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ti verim ze sa cistenie nosika nepaci,Jojko sa zas az tak nebrani uz si chuda zvykol cistime mu nas dosta casto :grinning: niekedy do tho fukam vzduch odsavacka tak piska a on sa z toho smeje a potm mu to sup do nasa ale niekedy zas kvici uz len ju vidi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale aspon nemam zly pocit ked viem ze aj vy ste lenosili doma :grinning: ze som nevytiahla päty z domu sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: pocasie bolo na figu to je fakt.
Uz aby bola jar a pekne aby sa dalo chodit vonku hocikedy a nie len raz za tyzden :confounded:
A to s tymi robatkami som sa chcela pytat aj ja teba :grinning: ale skusim najst ten papier. Este dnes napisem ci som ho nasla. :wink:
20. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to nasla, poslala jsem ti do IP
20. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu super dakujem, prave som prehladala nejaku kopu papierov ale toto som nenasla, zato som si spravila trosicka poriadok v skolskych veciach :grinning:
idem to tiez hned vyplatit.
20. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prave mi prisla sprava od pani Rydlovej ze zajtra Robatka nebudu, ze je chora ona aj deti. Takze dilema pre mna vyriesena :grinning:
20. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky maminky.... konečně se i vyspím. Malá začíná spát celou noc, někdy se vzbudí jednou za noc ale co to je proti vstávání každou hodinu co bylo před vánoci... Vstáváme teda kolem 5-7 hodiny ale i tak nádhera. Jsem nad míru spokojená...

@barcaldine Alčo nevím co malému koupit k narozeninám.... co by tak potřeboval? Abych nekoupila co už má
21. únor 2011 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet prosim ta , nic malemu nekupuj !!! aspon nie hracky, ak chces tip tak myslim ze najviac sa potesi z detskej kase a si ju aj sam zje :grinning: fakt vazne, ziadne darceky ine nekupovat !!! My papame od Hami kase, tak bud na dobru noc alebo ryzovu, on papa vsetky. Hovorila som s Fally kedy by mohla prist, myslim (ak sa mylim oprav ma Verco ) ze jej to vyhovuje kedykolvek (zatial) ale takyto mame plan predbezny. : vo stvrtok 3.3. pridu obe baky takze budeme mat "party doma" odchadzaju v piatok vecer. V sobotu ma potom narodeniny suseda, sme pozvany, takze to je tiez pase. Teoreticky ostava nedela volna (zatial este sa moze nieco zmenit) ale v fally sme hovorili ze by bolo asi najlepsie v pondelok alebo utorok. AAAle v pondelok, by sme mali mat Robatka o druhej, (takze bud pred alebo po by to slo) alebo potom ostava ten utorok, to mam sice prednasku ale nesla by som. Takze teraz ostava napisat komu co vyhovuje najlepsie aby sme sa vedeli dohodnut. Ale ziadne stresy koli tomu jo? Ak to proste nevyjde, tak sa stretneme az sa vratis zo Slovenska, malemu je to aj tak jedno :grinning: a nez by sme mali mat z toho zhon, tak radsej neskor v klude a to oslvime aj Davidka. Takze cakam na pripomienky a navrhy... :wink: A samozrejme ak ta bude treba hodit domov ja ta odveziem, to je jasan.
21. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my bychom klidne v to utery mohli. V nedeli ne, to ma davidek sve narozeniny, tak tu budeme mit babicky. V pondeli jsou ty robatka, to by asi bylo nesikovne, nechala bych utery nebo stredu. Ve ctvrtek po plavani jsou kluci zase unaveni.
21. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky mě je to jedno, stejně jsem závislá na nějakém řidiči :grinning: . Nejdéle však do 10.3. to se už budem chystat na slovensko... Alčo i my máme nejraději kašičky od Hami. Dík za tip, nechtěla jsem kupovat nějakou hloupost.
holky naše malá už usíná sama v postýlce bez kolíbání...
a tu jsme koupili z peněz od slovenské babičky, zatím je jen složená ale dá se dát do polohy kdy tam bude spíš ležet
21. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dnes stavila v te detske obuvi nedaleko robatek a maji tam toho docela dost, hodne ruznych backurek. Bohuzel to, co jsem shanela nemeli, tak se jeste mrknu jinde. Ale Aleno predstav si, ze davidkovi zmerili nozicku velikost 20 (a byli mu s malickou rezervou boticky 21), ja cekala tak 18...
21. únor 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nemel byste nekdo chut zajit do solne jeskyne? dostala jsem darkovou pernamentku na pet navstev, dite tam je zdarma, nechtete to nekdo take zkusit? www.solnyraj.com
21. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky, topanocky ma Jojko tiez vacsie, tie co nis teraz su 22 ale su mu velke, nozicku ma asi tak 20 mozno teraz uz 21 ale do mensej sme mu proste nozicku nenapchali, takze sme museli taku topanocku kupit.
Ja by som do solnej sla, citala som ze je to dobre aj na dychacie cesty, Jojčovi by to mohlo pomoct. Len sa mi tam nechcelo samej, chodim okolo a uz som nad tym premyslala. Takze ja som in urcite. Musime dohodnut cas :wink:
21. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALzbet myslim ze to je ta ista zidlicka co sme kupili jojkovi, ale zdalo sa mi ze sa tam hrbi, teda chrbatik mal taky ohnuty ako stale si posunul zadok dole :angry: akoby sa chcel zosmiknut. Tak som mu objednala drvenu skladaciu zo stolikom, tiez mu je velka a stale sa suchce dole, tak sme do tretice kupili obycajnu z ikei a ta je najlepsia zatial, tam sa nema kam zosmyknut a sedi tam rovno. Tu plastovu co mate vy sme odniesli ku babke do kosic aby mal v com sediet ked tam prideme.
21. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barcaldine já ji dávám do lehu aby zatím neseděla... je tam mezi nožkama ten trn aby nepropadala. Uvidíme jak se osvědčí... taky jsme stále nevěděli jaká je ta pravá.
21. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak je u vás taková zima? U nás ráno -11 st. :rolling_eyes:

@alzbeta.hod Pěkná židlička :wink:
22. únor 2011 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek děkuji....

dala jsem do alba nějaké nové fotky
22. únor 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ zima je vsade :rolling_eyes: uz aby bola jar. Inak my sme stale chory, dnes som sla ku dr. dalanam kapicky do kazdeho otvoru na hlave, oci usi nos... Jojko chytil nejaky bacil udajne z plavania, vraj teraz ma vela deti co po plavani dostali presne toto :angry: a kedze sme asi nachylnejsi ako Davidko tam sme to dostali v plnej parade.Staci jedno chore babo a vtej teplej vode sa to siri rychlo. V kazdom pripade nas varovala aj pred hyperkami pre nastavajuce minimalne dva tyzdne, chripka zuri vsade a vraj ma plno kojencov s chripkami. Takze mi s Jojkom si davame prestavku, v prvom rade sa musime dostat z toho co mame a nenakazit dalsich v druhom nechceme dostat este aj chripajznu. Takze prechadzky na vzduchu odporucala pokial ni je pod -5 ale tam kde je vela ludi sa vyhybat. Az vyzdravieme radsej ku vam prideme na navstevu verco alebo pridete vy aby mal Davidko zmenu. Na plavanie si dame tiez pauzu aspon dva - tri tyzdne, pisem dnes pani Zabranskej ze sme out.
Inak VErco, ked som bola pre lieky v lekarni v Modrej hviezde, mali tam asi take topanocky ako hladas, take sandalky ale pevne okolo clenka, ja ich urcite kupim na leto Jojkovi, su zdravotne a stoja nieco malo cez 500, maju aj normalne topanocky, nespomeniem si teraz na nazov. :unamused:
22. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek